Czy widzieliście dziś oczy Tuska...?

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Dzisiejszy tumult sejmowy zorganizowany i przeprowadzony przez tzw. opozycję znów nieznacznie podniósl poprzeczkę chamstwa, bezczelności i zakłamania tych ludzi. Udowodnili oni po raz kolejny, że są tylko agenturą obcych, opłacaną sorosowymi srebrnikami i działającymi przeciw żywotnym interesom suwerennej Polski. Nie chodzi mi nawet o cyrk wywołany w czasie "debaty" nad projektem budżetu na 2017 rok. Zbójeckim prawem opozycji jest krytyka wszystkiego co rządowe i skorzystano z tego dziś po prostu. Kto patrzył na "dyskusję" widzial wyraźnie, że najwięcej czasu zajmował przedstawicielom opozycji wrzask luźno tylko związany z projektem budźetu. Pan wicepremier Morawiecki musiał zapewne z ciekawością przygladać się wykrzywionym ze złości twarzom PO-słów płci obojga (a może nawet trojga). Większość z "dyskutantów" nie przeczytała ani jednej linijki tekstu projektu, ale to nie przeszkadzało im się mądrzyć i mizdrzyć do kamer. Obraz upadku elyty III RP coraz wyraźniej dostrzegają Polacy. Ostatecznie projekt trafil do komisji i tyle wyszło z cyrkowych popisów tzw. opozycji.

Natomiast niewyobrażalny wprost poziom chamstwa i ordynarnych kłamstw zaprezentowali PO-szuści w "debacie" z panem ministrem Macierewiczem. Na rzeczową i spokojną relację Pana Antoniego w sprawie "afery śmigłowcowej"  tzw. opozycja odpowiedziała słownym szambem. Najaktywniejsza była moja ulubiona PO-słanka Katarasińska. Nienajmłodsza ta paniulka oskarżyła ministra obrony o wszystko niemal co złego działo sie w Polsce od okupacji albo nawet wcześniej. Jad i kłąmstwa rywalizowały ze soba w jej wypowiedzi. Oczywiście Katarasińska nie jest tak głupia jak Mucha , PO-maska czy Wielichowska i cynicznie odgrywała rolę narzuconą jej przez oficerów prowadzących. W końcu Pan Antoni przypomniał Katarasińskiej  jej"sukcesy" z długiej politycznej kariery. Choćby antysemicką nagonkę, którą realizowała w 1968 roku, na zlecenie swoich towarzyszy z PZPR. Kiedy patrzę się na miotanie sie przed kamerami Budki, Tomczyka (albo Tomczaka), Kierwińskiego jakiegoś Szczerby, Brejzy czy innego PO-szusta, to wydaje mi się, że znam paliwo, które ich napędza. To paniczny strach. Oni już wiedzą. Tusk, Sikorski, Kopacz-ka, Klich, Borusewicz, Arabski, HGW, Kwiatkowski, Graś- trafią do ZK, a co z nimi wtedy? Posmakowali dobrobytu ośmiu lat nicnierobienia. Umoczyli dzioby w geszeftach, korupcyjnych układankach. Konta rosły przy zerowej odpowiedzialności. I jak teraz żyć? Liderzy pójdą siedzieć albo założą "nie-rząd " na uchodźstwie a oni ? Przecież nikt nie przyjmie ludzi umiejących tylko łgać i mataczyć do żadnej pracy...A zmywak w Anglii znają tylko z opowiadań.

