Żydowskie obozy śmierci

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

Dlaczego żydowskie obozy zagłady? Bo ginęli w nich Żydzi, a co bardziej paskudni, jako kapo i szefowie obozowych bloków, mordowali swoich rodaków. Takie określenie jest niesprawiedliwe? Co z tego! Cios za cios. 

Mówi się, że „jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze”. Pomimo tej mądrości jestem przekonany, że zrozumienie żydowskiej nienawiści do Polaków ma głębszy kontekst. Tu naprawdę nie chodzi tylko o 65 mld dolarów.

Większość moich rodaków ma cywilizowane podejście do życia i świata, dlatego też nie potrafi zrozumieć tej nienawiści wobec Polaków. Skąd ta nienawiść w tak wielkiej skali bierze się u Żydów? Czy nie moglibyśmy razem spokojnie i zgodnie żyć? Przecież spora część Żydów to etniczni Polacy, a spora część Polaków, to nie jacyś tam Chazarowie, ale etniczni Żydzi, którzy posiadają przodków w samej Palestynie.

Istnieje tylko jedno wytłumaczenie: Żydzi mają do nas pretensje, że przeżyliśmy. To przecież tylko my, Słowianie, mieliśmy ginąć podczas II wojny światowej.

Nie po to Żydzi sami wznosili mury gett, odgradzając się od wojny w Polsce, by następnie okrutnie ginąć.

Egzystując wśród Polaków z Kresów, wiem jaki etniczny tygiel stanowią. W swoim życiu poznałem przy tym wiele różnych środowisk i typów ludzkich. Wiem co oznacza nienawiść bez powodu i bezwzględny, bezinteresowny sadyzm. Pamiętam jak w pierwszej klasie, podczas przerwy na zajęciach praktycznych - warsztatach, moi koledzy „grali w piłkę jeżem”. Nie wiem co tym prostakom zrobiło to biedne zwierzę. Tak bardzo skopane, pewnie długo nie pożyło.

Czy to przypadek, że najgorsze szkolne szuje miały czarne włosy i azjatyckie (dziś powiedzielibyśmy: chazarskie) rysy twarzy?

W 2009 roku odwiedziłem niemiecki obóz zagłady Auschwitz-Birkenau. Zastałem wówczas sporo żydowskich wycieczek, w tym pięknych i młodych obywatelek Izraela (na fot.). dobrze pamiętam jak się zachowywali: krzyki, ostentacyjne noszenie izraelskiej flagi i te pogardliwe spojrzenia Żydówek...

Spojrzenia były tak charakterystyczne, że wciąż mam je w pamięci. Zdziwiłem się tylko, że Żydzi to osoby o wielu cechach rasowych, bardzo różnorodne, w tym mulaci. Bezapelacyjnie ten naród tworzy religia. O ile Polak może być ateistą, czy protestantem, Żyd, który zostaje katolikiem, przestaje być żydem. Znika.

Talmud kwestionuje człowieczeństwo gojów – wszystkich nie żydów, a czy zabijając zwierzę, „człowiek” popełnia grzech? No i to „rajcujące” poczucie wyższości nad innymi narodami...

Swoją drogą, historia bywa pokrętna. Na ironię zakrawa fakt, że potomkowie prawdziwych Żydów z czasów Jezusa Chrystusa: Palestyńczycy, są więźniami we własnym kraju, a nawet Wojciech Cejrowski błędnie uważa ich za potomków arabskich najeźdźców.

Dobra wiadomość jest taka, że nie jesteśmy sami. „Żydzi” od krajów Europy Środkowo-Wschodniej z nami łącznie, żądają aż 140 mld dolarów. Nic nie dostaną, a skutek będzie odwrotny od zamierzonego.

Przyjaciołom Żydom poradzę tak: napiszcie wszystkie, nawet najbardziej wymyślne zarzuty, oszczerstwa i żądania wobec Polaków, na kartce. Przyklejcie tę kartkę do zadu osła i wypuście go na pustynię. Może poczujecie się lepiej.

