Dwa marsze - dwa światy...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Me(n)dialne szambo bije pod niebo już z histeryczną częstotliwością. W sobotę "koalicja" geszefciarzy, złodziei, agentów służb rodzimych i obcych wyszła na ulice Warszawy by protestować "w obronie demokracji". Gdy patrzyłem na otłuszczone twarze Schetyny, HGW, Swetru, o Ryśku Kaliszu nie wspominając zastanawiałem się czy w tych ludziach wygrywa codziennie kłamstwo, bezczelność czy pogarda dla rozumu Polaków. Rycho Kalisz podobno "w obronie demokracji" podjął protestacyjną głodówkę. W jego przypadku nawet głodowanie przez dwieście lat przyniesie znikomą szkodę. Giertych podkakiwał, Niesiołowski pienił się jak komunstyczny krem po goleniu, jakaś Nowacka piszczała o "zagrożeniu faszyzmem". Swetru płacił podobno po cztery stówy za udział w "sponatnicznym proteście obywatelskim", "Stiokrotka" łgała w eterze, a ulicami dostojnie kroczyli ramię w ramię komuniści i ich epigoni z PO - Święcicki (zięć Eugeniusza Szyra, ministra z nadania Bieruta), HGW, Halicki (którego prawdziwe nazwisko niedawno odkryto na fb), ubabrany po łokcie w korupcji Grabarczyk, jakieś feministki- lesbijki, łżennikarze GWna czy TVn-u, slowem - beneficjenci Układu. GWno z ulicy (Osz)czerskiej "policzyło" sobotnich "demonstrantów" i wyszło dwieście tysięcy! Szybko usunęli tę "wiadomość", bo inetrnet łkał ze śmiechu.Dzisiejszy "sondaż" pokazał napompowanie "nowośmiesznych" na poziom 25%, choć kilka tygodni temu mieli 7%! Rekord świata. W dodatku osiągnięty bez struktur, ludzi, nawet bez partyjnej strony w internecie. Czy ktoś normlany w to uwierzy? Czy dla manipulatorów me(n)dialnych, slużących obcym za pieniadze przeciw własnemu narodowi, istnieją granice zakłamania?

 A wczoraj tysiące biało-czerwonych flag zatkało gęby telewizyjnym łgarzom. Nie wiem czy było nas osiemdziesiąt czy sto tysięcy, ale warto porównać zdjęcia z soboty i niedzieli by wiedzieć na pewno kogo naród popiera. PiS ma wsparcie milionów Polaków dla dobrej Zmiany, otworzył wiele frontów, wiele skalpeli codziennie odcina macki PO-nowotworu od zdrowej tkanki państwa. Dlatego jest taki wrzask i jazgot "elyty".Nie było w niedzielę "nieznanych prowokatorów" ani niemieckiej lewackiej falangi. Zwykli Polacy z potrzeby serca wyszli na ulice stolicy by pokazać, że już igdy nie dadzą się nabrać. Na "grube kreski', "okrągłe stoły", "porozumienia ponad podziałami". Trwa proces politycznej likwidacji łże-elyty politycznej, biznesowej i me(n)dialnej. Pijawek i karaluchów utuczonych na kradzionych publicznych środkach. I myśle, że będzie jeszcze niedługo potrzeba zorganizowania nie jednej, ale dziesiątków manifestacji w obronie polskich nadziei i mocnego trzasnięcia dłonią wstół. Wtedy gnidy rozbiegaja się po kątach najszybciej...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (16 głosów)

Komentarze

https://youtu.be/4dz2ZeoOQzk

Vote up!
6
Vote down!
0
#1502006

Giertych jak pajac na sznurku! Potencjalni klienici w opozycji, nie ma kogo zastraszyć, to i forsy brak! Po prostu frankenstein! 

Vote up!
8
Vote down!
0

viki

#1502010

 Giertych wyczuwa trendy?

https://youtu.be/SZ6htQdqK_U

Vote up!
5
Vote down!
0
#1502012

Witam! Joziu parchy mamy wszedzie! Prezydenta mamy z Malopolski! Wiec zamieszkanie nic nie znaczy! Pozdrawiam!

Vote up!
6
Vote down!
0

ronin

#1502015

Ja sam jestem góral (nizinny) i to z centrum małopolski - królewskiego miasta TARNÓW

Tarnów to biegun ciepła - stolica żużla a nawet i pindolino tam zajeżdża

                  

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1502018

Z Tarnowa? A ja 20 km od Tarnowa......

Vote up!
5
Vote down!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1502040

No to witam krajana - Dabrowa T, Brzesko, Pilzno,???????

