65 miliardów dolarów kontra ekshumacje w Jedwabnem

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

„Jak informuje mój Honorable Correspondant w USA, 12 grudnia br. Senat Stanów Zjednoczonych aprobował Act S.447 (na zdjęciu powyżej), znany jako Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017. Otwiera to drogę do przekazania go pod rozwagę Komisji Spraw Zagranicznych Izby Reprezentantów. Jeśli zostanie on przez Izbę Reprezentantów zatwierdzony, to stosowna dokumentacja może trafić na biurko prezydenta Donalda Trumpa, a po podpisaniu ten akt stanie się obowiązującym w USA prawem” - pisze Stanisław Michalkiewicz na swoje stronie internetowej: http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=4095

Polska nie ma pieniędzy, nie ma również możliwości drukowania banknotów jak amerykańska Rezerwa Federalna, bo tego zabrania naszej ojczyźnie międzynarodowa finansjera.  Red. Michalkiewicz przytomnie stwierdza, że szykuje się przejmowanie nieruchomości w Polsce. „Nasze ulice, wasze kamienice!”.

Sprawa jest przemilczana w mediach, zarówno przez „Koszern Zeitung” jak i te prawicowe, dla których USA jest niemalże drugą ojczyzną. Czyżby te ostatnie były w szoku?

                                      Polska do boju!

Lech Kaczyński, jak mówił Sławomir Cenckiewicz na spotkaniu w Opolu – uważał, że dla ojczyzny, wzorem Piłsudskiego, trzeba czasem umoczyć się w gównie. Pomiędzy Kaczyńskim, a środowiskami żydowskimi miało dojść do porozumienia. Temat 65 miliardów dolarów odszkodowania dla amerykańskich Żydów – choć nie wiadomo za co – ucichł, ponieważ: Lech Kaczyński obiecał, że nie będzie dokonywana ekshumacja w Jedwabnem. Żydzi strasznie bali się tych ekshumacji.

Swoją drogę ciekawe, że nie protestują przeciw ekshumacjom w Gross-Rossen, których byłem świadkiem, ale pewnie sprawa obozu na Dolnym Śląsku nie jest dla nich sprawą polityczną i do politycznego ugrania korzyści ekonomicznych.

Lech Kaczyński był naiwny. Źli ludzie nie dotrzymują umów. Kto wie, może gdyby żył, powiedziałby jak było. Tak czy inaczej, nazywanie go zdrajcą jest nieuczciwe. Bardzo prawdopodobne, że „katastrofa w Smoleńsku” była dziełem masonerii (jak twierdzi dr St. Krajski) i tych samych „środowisk”, które kilkadziesiąt lat wcześniej mordowały polskich oficerów.

W związku z ponowieniem bezczelnych roszczeń, wzywam do przeprowadzenia ekshumacji w Jedwabnem. Wzywam również polskie środowiska do przypominania zbrodni i zdrady probolszewickich żydów w 1939 roku, a także do przypominania, że getta żydowskie były na rękę potomkom Chazarów, ponieważ oddzielały ich od wojny i rzezi, jaką Niemcy urządzali w Polsce.

Jeśli Polska ich nie zapłaci, będzie poniżana na arenie międzynarodowej mówił, w latach 90-tych,  Izrael Singer – sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów:

Ja już wyrosłem z miłości do USA. Leszek Żebrowski i Bogdan Świeczkowski na spotkaniach w Opolu odpowiadali mi, że Polska w razie zagrożenia może liczyć tylko na siebie. „Pokojowe” misje USA w Iraku, Syrii, Libii, Afganistanie, i kierowanie islamskich najeźdźców do Europy przez amerykańskich żołnierzy, zdają się potwierdzać moje obawy.

                                          Szykuje się nowe-stare państwo w Europie

Trzeba przypomnieć, że „Ivanka Trump, córka kandydującego na urząd prezydenta USA miliardera Donalda Trumpa, urodziła w niedzielę wielkanocną 2016 r. synka. „Ojcem dziecka jest biznesmen żydowskiego pochodzenia Jared Kushner. Donald Trump już wcześniej publicznie cieszył się, że będzie miał kolejnego żydowskiego wnuka".

„Ivanka "Yael" Trump przeszła na judaizm w 2009 roku. Kilka miesięcy później poślubiła potentata w sferze handlu nieruchomościami, Jareda Kushnera”.

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/corka-donalda-trumpa-urodzil...

