Jeżeli nie teraz to kiedy...?

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Panika w obozie sitwy rośnie. Nikt chyba już nie koordynuje "wystapień" Bredzisława, bo już dawno śmiesznością prześcignęły skecze kabaretowe. Wczoraj we Wrocławiu na spotkanie z "obywatelskim" kandydatem, na zamknięty i pilnowany przez policję dziedziniec Ossolineum, wstęp mieli tylko funkcjonariusze PO i kolesie z sitwy. Zwykli ludzie zostali za bramą...to najlepszy obraz oderwania przestępczo- złodziejskiej mafii od Polaków i ich problemów. Żałosny spektakl...podobny do dowożenia ludzi na "sponatniczne spotkania", albo płaceniaurzędnikom za udział w takiej "ustawce".Nie mają wstydu, przyzwoitości ani zasad, kłamią już tak głupio,że jest to widoczne dla każdego. To wszystko świadczy o panice. Dziś pan prezydĘt ogłosił w Szczecinie, że polski przemysł stoczniowy zlikwidował rząd...PiS-u!!! Tusk z Gradem to wobec tego to kryptopisowcy. Nie ma słów by ocenić jakość tego "wystąpienia". Tylko strach przed odpowiedzialnością dyktuje postępowanie PO-szustów, którzy poczuli, że mogą zostać rozliczeni z ośmiu lat oszustw i złodziejstw.. Komorowski ogłosił dziś, że "przygotował" projekt ustawy, pozwalającej przechodzić ludziom na emeryturę po 40 latach pracy. Zupełny kabaret! Przecież nie dalej jak w niedzielę zarzucał Andrzejowi Dudzie, że chce obniżenia wieku emerytalnego, co skończy się katastrofą. A dziś - proszę.

Za kilka dni zdecydujemy wspólnie o tym w jakim kierunku kroczyć będzie Polska. Czy ku odrodzeniu wolności i suwerenności czy ku zapaści.Pozostawienie Komorowskiego u władzy to klęska, to krok ku utracie resztek tego co polskie, ku utwaleniu władzy przestępczej sitwy PO-PSL. Andrzej Duda jest dziś szansą, nadzieją na zmianę przede wszystkim dla młodych. Stąd apel do tych co 10 maja oddali głos na Pawła Kukiza. Zagłosujcie na Dudę, bo tylko wtedy wasz słuszny i potrzebny ruch oburzonych będzie miał możliwość pomóc naszemu krajowi. Dziś Polska oczekuje prezydenta a nie atrapy.

Na forach społecznościowych furorę robi strona - "Żądajmy od Bronka" - a ja myślę, że jednego tylko wypada chcieć od tej tępej i otłuszczonej twarzy PO-sitwy. By jak najszybciej odszedł, bo Polska i Polacy potrzebują zmiany. Udowodnijmy zPOdziejom, że wreszcie rozpoczyna się praca nad oderwaniem ich od stołków, od synekur i biurek. Pokażmy im, że droga na śmietnik historii właśnie się rozpoczęła.I niech sobie mielą w me(n)diach, kłamią w sondażach i "opiniach ekspertów" do końca. Wygrajmy te wybory dla siebie, wygrajmy je dla Polski!

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Witam! Drogi Panie ,to juz nie strach, to poploch przed odpowiedzialnoscia za tysiace afer! Poczatkowo weszli w buty PISu,teraz obiecaja wszystko! Widza ,ze spoleczenstwo chce diametralnych pozytywnych zmian! Ze narod odwrocil sie do nich plecami! Zdeptali godnosc Polakow,wiec dostana czerwona kartke wyborcza! Pilnujmy wyborow tak jak ostatnio!

Vote up!
10
Vote down!
0

ronin

#1480106

Czerwona kartka Powiadasz Roninie.

Myślę, że nie zaszkodziłoby użyć załącznika do kartki czerwonej.

Nawet w trzech kolorach:

 

 

 

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1480183

Witam Pana! Piekny cytat i przekaz graficzny! Brakuje muszki! Zobaczymy...Ale calkowicie popieram mysl!

Vote up!
3
Vote down!
0

ronin

#1480188

jeśli w tą niedzielę źle zagłosujemy

wtedy naszym dzieciom piekło zgotujemy

nie pomoże wtedy płacz ani zgrzytanie

pora wsi-owej klice sprawić mocne lanie

skończmy z patologią idźmy na wybory

i niech POlszewiki spieprzają do nory

jak ohydne szczury wstętne karaluchy

na krzywdzie narodu spasły swoje brzuchy

to ostatni dzwonek przewietrzmy pałacyk

za długo w nim siedzi ten rosyjski kacyk

 

Vote up!
7
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1480108

Panie Romanie,tym razem Polsce nie zakleja tasma ust! Pozdrawiam!

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1480148