"Elyta" na tropie nazistów...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Po wczorajszym "eurotagu" w Brukseli i poinformowaniu przez Junckera "suwerennych" państw UE jakie "kwoty" islamskich emigrantów sa im przypisane, marionetki udające władze III RP zmieniły front. Jeszcze wczoraj Kopacz-ka i Schetyna bełkotali o "polskich możliwościach", "odniesieniu się do brukselskich propozycji". Dziś pani premiera w Krynicy karnie zadeklarowała bezwarunkowe przyjęcie dyktatu Niemiec (bo przecież UE to tylko parawan niemieckiej hegemonii). Moim zdaniem Kopacz-ka już dawno podpisała zgodę na przyjęcie 12 tysięcy (oby tylko) nieasymilujacych się muzułmanów, a opowieści o 2 tysiącach były ordynarnym kłamstwem i próbą wysondowania opinii Polaków. Skoro wojewoda mazowiecki rozpoczął juz prace nad przyjęciem mouzułmanów to przecież potrzebny był czas na planowanie i uzgodnienia. PO-szuści milczeli by nie razić społeczeństwa przed "referendum", po jego klęsce lewackie trupy zaczęły wysypywać się z szafy. Bez zdziwienia przyjmę inne jeszcze zobowiązania składane przez PO-sitwę in blanco "prezydĘtowi Europy" i jego mocodawcom. Zresztą Tusk zachował się wczoraj jak zwykle. Nienachalnie odważny, zwiał gdy w Brukseli zaczęła się emigrancka zadyma. Ileż razy ten sam sposób na przeczekanie trudnych momentów stosował w Polsce. Tylko teraz Niemcy, którzy mu płacą i wspierają być może zrozumieją jakiego nieroba i oszusta wynieśli na piedestał. Może dzięki temu unikniemy kompromitacji z jego drugą kadencją w Brukseli. Mnie najbardziej razi gdy zachodnie media piszą o Tusku - Polak.Wszak jego, podobnie jak większości wynarodowionej "elyty" nic, poza językiem, nie łączy juz z polskością, narodową tożsamością, wiarą.

Komunistyczno -lewacka żydowska gazeta poskojęzyczna nazwała dziś organizatorów i uczestników manifestacji antyemigranckich 12 września, w rocznicę Wiednia - nazistami!  Ci ludzie juz sie nie kryją ze swoją nienawiścią i pogardą dla Polski. Wystraszeni groźbą utraty wpływów, a przede wszystkim pieniędzy z państwowych reklam, budują narrację strachu i wyimaginowanej przemocy wobec emograntów. Niedługo zapewne w me(n)diach czy gazetowym ścieku okaże się, że król Jan III był ksenofobem i faszystą, no i rzecz jasna należał do PiS-u. Całe szczęście,że społeczeństwo ma już szeroko otwarte oczy i rozumie,że ten kłamliwy lament to tylko pic, który ma uratować stołki "tęczowo -europejskim" i zapewnić "autorytetom" i "ekspertom" dalsze lata trwania na państwowych synekurach.

 Dziś dał głos niespełniony PO-eta - Grupiński. Stwierdził mianowicie na ekranie ogłupiacza, że utrata władzy przez Po-mafię może być nieszczęsciem porównywalnym chyba tylko z biblijnym potopem. Jak mówił - "Obawiam się zrujnowania naszej (czyli PO) cięzkiej ośmioletniej pracy, stabilnej gospodarki i finansów publicznych oraz pozycji na arenie międzynarodowej". I straszno i smieszno...zdaje się,że doktor Goebbels zbladł w piekle ze wstydu. Tak łgać można tylko mając w głębokiej pogardzie intelekt i świadomośc Polaków. Panie Grupiński - za osiem lat waszej "cięzkiej pracy" spodzeiwać się prosze ośmiu lat - cięzkich robót...kłaniaj się Pan Zbychowi Chlebowskiemu, Mirowi i Rychowi...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:11)

