Rozwiewa się smoleńska mgła...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Ordynarna "wrzuta" smoleńska zaprezentowana wczoraj przez "niezależną" rozgłośnię radiową RMF, jak szybko zabłysła tak błyskawicznie zgasła. Miała za zadanie ponownie doprowadzić do polaryzacji Polaków, podzielenia i skłócenia ludzi przed wyborami. Poza tym chodziło o sprowokowanie PiS do ostrej reakcji. No i w końcu usiłowano nieudolnie "przykryć" tymi odgrzewanymi "rewelacjami" książkę Jurgena Rotha. Wszystko na nic...Widać coraz wyraźniej, że sypie się smoleńska narracja PO-szustów, tych wszystkich "ekspertów" - Klicha, Hypkiego, Osieckiego, Dukaczewskiego, Liz(s)a, "Stokrotki" itd. Specjaliści, jak profesor Nowaczyk czy praktycy jak por. Wosztyl zmiażdzyli i ośmieszyli radiowe "sensacje" jeszcze wczoraj. Komedia z "odczytaniem 30% więcej z taśm rejestratora" zdycha...W konsekwencji "niezależna " prokuratura wojskowa musiała wydać komunikat o manipulacji w tym radiowym tekście, a dodatkowo wszcząć śledztwo w sprawie przecieku. Dodatkowo blogerzy zajmujący sie od lat sprawą smoleńską nie zostawili suchej nitki na łżennikarskich "nowych odczytach". Zwrócono np. uwagę, że kilkaset razy w "nowych odczytach" pojawia sie słowo - dopisek - "dropout", który przetłumaczono jako "złe przyleganie taśmy do głowicy" a co w rzeczywistości oznacza "nagłe i kompletne przerwanie ciągłości nagrania na nośniku cyfrowym"  (bloger - Ironiczny Anglosas - na niezależnej.pl). Tłumacząc to na język ludzki oznacza,że w ciągłość nagrania ingerowano setki razy. Ujawnione wczoraj nagranie jest też krótsze niż prezentowane wczesniej w 2013 roku, pomylone są podane godziny rozmów z treścia prowadzonych dialogów, nic nie trzyma pionu...

Jednocześnie wczoraj niezależne od władz PO-szustowskich media zaczęły publikację fragmentów ksiązki Rotha i bieżących ocen niemieckiej prasy. Wyłania się z tego przerażający obraz. Poza informacjami o bezpośrednim wykonaniu zamachu przez speców z FSB, pojawiła się czytelna o współudziale przywódców PO z Tuskiem na czele, w organizacji i przeprowadzeniu zamachu w dniu 10 kwietnia 2010 rku. Roth idzie nawet krok dalej pisząc, że "zlecenie" na zamach wyszło od polityków PO, a zostało wykonane przez FSB. Dziś pewnie dzienjnikarze ujawnią tożsamość szefa połtawskiej grupy "wykonawców" Dmytra S. i "koordynującego" akcję z Moskwy gen. Jurija D.Dodając do tego serię spotkań szefa kancelarii Tuska - Tomasza Arabskiego z Uszakowem w zimie i wiosną 2010 roku, mamy czytelny "polski trop". Moskiewskie spotkania Arabskiego z Uszakowem częściowo odbywało się wyłącznie "w cztery oczy", nawet bez zaprzysiężonej tłumaczki. Konkluzja jest ponura - teoretyczne państwo jest tylko przedmiotem rozgrywek możnych, rozrywane walką służb niemieckich, rosyjskich czy innych jeszcze. Tusk i jego ekipa to marionetkowe błazny, które "współudziałem" w Smoleńsku na zawsze przyjęły rolę wykonawców poleceń z zewnątrz, I efekty tego widac od ośmiu lat.

