Melodia inna ale refren od trzystu lat ten sam...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

W chwili gdy pan prezydent Duda umacnia w Budapeszcie polsko-węgierski sojusz, w czasie gdy pani premier Szydło walczy o uznanie polskiej racji stanu przez lewacką UE, jak zwykle wrzask podnoszą targowiczanie. Liderzy KOD-łoty, PO-sitwy,"nowośmieszni" i "zielona zaraza" ramię w ramię opluwają i szkalują polskie władze wyłącznie w jednym celu. Marzy im się jakaś forma zachodniej interwencji, która odwróci trend, sposób myślenia Polaków i ponownie wyniesie ich do władzy. Gotowi są na oklaskiwanie sankcji nakładanych przez KE na Polskę (nie napiszę - na własny kraj - bo obecnej Polski oni za swój kraj nie uważają), ba nawet sami z siebie projekty takich "sankcji" i "rezolucji" przygotowują. PO-szambo wybiło i cuchnąc, lata samolotami po kontynencie, wszędzie wywołując uśmiechy politowania i odruch wymiotny. Schetyna, Swetru, Nowacka, Kosiniak i brodaty alimenciarz nie są przecież idiotami...oni po prostu wiedzą, że legalnie, za pomocą kartki wyborczej nie wygrają już nigdy. A przygotowanie nowego Smoleńska bez narzędzi i w zmienionej sytuacji politycznej Europy nie jest teraz możliwe. Marni konfidenci, uważający się za "polityków",  z gębami pełnymi "demokracji", "obywatelskości", " konstytucji" myślą tylko o sobie, o utraconych szansach na geszefty i publicznych pieniądzach, które przechodzą im koło nosów.

Podobnie było w końcu XVIII wieku. W momencie gdy, w drodze zamachu zdesperowanej mniejszości, uchwalono Majową Konstytucję, gromada "patriotów" popędziła do Petersburga by "ratować szlachecką demokrację", "obywatelskie wolności" deptane przez Polaków. Hetman Rzewuski, jeden z targowickich filarów, w liście z lata 1793 roku pisał - " Chodzi o to by Polsce wrócić dawne wolności, dawną formę rządów, o wyrzucenie gwałtowności przez rewolucję 3 maja wprowadzonych". W podobnym tonie wypowadali się hetman Branicki czy Szczęsny Potocki, mając stale usta pełne "miłości do Ojczyzny", " przywiązania do wiary świętej katolickiej", "demokratycznych wartości". Długo nie rozumieli, że są tylko bezwolnymi narzedziami w rękach rozbiorowych graczy. Gdy to pojęli, stać ich było nawet na ludzkie odruchy - Potocki publicznie płakał na wieść o drugim rozbiorze, który przecież na kraj sprowadził. Podobnie i Branicki. Długo nie chcieli złożyć przysięgi na wierność Rosji ze swych ziem, które znalazły się już poza polslkimi granicami po 1793 roku. Popłakali, ale potem karnie zaprzysięgli co trzeba i dożyli wieku sędziwego. Tylko dobry Bóg mocno pogmatwal koleiny ich życia, nie poszczęścił też życiu następnemu pokoleniu zdrajców.

Czym różni się dzisiejszy lokajski adres Schetyny do kanzlerin Angeli od deklaracji Potockiego do Katarzyny Wielkiej - "Przy Tobie Najjasniejsza Pani stoimy i stać będziemy" ? Czym różnią się wezwania Swetru czy Nowackiej o "bratnią lewacką pomoc" z UE od podobnej prośby targowiczan do rosyjskiej carowej? W treści i zamierzeniach autorów niczym...Z tym tylko, że lewacy z Brukseli wraz z kanzlerin Angelą już tak skutecznie rozmontowali kontynentalny system obronny, że o żadnej opcji siłowej nie można mówić. A wszelkie "dyrektywy", "sankcje" czy "opinie" za chwilę stracą moc wraz z klęska pomysłu na lewacko-biurokratyczną UE. PO-mafia, podobnie jak targowiczanie, wie, że nie wyprowadzi nikogo na ulice, nie zrobi żadnego "majdanu", bo Polacy od zawsze gardzą konfidentami i zdrajcami. W XVIII wieku Rosja miała siłę, która rozstrzygnęła o upadku Polski. Nie można tylko zapominać, że drugi rozbiór był wynikiem porozumienia rosyjsko- pruskiego (niemieckiego). I na to chyba liczą liderzy "opozycji". Na to, że w razie kolejnego rozbioru pożywią się ochłapami a może i za wierną służbę zostaną namiestnikami czy gauleiterami jakiegoś nowego "Królestwa Polskiego" czy po prostu GG. Może więć dziś, gdy wrzeszczą, że czują się "europejczykami", pozwolić im do wyśnionej lewackiej "Europy" wyjechać na zawsze? ...Wiem, to niemożliwe - konfidenci, zdrajcy i agentura obcych, potrzebni są tu, na miejscu, a nie do tworzenia emigracyjnego "rządu jedności demokratycznej"...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)

Komentarze

Pogonić sierpem i młotem czerwoną hołotę. Jeśli ostatecznie i bezwzględnie tego się nie zrobi to będą jątrzyć,knuć,spiskować i dalej żerować na narodzie. Co powstrzymuje obecny rząd od pociągnięcia do odpowiedzialności złodziei, zbrodniarzy i zdrajców?. Jeśli nie użyje się radykalnych środków dalej będziemy żyli w UBstanie. gdzie wasze są ulice a nasze kamienice.

