Polska- konfidenci - 1:0

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Obejrzałem całą "debatę" PE w "sprawie polskiej" by nie opierać się na relacjach komentatorów. Warto było.Po pierwsze mogłem naocznie przekonać się jak "pracują" europosłowie. Kierowani przez opasłego niemieckiego lewaka bez matury, różnojęzyczni parlamentarzyści pokazali, że ich "obrady" to skrzyżowanie cyrku, targowiska i oddzialu zamkniętego. Zapewne podobne odczucia miała pani premier Szydło, przyglądajaca się ciekawie farsie parlamentarnej. Pomijam juz fakt, że sesje PE odbywają się symultanicznie raz w Brukseli a drugi raz w Strasburgu i cały cygański tabor posłów, asystentów, sekretarek itd przenosi się z miejsca na miejsce przynajmniej raz w miesiącu. A co - nie stać ich, wszak Europa płaci...Fakt przemawiania każdego z posłow w ojczystym języku, mimo szybkiego tłumaczenia, przypomina parlament cesarskich Austro-Węgier sprzed I wojny. Wystarczy bowiem by poseł zdjął słuchawki i już od razu znajduje się w domu bez klamek, gdzie każdy w swym języku opowiada własną historię.Po drugie cała "debata" okazała się dętą hucpą, zorganizowaną przez lewackich eurokratów, po solidarnych donosach PO-szustów, "nowośmiesznych", PSL-u i KOD-zistów na Polskę (nie piszę - na własny kraj - bo ci ludzie nie są tego warci). Jak przystało na potomków konfidentów, z zemsty, że przypadkowe społeczeństwo oderwało ich kartką wyborczą od darmowego publicznego koryta, popędzili pierwszego dnia po wyborach po ratunek do kolesi w Brukseli. Ludzie ci od lat rozumieli demokrację jako swoje wieczne prawo - samozwańczej elyty III RP - do okradania wspólrodaków i rządzenia Polską z nadania obcych mocodawców. Po trzecie pani premier Szydło wypadła prawdziwie i świetnie na tle europejskiej menażerii. Parafrazując "prezydĘta Europy", nie miała dziś z kim przegrać. Większość dyskutantów popierała polską suwerenność i wskazywała na nierzetelność, kłamstwa i kolesiostwo unijnych urzędasów. Czy autentycznemu polskiemu politykowi mogli zagrozić - belgijski lewacki frustrat, jakaś "zielona" feministka czy żyjący relikt - niemiecka komunistka z nieboszczki NRD? W sumie odbyło sie wszystko wbrew planom KOD-zistów i PO-sitwy, wspieranych banksterskimi pieniędzmi. Miało być poważnie o "zagrożeniach demokracji" w Polsce, wyszedł kabaret. W dodatku "odważni europejscy" PO-litycy milczeli jak głazy. Chyba niepotrzebnie, bo milczący zdrajca niewiele się różni od gadatliwego. Końcowa zaś wypoweiedź pani premier była ciosem nokautującym. Po bezczelnym ataku wiceprzewodniczącego KE, trzeba trafu także lewackiego "liberała", domagającego się odpowiedzi dlaczego polski suwerenny rząd nie zaczekał ze zmianami na opinię tzw. "komisji weneckiej", pani Szydło odwinęła -"Z tej samej przyczyny, która nakazała PE zorganizować tę "debatę" a KE "wdrożyć postepowanie" również bez czekania na taką opinię. Brawo Pani Beato...

P.S. I na koniec ciekawostka - w "ostoi demokracji" czyli na sali plenarnej PE widowni nie wolno wyrażać swoich sympatii, np. poprzez oklaski. Genosse Schulza denerwowały tak mocno okrzyki i oklaski polskich patriotów dla pani premier, że wysłał na widownię...ochroniarzy. Ludzkie szwbskie panisko - mógł przecież kazać od razu pałować....

