BULA żałobny wpis wiekopomny...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

W księdze kondolencyjnej wystawionej po śmierci Bartoszewskiego pan prezydĘt dokonał kolejngo, niecodziennego wyczynu. Otóż "jego" wpis wykonany jest dwoma odmiennymi zupełnie charakterami pisma. Nie trzeba grafologa by udowodnić, że pierwsza, dłusza część tekstu napisana jest prostymi, czytelnymi literami, a druga, czyli jedno zdanie i podpis Komorowskiego, nieczytelnymi kulfonami. Może to świadczyć, że obydwie "półkule mózgowe" Bredzisława działają niezależnie od siebie i od tego czy "pracuje" jedna czy druga, zależy charakter pisma i bezbłędna pisownia lub ortograficzne tsunami. Inna wersja nie mieści się przecież w głowie...Bo oznacza, że za "obywatelskiego" kandydata ktoś pisze nawet krótkie teksty. Po co Polakom taki prezydĘt? Jak może on wypełniać jakiekolwiek obowiązki (to przecież "zwierzchnik sił zbrojnych"), jeżeli trzeba za niego pisać i myśleć? O Stanisławie Poniatowskim Katarzyna Wielka zwykła mawiać - "woszczennaja kukła", ale tyczyło to tylko niesamodzielności politycznej rosyjskiego nominata na polskim tronie. Nikt nie kwestionował elokwencji i umiejętności pisania tego władcy. Pan Komorowski z Obornik Śląskich przypomina atrapę człowieka, coś pośredniego między golemem a woskową figurą z muzeum Madame Tussauds.

Przykro mi, ale muszę zwrócić uwagę na to, co od jakiegoś czesu można zaobserwować na stronie niezwykle zasłużonej - czyli ]]>www.niezalezna.pl]]>. Otóż straszy tam reklamówka wyborcza Bredzisława, który zachęca by "zrobić z nim to wspólnie". Zachęta ta brzmi dość tajemniczo i tęczowo - genderowo.Wypada zapytać po co szacownej patriotycznej stronie taka atrakcja, czy pieniądze przesłaniają prawdziwy cel politycznego sporu wyborczego? Bo jeżeli można na stronie przeciwników Komorowskiego zamieszczać za pieniądze PO jego reklamę na mniej niż dwa tygodnie przed 10 maja, to powstaje pewnien dysonans poznawczy. Czy aby ta walka nie przesłania celu wazniejszego, który legendarny trener Janusz Wójcik skwitował krótko - "kasa, misiu kasa". Bo inna wersja - że wybory są "świętem wyborczym" tylko dla zwykłych Polaków, a cel elit i "elyt" jest zbieżny, brzmi zbyt ponuro by ją rozwijać....

Debaty kandydatów z udziałem Komorowskiego nie będzie, bo jak pokazuje jego żałobny wpis, byłoby to ośmieszanie chorego człowieka, którego służby powołały na urząd "głowy" państwa. Człowieka całkowicie przez nie kontrolowanego i wygodnego, bo bez aspiracji do jakiejkolwiek samodzielności politycznej. Dla sitwy jest to tak samo jasne jak konieczność "oswojenia" PKW, co juz się dokonało. Wystarczy zapoznać się z tzw. "Wytycznymi PKW dla komisji wyborczych" by znaleźć sporo "furtek" dla matactw i fałszerstw. Jest także niezawodne "Źródło" z MSW, pilnowane przez psiapsiółkę premiery Kopacz-ki. Jest także "korespondencyje" głosowanie, "nowe" dowody osobiste, głosowanie na podstawie "zaśwaidczenia" i szereg innych metod i przygotowanych "niespodzianek".Może dlatego własnie, że Komorowski i jego otoczenie są już pewni, że reelekcja nastąpić musi, działają tak niemmrawo i nieudolnie. Oby żartem był tylko wpis jednego z internautów, który obok "zamyślonej" twarzy Bredzisława dodał słowa - " Głosowanie w dniu 10 maja tylko w niewielkim stopniu wpłynie na ostateczne wyniki wyborów". Bo wtedy zostanie nam tylko ulica....