Vote up!
1
Vote down!
0
#1502123

Nie wiesz kogo zaprosić na wesele? Zaproś Romana dobra zabawa gwarantowana :)

https://youtu.be/2QlKMBKlNK0

Vote up!
5
Vote down!
0
#1502020

Oglądałem cały teledysk Wery i Reni wel Wiśniewskiego, super, ale przebija to gra babci na gitarze w tym klipie bezcenne, rockmenka całą gębą :))))

I nie dziwota że kuń Rumek tak POdskakiwał, tak dawno się nie rechlałem(śmiać się, w gwarze poznańskiej).

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1502063

Juz od 8 lat i nadal w natarciu pełna agresjii wobec innych, nieliczna, ale calkiem jeszcze silna, antyPolska stronników lewacko-pełosko-peeselowskich, ludzi osadzonych na wszelkich lukratywnych posadkach i uwłszczonych, dzięki złodziejstwu i mafijnym ukladom POmuny.

A po drugiej stronie nieustannie w szyku obronnym - Polska ludzi opluwanych, okradzionych, i oszukanych przez były rząd PO-PSL, ludzi dążących do spokoju, prawdy i sprawiedliwości.

Czy kiedyś uda im się porozumieć? Zapewne tak, ale najpierw ci pierwsi muszą wiele stracić, a ci drudzy wiele zyskać, aby możliwe było porozumienie.

Vote up!
6
Vote down!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1502016

Swetru z PO i z fagasami :

http://www.animaatjes.de/bilder/f/fasching/carnavalkaart.gif

Vote up!
3
Vote down!
0

casium

#1502038

Genialne video!

 

Vote up!
4
Vote down!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1502039

w sprawie odsuniecia od wladzy Prezydenta Dudy i PiS-u...

To oczywiscie nie rozbijactwo i czyste chamstwo - ale "troska o dobro kraju".

Kolejna wiadomosc z dzisiejszej prasy: Kopalnia Wegla Brunatnego Adamow zostala sprzedana w ubieglym roku firmie Solorza-Zaka  za 67 mln zl - z pieniedzmi na koncie w wysokosci 65 mln zl..... firma przynoszaca stale zyski .

Przyklad prywatyzacji PO opisany przez... NiK... z Kwiatkowskim (bylym czlonkiem PO) na czele...

Trudno sie dziwic Walesie, Solorzom i innym Zakom, ze za wszelka cene chca powrotu "starych" rzadow... bo kto inny bedzie rozdawal "swoim" grube miliardy za bezdurno?

Vote up!
4
Vote down!
0

mikolaj

#1502043

Lista Rozliczeniowa znaleziona w necie :)

Koordynatorzy regionalni - opłaceni werbownicy na marsz 12 grudnia 2015 r. Oto dowód za ""desmesem" o opłatach dla oszołomów z KODu (czytaj Klika Obłąkanych Dewiantów) za uczestnictwo w spędzie 12 grudnia.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1502056

Ta lista to dowód na to, że te opłacane szumowiny mają w czterech literach obronę demokracji. Im tylko chodzi o to żeby jak najwięcej i póki jeszcze można, nażreć się z koryta. Jednak to też napawa optymizmem, że takie opłacane gnidy szybko znikną z przestrzeni publicznej gdy koryto się im zabierze. Nas patriotów nie trzeba było opłacić, żebyśmy tak licznie stawili się na marszu w niedzielę i nas też nie będzie trzeba kasą zachęcać do obalenia ich swetrowego majdanu, gdyby taki powstał.

Vote up!
6
Vote down!
0

Tomek N.

#1502057

Chciałbym przypomnieć że PIS qwygrało wybory i rządzi. Polacy czekają na efekty, zamykanie złodziei , poprawę stanu materialnego rodzin itp. Wojny na górze i na ulicy nie zamienią się w chleb i igrzyska.

jeśli Pis nie wyjdzie z tej retoryki, to ma pozamiatane - działanie na zwarcie i realizacja prawnych ambicji kilku osób -m.in, p. Kępy nie prowadzi do niczego dobrego. 

Chciałbym przypomnieć że Pis moze zrobić porzadek z mediami z zarządami spółek etc. Ulica nie jest miejscem rozwiązywania takich spraw. Gdzie te ustawy przygotowane? Gdzie to jest, no gdzie to jest?

Wojna przynosi tylko straty i ofiary..

Vote up!
3
Vote down!
-1

STAHS

#1502060

Przeczytajcie panstwo Gazete Polską z dnia 09.12.2015r.Dowiecie sie.

Pozdrawiam :-)

Vote up!
4
Vote down!
0
#1502062