Dzięki Boże - to był spokojny rok Pana Prezydenta...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Dziś mija równo rok od dnia zaprzysiężenia pana prezydenta Andrzeja Dudy. To był dobry rok. Dla Polski, dla zwykłych Polaków, milionów ludzi, którzy poczuli, że władza pracuje na ich rzecz i wreszcie coś od nich zależy. Rzecz jasna nie zostały zrealizowane jeszcze wszystkie obietnice z czasu kampanii wyborczej. Ale będą...Bo tym co różni prawdziwych polskich polityków od sitwy sprzed roku to poważne traktowanie własnych słów i obietnic. No i działanie, praca codzienna, często mozolna. Andrzej Duda godnie reprezentuje Polskę w kontaktach międzynarodowych, potrafi twardo artykułować polską rację stanu. Uzupełnieniem dobrego i przyjaznego wizerunku Pary Prezydenckiej jest Pani Agata. No i wspólpracownicy. Na tle pajaców, którzy otaczali Bredzisława, ministrowie prezydenccy to sprawni politycy, fachowcy w powierzonych sobie dziedzinach. Pewność siebie, obycie, spokój i widoczna na każdym kroku dobroć Andrzeja Dudy powodują,że częste kontakty z Polakami są zawsze jego sukcesem. No i wiara, która jest dla niego fundamentem a nie tylko pozą. O znajomości poltyki światowej, wspartej umiejętnością posługiwania się obcymi językami listę pochwał uzupełnia. To był spokojny rok - w dużej mierze dzięki aktywnej prezydenturze Andrzeja Dudy. Przed nim jeszcze cztery lata. Szczęść Ci Boże - Panie Prezydencie!

Oczywiście tzw. opozycja obszczekuje i szczypie pana prezydenta. Ponieważ PO-sitwa i odsunieta od koryta publicznych pieniędzy elyta III RP nie ma merytorycznych argumentów, więc wymysla bzdury. a to ,że prezydent jest niesamodzielny i słucha poleceń prezesa Kaczyńskiego, a to, że nie ma politycznego zaplecza, albo, że je buduje przeciw Kaczyńskiemu. Od ściany do ściany byle tylko przywalić, ubrudzić. Nie ma w tych opiniach sensu ani ładu. Nikczemni i źli ludzie widząc ,że Dobra Zmiana odbiera im mozliwość pasożytowania na Polsce. Ileż geszeftów przechodzi obok nosa, ile przetragów nieustawionych, ile pieniędzy pod stołem nie zostało wziętych przez ten rok. No to wrzeszczą, łażą na "marsze szKODników", wzywaja na pomoc lewackich kolesi z całego kontynentu. I będa tak działać stale. Paliwo, czyli chętni do uczestniczenia w tych hucpach na ulicy, się wyczerpuje, więc jeszcze głośniej krzyczą , lamentują i skomlą o obcą pomoc. Wiedzą,że po udanej kadencji prezydenta Dudy i sejmowej większości, ich szanse wyborcze na sukces są iluzoryczne. I niech tak zostanie.

I na koniec. Znów polała się niewinna krew na zachodzie. Tym razem w Belgii iskamski morderca ciężko poranił maczetą dwie policjantki. Krzyczał "Allach Akbar" co zapewne w Brukseli zostanie przetłumaczone jako- " serdecznie witam". Jutro zapewne władze belgijski podadzą, że zabity fundamentalista islamski był "psychicznie niezrównoważony". A me(n)dia innych krajów zachodnich po prostu zamilczą ten fakt. W bardzo nieodległej przyszłości zdarzy się naprawdę wielka tragedia na zachodzie, być może wtedy społeczeństwa wezmą władze w swe ręce, odsuwając na zawsze lewacką zarazę. Być może...bo w odwodzie są zawsze "kredki pokoju"...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Mam zaufanie do człowieka który wierzy w Boga i nie jest uwikłany jak poprzeddni prezydenci  (wyłączając Lecha Kaczyńskiego) w układy wrogie Polsce.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1517986

żeby nie dostrzec różnicy między prezydentem Dudą a Komorowskim czy Wałęsą. Nawet Magdalena Ogórek to dostrzegła

http://wpolityce.pl/polityka/303513-magdalena-ogorek-prezydentura-komorowskiego-byla-zyrandolowa-a-prezydent-andrzej-duda-ma-energie-i-wizje-nasz-wywiad

Nie sądziłem, że dozyję czasów, gdy bliższe będą mi słowa Millera czy Jakubowskiej (Ogórek wtedy nie istniała) niż byłych opozycjonistów. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#1517991

Yagonie Przyjacielu. Wspominasz rok od zaprzysiężenia Naszego Prezydenta Andrzeja Dudy, Który, nie wątpię w TO ani na sekundę, z Pomocą Boską Został wybrany przez Polaków, Patriotów do sprawowania GODNIE TEJ funkcji na tym urzędzie, co durak bul hańbił i funkcję i urząd, na który zresztą "wdrapał" się bezprawnie za pomocą ruskich serwerów, a wcześniej także z rażącym naruszeniem PRAWA po smoleńskiej zbrodni 10.04.2010.......
Ty Wspominasz rok od zaprzysiężenia, a ja z tej  samej okazji, czyli na okoliczność, wspomnę swoje dwa wierszyki. Myślę, że dobrze oddają rzeczywistość POsmoleńską, "rządy" nierządu partii POszustów. A szczególnie ten pierwszy mówi nam, co czynić należy i co czynimy przecież od momentu zaprzysiężenia PAD.
 
Murem Stoimy Prezydencie !
 

http://niepoprawni.pl/blog/poeta/murem-stoimy

 
Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1518001

Konsekwentna realizacja programu wyborczego zapewni Polsce wyjście z uzaleznienia od eurokołchozu i wszelkiej maści lewactwa oraz genderyzmu. Mimo drobnych opóźnien w realizacji obietnic wyborczych, nadal popieram i mam zaufanie do prezydenta Andrzeja Dudy.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1518007