Cześć. Ja z Wrocławia

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Wszelkie podziały w polskiej opozycji totalnej są fikcją. Jest antypolska partia, która ma jeden program i jeden antypolski cel. Widziany z zewnątrz obraz jest dezinformacją, w rzeczywistości mamy trzech muszkieterów antypolskiej partii czyli KO, SLD i KP na krótkich smyczach, w pełnej antypolskiej jedności [link]. Piszę o antypolskiej jedności, ponieważ uważam, że tak zwany antypis również jest dezinformacją. Nie dlatego zlikwidowali polski przemysł stoczniowy i żeglugę śródlądową, ponieważ był to element walki z PiS. Nie dlatego pozwolili na wyłudzenie 250 miliardów PLN, bo kogoś tam nie lubią. 

Przykład posłów Sachajko, czy Mordaka oraz wielu innych jest tego marnym dowodem. To są tylko użyteczni idioci. Wcześniej czy później pójdą na przemiał. Komuniści tak działają. Wczoraj panowie posłowie tkwili w antysystemowej opozycji u Kukiza, dzisiaj już w 100% przejęli ducha, intencję i narrację twardego antypisu.

Istotne jest to, że trzymający smycze nie są niczyimi przeciwnikami ideologicznymi albo światopoglądowymi. Oni jedno i drugie mają w nosie. Nie obchodzi ich ani żaden światopogląd ani nie interesuje żadna ideologia. To tylko dezinformacja, lipa i zanęta. Nawet LGBTQ+ im zwisa. Oni takie rzeczy trzymają na haczyku swojej wędki. 

To jest tylko totalny business. Kasa. Ktoś tu nas ordynarnie rżnie na kasie. Niech symbolem tak zwanej opozycji będzie dwa i pół tysiąca ton stuzłotowych banknotów wyłudzonego VAT. Symbol totalnej grabieży. To jest komunizm.
Wrogie przejęcie systemów państwowych tylko po to, by można było bezkarnie eksploatować zasoby całych narodów.

Na początku XX wieku w niemieckim wagonie Lenin wjechał w Rosję, by rozwalić ten kraj. Dokładnie tak samo jak Wałęsa wjechał na motorówce w Polskę, by rozwalić ten kraj. W roku 1945 była taka sytuacja geopolityczna, że mogli sobie pozwolić na próbę wymordowania kilku narodów. Teraz już raczej nie, i dlatego ponownie podejmują próbę zlikwidowania paru narodów drogą perswazji. 

Różnica jest tylko jedna. Niemcy wysłali Lenina, po to, by usunąć Rosję z frontu. Tylko tyle. Reszta ich nie obchodziła. WSI wysłało Wałęsę by definitywnie usunął Polskę, przeszkadzającą Niemcom i Rosji w ich interesach.

_________________________________

* * *

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

szanowny "jazgdyni" swoim komentarzem adresowanym do mnie [link]. W sumie ja teraz piszę z Wrocławia do jazgdyni.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

michael

#1600625

"Elity pogardzające własnym narodem dewastują przestrzeń publiczną i hamują rozwój państwa." Tak K. Wołodźko ocenia tę nienawidzącą polskości i polskiego patriotyzmu - elitopodobną bolszewicką czy też postbolszewicką mafię z PO i zdegenerowanego lewactwa - w artykule opublikowanym w tygodniku "wSieci" (nr 25, 20-26 czerwca 2016 r.).

W artykule cytuje on m.in. Janusza Rudnickiego z "Newsweeka": "Lud nas tak urządził. Prosty polski lud i odłamy jakiejś krzywej polskiej inteligencji, robiącej mu populistyczną laskę." Jest to wulgarna, lecz do dzisiaj bardzo popularna opinia postbolszewickich pseudo elit nawykłych do bezkarnego rabowania Polski i Polaków w okresie rządów Tuska i jego zbrodniczych i mafijnych partii występujących jako PO i PSL.

Ci elitopodobni osobnicy, pisze Wołodźko: "To byli ludzie z wnętrza komunistyczneej sekty, wypróbowani w wierności także w sowieckich łagrach, bardziej niż Polsce i polskości wierni ideologii stalinowskiej czy - szerzej - radzieckiemu marksizmowi i 'ojczyźnie światowego proletariatu.'"

