Ciamajdan zdechł a czytnik PO-sła Szczerby już działa...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Skończył się ciamajdan. To dobrze. Na kompletnych głupków wyszli nieszczęśnicy marznący od 16 grudnia pod Sejmem. Przy okazji okazało się, że "lider" szKODu poza "obroną demokracji" okradał swoich zwolenników. Czyli było po lewacku - głupio, bezmyślnie i ze szkodą dla własnej kieszeni. Uporem i cierpliwością pan prezes Kaczyński udowodnił, że jest wybitnym politykiem. Bo dwa wczorajsze ruchy - uchwalenie budźetu przez Senat i dwuminutowe posiedzenie Sejmu połamały resztki sensu "okupantów" sali plenarnej. Soros znów wyrzucił kasę w błoto. Kto i po co wyprowadzi teraz "użytecznych idiotów" III RP na ulice?

Żałośnie kończyli "obrońcy" sejmowej sali plenarnej. Po festiwalu śpiewów, okradania posłów koalicji, groteskowych deklaracji i sesji zdjęciowych- stulili uszy i sobie poszli. Teraz dojdzie do rozliczeń w tzw. opozycji. Swetru będzie miał kłopot z paniulkami i gejami, którzy go otaczali. Gorzej jeszcze będzie miał Gregor, który wyszedł na ober- frajera. W PO-mafii dojdzie do walki wewnętrznej, być może skutkiem będzie rozpad tej szkodliwej dla Polski sitwy przestępczej. Choć może też być tak, że Gregor ogarnie całe towarzystwo, na razie nie ma przeciwnika, z którym może przegrać walkę o przywództwo. HGW, Kopacz-ka i Kidawa to juz polityczne truchła, Trzaskowski (sowicie opłacany przez Sorosa) jest jeszcze zbyt słaby. No a ludzie pokroju Szczerby, Kierwińskiego, Brejzy, Kropiwnickiego, Pomaski czy Olszewskiego to tylko ściek i lumpy. Najmniej straci klub "zielonej zarazy", nieco urośnie Kukiz 15, jako przewidywalna opozycja.  Ale ludzie z Kukiz 15 to wolontariat polityczne bez programu i struktur. Zdechną w kącie "europejscy demokraci", chyba,że wczesniej Osiołowski trafi na oddział zamknięty. Ale taki jest los zdrajców...

Teraz rozpoczną wściekły atak na rząd i parlamentarną większość dawni staliniści - komuniści z okolic GWna, TVN-u czy niedawni wspólpracownicy Bredzisława. Oni najwięcej nakradli, mają tak dużo na sumieniu, że naprawiony wymiar sprawiedliwości to dla nich zagrożenie śmietelne. Cała agentura od lat 80-tych umiejscowiona w tzw. opozycji "sierpniowej" musi pójść do ataku, bo inaczej się skończy. To już ludzie niemłodzi i nie chcą reszty życia spędzić w ZK. Poza tym Niemcy i Rosja po fiasku projektów - N. czy szKOD wrócą do sprawdzonych ludzi i mechanizmów. Obecność armii amerykańskiej  w Polsce to już fakt, jakże groźny dla naszych wrogów ze wschodu i "sojuszników" z zachodu. Jest jeszcze Tusk, plujący jadem na wszystko co polskie i suwerenne. Ale z niego niewiele da się już wycisnąć - Frau Kazlerin. Każdy konfident się zużywa, a nowego brak...

I na koniec słowo o moim "ulubieńcu" PO-śle Szczerbie. Podpowiadam mu za darmo - czas zmienić dilera. Wczoraj histeryzował z ekranu, że nadal trwa 33 posiedzienie Sejmu bo ...jego czytnik  tak pokazuje. Potem wrzeszczał,że trzeba "strajkować" bo jego czytnik - nie działa. Pani PO-seł Okła-Drewnowicz powtarzała te bzdury w TVP - info do momentu kiedy okazało się, że Szczerba okłamał wszystkich, z kolesiami z sitwy włącznie. Otóz pan PO-seł Szczerba "zapomniał" aktywować czytnik kartą poselską od 16-go grudnia i stąd całe zamieszanie. Niestety sam na to nie wpadł i dopiero Kancelaria Sejmu podpowiedziała "gapciowi", że czytnik nie działa bez aktywacji kartą. Debil kompletny albo mega-kłamca. Przecież rok juz ponad jest parlamentarzystą i głosował wielokrotnie. Wyborcom pana PO-sła Szczerby serdecznie gratuluję decyzji...

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:11)

Komentarze

Szczerba rozśmiesza mnie zawsze cokolwiek powie. Półgłówek i arogant przekonany o własnej doskonałości i politycznych talentach. Zwolennicy rządu powinni być zadowoleni z "działań" posła Szczerby, bo on w swej głupocie zawsze "zapunktuje" dla PiSu. Kaczor powinien polecić swoim posłom, aby chronili Szczerbę. To w istocie sojusznik PiSu, ale nie zdaje sobie z tego sprawy. I dobrze.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1530266

Jak do tej pory...nikt nie zostal skazany...

==========================

jasiek z toronto

 

http://polskawalczaca.com

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1530285

 Witaj! Bez reformy sądownictwa, wszystko umorzą. Przecież tam jest usadowiona cała armia resortowych, a do tej pory niezatapialnych! Poczekajmy na marcowe otwarcie IPN. Wszystkiego nieda się zrobić na wczoraj, a wiele jest jeszcze do zrobienia. Coraz bliżej do beneficjentów Ośmiornicy. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1530287

  Witaj! Nic osobistego, ale prezeza PISu Pana J.Kaczyńskiego powinniśmy na NP traktowac z należnym szacunkiem. Jest drugi w Światowym  rankingu po prezydencie Trampie, nie mówiąc o całokształcie. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1

ronin

#1530323

To nie jest tak, że oni coś tworzą. To są intelktualne i osobowościowe karaluchy. Jeżeli zbyt ostro to pozdrawiam karaluchów. Te swołocze są tak mało inteligentne, że obrażają naród poslski i ja się za nich wstydzę. Mamy wieki naród Polski a Ci degenarci nie dorastają nam do pięt. Nasz naród - oprócz lemingów - jest naprawdę Wielki. To nie jest żadna przesada. Przez przeszło 1000 lat to udowodniliśmy a A. Michnik i inni antypolacy nie są w stanie nas zmiażdżyć i to się im nie uda. Przez 27 lat próbowali i nici. Kiedyś zaborcy nas pogrążyli na 123 lat i to też im nic nie dało. A dzisiaj wszyscy zdrajcy powinni być za kratkami i mam nazieję, że J. Kaczyńskiki ich zgrillluje tak, aby ich miejsce by ło tam, gdzie ich miejsce.... więzienie lub Madagaskar lub Amazonia.

Pozdraqwiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#1530310

Plecak do garnituru, proszę popatrzeć jaki ten Scerba bystry, jak jemu do ryjka z tym plecakiem.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1530439