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

r.z.

#1509552

Michalkiewicz: KOD jest tworem tajnych służb

(…) Prowadzący program, pytał Michalkiewicza o prawdopodobną genezę Komitetu Obrony Demokracji, i czy jego istnienie jest, czy nie jest, symbolem upadku demokracji w Polsce.

„Ja podejrzewam, że KOD został utworzony przez tajne służby, głównie Wywiad Wojskowy, dawne WSI. Celem jednak nie jest żadna obrona demokracji, ale wysadzenie rządu, co jest działaniem dywersyjnym. Działania te są prowadzone nawet kosztem możliwej zewnętrznej interwencji w Polsce, a nawet bardzo możliwe, że militarnej też. W tej chwili widać, że realizowany jest scenariusz, który ma stworzyć przesłanki, dające możliwość użycia przewidzianej w traktacie lizbońskim, „klauzuli solidarności” o tzw. bratniej pomocy. (…)

Drugim celem Komitety Obrony Demokracji, jest właśnie złożenie takiego zaproszenia do Polski. Najpierw musi jednak doprowadzić do rozruchów na skale krajową, do aktów przemocy i niszczenia mienia.

Kiedy rząd zareaguje, a będzie musiał zareagować, zostanie przez KOD oskarżony o terroryzm państwowy, co da pretekst do interwencji zewnętrznej w Polsce.” – mówił redaktor wyjaśniając jakie prawdziwe intencje stoją za działaniami KODu.

kk/wRealu24.pl

Cytat za: http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/michalkiewicz-kod-jest-tworem-tajnych-sluzb,16462605262

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1509599

tylko pochodzenie tych "demokratycznych elyt" jakieś bardziej nikczemne, chociaż nie przeszkadza im to w analogicznie sprawnej realizacji zdrady Polski - w tym doprawdy sa mistrzami!

Ich wszawe i niksczemne antypolskie działania zyskują duży poklask wśród najgorszych wrogów Polski, którzy tylko czekaja, aby rozgrabić resztki tego co jeszcze pozostało po 8 latach złodziejstwa, manipulacji i zawłaszczania owych "elyt demokratycznych" z pełocji, peezelu i postkomuszo-ubowskich.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0
#1509557

Błąd. Rozgrabianie Ojczyzny naszej zaczęło się ca. 25 lat temu. Ostatnich lat osiem, to tylko wyprzątanie resztek, które się jeszcze były ostały po poprzednikach. A że wrogowie przyklaskują fermentowi w Kraju to i nie dziwota. Jak uczą dzieje poszczególnych państw europejskich, i nie tylko tych, tak zawsze było, jest i będzie. Mam nieśmiałą propozycję: może najważniejszym przedstawicielom owych "demokratycznych elyt" zaproponować one way tickets dokądkolwiek by rzeczeni  chcieli się udać. Byłoby to humanitarne, że nie napiszę szlachetne, nieprawdaż?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Janina otęska

#1509565

Wykład Schulza dla POlskich zdrajców i kaPO Z PO, PSL, Nowoczesna.
https://youtu.be/lOHwud3Jcmc.

I dla tego Polska i Polacy pokonają cały ten lewacki syf. Bo Polacy gardzą zdrajcami i kapusiami, co sprzedają Ojczyznę za srebrniki judaszowe.

Schulz ty Niemiecka kanalio, nawet nie zdawałeś sobie sprawy, że plując i szkalując Polskę, obudzisz sumienia Polaków i Polacy wstaną z kolan.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1509567

Witaj

Tym kapusiom i zdrajcom przez myśl nie chce przejść, że zmienił się etap

i sygnatariusze "ribbentop-mołotow2.0" mogą być za słabi, aby w pełni

wykorzystać działalność swojej agentury.

To jest rozpaczliwe wołanie:

BIERZCIE! PRZECIEŻ WAM WYSTAWILIŚMY!

Zamordowaliśmy Prezydenta,zlikwidowaliśmy armię, skłuciliśmy naród, zniszczyliśmy gospodarkę, ogłupiliśmy ludzi!

DLACZEGO NIE WKRACZACIE?

W tych zdradzieckich czaszkach nie mieści się to, że ICH PANOWIE są za ciency

na obudzoną Polskę.

Potrafią zrozumieć tylko jedno:

Każdy kolejny dzień zbliża ich do rozliczenia.

