Debilom polska flaga i różaniec kojarzy się z PiS

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Nie ma innego określenia jak debilizm na to co wygadują  poseł .N Meysztowicz i europoseł PO Róża Pancerfaust.

Naprawdę nienawiść zalewa zdolność racjonalnego myślenia , ale , że tak wypowiada się poseł .N, bardzo dużo tłumaczy. W wywiadzie z red. Muchą ten poseł z partii o ca. 2% poparciu znaczek z białoczerwoną flagą wpięty w klapę redaktora, kojarzy mu się z PiS. Trzeba być na poziomie Wałęsy, który lewituje z kosmitami, żeby wygadywać takie rzeczy.

Pani Róża Pancerfaust donosicielka na Polskę wysługująca się niemieckim mediom , oskarżając w nich Polskę o dyktaturę, będąc w tym kraju w którym jest taki zamordyzm,  jadąc taksówką  zauważyła na lusterku  taksówkarza różaniec.

Czym się kojarzy pani Róży coś tam, coś tam, różaniec? Nie z Polską nie z wiarą , nie z tradycją , ale z PiS.

Jak mocno trzeba mieć  chory mózg, żeby wygadywać takie rzeczy, ale czego spodziewać się po członkini stronnictwa niemieckiego?    

Jeżeli chcąc stosować porównania, to nienawiść PO i .N można porównać do nienawiści Niemców do Żydów w czasie II wojny.

]]>http://telewizjarepublika.pl/totalny-odlot-posla-nowoczesnej-bialo-czerwona-flaga-kojarzy-mu-sie-z-pis-em-czy-to-juz-jest-jakas-mania,78180.html?fbclid=IwAR3FMG4-9yTXbYh5qcj02X1tu7A6bliVkfNKLTJq9lHageVjOzl8w4_WekU]]>

]]>https://www.tvp.info/41993383/roza-thun-rozaniec-na-lusterku-zawieszony-i-ja-od-razu-mysle-ze-pisior]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (19 głosów)

Komentarze

- i spakować ich w te śmierdzące onuce w których te czerwone pasożyty tu przyjechały 17 września 1939 roku i wywieźć spowrotem DHL-em za Ural ?
- Cimoszko tak jak zdemolował z czerwonymi zbójami Polskę tak ten śmierdziel teraz zostawił leśniczówkę którą wynajmował.
Ten smoluch choć by postprzątał po sobie.
Tylko syf, biedę z nędzą i cierpienie Polaków ze wschodu ze sobą przywieźli, - a jakie żądania mają ? - pier...ny dziady przyszli w gumiakach a teraz udają hrabiów i każą se usługiwać.

Vote up!
16
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1584807

Czego Ty oczekujesz od syna NKWDzisty, przecież to swołocz.

 

Vote up!
11
Vote down!
0
#1584813

 

A tu PiSowiec

Vote up!
12
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1584812

- pytam tu już od miesiąca ale nikt mi jeszcze nie odpowiedział.
Jestem na przeglądarce internetowej "Kameleon" która na tą chwilę nie obsługuje htlm 5 i może to jest przyczyna.

Vote up!
6
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1584817

Tak mam takie jak na pierwszym zdjęciu, fotografii volksdueczy nie akceptuje. 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1584913

Kilka dni temu w jakimś komentarzu napisałem, że do następnej 5+ PiS powinien wpisać konieczność budowy nowych szpitali dla psychicznie chorych mafiozów z PO i lewackich degeneratów. O ile mafiozi nie skorzystają wcześniej ze świetnego programu cela+...

Szpitale będą konieczne, bowiem ta wręcz bolszewicka nienawiść do Polaków i polskiego patriotyzmu często powoduje ciężką chorobę psychiczną i opowiadanie oczywistych kretynizmów. Chyba najbardziej rozbawiła mnie biedna kretynka Janda, na którą ciągle srano...

Jednak, ci niezrównoważeni osobnicy coraz mocniej udowadniają, iż ich choroba pogłębia się z dnia na dzień. A co się stanie, gdy PiS wygra następne wybory do Sejmu?

Vote up!
11
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1584826

Z tymi szpitalami psychiatrycznymi, celna uwaga.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1584914

Nic więcej... tylko rzygać można, żeby organizm się oczyścił z zepsutej treści żołądkowej. Antypolskość w czystej formie. Niech stąd wy...jadą i to szybko a nie państwo polskie jeszcze ich finansuje. Zgroza. Wydalić takiego, co pluje na polskie państwo i polska flagę, ale są przecież przepisy w tej materii. Może niech Fundusz Naarodowy zacznie coś robić. 
Pozdrawiam

Vote up!
12
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1584827

Nie po to ojcowie i matki tej opozycji przyjechali tu na ruskich tankach, żeby kochać polską flagę czy różaniec odmawiać....

Niemcy za barwy biało czerwone podczas okupacji rozstrzeliwali, komuniści za posiadanie różańca zsyłali na Sybir.
Do ciekawych wzorców nawiązuje nasza opozycja.
Genów nie oszukasz.

