Boże dziękuję Ci, że mieszkam w Polsce.

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Katalończycy w  lutym 2017 r. żądali od władzy , żeby  przyjęła więcej uchodźców i uchodźcy pojawili się ale  jako zwiastuni śmierci, najpierw w Barcelonie , później w Cambrils.

Europa jak stara dziwka, która dostaje od alfonsa po twarzy sama nie wiedząc za co , tak w wypadku rasistowskich muzułmanów Europa  dostaje nie tylko po twarzy, ale i po honorze, sposobie bycia, itd. tylko za to , że liberałowie  i lewacy  wymyślili sobie, żeby  przyjmować bez ograniczeń muzułmańską dzicz, dla której wartości europejskie nic nie znaczą i są jej śmiertelnym wrogiem

Znowu usłyszymy, że nie wszyscy muzułmanie to terroryści, znowu pójdą w ruch kredki i będą  malowane kwiatki i motylki na asfalcie.

Ci ludzie ( muzułmanie)nie rozumieją żadnego argumentu poza argumentem siły. Tylko metoda izraelska lub australijska do nich przemawia. Izraelska , która polega na tym , że dom zamachowca jest burzony w przestrodze dla innych, australijska na odsyłaniu nielegalnych emigrantów do obozów w Papui Nowej Gwinei , albo na wyspy na Oceanie Spokojnym i tam niech czekają na decyzje władz.

W Europie , w przypadku terrorystów, kiedy  giną ludzie, powinne być odsyłane całe rodziny terrorysty do kraju pochodzenia. Imamowie, którzy są siewcami nienawiści do wartości europejskich, powinni być odsyłani do kraju pochodzenia , a meczety, w których siana była nienawiść powinny być zamknięte.

Jakiś dziwnym trafem wszyscy terroryści byli znani policji z różnych zdarzeń kryminalnych, tylko nic z tego nie wynikało, do czasu, kiedy zginęli niewinni ludzie.

Tak powinno być, ale musi zginąć wiele tysięcy niewinnych ludzi zanim obywatele pogonią lewactwo i całą poprawnie politycznie tzw. elitę.

Dzięki Bogu mieszkam w Polsce, gdzie nie udało się wtłoczyć do ludzkich głów zjawiska zwanego poprawnością polityczną, gdzie jeszcze wiara i wartości coś znaczą mimo prób sączenia jadu przez lewacką TVN i telewizję TW „ Zegarka ” czyli Zygmunta Solarza vel Kroka.

W świecie jest bardzo wielu emigrantów, w latach 70-tych byli tzw. boat people, czyli Wietnamczycy, którzy uciekali przed terrorem komunistycznym, ale oni podobnie jak Hindusi i inni   emigranci, w kraju,  który dał im schronienie  ciężko pracują , a nie wysadzają się w powietrze albo rozjeżdżają ludzi ciężarówkami jak to robią muzułmanie wszelkiej maści.

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

Cześć Andrzeju!

Takie sobie rozmyślania do nowego felietonu:

Najtragiczniejsze w atakach terrorystycznych jest to, że te biedne durnie działają w dobrej wierze. Więcej, ich religia im to poleca. W swoim mniemaniu zabijając niewiernych czynią dobro.

Vote up!
4
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1546646

Wiesz Janusz, Europa była w zwarciu z muzułmanami,przez stulecia, ale gdy była silna wiarą i wartościami dawała rady. Do czasu, gdy do władzy doszli kastraci z hippisowskiego buntu 68, wszystko się skończyło. Na muzułmanina nie można powiedzieć terrorysta, na ciotę pedał, to wszystko niepoprawnie politycznie. Jestem ciekaw kiedy Europa  zachodnia się obudzi i czy to w ogóle nastąpi.