A to wywołuje moczenie nie tylko we śnie...

Pozdrawiam

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#1509564

 Witam! Piękne slowa! Te mordercze kanalie i srebrnikowi zdrajcy na czele z Ryżym muszą stanąć nie przed TK,ale przed Polskim sądem karnym! Tylko kary bezwględnego dożywotniego więzienia pozwolą w miarę ochłonąć narodowi! Mamy doskonały czas ,aby doslownie wybić bolszewckie scierwa! Oczywiście Lustracja i Dekomunizacja!  Komoruskie,Millery,Pawlaki ,Belki,Sikorskie Schytyny ,Oraz Kwaśniaki muszą siedzieć! Te bydlaki i inni, muszą ponieść najwyższą karę,czyli dożywocie!  To za długo się wlecze! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1509590

Zdrajcy interesu narodowego i demokracji to nie sa czerwoni czy zieloni, to nie sa zadni ...isci. To jest typ osobowosci, ktory we wszystkich okolicznosciach i ustrojach zachowuje sie dokladnie tak samo.

Nie byloby problemu uporac sie z takimi ludzmi ale obecny rzad ma naprawde biezbyt inteligentne kadry co widac jak sie w znacznej mierze sami wkopal w dyspute wokol TK poza granicami kraju. Nie widze tez najwazniejszych posuniec dotyczacych oczysczenia armii z nieporzadanych elementow i stworzenia gwardii narodowej jako alternatywnej sily zbrojnej do policji i armii. Ustawa 1066 jeszcze nie uniewazniona. Na najwazniejszych kierunkach obronnnosci kraju nic sie nie dzieje, media w rekach opozycji a w TVP zamiast kompletnej czystki cyrk Kurskiego. Trzeba bylo dac TVP Maxowi Kolonko na czas jakis przynajmniej aby zrobil czystke calkowita i ustawil TVP tak aby stala sie wiarygodna dla wiekszosci Polakow, patriotyczna i zaczela sluzyc interesowi wiekszosci Polakow.

No i nie ma sladu dialogu ze zdrowa czescia narodu. Jak tak dalej pojdzie to nie pozostanie ambitnej gorze PiS nic innego jak przylaczyc sie do targowicy.

 

pozdrawiam,

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Vik

#1509601

 Witam Pana! Media ,tylko patriotyczne! Ze zdrajcami ,typu ryży sobie poradzimy! Nie osądzą,to AK i  ich i sądy osądzą!  Stoimy i czuwamy! Klaniam się!

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1509658

Polak, Węgier  - dwa bratanki…dlaczego Polak i "teoretyczny" POurzędnik - to nie bratanki

POurzędnicy toną w bezprawiarządności władz  2008/15...

 Pryncypialnie – łatwiej  Się porozumieć z urzędnikami – po  WĘGIERSKU …

Zastanówmy Się  nad zastanym stanem,  nad odnowieniem / wymianą „POadminiSTRATorów” - na administrację sprawiedliwą – dla Bliźnich (demoKRATów?...) – bratnią dla Polaków  - jak  Węgrzy.

Pozdrawiam.

J.K.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1509606

Wiśniewska o donosach Platformy na Polskę: "Żadne inne państwo nie ma tak nikczemnych polityków!"
Przypomnę, że Schetyna to człowiek o pseudonimie „Zniszczę cię”. Zanim został przewodniczącym PO, mówił że będzie wyprowadzał ludzi na ulicę, walczył z Prawem i Sprawiedliwością za pośrednictwem instytucji unijnych. To jest groźne, bo to psuje reputację Polski.

Obecnie faktyczny zamach stanu przeprowadzają współcześni targowiczanie - Platforma Obywatelska, Nowoczesna, PSL (czytaj ZSL), KOD przy pomocy "polskich" mediów TVN, GW itd.

Trzeba niezwłocznie ujawnić rejestry zastrzeżone IPN. Opublikować aneks do raportu z Likwidacji WSI. Przeprowadzić gruntowną lustrację sędziów, prokluratorów, adwokatów, naukowców, nauczycieli akademickich, aktorów, nauczycieli i polityków. Bez tych działań żadna prospołeczna reforma rządu Zjednoczonej Prawicy nie uda się! Bowiem nierozliczona i nieukarana przestępcza "ośmiornica", która przez ostatnie 8. lat oplatała Polskę w śmiertelnym uścisku, prędzej czy później odrodzi się. A właściwie to już odradza się w Nowoczesnej, PO i KODzie! Szubrawcy z tych ugrupowań będą szkodzić i przeszkadzać w realizacji Dobrej Zmiany

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1509607

 Witam Pana! Oczywiscie wszystko upublicznić! Musimy mieć widoczne cele które wyszczególnimy!Nie Przykre,ale chyba celem bedą osoby tam  pokoleniowo zatrudniane!Pozdrawiam!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1509663