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

Władku, postaramy się dorównać Tobie.

A wyszło jak zwykle :)

Władku, postaramy się dorownać Tobie.

Vote up!
12
Vote down!
0
#1476049

w moich zamierzchłych czasach podstawówki na takich mondrych inaczej mówiło się tuman !

 

Vote up!
9
Vote down!
0
#1476068

Naprawdę przykro czytać co się dzieje z Komorowskim jako człowiekiem. Wszystkie jego gafy wyglądają na postępującą chorobę . 

Vote up!
7
Vote down!
0

kanon24.pl

#1476069

dorównywanie

 

nie chcemy dorównywać

najdroższy Władku Tobie

pośród żywych jesteśmy

a ty spoczywasz w grobie

Vote up!
6
Vote down!
-1

jan patmo

#1476072

Ech Yagonie!

Przecie BUL jest "ambidexter" (nie, nie podwójnie prawy, za to dwuręczny). Brać może z każdej strony!

A nie wie lewica, co czyni prawica - więc pisał wpierw prawą (i pochylał tekst w prawo), gdy zmęczyła się prawica - dokończył lewą ręką (pochylając tekst w lewo).

 I orta, jak zwykle, wstawił "centralnie".

Nie mniej wnioski są porażające - jeśli, nie daj Boże, zostałby wybrany na kolejną kadencję - to szybko dołączy do "Władka", nas zaś czeka Zdradek.

Proponuję nowe - ostateczne - hasło wyborcze - Wybierz Bronka, będziesz miał Zdradka.

Gdyby to nie było w Polsce...

 

Vote up!
5
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1476082

Nie wybierzcie Barabasza

wtedy Polska będzie nasza.

Barabasz w pałacu żyrandol pilnuje

i wrogie ustawy chętnie podpisuje,

lasy też chce sprzedać na "odszkodowania",

pora więc przegonić teraz tego drania

a więc nie siedź w domu 10-go maja,

zbyt długo już szkodził on i jego zgraja.

Barabasz do mamra, zastąpi go Duda,

może nad urnami nie będą znów cuda.

Zmądrzejcie ludziska, nie strzelcie se w stopy,

bo na Barabasza głosują jołopy.

On chce polskiej zguby, "euro" zafunduje,

razem z WSI przeciw nam wciąż knuje.

Nie sądź go po minie, wtedy się poszkapisz

i ostatnią szansę dla Polski przegapisz.

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1476090

może bul, tuman, litwin, bredzisław komoruski, primo voto Szynukowicz to "dziecię" Czarnobyla ?

 

Przed chwilą przeczytałem interesujący wpis Contessy na ten temat. Obejrzałem te szokujące zdjęcia i taka myśl natychmiast mi się nasunęła.

                             Zmutowane szare komórki bula, które dostały jakąś tam dawkę tych promieni X, które jak wiadomo, wraz z całą chmurą radioaktywną sobie obleciały Ziemię. Jak fala oceaniczna PO wybuchu  POdobnym  w japońskiej Fukuszimie, czyniąc spustoszenie PO uważaniju.

Wybiórczo.

Chmurze radioaktywnej Czarnobyla, bul, bredzisław Maria, wydał się obiektem interesującym, godnym uważanija, więc przeniknęły sobie (z nadzieiją na efekty POżądane)  i wniknęły. 

Głęboko.

I Polska cierpi teraz na chorobę POpromienną.

Której skutki tragiczne widoczne są od Czarnobyla PO Odrę i

od Tatr PO Bałtyk.....

Choroba POpromienna się nasila.

Pierwszym jej skutkiem widocznym dla każdego, było wypadnięcie wąsów bula bredzisława, które wszak ozdobą osobnika były od lat.

Co widać doskonale na obrazku 

POniżej:

 

Vote up!
3
Vote down!
0
#1476111