Proponuję pewną antyizraelską „prowokację”

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

Podobno dyrektor muzeum pamięci mordów dokonanych przez Niemców w Oświęcimiu na Żydach, Polakach, Cyganach i Rosjanach, zabrania poruszania się po terenie obozu z polskimi flagami.

 

Z flagami po terenie muzeum wolno jednak poruszać się Żydom, których ma odwiedzić w tym roku 40 000. Ciekawe, czy ich ochroniarze będą strzelać do Polaków? Możemy spodziewać się serii prowokacji. Proponuję wspólną wycieczkę do obozu w Auschwitz Polaków, Rosjan, Cyganów (Romów), Shinti i przedstawicieli innych narodowości, z własnymi flagami.

 

Wybrać się wieloosobowa grupą... Ciekawe czy dyrektor muzeum wezwie izraelską policję lub wojsko. Czy jakieś prawo zabrania polskich flag? Jeśli dyrektor wykaże się antypolską bezwzględnością, poniesie konsekwencje. Obóz to nie jest prywatny folwark filosemitów i środowisk żydowskich.

 

***

 

Podobno Akct S. 447 i H.R. 1226 to prowokacja środowiska Hilary Clinton wymierzona w Donalda Trumpa.  Act S.447, znany jako Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017 - zobowiązujący państwa naszego regionu do zapłacenia amerykańskim środowiskom żydowskim 140 mld dolarów. Nie wiadomo za co.

 

Czy uda się ten rabunek (rabunek to bezczelne działanie z bronią w ręku, gdy okradający bandyta się nie ukrywa)? Raczej nie. Do zakończenia procesu potrzebne są jeszcze dwa kroki - Izba Reprezentantów i podpis prezydenta.

 

***

 

Anna Azari... Azar – Chazar. Rudzi, blondwłosi, skośnoocy czy czarnoskórzy Żydzi mają tyle wspólnego z semitami, co zespół Led Zeppelin ze sterowcem Led Zeppelin. Semici to przede wszystkim Arabowie, a ja do Arabów nic nie mam, pod warunkiem, że nie chcą mnie przekabacić na swoją religię, ale to nie ma nic wspólnego z pochodzeniem-narodowością.

 

Przestańmy używać terminu antysemityzm. Określa się go nawet w stosunku do Palestyńczyków, rodowitych mieszkańców tamtych ziem, potomków autentycznych hebrajczyków z czasów Jezusa Chrystusa, którzy jakoby nienawidzą... Żydów - semitów. Każdy Palestyńczyk-chrześcijanin, to potomek pierwszych chrześcijan z początków naszej ery i semita, a jakże.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)