"Krul Europy" wysiadł dziś na "przystanku prokuratura"...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Przyjechał, naprawdę przyjechał! "Krul Europy" opuścił Gdańsk (czy jak mówi w domu - Danzig) i pociągiem ruszył do Warschau. Wydarzenie to elyta III RP, czyli próżniacy, dewianci i geszefciarze, którzy dzięki Tuskowi przez lata okradali państwo polskie, uznała za warte przygotowania powitalnej hucpy na Dworcu Centralnym. Kogóż tam nie było - Kopacz-ka, Kidawa, Szczerba, Tomczyk lub Tomczak wraz z gromadą PO-szustów, ale też brodaty alimenciarz, konfident Hadacz, szKODnik z helikopterem na głowie (oskarżony właśnie o przestępstwa kryminalne) - czyli szambo elyty ponownie wybiło. Byli Pszoniak i Olbrychski, nie widziałem ks. Sowy...dziwne. Zapewne nie zabrakło "gniewnych kobiet" z rozhisteryzowaną Jandą na czele. Jakiś kretyn z PO-mafii wymyślił, że fani rudego niemieckiego lokaja będą nosić jego portrety na czerwonym tle. Wyszło jak zwykle groteskowo - bo wyglądało, że Tusk dostaje zbiorową "czerwona kartkę". I dobrze...

Usłużni lizusi z me(n)diów porównali kolejową eskapadę Tuska do przyjazdu Piłsudskiego do Warszawy w listopadzie 1918 roku czy Paderewskiego do Poznania. Skończeni idioci - przecież żaden z polskich mężów stanu nie przyjeżdżał na przesłuchanie do polskiej prokuratury!!! A Tusk niebawem usłyszy zarzuty karne! Co tu jest do świętowania ? Celnie to skomentował Joachim Brudziński - "Piłsudski czy Paderewski wysiedli na przystanku "Niepodległość" a Tusk na przystanku "prokuratura". Ot cała różnica. Jeżeli już można szukać analogii to mam inną. W drodze na pierwsze przesłuchanie w prokuraturze w Chicago Al Capone poszedł w towarzystwie gromady gangsterów, kupionych polityków i pismaków, w błysku fleszy. Podobnie było dziś - Tuska otaczała gromada bezideowych geszefciarzy, korupcjonistów, zawdzięczających mu swoje awanse, lewe interesy, ustawione przetargi, czy wysokie stanowiska. To się skończyło i szybko nie wróci, dlatego elyta "solidaryzuje się" z "prezydĘtem Europy" bo liczy, że jego powrót doprowadzi do tego - by było jak było.

I na koniec - kogo brakło wśród "wiwatujących tłumów"? Przede wszystkim Gregora, może zapomniał przyjść? Nie było Swetru i "nowośmiesznych", bo wojna obu mafii trwa w najlepsze. Nie było kolesi z PSL-u, którzy osiem lat tuczyli się w "koalicji" z PO-sitwą. Nie było w końcu nikogo z "ruskich" Bredzisława, czyli otoczenie Komorowskiego i jego oficerowie prowadzący uznali, że Tusk to już zgrana karta. Zdaje się, że te przyjazdy na "przystanek prokuratura" szybko spowszednieją i, co daj Bóg, szybko zastąpione zostaną przez - "przystanek ZK"...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:18)

Komentarze

Tak, oby a podróż Tuseka wiodła przez prokuraturę do bramy ZK. Rawicz? Wronki? Sztum? Chyba Sztum najlepszy, dochodzi tam morskie powietrze z jodem. Tak. Najlepszyj Sztum.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1537548

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Barbara Kaczyńska, była dobrą znajomą Jana Józefa Lipskiego, masona który znaczną część swojego życia poświęcił na walkę z polskim ruchem narodowym. Po jego śmierci Jadwi¬ga Kaczyńska stara się za wszelką cenę pielęgnować dorobek Lipskiego i jak sama przyznaje jej synowie wychowywali się oraz kształtowali w oparciu o jego przekonania. Gdyby PiS było partią narodową czy konserwatywną, to odsunęłoby emocje i włączył racjonalne myślenie, idąc śla¬dem polityki premiera Węgier Wiktora Orbana. Morawiecki doradzał Tuskowi i Kaczyńskiemu.Obaj są powiązani z Lejbą Fogelmanem a ten z kolei z Kwaśniewskim. Wszyscy spotykali się u Sowy i Przyjaciele. Właścicielem restauracji jest Sowa- masoneria., do której wchodzi się za paszportami rosyjskimi. PiS wszedł w koalicję z masonerią. Podobnie jak Trump. Gliński-Gowin -Kaczyński to przecież koalicja POPiS...:-)

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20037&Itemid=100

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-9

Verita

#1537557

Ziemia smoleńska jest nie do zmycia. Jest nią Pan oblepiony Panie Tusk.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1537567

Piękne i jak prawdziwe. Malarz kominów się z tego błota się nie wywinie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1537574

Ale nie mogę sobie przypomnieć kto z rządzących ministrów itp. został skazany i siedział. Może ktoś ma lepszą pamięć, chodzi mi o okres od 80 r. (bez p.T.Lipca.)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1537612