Stąd moja radość z tego , że mieszkam w Polsce, gdzie ludność katolicka i wierząca w Boga i wartości.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1546647

Żeby Europa się obudziła to potrzeba odsunąć lewactwo od władzy - nie tylko politycznej, ale również medialnej czy kulturowej. Na to natomiast nijak się nie zanosi, już prędzej na oficjalne wprowadzenie kolejnego czerwonego terroru, tym razem pod pretekstem "walki o bezpieczeństwo". W takiej choćby Francy już kolejny rok obowiązuje stan wyjątkowy i to się będzie tylko nasilać. To jest ich metoda, ja bym powiedział "totalitaryzm ante portas", a ludzie są już tak ogłupieni, że pewnie nawet przyjmą to z ulgą.

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1546681

"zero tolerancji" - taki program muszą przyjąć państwa zachodu jeśli nie chcą zginąć. No i jak najszybciej przepędzić lewactwo czyli kulturowych komunistów od władzy...

Vote up!
4
Vote down!
0

Yagon 12

#1546651

" zero tolerancji" , obawiam się , ze ci na zachodzie nie są do tego zdolni.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1546655

w TVP Info ,pan Ryszard Żółtaniecki,po prostu mamy wojnę  ,a że Polska stoi w poprzek lewackich,zbrodniczych kroków,to jesteśmy  przez lewactwo szykanowani,ale nic TO jak mawiał  Mały Rycerz do swej Basi,

damy Radę,kolejny raz damy rade bo Bóg z Nami

pozdrowienia

ps a te "zegarkowe i cała dobę szczujące meRdia"niech zamilkną ,bo działąją na naszą i Naszej Najjaśniejszej Rzeczpospolitej Polski,szkodę

Vote up!
3
Vote down!
0

gość z drogi

#1546656

Pan Żółtaniecki mówił prawdę, lewactwo obudzi się, gdy ciapaci ( nie daj Boże) wysadzą  wieżę Eiffla, albo jakąś katedrę. Polacy muszą dalej robić swoje.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1546781

no ,cóż lewactwo robi co może ,ale jak mawiała śp Matka naszego brutalnie zamordowanego Kapłana,kapelana Solidarności  "Bez Boga ani do proga"  kolejny raz Polska na pewno  da radę tym "najeżdzcom"tak jak bywało w przeszłości a że mamy wojnę to chyba już nikt w to nie wątpi 

pozdrowienia

Vote up!
1
Vote down!
0

gość z drogi

#1546787

Chciałbym aby P. B.Szydło miała więcej determinacji w swoich zdolnościach decyzyjnych.
Z tego co widziałem,żaden polityk nie potrafi zrobić tego co Ona.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1546658

Mam takie same uczucie.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1546782

Czy to prawda, że "otwieramy" się na imigrantów oraz wszelką inną hołotę zbliżona do terrorystów ISIS?

https://opinie.wp.pl/jacek-zakowski-pis-chce-uchodzcow-pomozmy-mu-ich-przyjac-6128278465320577a

Czy kolejna "żelazna" obietnica zostanie złamana? Bo obserwując szalone kuku wystawione na odstrzał na to własnie idzie!

*

"My, Polacy od zawsze jesteśmy w Europie. Od 1050 lat współtworzymy chrześcijańską cywilizację na naszym kontynencie. Nasi przodkowie mieli swój udział w budowie wspólnoty wolnych narodów. Często tworzyliśmy ją z większym trudem niż inni. Mamy więc prawo, więcej – obowiązek – by walczyć o swoje interesy" - mówił w maju 2016 r. prezes PiS. (http://www.tvn24.pl)

Podkreślił, że "dzisiaj być w Europie, to być w Unii Europejskiej". "To element naszego bezpieczeństwa. Chcemy być członkiem Unii, bo chcemy mieć wpływ na losy Europy. Jednak nasza pozycja zależy przede wszystkim od naszej siły. Musimy zdobyć mocną pozycję, musimy stać się silnym, europejskim narodem" . Pan Jarosław Kaczyński odniósł się również do kryzysu związanego z falą imigrantów. "Jako PiS od początku uważaliśmy, że tę kwestie należy rozwiązać, wspomagając uchodźców poza granicami UE" - mówił. (http://www.tvn24.pl)

