Wieloryb czyli ostatni urlop Bredzisława...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Wszystkie me(n)dia, w tym niestety równiez TV Trwam jako pierwsza a więc najwazniejszą informację informują dziś o rezygnacji Zdradka z kandydowania do parlamenty jesienią. Obrzydliwy bufon i kłamca, który w demokratycznym państwie nigdy nie zostałby posłem, okazał sie tematem wazniejszym niż wojna na Ukrainie, zamachy islamistów, kolejne zaplanowane "prywatyzacje" pańswowego majątku przez PO-szustów. A czymże sobie ta gnida zasłużyła na takie wzięcie? To chyba dobrze, że wresszcie o jednego łotra mniej będzie w sejmie. Nie obawiajcie się Państwo - dośc ich tam jeszcze zostanie. Wystarczyło podac jako ostanią wiadomość gdzieś między wielorybem na Bałtyku a UFO w Bieszczadach. Takie wynoszenie miernot na piedestał zrozumiałe jest w reżimowych me(n)diach, ale portale i telewizje prawicowe chyba przesadzają w tym "żegnaniu" Zdradka...Przypomina to stałe lamenty polityków opozycji na nieobiektywizm i stronniczość po każdej wizycie u "stokrotki" czy w studiu TVN-u. A po co tam koledzy łazicie? Niby narzekacie, piętnujecie ale na wyścigi goniecie tam na pierwszy sygnał w telefonie. Warto...?

Pan prezydĘt urlopował, na szczęście po raz ostatni w tej roli, w Karwi nad morzem. Z małżonką niestety. Być może własnie obecność "pierwszej daaaamy" na plaży i w falach morskich była powodem dzisiejszego prasowego zamieszania. Otóz łżennikarze odkryli, że w Bałtyku pojawił się ...wieloryb! Radziłbym dociekliwym żurnalistom przeanalizoać zdjęcia prezydĘckiej pary z Karwi a potem dopiero epatować sensacją..

 Ze spraw poważniejszych odnotować trzeba opublikowanie planu finansowego NFZ-u na rok 2016. W niemal jednobrzmiącej opinii fachowców i dyrektorów szpitali, szczególnie powiatowych, jest to plan wprost prowadzący do ich likwidacji. A potem wiadomo, przychodzi czas na to co PO-sitwa opanowała świetnie - ustawione przetargi, "prywatyzacje" i kolesie kupią wielki majątek za bezcen. Nikogo przecież w "liberalnej i obywatelskiej partii" nie interesuje dostępność opieki szpitalnej dla zwykłych ludzi, skoro na horyzoncie jest kasa "do przytulenia".

.Złodzieje z PO chcą jeszcze zdążyć z "prywatyzacją" resztek własności państwa w PZU, chcą przehandlowac PKP Energetyka itd. Dla tych ludzi nie pownno być miejsca nie tylko w polityce ale i na wolności. Niestety, opozycja zdaje sie zapadła w letni letarg, a Kopacz-ka dzięki idiotycznej kolejowej kampanii zatrzymała tendencję spadkową PO-sitwy. Jesienią do Zmiany potrzeba miażdżacego zwycięstwa a nie wypunktowania PO-mafii. Jeśli uzyska ona 20-25% głosów, zasłoni najbardziej umoczonych immunitetem i...przetrwa pierwsze miesiące. A potem ruszy do ataku jak w latach 2005-2007.

 I na koniec news - po raz kkolejny Stefan Osiołowski zmylił czujność swoich pielęgniarzy i zwiał do zaprzyjaźnionego telewizyjnego studia. Poniewaź w jego sali  szpitalnej ściany są gumowe, niełatwo na nich zawiesić ogłupiacz i biedak nie wiedział, że wajchowi już dawno poświęcili PO-sitwę na stracenie, otwierając "projekt- nowocześni.banksterzy.pl" Dlatego łżennikarzom w studio zadzwoniły sztuczne zęby, gdy usłyszeli od Stefana, że pieszczony przez nich od jakiegoś czasu pan Petru to - "propisowska dywersja!" I w dodatku nieświadomoa tego,że jest przez złowieszczy PiS wykorzystywana. Stefan, a ty się Seryjnego nie obawiasz...?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Witam! Zdradek ,to jest bandyta tego mafijnego ukladu! Zawsze mnie porazala ta jego glupawa mina! Panstwo Polskie niedlugo sie upomni o tych mafijnych filantropow! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1488327