Wolne Miasto Zoppot

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Weekendowe upały i burze niespecjalnie działają na rządzącą niestety jeszcze krajem koalicję. W Gnieźnie policja zatrzymała szefa młodzieżówki PO-sitwy - i tu uwaga! - wcale nie za korupcję, tylko za ...pedofilię. Młody ten "działacz", powiedzmy Rafał P., który startując do Sejmu szermował hasłem - "Uczę się, by...zrobić więcej" - rzeczywiście zaskoczył nawet liderów swej mafii. Jego płatny "romans" z 15-letnim chłopcem jest kolejnym dowodem jak naprawdę wygląda kondycja odczłowieczonej sitwy PO-PSL. Im przecież wolno wszystko w III RP. Mogli Sławku Nowak czy Michał Kamiński "zapomnieć" wpisać drogiego zegarkowego "prezentu " do majątkowego ośiwadczenia, mógł obrzydliwiec z Biłgoraja nie wpisać do tego samego oświadczenia...samolotu prywatnego, to i Rafał P. mógł sobie w sieci "przygruchać" chłopca...Poziom arogancji, pogardy dla prawa i kłamstwa tych ludzi wyklucza ich od jakiegokolwiek wpływu na losy panstwa na długie lata. Przypadek Rafała P. dedykuję tym kolegom z aparatu PiS, który już puszczają "oczko" do swych "nieumoczonych, uczxciwych" parlamentarnych kolesi z PO.Osiem lat tolerowania przez nich korupcji, nepotyzmu, kłamstw i zwykłego zlodziejstwa w milczeniu, jest takim samym, jeżeli nie większym, powodem do wyrzucenia "uczciwych" z PO typu Biernackiego, Mężydły, Borusewicza czy Rulewskiego na ten sam śmietnik co resztę PO-szustów...

 Jutro pan prezydĘt spotka się z premierą Kopacz-ką (zwaną częściej- Kłamcz-ką) by dowiedzieć się, "czy koalicja jest stabilna i może dźwigać skutecznie ciężar odpowiedzialności za zmieniony w wymiarze personalnym rząd". Tłumacząc ten bełkot na ludzki język - Komorowskiemu chodzi o to czy skrócić kadencję cuchnącego parlamentu czy dać mu gnić jeszcze cztery miesiące. To nie może zadzwonić do niemieckiego lokaja w UE, który jest zewnętrzną pamięcią Kopacz-ki i zapytać? Potem Bredzisław ma spotkanie z liderem "propaństwowych jak zwykle ludowców", warszwskim rolnikiem Piechocińskim. Niczego się nie dowie, PSL zdradzi PO-sitwę w dogodnym dla siebie momencie, dwa razy już to trenowali z SLD. Rzecz jasna potem Kłopotek albo inny Bury ogłoszą, że robią to "dla dobra państwa, bo ze złodziejami i przestępcami nie jest im po drodze".

Korzystając z rosyjskiego embarga na wędliny, marszałek- baleron Borusewicz zwołał w piątkową noc posiedzenie Senatu i kazał swej sitwie przegłosować "skok" na Trybunał Konstytucyjny, a mówiąc ściślej na jego przyszły skład. Senaccy PO-szuści nie myśląc o skutkach takich decyzji, karnie wypełnili wolę marszałka - balerona. Me(n)dia, a nawet łżennikarze typu M.O. lub :Li(z)sa nie zauważyli naroszenia demokratycznych standardów i psucia państwa.Nawet wzór obiektywizmu w publicznej...TVPlatforma- Kraśko- nie protestował.

Na koniec dwie wiadomości - dobra i zła. Dobra jest taka, że Tusk w Brukseli ma depresię, jak doniosła żydowska gazeta poslkojęzyczna.Może dlatego, że na wspólnym zdjęciu w czasie "przełomowego" szczytu G-7 wszyscy poważni przywódcy świata siedzą wygodnie na ławce, a "kaszubski Słowianin" sam jeden jak palant stoi...bo zabrakło miejsca dla "prezydĘta Europy"!!! Zgroza...myślę, że w trosce stabilność psychiki tego kłamcy PO-państwo powinno zagrozić grupie G-& ostrymi sankcjami albo...możliwością wysłania do tych krajów kilku tysięcy działaczy PO i PSL. Jaka gospodarka to wytrzyma...? Gorsza wieść jest taka, że podobno Tusk coraz więcej czasu spędza w Zoppot, co może grozić jego powrotem tu na stałe.W najgorszym wypadku prezydent Andrzej Duda wynegocjije utworzenie Wolnego Miasta Zoppot i tyle...

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:12)

Komentarze

Prosze Cie nie podpuszczaj , dobrze ?

Mnie osobiscie Sopot lezy na sercu i prosze sobie nie robic jaj z pogrzebu...

Tlusty moze sobie jechac do Rajchu, tam gdzie jego miejsce, pod warunkiem,

ze po skazaniu prawomocnym wyrokiem sadu odsiedzi swoje lub odrobi w jakis kamieniolomach...

Ani Sopotu nie oddamy, ani Gdanska, ani Sczecina,

ani wogole zadnego ziarenka ziemi. Dosyc Krzyzaki nam nakradli. Dosyc Narod zbalamucili...

Won za Odre z tymi ich supermarkietami, salonami Mercedesow i innymi wynalazkami, a ponadto maja oddac Luzyce,

bo tez nie ich...Jezeli oni moga miec zadania, to my rowniez , albo ?

Kaszubi to porzadni ludzie, wielcy polscy patryjoci i wiekami nie poddawali sie Krzyzakom.

W Sztutowie /Stutthof / zginela ogromna liczba Pomorzan i nie tylko tam. Na Pojezierzu Kaszubskim, wokol Trojmiasta,

wokol Helu, Leby slowem dookola ziemia usiana jest anonimowymi wspolnymi grobami pomordowanych przez Niemcow

Polakow.

 

http://stutthof.org/historia

 

Tusk nie jest wart pylu z ich podeszwy.

pzdr.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

chris

#1484401

Witam! Ci nocni najezdzcy niedawno lasy chcieli zawinac,ale sie nie udalo.Teraz udany nocny podjazd na TK,aby zatrzymac chwilowo wplywy obdarowujac kolesi zasluzona danina! Czego jeszcze doswiadczymy przez te kilka miesiecy? Nierzad do natychmiastowej dymisji,a nie pozorujace POczynania,ze szkoda dla Polski!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1484440

Przyszedl juz czas, by przypomniec wszystkim Polakom w kraju, jak rowniez porozrzucanym na Swiecie

slowa z naszego Hymnu..,. Szabla Odbierzemy !

Dzisiaj inne metody i inne dzialania, ale Narod podnosi sie z kolan i trzeba w koncu zrzucic kajdany !

Mamy w kraju wielu wspanialy i wybitnych Polakow i jako Narod musimy ich wesprzec,

by uzyskac Niepodlegosc i Suwerennosc.

Przyszedl czas, by powiedziec koniec z rabunkiem, rozbojem i poniewieraniem Najjasnieszej Rzeczpospolitej !

Jestesmy Narodem wyjatkowym w Europie i trzeba w konca zdac sobie z tego sprawe. 

pzdr.

Krzysztof

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

chris

#1484449