Dziecko Iwanki nie jest niczemu winne. Także tego, że chazarscy żydzi świadomi swojego pochodzenia, jak i tego, że sprawa ich pochodzenia wychodzi na jaw, chcą budowy nowego Izraela na wschodniej Ukrainie.

O tym, że Ukraińcy są przygotowani do pracy na rzecz nowych panów, może świadczyć, że Godło Ukrainy to chazarska (turecko-mongolska) „tamga”.  

Krym a projekt „nowa Kalifornia”. Historie krymskiego geszeftu możecie  obejrzeć na kanale Bald.tv:

https://www.youtube.com/watch?v=ZFunccG_C7E

Czy ustanawiając stolicę Izraela w Jerozolimie, Trump nie spełnia przypadkiem postulatów amerykańskiej żydowskiej finansjery? Takie potraktowanie sprawy grozi wojną i kolejną emigracją Żydów na tereny obecnej wschodniej Ukrainy?

Wróćmy do polskich spraw.

                                                        Polsko, uwierz we własne siły

Polacy mają problem z wiarą w siebie. Na politykę patrzę realnie i wiem, że jest w nas ogromna moc.

Od wielu lat trwa nagonka na słowiańszczyznę. Podzielona Słowiańszczyzna jest słaba i łatwa do łupienia. Chazarscy Żydzi i inne nacje nienawidzący Polaków, wykorzystują mit tzw. wielkiej Lechii do udowadniania, że... Żydzi, byli na naszych ziemiach pierwsi, ponad 5000 lat temu! Gdy nikt jeszcze nie słyszał o Jakubie, Abra kadabra chamie i Mojżeszu.

„Lechię założyli przodkowie Lewitów. Przodkowie dzisiejszych Polaków dopiero od pięciu tysięcy lat są w Europie Środkowej” czytamy bzdury, wpisujące się w modę na Lechię, na dobrze wypozycjonowanej przez Google stronie internetowej:

http://rudaweb.pl/index.php/2017/12/12/lewici-byli-nad-wisla-tysiace-lat...

„Lewici – potomkowie Lewiego (jednego z dwunastu synów Jakuba), a ściślej jego trzech synów: Gerszona, Kehata i Merariego. Od nich pochodzą trzy rody lewickie: Gerszonici, Kehatyci i Meraryci” czytamy na polskiej Wikipedii, której źródła to:

Księga Rodzaju 46:11; Księga Liczb 3:17–33; 7:6–9; 1 Księga Kronik 5:27; 6:1.

Tymczasem Chazarowie – wyznawcy Talmudu, nie są żadnymi starszymi braćmi w wierze. Szowinistyczny Talmud został ukształtowany pomiędzy IV a VI wiekiem i prawdopodobnie miał wpływ na Mahometa. To chrześcijanie są prawowitym „Nowym Izraelem”.

Głupoty gada Wojciech Cejrowski, gdy twierdzi, że Palestyńczycy są „gośćmi na swoje ziemi” i Izraelczycy przybyli tam, skąd pochodzili. Jedynie Żydzi sefardyjscy są prawdziwymi żydami, ale w populacji Izraela jest ich, wg różnych szacunków, od 13 do 7 procent. Jednak istnienie państwa Izrael, z dala od naszych ziem, jest w polskim interesie. Przykro mi Palestyńczycy, choć Jesteście prawdziwymi Żydzi, a Wasi przodkowie znali Jezusa.

Izrael Singer mówił, że Żydzi 800 lat słuchali Polaków. Idiotki zgromadzone w Berlinie na kongesie omawiającym budowę Judeo-Polonii twierdzą, że Polin to znaczy „tutaj zostaję” i stwierdzenie to padło na ziemiach polskich w 966 roku – ciekawe, że zbieżne z oficjalną datą chrztu Polski (Wiślanie-Krakowiacy, zostali ochrzczeni 100 lat wcześniej). Teraz przekupieni naukowcy na szemranych stronach internetowych twierdzą, że Żydzi mieszkają na naszych ziemiach od ponad 5000 lat.

Drodzy rodacy! Ile będziecie pozwalali pluć sobie w twarz?

Kto ma uszy, niechaj słucha. Kto ma oczy, niech ogląda: 100 lat dręczenia Polaków – Judeopolonia. Aby obejrzeć kliknij w Link:

https://www.youtube.com/watch?v=uEbxUWRrWCQ&lc=z12thjbbuuqhfj33n221ztqpu...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.3 (głosów:6)

Komentarze

Odważne :). Jak na ten portal :).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1555353