Zachodnie lewactwo trwa w amoku i dalej radośnie brnie w samozagładę...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Rozpoczęły się Igrzyska Letnie w Rio. Dla Polaków ze zmiennym szczęściem. "Murowana" faworytka żeńskiego tenisa Agnieszka Radwańska przepadła w pierwszej rundzie singla z mało znaną Chinką. "Murowany" faworyt - kolarz Rafał Majka wypadł świetnie i zdobyl brązowy olimpijski medal...a mógł więcej. W cieniu tych wydarzeń zbladły całkowicie "protesty" tzw. opozycji. Wczoraj szKODnicy, na rocznicę prezydentury Andrzeja Dudy, urządzili hucpę w stolicy. Pokrzyczeli, poskandowali, zagrozili "Trybunałem Stanu", zainkasowali kasę za obecność i poszli sobie. Nawet me(n)dia zauważyły uwiąd tej "obywatelskiej inicjatywy". W Warszawie było kilkaset osób, w większości z mlodzieżówki KOD-zistów (czyli pokolenia 70-plus), pamiętającej jeszcze masówki na cześć towarzyszy Wiesława czy Gierka. Trudno dociec czemu starsi ludzie ośmieszali się zakładając na głowy szpitalne ochraniacze na buty...zapewne ten gest ma jakieś symboliczne znaczenie, ale zagadkę mógłby rozwiązać tylko ktoś o intelekcie Swetru. Ten "nowośmieszny gieniusz' błysnął znów z ekranu, twierdząc z poważną miną, że ciąża u kobiet trwa od 12 do 20 miesięcy. Być może sugerował się doświadczeniami swych partyjnych koleżanek-paniulek a może i któregoś z kolegów?

TVP przeprosiła wreszcie senatora Grzegorza Biereckiego za brutalny, kłamliwy atak z ubiegłego roku. Wtedy, na polityczne zlecienie PO-sitwy, z Biereckiego uczyniono "szefa mafii SKOK-ów", która "wyprowadziła miliardy z tych Kas". Wydumana "afera SKOK-ów" miała poprzez uderzenie w Biereckiego zaszkodzić w kampanii prezydentowi Dudzie. W perfidnej nagonce poza polskojęzycznymi gadzinówkami - GWnem i TVN-em, celowała TVP, informowana na bieżąco o "sprawie" przez KNF, szefów służb specjalnych, otoczenie Kopacz-ki czy Bredzisława. Wylano potoki pomyj, odsądzono od wiary senatora PiS, a dziś tylko TVP była zdolna do przeprosin. A me(n)dia i ich mocodawcy nandal milczą. Warto przy tym zadać pytanie posłom PiS - po co wybieraliście Państwo do Rady Mediów Narodowych wyjątkowego szkodnika i kłamcę (z rodowodem prosto z UW) - tow. Juliusza Brauna? Przecież to ten człowiek stał za nagonką na Biereckiego. Nawet jeśli ustaliliście, że PO będzie mieć swego przedstawiciela w RMN, to czy trzeba było awansować taką gnidę?

Wczoraj w Rouen w piwnicy restauracji spaliło się żywcem kilkanaście młodych osób. Francuska poprawna policja podała niemal od razu, że pożar wybuchł od świeczek na torcie, który ktoś upuścił. Wydarzenie rzecz jasna nie ma żadnego związku z islamskim terroryzmem. I tak być może - tylko dlaczego natychmiast odwołano wiele masowych imprez i uroczystości w całej Francji? Wszyscy oglądaliśmy brutalną interwencję francuskiej policji wobec katolików broniących swego kościoła, skazanego na wyburzenie. Widzieliśmy wywlekanie księdza z koscioła w czasie mszy świetej. Jakże obrazy te kolidują z łagodną poprawnością tej samej policji wobec muzułmanów. Tylko w Paryżu zamknięto i zburzono ostatnio 33 kościoły, za to w całej Francji zbudowano już ponad 30 tysięcy meczetów!!! O poranionych przez islamskiego zabójcę belgijskich policjantkach pisałem wczoraj. Ale warto przy okazji pokazać jak funkcjonuje zachodnia, lewacka poprawność polityczna. Otóż po zamachu w Monachium, jednym z bohaterów sieci stał sie 57-letni Niemiec, który krzykiem i rzucaneim przedmiotami w terrorystę- mordercę, odwracał jego uwagę i pewnie uratował niejedno życie.Rzecz jasna nie używał wobec mordercy języka literackiego. I oto finał, za miast podziękowań - niemiecki bohater został oskarżony przez prokuraturę (i jest to postępowanie z urzędu) o - słowne obrażanie terrorysty!!! Czy ktoś to rozumie? Człowiek z narażeniem własnego życia ratuje innych, a prokuratura twierdzi, że nie miał on prawa słownie obrażać zabójcy 9 osób!!!

Oto sedno "kulturowego komunizmu" w pełnej krasie. Obrona oszalałego i skmpromitowanego doszczętnie multi-kulti jest ważniejsza niż życie obywateli Niemiec. Czy z obecnie rządzącymi politykami, z taką policją i "wymiarem sprawiedliwości" zachód może poradzić sobie z islamskim terroryzmem? Moje pytanie było retoryczne...

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

To KODeiniści coś wczoraj organizowali? Nawet na wyborcza.pl ledwo można info znalezć :-)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

___________________________________

Pozdrawiam każdym słowem

#1518018

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1518160

Będą im gardła podrzynać gardła a oni bedą nadal wprowadzać multi-kulti, masz rację to dla nich ważniejsze niż życie współobywateli a nawet ich własne. Ich celem jest wykorzenienie chrześcijaństwa z Europy nawet kosztem powstania kalifatu Europa. Polska stanowi rafę o która rozbija się "kulturowy Komunizm", wszelkiej maści lewactwo, liberalizm i genderyzm oraz poprawność polityczna. Dlatego tak zajadle walczę z nami! Nie damy się, nie ustąpimy nawet o milimetr!

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1518021

We Francji w 2015 bylo 2200 meczetow (dla porownania w UK 1500). Choc oficjalnie we Francjji jest 64% katolikow niecale 5% jest praktykujacych a to juz znacznie mniej niz liczba praktykujacych Muzulmanow. Ostanio Francja traci okolo 40 kosciolow rocznie netto (zamyka sie 60 a buduje 20).

Im wiekszy bajzel w Europie Zachodniej tym wieksza szansa dla Polski madrze rzadzonej ale madrych rzadow to od czasow Batorego nie mielismy.

 

pozdrawiam,

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Vik

#1518030

Witam, ta szarancza przychodzii zza oceanu i "podpowiada" nam jak mamy zyc...

pzdr.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

chris

#1518145