Vote up!
12
Vote down!
0
#1584835

Za tą polską flagę ginęli nasi rodacy wile lat. A ci zaprzańcy teraz na nią plują. SKU...Ć ich i na Madagaskar lub do Brukseli. Skupieni w jeden wagon na pewno by się cieszyli i założyli flagę unijną... 

Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1584828

Łoooo !!!

Toż to pisiory bo mają biało - czerwone barwy w klapie

 

Vote up!
9
Vote down!
0
#1584833

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Zdecydowany amator został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

T n s PSdzlc. T s c, ktrych PSdzlc n rszj..., jdyn dl hcy ksj p kstkch, zrszt z wzjmnsc... T s c, ktrzy byl w prwszj fz nszczn krj p tzw. trnsfrmcj. T ch rl nyl jst by byl  zl, PSdzlc ktrych Ty npsls, t mj byc c dbrzy, ktrzy wlsn mzlwj rlzcj w kncwj fz Pln...

Dygrsj wc rczj nsmczn...

Vote up!
1
Vote down!
-8

chris

#1584862

Miller współpracował z KGB - pożyczka moskiewska, wszyscy z tajnymi służbami PRL służącymi sowieckiemu okupantowi.

W tym W.  Cimoszewicz (może i Kwaśniewski) z ojcem w zbrodniczym stalinowskim NKWD i Informacji Wojskowej tzw. LWP - mordujący polskich patriotów.

Vote up!
7
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1584892

Pisiory pełną gębą.

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1584915

czy symbolem PiS-u jest polska flaga, czy różaniec. A i to i to to symbole Polski. Dwa filary, na których wspiera się nasza Ojczyzna. 

"Krzyż i Orzeł nad życiem naszym Panie,

niechaj królują od chrztu po skonanie."

Vote up!
4
Vote down!
0

M-)

#1584872

Inni wolą flagi tęczowe lub z sierpem i młotem.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1584916

"zabierz babci dowod". Pozniej obrazali sie na haslo "Bog, Honor, Ojczyzna" (niektorzy nie bardzo wiedza co to znaczy), Teraz symbolem PiS-u jest flaga bialoczerwona i rozaniec.

Coz - wole isc pod Bialoczerwona z rozancem w reku niz pod teczowa z Roza.... taki ciemnogrod.

Vote up!
11
Vote down!
0

mikolaj

#1584876

Tzw. "posłowie " z PO, N, SLD czy PSL nie są debilami tylko agenturą obcych...

Vote up!
10
Vote down!
0

Yagon 12

#1584878

Jedno drugiego nie wyklucza.

Vote up!
7
Vote down!
0
#1584917

Jak dla mnie to nie mam problemu aby tym debilom kojarzył się PiS z wiarą, różańcem, z flagą Polski. To są rzeczy bardzo pozytywne. Najlepsze jest tylko to, że oni przecież to mówią z ogromną pogardą zarówno dla samego PiS-u jak i różańca i flagi Polski, co tylko pokazuje jakimi są antypolskimi i antychrześcijańskimi zaprzańcami.

Vote up!
10
Vote down!
0

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1584886

Ojeju. Szanowni.. nie gniewajcie się na to co napiszę ale w mojej ocenie poseł PIS w studio TVP-Info na uwagę posła Nowoczesnej o swoim znaczku w klapie zachował się SKANDALICZNE! Mógł zrobić z tej sytuacji super show które ludziska pamiętaliby jeszcze w grudniu po wyborach parlamentarnych, ba! mógłby nawet kandydować na prezydenta. Zamiast zaniemówić i stosować głupie tłumaczenia powinien na kretyńską uwagę wstać, zdjąć marynare trzymając ją jedną ręką za klapę ze znaczkiem skierować do kamery. Druga dłoń ściśnięta w pięść na znak wiktorii również uniesiona w górę, nogi w lekkim rozkroku i wtedy poseł PIS powinien gromko zawołać: "Polska białoczerwoni, Polska białoczerwoni, Polska białoczerwoni, Polska Białoczerwoni!" na koniec usiąść i spokojnym głosem powinien skwitować - "ten znaczek mówi czerwonej zarazie że moją ukochaną partią jest Polska a dopiero później PIS. Miło mi że liberalnemu eurokracie kojarzy się tylko z PIS."

Nawet ruskie przekaziory by to pokazały, CNNy i inne BBCeny. Gościu przebiłby dosłownością i brawurą posłankę Pawłowicz. Wielka szkoda że w tej jednej chwili zabrakło mu wyobraźni.

Vote up!
2
Vote down!
-2

norwid

#1584999

To chyba nie poseł PiS tylko red. Mucha.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1585024

 Obecna Zjednoczona Totalna Targowica, to pokolenie "czerwonej zarazy" i agentury wpływu. Łapy precz, od narodowo-katolickiej Polski.

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1585000

Wszystkiego najlepszego!

Vote up!
3
Vote down!
0
#1585089

Mazel tov !

 

Dobrze, ze wszyscy na tym portalu tak laskawie odkrywaja karty ... jakze to pouczajace :-))))

akurat teraz, gdy demontowana jest atrapa panstwa polskiego pod nazwa III RP.

.

Vote up!
2
Vote down!
-3

chris

#1585091