Ulicami zachodu płynie krew a KE znów o "kryzysie wokół TK"...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Dziś fanatyczni islamscy mordercy poszli w swym szaleństwie krok dalej. Dwaj bandyci weszli do kościoła w małej normandzkiej miejscowości w czasie Mszy świętej i zabili ksiedza, który ja odprawiał. Dokładniej - poderżnęli mu gardło. W kościele, jako że Francja zdegenerowała się już dawno temu, było raptem sześć osób. Mordercy pokaleczyli nożami pozostałe osoby, w tym jedną cięzko. Wezwani przez jedną z zakonnic policjanci "unieszkodliwili" zabójców. Widać trafiło na mniejszych mazgajów i "europejczyków" niz w niemieckim Monachium czy Ansbach. Zginął kapłan w kościele, w czasie Mszy świętej! Czego trzeba jeszcze ?! Towarzysz Hollande wyraził ubolewanie i zapewne rozdał nowe zestawy kredek swoim ministrom...

 Po południu w uniwersyteckim szpitalu w Berlinie zginęły dwie osoby. Podobno "pacjent zastrzelił lekarza". Być to może, cały świat wie, że poziom usług medycznych jest w Niemczech niezwykle niski. Szczególnie w uniwersyteckich szpitalach stolicy Niemiec. Oczywiście policja berlińskka niemal od razu "wykluczyła związki tego morderstwa z islamskim terrorem". Lewaccy wariaci kierujący jeszcze Niemcami igrają ludzkim życiem dla realizacji obłędnej polityki "multi-kulti". Co jeszcze musi się zdarzyć by Niemcy się obudzili? Przy okazji - w małym niemieckim miasteczku Ibbenburen muzułmański bydlak z Erytrei czyli "syryjczyk" zgwałcil 79-letnią kobietę. na cmentarzu...działo się to w tę sama niedziele kiedy wariat z maczetą biegał po ulicach bawarskiego miasteczka a inny muzułmańksi terrorysta szykowal plecak by wysadzić się w czasie festiwalu muzycznego w Ansbach...

Francja i Niemcy, Niemcy i Francja...Polka zabita w niedzielę ciezko pracowała dla czwórki swoich dzieci. Dwie dziwczyny spod Myślenic przyjechały do Nicei na wakacje, rozjechał je TIR-em morderca, podobno "Tunezyjczyk". Czy lewaccy współsprawcy wszystkich tych tragedii z KE, PE i rządzący w krajach zachodnich chcą doprowadzić do tego by w końcu teroryści użyli ładunku nuklearnego czy zatrują wodę pitna w milionowej aglomeracji? To prawda - nie wszyscy muzułmanie to teroryści. Ale na Boga - wszyscy terroryści to muzułmanie!

W ciągu niespełna dwóch tygodni Europa zachodnia spłynęła krwią niewinnych ofiar muzułmańskiego terroru. Ale to nic - jutro KE zajmie się w Brukseli "kryzysem wokół TK w Polsce i przedyskutuje ewentualne działania w ramach ochrony procedury praworządności". Towarzysz Timmermans nie odpuszcza w walce z "polskim faszyzmem". Komisarze po dyskusji mogą - uwaga - wydać "zalecenia" dla polskich władz. A ja myślę, że albo ten brukselski cyrk uda się szybko zmienić albo trzeba go opuścić. To co dzisiaj nazywa samo siebie UE, PE czy KE to tylko atrapa, opakowanie, za którym kryje się "kuturowy komunizm" i praca na rzecz zbudowania eurokołchozu. Czy po dziesięcioleciach pozostawania Polsków w "obozie socjalistycznym" znów musimy przykładać się do budowania kolejnego "obozu"? Czas wyczekiwania się skończył...

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (21 głosów)

Komentarze

Całe zło i upadek Europy ma swój początek we Francji. "Wolność, Równość, Braterstwo, albo Śmierć" (fr. Liberté, Égalité, Fraternité, ou la Mort) - z tym hasłem sformułowanym 30 czerwca 1793 roku do Europy wkroczyła lewacka ideologia, której nadrzędnym celem było "zabicie Boga" i stworzenie nowego społeczeństwa. Dewiza "Wolność, Równość, Braterstwo" jest też mottem wolnomularstwa (masonerii). Muzułmanie odrzucają trzy pierwsze hasła a stosują ostatnie - śmierć - realizują je coraz skuteczniej i na coraz większą skalę.

A tow. Timmermans niech nas pocałuje w d..ę. Jeżeli wydadzą zalecenie to powiesimy je w wiadomym miejscu, tam gdzie wiesza się papier toaletowy. Sami zrobimy u siebie porządek m.in. z lewakami i liberałami.