Dlatego już niedługo PO-szuści odpowiedzieć będą musieli Polakom na wiele pytań. Komorowski - skąd wiedział, jeszcze przed oficjalną informacją o śmierci śp. Prezydenta, że może bezkarnie buszować w prezydenckiej kancelarii i kraść tajne dokumenty? Skąd kilkadziesiąt minut po tragedii Sikorski wiedział o winie pilotów? Skąd Kopacz-ka wiedziała o wspólpracy polskich i rosyjskicjh lekarzy, kto ją informował o przekopaniu smoleńskiego pobojowiska na metr głęboko? A Tusk - dlaczego właśnie w Katyniu 7 kwietnia 2010 roku premier Putin podsunął mu do podpisania skrajnie niekorzystną dla Polski umowę gazową, a on ją bez szemrania podpisał? Pytania mnożyć się będą...oby tylko Seryjny nie przypomnial sobie,że Arabski jest ambasadorem w Madrycie a Tusk "prezydĘtem Europy" w Brukseli....

Za dwa dni minie pięć lat od smoleńskiej tragedii, którą już głośno nazywać trzeba zamachem, bez względu na intencje Niemców czy Rosjan, teraz właśnie ujawniających część tego co wiedzą od dawna. Ważne jest coś innego - zlecenie dokonania zamachu pochodziło od liderów PO i ich współudział w mataczeniu i zakłamywaniu prawdy jest oczywisty. Jeżeli już w 2010 roku Tusk, Komorowski, Sikorski, Borusewicz, Klich, Kopacz i tuziny innych, oszaleli z nienawiści do PiS sięgnęli po obcą pomoc w organizacji zamorodowania swych rodaków, w tym Preezydenta kraju, to ich miejsce na zawsze jest za kratami. A przy okazji - czy w nich jest jeszcze miejsce na ludzkie odruchy?...W Smoleńsku zginęli przecież także ich koledzy z PO - Dolniak, Karpiniuk, Rybicki. Liderzy PO skazali z premedytacją swoich kolegów partyjnych na śmierć...tego nie da się określić słowami....na tym fundamencie trwa i gnije III RP.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:18)

Komentarze

"...oby tylko Seryjny nie przypomnial sobie,że "

   Jeśli wymienieni przez autora bloga pociągali za sznurki w tym "szemranym interesie PO i Tuska" to zaczna ginąć ludzie (w Polsce) z końca listy. Zobaczymy, czy omerta bedzie obowiązywała. Najłatwiej bedzie odstrzelic Arabskiego, bo....moze być zamach bojowników o autonomie Kastalonii i....Może szpieg w Watykanie dostanie po łapach...a Sikorski da dyla do Stanów.

   Teraz mozna przesledzic wieksze transery gotowki i...sprzedaż nieruchomości. To moze wskazać, kto zamierza dać dyla. Oni, tzn. przestepcy widzą jeszcze szansę w wyborach...które będą chcieli sfałszować. No cóż, pierwsza odslona za miesiąc. Oby...bo juz dość się nasz Kraj nacierpiał od szubrawców, najpierw zydokomuna, potem rodzimi czerwoni a teraz oszuści z Platformy. Chcialoby sie zakrzyczeć- Boże, za jakie grzechy Polska cierpi, ze karzesz ją od lat takimi "elitami"?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Skorpion48

#1472754

Ta mgla wrzucona okazala sie sztuczna,jak mgla nad Smolenskiem! Troche malo komentujacych. Wybory blisko,wiec ,to w tej chwili nasza jedyna bron na obecna chwile,wiec pelna mobilizacja! Oni tez czytaja  Musimy pokazac,ze jest nas coraz wiecej,patroitow majacych w sercu Polske! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1472758

Zalogowałam sie tylko na chwilę, okolicznościowo.

Na portalu "wPolityce" jest ciekawe artykuł Ł. Warzechy.

 

"Smoleńsk. W gabinecie luster. Co robić w tym informacyjnym chaosie, po rewelacjach Rotha i rosyjskich wrzutkach?"

 

 

Szczególnie ważna jest końcówka tego artykułu.

