Cena za "awans" Tuska...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Wczoraj pisałem o przygotowaniach PO-szustów do wyborczych fałszerstw i być może jeszcze czegoś....W sieci pojawia się coraz więcej informacji o jakichś wojskowo-policyjnych "ćwiczeniach" międzynarodowych na terenie Polski od 15 maja. Termin jest rzecz jasna przypadkowy, ale być może coś jest na rzeczy. PKW też jest gotowa do oszustw, zaczyna po cichu opowiadać o elektronicznym przekazywaniu wypełnianych ręcznie przez komisje obwodowe protokołów. Toż właśnie "elektorniczny system liczenia" skompromitował poprzedni skład PKW. Przed społecznym RKW nieprawdopodobnie cięzka praca. Nawet jeśli "zagra" w zdecydowanej większości komisji i będzie można zebrać niezależnie dane to ordynarny fałsz jak w listopadzie, teraz się nie uda. Międzynarodowa kontrola by się przydała, ale jej nie będzie, PO-szuści w UE zadziałali skutecznie. Trudno jednak wyobrazic sobie jakiś quasi "stan wojenny" w wykonaniu złodziei, ignorantów i niieudaczników. Jak ktoś nie potrafi zawodów żużlowych zorganizować to jak może planować antyobywatelski zamordyzm.Komuniści przygotowywali stan wojenny  przez kilkanaście mieśięcy i co by nie mówić, to min-ster Siemoniak nie ma w sobie nic z Siwickiego, mini-stra Piotrowska z Kiszczaka, a Kopacz-ka z Jaruzelskiego. Chyba, że wierzą w "pomoc" międzynarodową UE i kanzlerin Angeli...Przyjrzyjcie się Państwo twarzy wice-premiera Siemoniaka, idealna pustka, gdyby ktoś chciał uchwycić na płótnie głupotę to model jest na wyciągnięcie ręki...

Okazało się,że mając dwie własne fabryki zbrojeniowe produkujące śmigłowce- w Świdniku i Mielcu, MON "wybrał w przetargu" firmę francuską. Mimo najwyzszej ceny...podobno to była cena poparcia kandydatury Tuska na lokaja UE, przez prezydenta Hollande'a. Komorowski orzekł inteligentnie, że w obecnych czasach "nie możemy sobie pozwolić na słabą jakość uzbrojenia". Już za te słowa pownien być dożywotnio odsunięty od polityki krajowej. W efekcie niedługo polskie zakłady zbrojeniowe upadną, na ich miejscu powstanie kolejna "Biedronka" czy "Kaufland" a pracownicy...wyemigrują. Tylko co to obchodzi PO-szustów. Ze swojego nie płacą...Takie własnie codzienne psucie resztek państwa jest prawdziwą ceną tych wyborów. Albo Polska zacznie się naprawiać albo za niedługi czas jej nie będzie...

Bezczelność Bredzisława konkurować może tylko z jego ignorancją. Człowiek, który konsekwentnie wyśmiewał pomysł śp. Lecha Kaczyńskiego na usytuowanie w Polsce amerykańskiej "tarczy antyrakietowej" dzis zapowoada "negocjowanie z Amerykanami tejże tarczy"...w maju. Jak zwykle w przedwyborczym czasie PO-szust potrafi tylko ukraść cudzy pomysł, ogłosić "sukces" i zapomnieć o tym dziesiejszym bełkocie w czerwcu. Czy Polacy nabiorą sie na te kłamstwa po raz kolejny? A swoją drogą czy Bredzisław to jasnowidz? Wie, że juz wygrał? Czuć coraz wyraźniej przygotowany przez sitwę wyborczy "myk", zapewniający Komorowskiemu "sukces" raczej w pierwszej turze, bo trudno sobie wyobrazić jego debatę z Dudą przed druga turą? Więc raczej PO-szuści drugiej tury "nie planują". Damy rade im przeszkodzić...?

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Ta totalna bezradność i kompletne bezmózgowie może mieć dla nas fatalne następstwa. Aby uniknąć skutków przegranej 10-go maja w celu uniknięcia konsekwecncji swoich działań sabotażowych zmierzających do wygaszenia Polski, gotowi będą wykorzystać każde możliwe wyjście awaryjne do wkomponowania nas w wojnę włącznie, Dalej już wszystko samo się potoczy, bez konieczności organizowania jakichkolwiek stanów pseudowojennych. Niezbyt dobrze mi to pachnie, a wręcz paskudnie śmierdzi. W mojej ocenie aktualnej sytuacji wszystko zmierza w tym kierunku, czy mam początki czegoś w rodzaju obsesji...? Wiem - jedno nie wyklucza drugiego ;)))

Pozdrawiam wszystkich Niepoprawnych.

Joe1964

 

P.s. (czyli "przypomniałem sobie")

Jeśli sprzedadzą nas razem z lasami i górami, nie będzie gdzie prowadzić działalności partyzanckiej, dlatago ratujmy co się da - góry, lasy, resztki majątku, nie wiem co jeszcze. Może czas zacząć jakoś się organizować, tworząc zalążki podziemia - ma ktoś lepszy pomysł?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Joseph1964

#1475126

Mnie przez cały czas chodzi po głowie, że Merkel, Putin i Holand położyli kreskę na Bredzisławie i POlszewiki w ostatniej chwili z wyborów wycofają bulKomoruskiego (widzą że jest chory, widzą że jest po prostu przygłupem) i będą wspierali swojego człowieka Korwina, a jak by nie wyszło znim to jest jeszcze Kukiz. Nie możemy się na to nabrać i konsekwętnie głosować na Dudę. Tak nam dopomóż Bóg.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1475147

Czarno to widzę :(

Musi polać się krew, co może stać się zaraz po oszustwach wyborczych, wtedy dopiero Polacy się obudzą.

 

I znów waciakom zaśpiewamy na ulicy:

" Chcemy być sobą, chcemy być sobą jeszcze !

Chcemy bić ZOMO, chcemy bić ZOMO jeszcze ! "

 

I najnowsze:

" Chamy, ch****, s******y,

Nie jesteśmy z jednej gliny !

Nie jesteśmy tacy sami,

Wielka przepaść między nami ! "

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Ula

 

#1475173