Stalin i jego sowieccy zbrodniarze postawili na swoich wiernych agentów NKDW i im podobnych zbrodniarzy - których sowiecki okupant mianował na swoich komunistycznych namiestników rządzących w tzw. PRL. Władzę w kraju zapewniały im wyłącznie sowieckie wojsko okupujące Polską oraz wymordowanie polskich patriotów przez komunistycznych zbrodniarzy z NKWD i UB.

W ten sposób, w miarę upływu czasu, komunistyczni zbrodniarze stworzyli sobie zbrodniczą bolszewicką mafię zwaną przez K. Wołodźkę “wyrobem elitopodobnym” - bo związanych jedynie z sowieckim okupantem.

Jak pisze Wołodźko, “Grupa pełniąca obowiązki elity do perfekcji opanowała język wyklucznia/upodlania słabszych i innych. We własnych oczach uchodzą za miłośników tolerancji i wolności, ale w rzeczywistości - z faaktyczną szkodą dla pewnych standardów życia społecznego! - bronią przede wszystkim wąskiego modelu politycznej poprawności.”

Można tu dodać, że tym modelowym przykładem siania nienawiści do Polaków, polskości i polskiego patriotyzmu, przez parę dziesiątków lat była antypolska propaganda uprawiana przez politruków z bolszewickiej gazety Michnika znanej jako “Gazeta Wyborcza”, albo krócej “GWno”...

Ta bolszewicka nienawiść wyrobu elitopodobnego w PRL-bis utworzonego przez agentów stalinowskiego NKWD Kiszczaka i Jaruzelskiego dla swojej agentury z SB i WSI - doczekała sie nawet nazwy “michnikowszczyzna”.

Do dzisiaj podstawowymi czynnikami działania tych wyrobów elitopodobnych jest żądanie "by było, jak było czyli powrót do bezkarnego rabowania Polski i Polaków, a także nienawiść do polskości i polskiego patriotyzmu oraz strach przed Polakami.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1600675

  1. Mam nadzieję, że należymy do milczącej większości. Skądinąd wiadomo, że najgłośniej wrzeszczą mocno zacietrzewieni, choć słabo rozgarnięci. 
  2. Mamy przed sobą prawie dwa miesiące, może się jeszcze bardzo dużo wydarzyć. Jak widać PiS dąży do maksymalnego skrócenia kampanii, być może by nie dać opozycji czasu na ochłonięcie, gdy nastąpi bardzo mocny cios w nos.

 

Postscriptum:
Oczywiście absolutnie nie mam na myśli żadnego rozwiązania siłowego, żadnego zamachu ani tym bardziej rewolucji październikowej. Natomiast sprawa tego bardzo mocnego ciosu powinna być jednym z najpoważniejszych naszych zadań. Po prostu, pozbycie się czerwonej zarazy razem ze wszystkimi pozostawionymi przez nią toksynami jest naszym obowiązkiem.

I grzecznie proszę wszelkich usłużnych idiotów, aby zrozumieli, że leczenie ludzi z  zarazy nie jest żadną dyskryminacją ani atakiem na kogokolwiek. Zdejmowanie trucizny ze stołu, przy którym siedzą ludzie jest aktem miłosierdzia.

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

michael

#1600626

Niektórzy aż tyle tej trucizny wzięli, że nie jest im nawet w stanie pomóc Miłosiedzie Boże - kwestia wolnego wyboru. Jeśli więc ktoś czegoś bardzo chce, wbrew woli Bożej, to to w końcu "otrzymuje".

Serdecznie pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

jan patmo

#1600628

"Po prostu, pozbycie się czerwonej zarazy razem ze wszystkimi pozostawionymi przez nią toksynami jest naszym obowiązkiem."

To oczywiście prawda i nie sposób się z tym nie zgodzić.
Niemniej, skąd Pan czerpie przekonanie, że PiS podziela ten pogląd?