Zwrócił uwagę uwagę, że "politycy dzisiejszej opozycji nie tak dawno twierdzili, że Polska jest w stanie przyjąć każdą liczbę uchodźców. Ci, którzy dziś maszerują – rzekomo w obronie demokracji – chcieli narzucić nam przymusowe przyjęcie imigrantów". Nawiązał w ten sposób do marszu Komitetu Obrony Demokracji i opozycji, który ruszył ulicami Warszawy o godzinie 13:00. (http://www.tvn24.pl)

Nie równajmy do Niemców bełkoczących o wzbogaceniu narodowym:

http://telewizjarepublika.pl/dramatyczny-sondaz-mlodzi-niemcy-nie-chca-juz-boga-ale-pragna-przyjac-imigrantow-jako-wzbogacenie-kulturowe,46897.html

Vote up!
4
Vote down!
0

casium

#1546677

Najbardziej "wzbogacone" są te nieszczęśliwe kobiety gwałcone przez ciapatych.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1546783

Miłosierdzie Moje wzejdzie nad narodem, będącym w ucisku i pohańbieniu, a ziemia wzgardzonych zobaczy światło i błogosławieństwo nad sobą. Władza bezbożnych ustanie.

Na Kremlu zabłysną łacińskie krzyże, a na miejscu zburzonej cerkwi Chrystusa Zbawiciela stać będzie kościół katolicki Zbawiciela. Jak w orną ziemię, wpadnie ziarno dobra i odmieni się oblicze narodu, który tyle wycierpiał.

Błogosławieństwo Moje dam Słowianom, a Słowianie, choć wielu z nich dzisiaj błądzi, lepiej je przyjmą i obfitszy przyniosą owoc. Będą prawdziwym ludem Moim, ludem Słowa Przedwiecznego i pojmą naukę Moją, i staną się posłusznymi. Nie ci bowiem są wybrani, którzy sami się wybierają, lecz ci, którzy na wołanie Boga wstaną. Nie będą daremne łzy pokuty i modlitwy, a wierność wytrwania nie będzie bez błogosławieństwa i nagrody. Zdejmie niewolnica kajdany swoje i stanie się jako królowa. Wstawią się za nią łzy, które Matka Moja pod Krzyżem przelała, a naród, który Ją czci, nie będzie między narodami ostatni.

Światłych i mądrych Polsce nie odmówię. W języku polskim będą głoszone najmądrzejsze prawa i najsprawiedliwsze ustawy, zaśWarszawa stanie się stolicą Stanów Zjednoczonych Europy.

Polska, która pierwsza karę poniosła, choć wina jej nie była największa, prędzej niż inni się podniosła. W czym zawiniła, przez to musiała doznać kary. Ale już bliski jest koniec jej pokuty. Wytrwa przy Kościele swoim i doczeka wyzwolenia. Nieprzyjaciołom swoim krzywdy pamiętać nie będzie, dobrem za zło zapłaci. Będzie mieć chwałę między narodami i skrzydła szeroko otwarte, rozszerzy też granice swoje. Weźmie narody wierne Kościołowi w nagrodę wierności swojej.

Wzejdzie, mimo klęski, znowu chwała nad Paryżem i Tokio. Hiszpania będzie krajem Serca Mojego, przez miłość ku niemu się podniesie.Italię, chociaż by krwią uroczystą spływała, czeka piękne odrodzenie duchowe. Patrzę na łzy wierności i ich pokutę. Raz jeszcze zlituję się nad światem. Topór kary odroczę i serca grzeszne życiem ożywię.

Vote up!
0
Vote down!
0

Roman

#1546744

Sam wymyśliłeś ten manifest?

Vote up!
1
Vote down!
0
#1546784