To już 70 miesięcy od tamtej soboty...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Dziś minęło 70 miesięcy od tragicznej soboty 10 kwietnia 2010 roku. Pięć lat i dziesięć miesięcy. Przez większość tego czasu "teoretyczne państwo" stale - "zawało egzamin". O tym jak traktowano praw3dę, jak szydzono z ludzkiej tragedii, jak łgano i zamilczano fakty najlepiej wiedzą rodziny i bliscy ofiar. Kłamstwo smoleńskie stało się jednym z najsilniejszych ogniw "omerty" obiwiązującej w PO-sitwie. To strach przed ujawnieniem zaniechań, kłamstw a być może także współodpowiedzialności państwowych urzędników, zamykał wiele ust, a czasem też wzywał na pomoc Seryjnego. Tusk, Kopacz, Sikorski, Komorowski, Arabski, Graś, Klichów dwóch, Miller, Lasek, długa jest lista smoleńskich kłamców a może i...współsprawców. Dlatego gdy patrzy się dziś na ujadających wściekle z ekranu posłów "opozycji" pamiętajmy - oni WIEDZĄ, że ujawnienie prawdy o Smoleńsku to koniec ich karier ale i początek nowej życiowej przygody...w ZK. Jakże inaczej wyglądała msza Św. w Warszawie teraz, w asyście wojskowych, rzetelnie relacjonowana przez media (oczywiście z wyjątkiem lewacko-europejskich). Przecież to takie oczywiste, chrześcijańskie, polskie - by raz w miesiącu oddać hołd WSZYSTKIM ofiarom tragedii. Stężałe ze strachu twarze PO-kłamców to najlepszy znak, że prace nowej smoleńskiej komisji pokażą prawdę, na gruzach ich politycznych karier. Będzie to prawda gorzka, być może przerażająca, trudna do przyjęcia ale konieczna do ujawnienia. Po to by po osądzeniu winnych można było zasypać, wykopany celowo przez PO-bandę, polsko-polski rów. Pan Bóg nierychliwy ale sprawiedliwy...panowie i panie z PO i "zielonej zarazy"...

Jacek "Heil" Protasiewicz ujawnił, że marzy mu się kontynuowanie politycznej drogi w "nowośmiesznej", banksterskiej partyjce. Razem z nim zwieje cała gromada PO-szustów, szczególnie z Dolnego Śląska, którzy kiedyś "sprzedali" za srebrniki swego szefa - Grześka S. A ten jak wiadomo nie darowuje takich zachowań. Zapewne i w moim miasteczku znajdą się szybko zwolennicy "nowośmiesznych". Ludzie z plasteliny, bez zasad, poglądów, godności. Tak ich wychowała "obywatelska" partia, tego nauczycli kolesie z Warszawy. Wiedzą, że przyjdzie wkrótce zapłacić za osiem lat bezkarnego hulania, niebotycznej korupcji, nepotyzmu, ustawianych przetargów, przetraconych "unujnych " pieniędzy. Tylko w odróznieniu od liderów PO-mafii, którzy mogą liczyc na "azyl" w lewackiej Brukseli, ci tu na dole na nic już liczyć nie mogą. Komu i do czego potrzebny będzie niedługo starosta, wójt czy burmistrz z platformerską legitymacją w kieszeni i ubłoconym życiorysem lat ostatnich. Będą też zapewne i tacy, co nie bacząc na honor i własną godność, przyjdą z propozycją przejścia na druga stronę. Za cenę zachowania stanowisk, przywilejów, pieniędzy, są już dziś gotowi ujawniac kanty i przestępstwa niedawnych kolesi, byle tylko trwać. Chcę wierzyć, że PiS i tu na dole, słaby dotąd, nie przyjnmie nikogo z niedawnych oponentów, bez względu na ich "zasługi i kompetencje". W Polsce jest dośc porządnych i przyzwoitych ludzi by nie sięgać po skompromitowanych PO-lityków. Wasz czas, kolesie, już się skończył, tylko jesscze nie wszyscy przyjęliście to do wiadomości....

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

nigdy nie przyjmą do wiadomości. Będą bronić swej zas... platformy i siebie do ostatniej kropli juchy. 

Ja im życzę wszystkiego najgorszego!

Po Smoleńsku tylko na tyle mnie stać. 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1506763

Witam! To polactwo z wykrzywionym lajdackim zyciorysem ,juz probuje znalesc swoja nore! Najlepiej w ZK! Mysle,ze nastepne wybory zmiota te smieci ze sceny politycznej! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1506769

Wspólnota PO i Nowoczesnej dąży do trwania i przetrwania: troszczy się o swoje interesy, utraconą władzę, wpływy, europejskość - w swoim duchu i tradycji (zdrady narodowej, korupcji, warcholstwa, zaprzaństwa, jurgieltnictwa, kłamstwa i „nowoczesnej, postnarodowej, europejskiej” - donosząc na Polskę do Strasburga, Brukseli i Berlina).
Nie można jednak należeć do dwóch wspólnot jednocześnie: okazuje się, że przyszedł już  moment próby między PO i Nowoczesną, obie wspólnoty starły się między sobą. Ze starcia przeważnie zwycięsko wychodzi jedna ze stron, ale w tym starciu polegną obie!

Warto też, komentując reformy wprowadzane przez PiS, przytoczyć słowa Napoleona Bonaparte: „Kto naród ratuje, ten prawa nie łamie” oraz że „pieniądz nie ma ojczyzny, finansiści wypruci są z patriotyzmu oraz przyzwoitości, a ich jedynym celem jest zysk”. Trzeba to Polakom wyraźnie powiedzieć: umiesz liczyć, licz na siebie!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1506773