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:21)

Komentarze

Witam! Ogladajac Przekaz na zywo,odnioslem wrazenie,ze obserwuje jakis lewacki malpi gaj! Przeciez ,ta Unia ulegla totalnej korozji! Mialem wrazenie ,ze to Pani Beata przewodniczy temu zgromadzeniu,uczac zebranych demokracji! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1505201

100 : 100

Kij riposty pani Premier Beaty Szydło był...

prosty!

Wykrzywiony zatacza krąg i wraca ;-))

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

casium

#1505204

jestem pełna uznania dla Pani Premier Beaty Szydło, za dużą elokwencję, dobre przygotowanie i umiejetność zachowania stoickiego spokoju, a po drugie jestem zniesmaczona manipulacjami i nachalną iście komuszą manipulacją, dokonaną przez wielu lewackich europosłów. To hańba, żeby tak łgać i mataczyć.

Zazwyczaj uważam, że Korwin jest szalony, a jego wypowiedzi są adekwatne do tego stanu, ale tym razem bardziej jestem skłonna powórzyć za Korwinem, że "Unię trzeba zniszczyć", niż zgodzić się z wypowiedzią wszechkomuszej unijnej gawiedzi.

To było bardzo dobre, profesjonalne i rzeczowe przemówienie.

Brawo Pani Premier! To było bardzo dobre, profesjonalne i rzeczowe przemówienei. Jest Pani godną przedstawicielką naszego wspaniałego narodu i teraz jeszcze mocniej niż przedtem wierzę, że wszystko się uda - z Panią wszystko sie uda!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos --- Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli.

#1505205

No na razie tak "zmiażdżyli "premier Szydło w PE ze będzie chciała tam występować przynajmniej raz w miesiącu...

399 retweets925 likes
Reply

 

Retweet

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1505207

Największa siła PIS-u, to dziś opozycja. Obywatele nie mają co na nią liczyć. Albo ruszą sami albo jesteśmy załatwieni na amen.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1505208

PBS klaskała tym europosłom, którzy chcą rozbić UE i są finansowani przez Putina. Przykre, że polski rząd ma takich sojuszników

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1505210

Mocne końcowe przemówienie B.Szydlo. Wygrała a tchórzliwa PO na łopatkach.

105 retweets288 likes
 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1
#1505211

Pani premier 'dała radę" w tym europarlamęcie, męt był widoczny!

I ta pięść Verhofstadta zaciśnieta w złości, no biedaczyna aż nią pomachał. Polakom?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Niueste

#1505223

Witam! Jozefie nie wrzucaj fotek tych zaprzancow,bo niektorzy nie rozumieja Twojego przekazu i Ci sie oberwie! Ich ,juz nie ma i chwala!!! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1505250

"bo niektorzy nie rozumieja Twojego przekazu i Ci sie oberwie!"

Już mi się oberwało i dlatego to jest ostatni mój komentarz na portalu - dzięki wszystkim

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-2
#1505257

W punkt!

Ten PE i KE to faktycznie jakis "małpi, lewacki gaj". A premier B. Szydło rewelacyjna... Kiedyś miałem obawy czy podoła funkcji. Od dawna widzę, że tak a po dzisiejszym dniu to jestem pewien, że B. Szydło - A. Duda - J. Kaczyński zbuduja nam piekna Polskę. To potrwa i jeszcze musimy uważać, bo targowiczanie będą dalej mącić. Dobrze, że była relacja. Polacy mogli zobaczyć co to jest ta UE, jaki to cyrk opłacany m.in. z naszych podatków...

Żenada i sądzę, że UE już zgniła i istnieje jeszcze siłą inercji...

Pozdraiwam serdedcznie... i jeszcze piłkarze ręczni... Dzień kapitalny

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1505232

Beacie Szydlo stawiano raczej zarzuty natury politycznej (brak poprawności z wytycznymi Merkel) - co Pani Premier dobitnie udowodniła wskazujac, że w krytykowanych polskich reformach czerpie wzorce właśnie z rozwiązań poszczególnych państw unijnych.  Na co leawctwo nie miało żadnej odpowiedzi -  jak to powiedział "Dziadek Waldemar" (zawzięty wróg PiS): ... i legło na łopatkach :)

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1505274