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1600666

oraz ze zrozumienia tego co robi Zjednoczona Prawica oraz świadomości istniejących ograniczeń. Co nie znaczy, że akceptuję wszystko to, co widzę, różne rzeczy mnie wkurzają, niektóre moim zdaniem powinny być zrobione inaczej, ale strategicznie rzecz biorąc jestem spokojny o to, że PiS podziela ten pogląd.

Piszę, jestem spokojny, a nie jestem pewien, ponieważ w takich sprawach nikt nie może być pewien, to tylko Bóg może wiedzieć. 

Niektóre rzeczy mnie wkurzają, ale jestem w stanie rozwinąć moją odpowiedź, uzasadniając krok po kroku, na przykładach podając te fakty o których mówię, nie sięgając ani do tych wyświechtanych argumentów w rodzaju 500+, ani do gazetowej standardowej narracji.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1600668

Po prawdzie to myślałem o jakichś konkretnych przykładach zwalczania czerwonej zarazy... Najlepiej takich z wyraźnie widocznym postępem aby nie było wątpliwości, że to może tylko gonienie króliczka.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1600723

Tak trzeba się tym zająć, mam nadzieję, ze jesteśmy do tego przygotowani i dlatego mam zamiar to robić i właśnie to realizować na naszych skromnych stronach. Krok po kroku. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

michael

#1600724

para taka

 

ze złodziejskiej szajki 

para taka

Sachajko i Mordaka

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

jan patmo

#1600630

Lekko przetworzony cytat z filmu Janusza Majewskiego "Zaklęte rewiry". (wSieci #34 2019 - "FILM TO FIKCJA" wywiad z Mariuszem Gawrysiem, reżyserem filmu "Sługi Wojny")

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

michael

#1600647

Dodam takie uzupełnienie o tym kto nas rżnie na kasie. Nie PiS z całą pewnością. Wszystkie przeloty Marka Kuchcińskiego, nagrody dla ministrów i urzędników państwowych, koszty delegacji, aferki i afery nadymane przez propagandę totalitarnej opozycji to mniej niż jedna tysięczna jednego tylko ordynarnego rżnięcia nas na kasę, którego dopuszczały się niewidzialne krasnale z Platformy Obywatelskiej.
 
Wyłudzenia VAT, to w rzeczywistości największe złodziejstwo w historii świata. Napad stulecia (ang. Great Train Robbery) – największy napad rabunkowy na pociąg w Wielkiej Brytanii, do którego doszło na trasie Glasgow–Londyn 8 sierpnia 1963 w hrabstwie Buckinghamshire. Gang ukradł z pociągu ponad 2,6 miliona funtów w 128 workach o łącznej wadze 2,5 tony, co przekłada się na wartość w początku XXI wieku, biorąc pod uwagę siłę nabywczą pieniądza, ok. 40 mln funtów, czyli ok. 200 mln złotych.
 
Trzymajcie się drodzy państwo mocno. Ten wielki napad stulecia był 1500 razy mniejszy. Do pięt nie sięga mistrzom kryszy z ministerstwa Finansów pana Vincenta-Rostowkiego. 
Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

michael

#1600648

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Pwtórzę węc, ż prwdzwy prblm t zrgnzwn, plnw grbż Plków przz bcy nlcły lmnt w '44. Njlpszym przykłdm skąd sę wzęł zdłżn n pnd 5 bln jst tk t prst przypmnn. d 29 lt PS/P/cł rszt t sm, czyl znstlwn w &lsq;44 żydkmn dzł tk:

&ndsh; zbrć człwkw, pd pzrm kncznych pdtków, prw WSZYSTK pnądz

nstępn DĆ NKTÓRYM:
&ndsh; 500+

&ndsh; żydz+
&ndsh; mszkn+
&ndsh; dstępnść+
&ndsh; 300 zł +

- 500 zł krw +

- 100 zł śwn +
&ndsh; nkbtry+
&ndsh; ngrdy+
&ndsh; dlglzcj+
&ndsh; cl+
&ndsh; bnmnt+

