Ustawy "sądowe" podpisane, no i ruszył program - "Cela plus"...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Pan prezydent Duda podpisał dziś obie ustawy "sądowe" - o SN i KRS. Tym samym zakończył półroczną hucpę "totalnych" na ulicach i pod sądami. Oczywiście nie jest dziełem przypadku szybka reakcja pana prezydenta w tym samym dniu kiedy unijni lewacy zdecydowali o podjęciu procedury "dyscyplinowania" polskich władz. Nikt normalny nie wierzy, że eurokomunistom zależy na wspieraniu "totalnych" i pomocy w odzyskaniu przez nich władzy. Brukselskim urzędasom od dwóch lat polskie władze psują interesy, pokazują, że można działać mając na uwadze narodowy interes i suwerenność.Nord Stream 2, kanał elbląski, wojska amerykańskie w regionie, dozbrajanie armii, otwarcie na rynki pozaunijne - mało?  Od lat Europę środkowo- wschodnią lewaccy "władcy" traktowali jak kolonię, miejsce dla marketów z żywnością gorszej jakości dla tubylców i montowniami obcych koncernów, rzecz jasna w "specjalnych strefach ekonomicznych" (zwalnianych na wiele lat z obciążeń podatkowych). Teraz za przykładem Polski i Węgier region zaczyna się buntować, usamodzielniać. Stąd eurokraci mając w nosie własne przepisy UE, chcą poprzez "ukaranie" Polski dać wyraźny sygnał innym - żadnych zmian, my rządzimy i korzystamy a we słuchacie i dopłacacie do interesu.

 O poziomie moralno -etycznym unijnych "komisarzy" i liderów świadczy fakt, że w czasie gdy trwają "debaty o polskiej praworządności", po cichu rzecz jasna, Tusk, Juncker, Timmermans i reszta euronierobów podniosła sobie pensje. Będą one kosztować unijny budżet - bagatela - 100 milionów euro więcej rocznie - czyli taki Tusk (jako przedstawiciel mniejszości etnicznej w Polsce) będzie dostawał co miesiąc 32 tysiące euro !!! W dodatku przyjęte rozwiązanie nakazuje eurokomunistom wypłacić "wyrównanie" od lipca 2017 roku. Po co nam ta cała "unia"...?

W kraju "totalnych" wpierają na ulicach już tylko dewianci, sutenerzy, alimenciarze, gromada odmóżdżonych "feministek" no i UB-ywatele RP. Stare przysłowie mówi - "pokaż mi swoich przyjaciół a powiem ci kim jesteś". A Gregora, Ryśka i ich sitwy czynnie wspierają - "Farmazon"- przestępca i szemrany handlarz, TW "Matka" czyli Hadacz, alimenciarz Kijowski, Mazguła (tu pominę przez grzeczność opis tego indywiduum), "profesor" Wałęsa, mega-zPOdzieje Balcerowicz, Lewandowski czy Bielecki. Wyją także "autorytety" i "artyści" III RP czyli beneficjenci łatwej publicznej kasy. Okazuje się bowiem coraz wyraźniej, że ich "talent" i "mądrość" parują szybko gdy nie maja protez w postaci pieniędzy z budżetu. No to wyją - by było jak było...

I na koniec - rozpoczął się pilotaż nowego rządowego programu - Cela plus. Na razie na zachodnim Pomorzu. Sekretarz generalny Po-mafii Gawłowski trafił dziś do prokuratury, zatrzymany przez CBA. Usłyszał pięć zarzutów, w tym trzy korupcyjne. Dzięki temu nie może uczestniczyć w imprezie, która zaplanował w Szczecinie i nazwał - "Wigilia wolności". Szkoda...ale przecież będzie można odwiedzać go w areszcie. Reakcja Po-kolesi - bezcenna. najpierw parę godzin milczenia a potem przekaz - "to polityczna intryga, stoimy murem za Gawłowskim". Wytłumaczenie jest dość proste - zdaje się, że większość prominentów PO-sitwy będzie juz niedługo beneficjentami tego programu - co daj Boże....

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (15 głosów)

Komentarze

spada  z duzej wysokosci nadziei.

Jak na razie to bedzie tak jak bylo, bo PAD zablokowal wywalenie czerwonej swoloczy z SN i ma byc tak ze tylko ci co ukonczzyli 65 lat to moga odejsc z pracy,ale nie musza ,gdyz moga poproscic PADa,o pozostanie dalej na swoim stanowisku ,a  lekarz stwierdzil ze 65lateni sedzia nie jest swirem -co jest koniecznoscia posiadanie takowego zaswiadczenia ,a co jest zadna przeszkoda i Dudaczewski bez problemow takiego sedziego zostawi w pracy niemalze  dozgonnie.

Co do wsadzania w ramach CELA + to smiech na sali jakies plotki ,aby odwrocic uwage od miliardowych przekretow .

I od agresji Dudaczeskiego  zdrajcy i pacholka starych WSIOkow na Antoniego Macierewicza,najlpeszego ministra po wojnie.

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1554864

Psioczylismy troche na Pana Prezydenta Dude, a wczoraj "zachowal sie jak trzeba".W momencie gdy Europa stoi nad Polska z batem, powiedzial, ze  reformy, ktore sa wprowadzane maja poprawic demokracje a nie jej zagrazac. Stanal po wlasciwej stronie. Dla wielu to za malo, mnie ciesza nawet najmniejsze kroki w dobrym kierunku.

Co do "celi plus" wyraze tylko moja nadzieje, zeby procesy byly dobrze przygotowane, zeby nie bylo nagonki, tylko uczciwa praca policji i prokuratorow. To wystarczy.

Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-1

Gosia

#1554889

Dobrze, że podpisał, ale jakie będą efekty reformy to się okaże. Nie bądźmy naiwni, że "kasta" od razu zacznie pracować uczciwie i szybko. Przecież to będą ci sami sędziowie, którzy są przeciwni wszelkim zmianą w wymiarze sprawiedliwości, a na pewno nie są to sędziowie pisowscy jak twierdzi oszalała totalna opozycja. Janusz realizacja programu Cela + to raczej odległa przyszłość. Obawiam się, że program będzie możliwy do zrealizowania dopiero wtedy, gdy w wymiarze sprawiedliwości nastąpi wymiana pokoleniowa!

Boże błogosław Polsce! Wesołych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

Vote up!
4
Vote down!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1554906