Zwracam uwagę na jedną jeszcze sprawę. Od niedawna jakoś ciszej unijni obrońcy "demokracji" bronią PO-mafii. Widocznie do Brukseli trafiły celne informacje czym naprawdę jest polityczna formacja stworzona przez Czempińskiego i jego agenta Olechowskiego w 2001 roku. Oczywiście - Schulz, Timmermans czy (przepraszam za słowo ) belgijski Guy będą nadal "badać sprawę zagrożeń dla demokracji w Polsce". Ale z nimi jest jasne - wzięli kasę to muszą ją odpracować. Ale Angela, francuski lewak Hollande czy inni promionenci europejscy coraz rzadziej poklepują prezydĘta Europy po pleckach, coraz ciszej wspominają o jego reelekcji. Oni też już wiedzą - prawda o Smoleńsku to trumna dla PO-mafii. Po co umierać za Tuska? PO tonie i cuchnie straszliwie.Oby jej zniknięcie z politycznej sceny było początkiem zasypywania sztucznie i celowo wykopanego rowu dzielącego Polaków od lat...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:8)

Komentarze

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Bombowy Szybowi... został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Oczy człowieka przegranego, oczy pełne strachu.
On wie, że w Polsce już nie może się pojawić. Ale nic to, znajdą mu jakąś nową fuchę, choćby na Antypodach.
Podobnie jak ministrowi Radkowi S. Najpierw u wszystkich po-magdaleńkowców, potem u Kaczyńskiego, potem u Tuska a skończył z żonką (właściwego pochodzenia) na Brooklinie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

Bombowy Szybowiec Antka

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje - Mark Twain

#1523017

 Witam! Ja bym jeszcze dodał dobrą wiadomość.Wreszcie z Policji nową ustawą wykopią funkcyjnych kretow MO i ZOMO. Nie podoba mi się tylko zapis,że niektórzy mogą być przesunięci na podrzędne funkcje. To powinno być wyczyszczone do opcji zerowej! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1523084

"Schulz, Timmermans czy (przepraszam za słowo ) belgijski Guy będą nadal "badać sprawę zagrożeń dla demokracji w Polsce" :)

Oczywicie że będą. I będą spotykać się z jakimś Petru, Lewandowskim, Schetyną i innymi... Z tym, że nie udało im się rozwalić rząd na początku (a tak planowali) a teraz już nie dadzą rady. Rząd okazał się silniejszy a merytoryką po prostu politycznie zabił opozycję.

Na arenie międzynarodowej liczą się oficjele a oficjelami polskimi jest polski rząd i prezydent. Oni biorą udział w spotkaniach, dyskusjach, odbywają wizyty zagraniczne. Inne rządy patrzą, patrzą i nadziwić sie nie mogą: Duda, Szydło, Morawiecki, Błaszczak, Ziobro, Macierewicz, Szyszko, Streżyńska i wielu innych okazuje się być prawdziwymi profesonalistami i rzeczywiście rządzą. To inna klasa niż "rozmemłani poklepywacze" PO. Elity europejskie to widzą, stąd już przeszła im ochota na umieranie za PO czy N. KOD to sorosowy wymysł popierany porzez sorosową GW i upada... a tyle papa Soros wyłożył kasy... i na KOD i na Agorę.... Oj bidulek... Polacy nie są tak głupi i wyrugowani z myślenia jak większość Europejczyków, którymi łatwo sterować. O! Nie... I paradoksalnie to dzięki naszej wierze i tradycji, rodzinie i wartościom...

Pozdrawiam

P.S.

D. Tusk - moim zdaniem - może być sądzony za wszystko to, co zrobił po zamachu i za to, iż wtedy bezwolnie wykonywał rozkazy faktycznych zamachowców. Ich jeszcze poznamy (nie wykonawców fizycznych, ale organizatorów i zleceniodawców). D. Tusk jest przegrany w Europie. Coraz częściej widać, że UE będzie zmieniała się zgodnie z wolą Grupy Wyszehradzkiej... oczywiście jakoś wybrną PR-owo, ale tak będzie, bo innego wyjścia UE nie ma. A w nowej unii dla D. Tuska miejsca nie będzie

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1523085

Zawsze może się ewakuować do Moskwy gdzie go jakoś spożytkują choćby w roli zabawnego karła na carskim dworze.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1523106