Vote up!
14
Vote down!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1517151

Jezeli ktos dopusci sie morderstwa, to staje przed sadem za popelnienie tego czynu. Jezeli na przestrzeni dluzszego czasu w sposob zorganizowany grupa osob morduje dla konkretnego interesu, to mowimy wowczas o mafii. Jezeli obecnie ludzie przynalezni do konkretnej religii morduja w imie fanatyzmu, to nie moze byc mowy o jednostkowych przypadkach, tylko o zorganizowanym zagrozeniu i tak nalezy traktowac ten stan rzeczy, ta tragedie. Jest to bowiem zagrozenie podobne do dzialan wojennych. Bowiem nie jest wiadomym, gdzie wrog zaatakuje, na jaka skale razenia i jakie beda konsekwencje owej napasci. Sytuacja jest jednak na tyle skomplikowana, ze trudno sie jednoznacznie do niej odniesc. Terroryzm zostal spowodowany konkretnym dzialaniem strony trzeciej. Strona ta nie tylko, ze go niemalze stworzyla, to nadal stwarza mu pole dzialania i wykorzystuje do swoich celow. Oficjalnie strona ta walczy z owym terroryzmem. Jak wiec mamy odniesc sie do tego problemu, nie dajac owej stronie trzeciej mozliwosci ograniczenia naszej wolnosci i calkowitej kontroli naszego zycia. Bowiem, to nie my jestesmy zagrozeniem, a terrorysci. 

https://www.youtube.com/watch?v=ukHpYWkgfyo

https://www.youtube.com/watch?v=GVctGHYQcOw

https://www.youtube.com/watch?v=3mcewfimzcQ

pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
0

chris

#1517154

Jesli chcecie aby rzadzil Wami rozczochrany Belg lub dwuch pijaczkow z Luksemburga i Niemiec, to jest i bedzie Wasz wybor! Polska i Polacy ratowali Europe conajmniej trzykrotnie (Legnica, Wieden, Warszawa), ratowali Zydow dwukrotnie pred calkowitym wyniszczeniem. Doprowadzili do upadku Imperium Rosyjskie, dali Niemcom mozliwosc zjednoczenia! A co dostali w zamian???? Niemieckie i rosyjskie  napasci, rozbiory, dostali Targowice i rozczuchranych Belgow czy pijaczkow z Luksemburga czy Niemiec! Czy nie dosyc tego? Jak dlugo jeszcze drodzy Rodacy bedziecie zakompleksionymi durniami? Czy nie czas powiedziec temu wszystkiemu dosyc? Czy nie czas zaczac dbac o siebie? Dlaczego rzadzacy nie chca skorzystac z gory zlota na ktorej siedzicie? Dlaczego wmawiaja Wam, ze Europa to jest to. Nie, europka to smierdzace gowno i nalezy ja zostawic w spokoju!

Vote up!
8
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1517159

Cały czas dbam o siebie, nie bardzo wiem jak mogę to przełożyć na mój kraj i współrodaków ?

Vote up!
3
Vote down!
0
#1517163

Rozejrzec sie dokladnie dookola, a nastepnie zadac sobie pytanie kto komu jest bardziej potrzebny, Polska europce czy europka Polsce i dlaczego znawu Polska musi naprawiac europke, ktora to poprostu jest zgnilizna, a zeby bylo wselej zgnilizna nie majaca zadnego, nawet najmniejszego respektu dla Polski i Polakow, dla Polski ktora ma ponad 600 letnia tradycje demokracji, a glupki i pijacy chca Polakow uczyc demikracji. Nastepnie nalezy pogonic do wszystkich diablow wszelkiej masci targowice, nie dyskutowac, poprostu wziac za morde i wyslac pirwszym pociagem tam skad przybyli ich rodzice lub dziadowie. I w koncu najwazniejsze, czy dotychczas rzadzacy wlacznie z PiS-em zaspokajaja Twoje nadzieje i marzenia. Jesli tak, to wszystko jest OK, jesli nie..... to ode mnie rady nie uslyszysz. Poprostu mam to serdecznie w d.....

Vote up!
5
Vote down!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#1517166

Witam! Główny terrorysta siedzi na Kremlu. Nie udało się podbić Europy zielonymi ludzikami,to sprowadzono kozich synów!  Niemal każde ognisko zapalne w Świecie iniciują sowieci To jest wojna z chrześcijaństwem! Pozdrawiam!

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1517164

Komisarze UE wtrącają się w nasze wewnętrzne sprawy. Gdyby mieli rację możnaby jeszcze tolerować jakoś ich "wskazówki". Jednak popierają bezprawne postępowanie Prezesa TK i totalnej opozycji, a z tym nie wolno się zgadzać i dalej tolerować .

Nasz Rząd musi pokazać stanowczość i zdecydowanie odpowiedzieć na "pouczenia" komisarzy. Udawanie, uniki, delikatne wypowiedzi tylko rozzuchwalają opozycję. Gazetę Wyborczą za kłamstwa, oszczerstwa i działanie na szkodę Polski należy zdelegalizować, a Michnika i jego "kundli"  osądzić sprawiedliwie..

Vote up!
3
Vote down!
0

RAK

#1517214

Strach powoli zdominuje europejskie społeczeństwo. Brak jednostek gotowych walczyć za swój kraj w zachodniej Europie, spowoduje, że stopniowo kontrola nad nimi zostanie przekazana w ręcę islamistów. W Niemczech już w 3 wielkich miastach, nrodowici niemcy stanowią mniejszość. To najlepiej świadczy o tym do czego kultura europejska zmierza. Do wyginięcia.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1517319

https://youtu.be/A9bCxxqudZw - bardzo wymowna "część artystyczna" przy otwarciu nowo zbudowanego tunelu w Szwajcarii, może być dla nas wielkim ostrzeżeniem.

Vote up!
1
Vote down!
0

przyjazna

#1518308