- dstępnść+

- krw+

- śwn+
&ndsh; chj-w-c+
&ndsh; nny+

&ndsh; C++
T, ż PS gr nczyst t śwdczy dbtn tn ch słynny nmr z VT.
J sę pytm: gdz są krdzn w sm lt pnądz z VT? Wszk kspnwn przz PS 250 mld. z krnym dstkm t kł 6 twrwych pcągów pnędzy. T jdn bdżt pństw. lść nwybrżln. Dlczg PS przz pnd 2 lt wszystkch ch wrz z dstkm n dzyskł? Rbą z nrd żrty/dtów czy chdz spżwą frmłę: my n rszmy wszych &ndsh; wy n rszc nszych?
Zwsz zwrt VT był brczny wyskm ryzykm pwżnj kntrl frmy wypdk tych 250 mld. csz. N był żdnj kntrl dlj n m? Fktry kżd frm m trzymć 5 lt (dlczjąc strtę w pątym rk (sttnm z mżlwych d dlczn strty), będz msł przchwywć dkmntcję pdtkwą z rk, w którym wykzł strtę, ż przz 10 kljnych lt pdtkwych) Knt bnkw frmy są bcn prktyczn &bdq;wczn&rdq; Bnk nczg n ksją. Żyd Mdzlwsk w Std Plsk 14.04.2018 pwdzł, ż sprwdzn rczn 1 mln dklrcj nwt 5% z mln jst nmżlw (sprwdzjący rzędnk mógłby dznn! dzyskć 100 000 zł!)
sprw wydj sę trywln. Występj sę zwrt dpzyt pchdzącg z krdzży. Nmr rchnk bnkwg skłd sę z 26 cyfr. Nmr knt mż być zpsny w frmc NRB (Nmr Rchnk Bnkwg) lb BN (Mędzynrdwy Nmr Rchnk Bnkwg) n pzwl zgbć nwt jdng grsz. Prst? Węc sę pytm: gdz są krdzn 250 mld. zł czyl kł 6 twrwych pcągów w bnkntch 100 zł.

T wszystk c sę dzj, t ttrzyk dl tych tbnów ndrzwnętych wybrców, którym c dw dn sndżwn szlchty jrzlmskj mrzą pzm rzm spcjlnym d tg cl sndżm.

 

NRB &ndsh; nmr rchnk bnkwg, t skrót d nzwy dl plskg stndrd nmrów rchnków knt sbstych w plskch bnkch. Nmr knt skłd sę z 26 cyfr. BN (Mędzynrdwy Nmr Rchnk Bnkwg) jst przyprządkwny d rchnków bnkwych w wszystkch krjch n rpjskj rz w Nrwg, Szwjcr Lchtnstn.

Sprwdzn nfrmcj, który bnk bsłgj dny nmr knt, n jst skmplkwnym zdnm.

 

(1 mld w 100 zł bnkntch t 16,4 tny, jkby c).

 

Przy złżn, ż bnknt 100 zł m grbść 0,2 mm, wg wymrów NBP, 250 mld zjm dkłdn 4761 mtrów szścnnych, węc chyb w wgn sę n zmśc. Wg tk zpkwng mln złtych w 200 zł t &ndsh; 8,9 kg. 250 mld t 30 wgnów p 80 tn kżdy.

W 100 zł t jż 16,4 kb/mln. Mnt jdngrszw wży 1,64 grm, c w sm, gdybyśmy zbrl tn mln w tkch mntch, dłby nm 164 tny!!!

Mln złtych w pęczłtówkch t &qt;tylk&qt; 1,31 tny. l tk cężk t zpkwć znść d bnk......

panMarek

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1600676

I to jest właśnie marksistowskie "naukowe" podejście do rzeczywistości. Tzw. uczeni radzieccy byliby dumni. Tłumaczenie zjawisk fizycznych przy pomocy światopoglądu

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1600788

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

To tylko ułamek prawdy o PiSie. Napisanie jakiejkolwiek prawdy o PiS na tym portalu powoduje natychmiastowe minusowanie kilku strażników PiSu. Tak bez sensu ale minusują. Takie to towarzystwo wzajemnej adoracji które prawdy znieść nie może.

