KULTURA JAK U SZCZURA

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

PYCHA - POGARDA - GŁUPOTA - CHAMSTWO - Posłowie totalnej opozycji pokazali ekstrakt zidiociałego chamstwa. Kultura jak u szczura. Widziałem w nocy sprawozdanie telewizyjne z posiedzenia sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka. Obraz zdemoralizowanej tłuszczy, całkowicie nieodpowiedzialna banda kretynów, zero kultury. Nieodpowiedzialna dzicz. Przecież ci ludzie nie maja pojęcia co robią, co robią swoim najbliższym, co robią sobie i swoim rodzinom. Kto ich wybrał, kto na nich głosował? ZŁOŚĆ, AGRESJA, NIENAWIŚĆ - adrenalina zaślepia, całkowita pustka w głowie. Brakuje słów.

A gdy chodzi o chłodną i logiczną analizę tego co robi tak zwana totalitarna opozycja, to oni nawet sprawy sobie z tego nie zdają, że oni sami z siebie robią wała. Zachowują się kompromitująco. Kompromitują siebie. To mogłoby wystarczyć, ponieważ chamstwo jest chamstwem.
Pozostaje jednak sprawa faktów. Jesteśmy w Sejmie. Sejm podejmuje decyzje dotyczące przyszłości Polski. Sejm jest najważniejszym organem władzy państwowej. Jest władzą ustawodawczą. Pytam:
- Co ma do zaproponowania cała tak zwana totalna opozycja?
- Otóż nic. Zupełnie nic.


Wszyscy posłowie tej tak zwanej opozycji razem i każdy z nich z osobna nie mają nic do powiedzenia. Oprócz inwektyw, epitetów, wyzwisk, wrzasku i braku zgody na wszystkie propozycje. Zero argumentów. I mnóstwo zarzutów bez sensu. Na przykład:
"Łamiecie prawo." Odpowiadamy - Konkretnie, na czym polega to łamanie prawa? Jeśli jest błąd, trzeba ten błąd usunąć. Niestety w tym miejscu opozycja zapomina jęzora w gębie. I znowu nowy zarzut:
- "Niszczycie Sąd Najwyższy". Znowu to samo. Golono strzyżono. Prosimy o konkrety. Na czym polega to niszczenie?
Pani Prezes Małgorzata Gersdorf - W tej ustawie likwidujecie Sąd Najwyższy. A to już nieprawda. My zmieniamy jego organizację. Nie likwidujemy Sądu, ale nawet dodajemy, na przykład dodajemy Izbę Dyscyplinarną. Pani Prezes:
- Nie zgadzamy się. To jest powrót do PRL. To jest bicz na sędziów. I już zewsząd słyszymy:
- Precz z komuną! Precz z kaczorem dyktatorem!

No właśnie. Nie zgadzają się na nic. Zawsze przeciw. A na pytanie dlaczego sprzeciw, słyszymy:
- Nie, bo nie. I zawsze kończy się albo na kłamstwie, albo na wyzwiskach.

Do jasnej cholery, jaki tam z kaczora dyktator?
Co, oni poszaleli?
Prawdziwego dyktatora nie widzieli?
Zdurnieliście?

Właśnie. Poszaleli i zdurnieli.
Zachowują się jak zdurniała dzicz.
Nie mówię, że oni są durni albo są dziczą. Oni tak się tylko zachowują. Taki teatrzyk.

Tak naprawdę oni z pewnością nie są tacy głupi. A jeśli nie są tacy głupi i coś tam kombinują, to znaczy, że ich zdrada stanu jest skutkiem czynu umyślnego.

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (5 głosów)

Komentarze

Też oglądałem ten spektakl. Okropność. Czy oni nie mogą sobie wyobrazić jak to ich szaleństwo wygląda w TV? 

Vote up!
2
Vote down!
0

Traczew

#1544619

Nie ma trzeciej drogi. 

Mam taki pogląd, że słowo dureń jest w tym przypadku czymś lepszym, ponieważ chyba lepiej być głupcem niż zdrajcą. Prawda jest jednak ponura, wielu z tych posłów, to zwyczajnie zimne dranie, którzy wydumali sobie, że w ten sposób realizuja swój prywatny i całkiem osobisty interes.

Jak teraz okaże się być najpaskudniejszym kanalia, to może zostać ministrem.

Vote up!
2
Vote down!
0

michael

#1544620

Wbiło się przypadkiiem

 

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1544621

Wbiło się przypadkiiem - jest jakiś błąd u operatora netu.

 

Vote up!
1
Vote down!
0

michael

#1544622

ciągle jest wierna tow. Stalinowi, który pouczał swoich politruków:

"Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej."

Vote up!
1
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1544650

Zgłaszam sprzeciw. Szczur - to jedno z najbardziej inteligentnych zwierzątek.

Vote up!
0
Vote down!
0

Stasiek

#1544660