To nie dziwne, że jest mało komentujących.

Atmosfera, jaką tu zaprowadzono - po prostu zniechęca.

Nawet nie chce się czytać tego, co zamieszczają "ałtorytety" portalowe, a cóż dopiero trudzić się nad komentowaniem ich wypocin.

 

Najcenniejsze informacje leżą w piwnicy, przeznaczone do bezużytecznego zniszczenia. Ostatnio im większe brednie, tym wyżej są wywieszone.

Cenni blogerzy odeszli. Wierni czytelnicy i komentatorzy puszczają w niepamięć miejsce, gdzie na próbę podjęcia dyskusji lub w reakcji na postawione pytanie - natychmiast wpada chmara szarańczy portalowej, obelgami i pałami traktują mądrzejszych od siebie.

Tak to wygląda.

Polacy i mądrzy są w mniejszości.

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-4

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1472760

Jeśli piszerz mądrze, albo uważasz, że tak piszerz - cóż Cię obchodzą pałkarze?

Ale uwaga jest bardziej ogólna " notki i komrntarze niemal wszędzie "staniały..."

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#1472764

Nie zmieni się to dopóty dopóki ruskie trolle i kacapstwo będą tutaj bezkarni i pod ochroną a Netykieta i Prawo autorskie będzie interpretowane przez Szefa wybiórczo i według własnego widzi-mi-się w myśl wałęsowskiej zasady: dzisiaj wesprę lewą nogę, a jutro prawą...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1472765

Panie bursztyn dzieki za info! Ja pisze nie dla poklasku,pisze jak postrzegam,jak mi serce dyktuje! Nikt nie jest wstanie mnie obrazic, ani zastraszyc! Jeszcze raz dziekuje.Moja bytnosc na tym portalu wtapia sie w dwa slowa! Kocham Polske! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1472769

Ta wrzuta - to taki prostacki test na inteligencję: kupiłeś - znaczy jesteś chory na lemingozę (conajmniej)

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Stasiek

#1472761

Jestem tego samego zdania.

Wystarczy odszukać NA PORTALU wpis w komentarzach  (bardzo długi) "Wizjonera" p.t. "Łza się w oku kręci".

Ten wpis zawiera mnóstwo pytań, na które odpowiedzi brak.

Te pytania powinni stawiać publicznie  dziennikarze.

 

Jakoś makrela zamilkła......Nigdzie jej nie widać.

Śnięta, albo co......?

Król Europy też, jakoby nie istniał......

Bul nagle jedzie na Ukrainę........

W parlamencie będzie cuś tam bredził.

Radsik namawia do powagi," jak w pierwszych dniach żałoby".

?????????

 

 

 

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1472766

to powtórzenie ruskiej wrzuty niejakiego Gorajana, prowadzącej do "Maskirowki", która ma celu jedynie dezinformację:

http://gorojanin-iz-b.livejournal.com/56958.html?thread=2590590

Na te pytania nigdy nie pojawią się wszystkie odpowiedzi w jednym miejscu i czasie, więc "ciemny lud" będzie myśłał, że to celowy spisek. Tymczasem prawda jest zupełnie inna, wręcz prozaiczna...

Poza tym - jak to się stało, że tym razem Gawrion się nie przyczepił do "Wizjonera" za dokonanie przez niego plagiatu z tej strony? Wizjoner "zapominiał" dodać znaki cytatu, a Gawrion "zapomniał" sprawdzić na okoliczność pobierania cudzych treści z Internetu i podawania ich jako własne... 

http://niepoprawni.pl/comment/1466642#comment-1466642

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

"Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest rewolucyjnym czynem"

/G. Orwell

Mind Service - 1do10.blogspot.com

#1472773

Najskuteczniej "smoleńską mgłę" rozwiałby ....wariograf.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

bursztyn

Nic bardziej groźnego, niż głupi przyjaciel.
Lepszy byłby mądry wróg.
/Jean de Lafontaine/

#1472762