Kiedyś podobnie traktowali Józefa Mackiewicza. Cokolwiek napisał to było w zarodku deptane.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-2

panMarek

#1600830

... "(...) Przykład posłów Sachajko, czy Mordaka oraz wielu innych jest tego marnym dowodem. To są tylko użyteczni idioci. Wcześniej czy później pójdą na przemiał".
Tak, to prawda. Ale na ich miejsce pojawią się nowi idioci. Już G. Schetyna o to zadbał. Na listach wyborczych POKO jest ich kilkunastu. To od nas - głosujących w październiku - będzie zależało, ilu ich zostanie wybranych do parlamentu.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1
#1600649

by nie głosowali ani na PO, ani na koalicjantów Platformy, ani na SLD i jej koalicjantów, ani na PSL i jej koalicjantów, ani też aby nie głosowali na innych konkurentów PIS, ponieważ każde rozproszenie głosów na prawicy zwiększą szanse antypolskiej partii komunistycznej.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

michael

#1600652

  Witaj! Mamy historyczne wybory parlamentarne dla Polski               i historyczną okazję, aby wreszcie sam naród przeprowadził rzeczywistą dekomunizację Polskiego parlamentu, aby naród kartą wyborczą sięgnął po Nową Polską Konstytucję. To jest bardzo możliwe. Wszystko będzie zależało od wystąpienia prezydenta D.Trumpa. Mam wielką nadzieję z doświadczenia Jego poprzedniej wizyty, że porwie Polaków do zmasowanego marszu do urn wyborczych. To może być początek końca przebierańców "czerwonej zarazy" zwanej Targowicką opozycją. Wreszcie dopowiem, że w ten ważny czas dla Polski na "Niepoprawnych" jawnie po wpisach już widać kto za Polską, lub kto tylko udawał patriotę, a co gorsza był hyclem. Pozdrawiam! 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1600664

Mają kolejnych następców z "jachirą" na czele...ale to są ODPRYSKI ".N"

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1600670

...tak, to są ODPRYSKI, ale oni myślą tak: - ODPRYSKI, nie ODPRYSKI, a nawet bezwartościowe smrodliwe  kropelki, ale ziarenko do ziarenko, aż zbierze się miarka, tryskają jadem, dokładnie według przepisu Joachima Goebbelsa. Naśladują totalitarnych mistrzów. Po prostu, trzeba o tym wiedzieć, to raz.

A dwa, musimy działać docierając do każdego człowieka, do którego potrafimy trafić naszą prawdą.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1600674

Od lewej propagandysta, idiota, żona idioty, kolega idioty, złodziej.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1600685

wybrałem się wczoraj na krótką wycieczkę do Pułtuska do znajomych. Robiąc zakupy natrafiłem na stolik, przy którym pani w sile wieku (extra utrzymana fizycznie i uśmiechnięta) i młody pan zbierali podpisy poparcia dla Henryka Kowalczyka z PIS-u. Nawiązała się wesoła, bezpośrednia rozmowa - pogadaliśmy o nastrojach w Anglii (są dobre - nawet nieliczne tam lemingi trzeźwieją!, Brexit nam niegroźny, bo Angole po prostu potrzebują ludzi do pracy etc., etc.), o nastrojach w Polsce, o zupie i o d..pie. Ja "światowiec" musiałem się ukłonić w pas tej Pani, kiedy udowodniła mi, że Wielka Brytania nie jest w strefie Schengen, o czym byłem (nie wiedząc czemu) przekonany - było dużo śmiechu...

Nie podpisałem listy poparcia, bo nie mogłem - jestem z Warszawy a będę głosował w Londynie. I na koniec rozmowy wzajemne życzenia powodzenia, zdrowia i wszelkiej pomyślności - no jak w Święta. Słońce świeciło, urlop, świetni ludzie, Polska!

Natomiast...

Moi znajomi to lemingi i zaczęły im puszczać nerwy obserwując moją wesołą rozmowę. Zakupy i dalsza część wizyty były już porażką towarzyską.

Jak mawia mój kolega "ludzie mają różne mózgi". Ale czy aż tak różne aby irytować się normalną i wesołą rozmową?

Manipulacja jest olbrzymią siłą ale damy radę!!!

Pozdro,

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Piter1

#1600734

ataki wściekłości

 

gdy Bóg obdarza ludzi

choćby odrobiną radości

szatan dostaje ataków

nienawistnej wściekłości

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1600741