Komentarze

przeciętny Polak, popełniający wykroczenie, lecz nie przedstawiciele koalicji PO-PSL! Przynajmniej nie w naszym nieszczęśliwym kraju, bo i kto, Yagonie 12, miałby im tę sprawiedliwość wymierzyć? Nowi rzadzący czyli PIS nie będzie chciał zacząć sprawowania władzy od rozliczania koalicjanta a jeżeli nawet się pokusi, to będzie to kosmetyka i opium dla mas. Zakulisowa zasada " wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy waszych " nadal w polskiej polityce obowiązuje , co widać, słychać i czuć.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

mika54

#1492848

opozycyjnych, a członkami Partii Obłudy, którzy uczestniczą w systematycznym rozkradaniu Polski, manipulują i oszukują Polaków, są szpiegami współpracując z naszymi odwiecznymi wrogami, sa współpracownikami ubecji, a ostatecznie  uczestniczyli w "dorżnieciu watachy" - katastrofie spoleńskiej i mają na rękach krew niewinnych ludzi --- to gruby przkręt i niegodziwość!!!

Jak zatem oceniać tych co zrobili z Polski swój folwark, a Polaków traktują jak niewolników?!

To zwyczajna zgraja przestepców i przekretów, która  nie zasługuje, aby ją prównywać do tych, którzy owszem nie są pozbawieni grzechów i popełniaja błędy, ale winy ich mają znacznie mniejszy wymiar.

Zatem mika54 nie masz racji. Jestem głeboko przekonana, że prawica objąwszy rządy rozliczy złodziei, zdrajców, kłamców, szpiegów i współzbrodniarzy, a donosicieli i służalców napiętnuje!

Grasja

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1492859

dla rządzącego PO by sie przydało , a w niektorych przypadkach (np. smoleńsk) stryczek , ale poniewaz prawo polskie stryczka nie przewiduje ( a szkoda) to przynajmniej 25 lat w luksusowym ( normy europejskie) więzieniu..

Jednak mam trochę inne zdanie co do nowych rzadzących czyli PIS . Wierzę w Jarosława Kaczynskiego i przyznam sie , ze cytowana przez Pana "zakulisowa zasada - wy nie ruszajcie naszych , my nie ruszamy waszych" , ktora ponoć nadal w polityce obowiazuje , co widac , słychać i czuć" mnie nie przekonuje . Trąci beznadzieją , czyli obiegowym u lemingow stwierdzeniem , ze nieważne kto jest u wladzy, nic sie nie zmieni, a ręka rekę myje. Może nie mam scłuchu, a wzrok i sluch przytepiony i jestem idealistą,  ale ja w to nie wierzę , że tak jest (prosze może jakieś przyklady). A nawet jeśli teraz tak jest to po jesiennych wyborach tak nie będzie! PO naprawde sie boi i zabezpiecza się jak moze (np. przygotowana ustawa o niszczeniu dokumentow na masowa skale, żeby kompromitujace ja dokumenty legalnie zniszczyc..

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1492861

Elyta w PRL-bis - czyli homo peerelus z WSI, SB, poststalinowskiego "GWna" czy postbolszewickiej i mafijnej partii czyli PO — to jest człowiek wyzuty z indywidualności i sumienia, z mentalnością szpiega, z duszą kata polskich patriotów...

Marian Zdziechowski, krytyk totalitaryzmów faszystowskich i komunistycznych — znany filozof, publicysta i profesor oraz rektor Uniwersytetu im. Stefana Batorego w Wilnie — w swojej książce „W obliczu końca” z 1937 roku napisał:

„Człowiek wyzuty z indywidualności i sumienia, z mentalnością szpiega, z duszą kata, a poddany dyscyplinie katorgi zostaje uznany, zgodnie z ewangelią sowiecką, za ideał człowieka i wzór dla czasów naszych, a propagandzie nowego ideału w rozmaitych postaciach, stosownie do miejsca i środowiska, ogół społeczeństwa naszego przypatruje się z życzliwą neutralnością.”

Wypisz, wymaluj - dzisiaj odpowiadają temu opisowi różne postbolszewickie wyzute z indywidualności i sumienia oraz załgane kanalie jak: tuski, kopacz-ki, schetyny, komuruskie, sikorskie oraz przestępcy z rodzaju "Zbycho, Miro i Rycho"...

Jednak wielu beneficjentów rządów PO z mafii przestępczej czy urzędniczej oraz odmóżdżonych lemingów na takie szemrane typki głosuje - często wręcz za zwykłe ochłapy z pańskiego, mafijnego stołu...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1492998