PS. Holocaust to ofiara całopalna. Gdy Niemcy zaczęli przegrywać wojnę, władze ich okultystycznego państwa podjęły decyzję o składaniu ofiar z ludzi swoim popieprzonym germańskim bogom. Dlatego też holocaust haniebnie kontynuowano do ostatnich chwil wojny.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (10 głosów)

Komentarze

Ciepło!

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

jan patmo

#1557881

Również pozdrawiam! 

Vote up!
2
Vote down!
-1

Romuald Kałwa

#1557903

Oby nie musieli ponownie ukrywać się i szukać ludzi którzy ich ukryją.

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

Apoloniusz

#1557904

A w ramach komentarza przypomnę, że religijni Żydzi początkowo nie chcieli się zgodzić na nazwanie mianem holokaustu wymordowania milionów Żydów przez Niemców. Jednak zawzięty polakożerca, fałszerz i kłamca, pisarz Eliah Wiesel wybrał to greckie słowo oznaczające całopalną ofiarę, bo pasowało mu do bajki, która chciał sprzedać światu, dobrze na tym zarobić, zatrzeć wstydliwą historię prawdziwych zachowań i zaprzaństwa wojennego Żydów i w miarę możliwości przerzucić winy i oskarżenia na Polaków i tak się stało.

Ten żałosny żydowski konfabulator wydał w latach pięćdziesiątych, w Paryżu, gdzie wtedy mieszkał, książkę zatytułowaną "Nuit", czyli noc, w której podawał się kłamliwie za więźnia niemiecko-nazistowskiego obozu koncentracyjnego w Auschwitz-Birkenau i opisywał jak to Niemcy tam mordowali Żydów, a później wrzucali ich do wielkich dołów i palili stosy ciał - stąd ta nazwa całopalna ofiara  - holokaust. Wszystko to było ewidentnym kłamstwem i bzdurą, a ten żydowski przekręt został zdemaskowany, ale zanim to się stało, to jego książka rozeszła się po całym świecie w milionach egzemplarzy.

Ten żydowski pisarzyna - fałszerz historii aż do lat dziewięćdziesiątych nie był na terenie Polski, zwłaszcza w zasie II wojny, zatem cały jego przekaz był celowo zmyśloną historią dla międzynarodowych idiotów, a ci idioci chętnie w to uwierzyli, bo tak im było wygodnie.

I tak rozpoczęło się haniebne stygmatyzowanie Polski i Polaków za obce winy - winy niepopełnione, za winy niemiecko-nazistowskie i niestety także żydowskie, te winy i te haniebne wojenne zachowania Żydów, które miały zostać zatarte, aby wykreować wizję "narodu wybranego" jako narodu bez skazy i oczywiście zarobić na tej wizji jak najwięcej!

Jednak coraz częściej ludzie, nie tylko Polacy odkrywają na podstawie dokumentów, zeznań niewielu już świadków tamtych wydarzeń jaka jest prawda o zbrodniach niemieckich-nazistów i zachowaniu Żydów - wobec wspłbraci Żydów, działanie Judenratów, Policji żydowskiej, Gestapo żydowskiego itd. ale także wobec Polaków, haniebne donosicielstwo żydowskie, częsta współpraca Żydów z Niemcami przeciwko Polakom lub z ruskimi także przeciwko Polakom, wydawanie Polaków na śmierć, a później grabież ich mienia, w czasie II wojny światowej. A zaraz po wojnie haniebna kolaboracja i praca w NKWD i SB, jako funkcjonariusze i prześladowanie, znęcanie się i mordowanie dziesiątek tysięcy polskich bohaterów!

Najwyższy czas odkłamać tą fałszywa wizję - pora by świat przejrzał na oczy!!!!!

Vote up!
3
Vote down!
0
#1557922

Dlaczego Żydzi was Polacy nienawidza? Mordowali was i jeszcze ciągle chcą od was wyciągać pieniądze? Co z wami jest nie tak?

Żydowskie obozy śmierci w Polsce: https://www.quantectherapy.com/pl/zydzi-to-ludobojcy-mordowali-i-morduja-polakow/

Vote up!
1
Vote down!
0
#1581199