Me(n)dialna "cała prawda całą dobę"... i się kręci...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Mimo Sorosowego finansowego pompowania tzw. opozycji nadal pieniądze te są wyrzucane w błoto,. Miałkość intelektualna i moralna liderów tych "partii" daje pewność, że PiS jeszcze długo bedzie zwycięzcą sondaży i mieć będzie stabilne poparcie społeczne. Gdy więc zawodza realne środki nacisku na "ciemnogród" trzeba trochę rzeczywistość pokolorować.

Oto trzy przykłady manipulacji i ordynarnych kłamstw polskojęzycznech me(n)diów tylko z dnia dzisiejszego. "Der Onet" a za nim inne ścieki internetowe wybijają jako ważną wiadomość, iż dziś były oficer WP, ba major nawet, oddał srebrny medal zasługi. To oczywiście "protest" przeciw decyzjom ministra Macierwicza w sprawie odznaczeń w dniu 15 sierpnia. Przeciętny czytelnik ma odebrac taka wiadomość - major dostał niedawno odznaczenie i jego protest związany jest z decyzjami ministra Macierwwicza. A jak jest w rzeczywistości? Major Pawlak większość służby w LWP spędził jako oficer polityczno - kulturalny. Kto pamięta ten wie czym się ci "ludzie w mundurach" zajmowali. Najprościej mówiąc - komunistyczną indoktrynacją. Pierwszy raz odznaczyl go w końcu lat 80-tych gen. tow. Siwicki, prawa ręka Jaruzelskiego w wojsku. Medal, który dziś major "oddał" w MON i dzięki temu stał się od razu "me(n)dialną gwiazdą", otrzymal z rąk... szefa MON-u.Komorowskiego w 2001 roku!!! Co to ma wspólnego z PiS i Macierewiczem? Ano nic...ale zamieszanie jest...można?

 Drugi przykład. Od rana GWno i inne ścieki iformują, że lewacka KE odtajniła swoją krytyczną "opinię" wobec władz polskich w kwestii "sporu" wokół TK. Tekst ma sprawiać wrażenie, że mimo przyjęcia nowej ustawy o TK przez Sejm, Bruksela jest krytyczna wobec Polski. Jest to prawda ale jak zwykle w GWnie nie cała. Otóż wspomniana "opinia", którą "śledczy łżennikarze" wyśledzili pochodzi z ....1 czerwca 2016 roku!!! Dotyczy więc ustawy, która już nie obowiązuje, bo nowa ustawa o TK przyjęta została 22 lipca 2016 roku! Po co więc ta hucpa? Ano po nic...ale zamieszanie jest...można?

Po trzecie wreszcie. Ta sama nieoceniona żydowska gadzinówka polskojęzyczna w swoim sobotnim wydaniu opublikowała "wywiad" z księdzem Tischnerem. Nie mnie dochodzić jakie "wejścia" mają łżennikarze Michnika w niebie, że udało im się zrobić wywiad ze zmarłym 16 lat temu kapłanem. Mają kiepełe i sorosowe srebrniki więc i tam może mają "wtyki"...Problem leży gdzie indziej. W pytaniach łżennikarze odważnie indagują księdza Tischnera o...katastrofę smoleńską a nawet obecne rządy PiS-u!!! Józef Goebbels jest pewnie w piekle dumny ze swych "postępowych" następców. To juz Himalaje zakłamania i manipulacji. Pytać zmarłego 16 lat temu o wydzarzenia, które miały miejsce 10 lat później a nawet 16 lat potem ! Tekst jest po to by zwykły czytelnik "łyknął", że i ks. Tischner jest krytyczny wobec nowej władzy. Pamiętam jak za pierwszego rządu SLD-PSL, minister kultury, "ludowiec - naturszczyk" kazał zaprosić na jakąś uroczystość Józefa Czapskiego i był zły w telewizorze, że zmarły wiele lat wcześniej doskonały pisarz, nie przyszedł. Na co więc ten cały "wywiad"? Ano na nic...ale zamieszanie jest...można?

Rzecz jasna żaden z łżennikarzy czy wydawców tych brukowców nigdy nie pomysli nawet by przeprosić czytelników za manipulowanie i kłamstwa. A po co przepraszać Polaków? Nie chcę torturować Czytelników "opiniami" tzw. opozycji w sprawie "sporu" o TK. Myślę jednak, że na liście "życzliwych " Sorosowi znajduje się dużo wiecej "nowoczesnych, europejskich i postępowych" polityków, mówiących jeszcze po polsku....

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (21 głosów)

Komentarze

od TVP aby w głównych wiadomościach jednym zdaniem z humorem wypunktowano całą prawdę o dziennikarzu robiącym wywiad ze zmarłym Tischnerem. Poszłoby w lud komu nie wierzyć.

Pozdrawiam

Vote up!
11
Vote down!
0

Szpilka

#1518733

Vote up!
9
Vote down!
0
#1518735

i to w czasach internetu...

coś ten PiS uwiera niektórych bardziej, niż można zrozumieć- a przecież chodzi o sprawne zarządzanie i przyszłość Polski.

W tej sytuacji i lepiej, że nie ma merytorycznej opozycji, tylko dalej i tak mają opcję wyciągnięcia z kapelusza i nadymania przed jakimiś wyborami, o protestach dla przedruków w niemieckiej prasie nie wspominając...

Vote up!
11
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1518737

Ks. Tischner był starym góralem. Tacy nie dają się wyciągnąć na seanse spirytystyczne rodem z Czerskiej...

Vote up!
15
Vote down!
0

M-)

#1518738

W jaki sposób dziennikarzom koszernej udało się przeprowadzić wywiad ze zmarłym?
To proste, Gazeta jest już jedną nogą w grobie.Sfrustrowane „elyty” III RP ukazują swoją prawdziwą twarz. Niestety jest to gęba prostackiego żula.Wyborcza ma szeroki wachlarz do wyboru: albo trupy w szafie, albo trupy polityczne, albo z cmentarza.W poniedziałek w koszernej bedzie wywiad z Bierutem, a we wtorek z Gomułką. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.

Vote up!
16
Vote down!
0
#1518740

Witam! Moim zdaniem medale,krzyże zasługi powinny otrzymywać osoby ,które jak sama nazwa wskazuje,za zasługi,a nie ustawowego pier...enia w stołek. Powinno się znieść dodatki do emerytur za tzw. sztandar pracy,bo w większości otrzymywali go komunistyczni aparatczycy! Pozdrawiam! 

Vote up!
13
Vote down!
0

ronin

#1518739

W odpwiedzi na wywiad GW portalowi niezalezna.pl udało się również dotrzeć do śp. ks. Jozefa Tisznera z prośbą o wywiad.
Niezalezna.pl: Co Ksiądz sądzi o spadającej sprzedaży "Gazety Wyborczej"? Czy jest jakaś szansa, żeby uratować ten dziennik?
śp.ks. Józef Tischner: W każdej chwili możemy wznieść się ponad siebie i zacząć wszystko od nowa.
Niezalezna.pl: A czy istnieje jakakolwiek szansa, by uratować Adama Michnika?
śp. ks. Józef Tischner: Strasznie trudno będzie Panu Bogu zbawić człowieka, który nie jest wolny i nie jest rozumny. Ten człowiek wciąż jeszcze nie jest sobą. Więc co tu można zbawiać – skórę i kości?
Niezalezna.pl: Co Ksiądz ma na myśli? Że Adam Michnik nie rozumie religii?
śp. ks. Józef Tischner: Kto chce zrozumieć naturę wiary religijnej, niech będzie przygotowany na spotkanie z prostotą. Trudność rozumienia nie polega bowiem na tym, że wiara jest złożona, a my prości, ale na tym, że my powikłani, a wiara prosta.
Niezalezna.pl: Na czym polega to powikłanie? Czy ma coś wspólnego z ateizmem?
śp. ks. Józef Tischner: Za ateizmem przemawia wiele argumentów. Więcej niż za religią. W gruncie rzeczy to logiczne, żeby być ateistą. Tak jak logiczne i rozumne jest to, żeby się nie zakochać… A przecież ludzie nie są w tym przypadku logiczni. Na szczęście.
Niezalezna.pl: Dziękujemy za rozmowę. Przybliżyła ona nas do prawdy o "Gazecie Wyborczej".
śp. ks. Józef Tischner: Nie prowdy sukoj ino kolegów.

Jak widać cuda zdarzają się po obu stronach barykady!

Vote up!
9
Vote down!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1518747

J. Jóźwik stała się wrogiem nr 1 Gazety Wyborczej, TVNu i światowego lewactwa, po tym jak po biegu na 800m skrytykowała babochłopy z Afryki. Przeciwniczki Joanny

Jóźwik podobno nigdy nie golą się w dzień startu. Pzesądne są.

W biegu na 800m kobiet, podium zajęło 3 mężczyzn z Afryki

 

 

Vote up!
11
Vote down!
0
#1518748

Przeciwniczki z Norwegi naszej Justyny Kowalczyk, to ciężko chore asmatyczki i biorą lekarstwa na zwiększenie płuc i ich wydajności, jak se działkę strzelą przed zawodami,to suną jak rakiety i jakoś dziwnym trafem astma ich nie dusi, pod czas biegów

To co ma powiedzieć zdrowa Justysia, że przegrywa z tak bardzo chorymi Norweżkami.

Pozdrawiam

Vote up!
9
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1518749

Sport to zdrowie
Więc chorujmy :-))))
Vote up!
8
Vote down!
0
#1518750

Rio 2016: Joanna Jóźwik o konkurentkach: Mają testosteron zbliżony do męskiego

Vote up!
7
Vote down!
0

chris

#1518808

Ciekawe, czy taką sytuację by przewidział.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1518771

Z księdzem,to w jakis  sposób wytłumaczalne ale dlaczego nie przeprowadzili wywiadu z Tow.Ochabem?Czyzby apomnieli swoich przodków?

Vote up!
7
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1518786

Vote up!
7
Vote down!
0
#1518792

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika 3671bajtuf został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1518811

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika 3671bajtuf został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1518810