Nie dajmy się podzielić - łże-elycie, konfidentom i obcym...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Ofensywa dyplomatyczna polskiego rządu niemal każdego dnia napotyka opór. Przyczyna jest prosta - suwerenne władze polskie zaczynają nie tylko pokazywać gospodarcze efekty Dobrej Zmiany, ale także kreować niezależną politykę historyczną, odpowiadającą polskiej racji stanu. Pan premier Morawiecki zarówno w Libanie jak i Berlinie powtarzał niezmiennie - Polacy mają prawo do prawdy o swych dziejach, szczególnie najnowszej historii regionu. Oczywiście jest ona bolesna i naznaczona cierpieniami, ale dlatego właśnie mamy dziś obowiązek mówienia prawdy! Bez tuszowania własnych potknięć ale i bez zamilczania odpowiedzialności innych - Niemców, Ukraińców i Żydów. Nikt nie chce ukrywać (jak to kłamliwie przedstawiają polskojęzyczne me(n)dia), że na okupowanych przez Niemców ziemiach polskich zdarzali się Polacy - szmalcownicy. Nikt też nie może milczeć, że i obywatele polscy narodowości żydowskiej też często przyczyniali się do wydawania na śmierć współrodaków. Takie są fakty - po co z nimi dyskutować...?

Dla wielu przywódców państw jest sporym zaskoczeniem, że od ponad dwóch lat polski rząd mówi własnym - polskim - głosem. Przez osiem lat PO i PSL przyzwyczaiły możnych świata ale i innych, do polityki lokajskiej, polityki na kolanach. Tusk, Komorowski, Kopacz, Sikorski, Borusewicz, Pawlak, Piechociński i dziesiątki innych wykonywali nie tylko to o co ich proszono czy nakazywano. Oni sami zgadywali co wywoła uśmiech w Berlinie, Moskwie czy Tell Awiwie i działali. Ze szkodą dla Polski i Polaków - okłamując ich i okradając jednocześnie. Zostawili po sobie zniszczony przemysł, "sprywatyzowane" zakłady i  wyludnionecałe regiony kraju, pustkę w kasie państwa czyli jak sami zdiagnozowali - "kamieni kupę". W zamian rosły ich zagraniczne konta, klepano ich po pleckach i dekorowano świecidełkami a Polska stawała się bantustanem. Ten lot w przepaść niesuwerenności udało się przerwać I choć sitwy trzymają się jeszcze mocno w samorządach i wielu instytucjach państwa - Dobrej Zmiany zatrzymać się nie da - Polacy już odczuli poprawę sytuacji i nie uwierzą po raz kolejny zakłamanej elycie III RP...

I na koniec - Konfucjusz powiedział - "Kto trzęsie drzewem prawdy temu padają na głowę obelgi i nienawiść". Wytrzymamy Panie Premierze - Polacy są za swoim rządem. To prawda, że lobby żydowskie jest mocne, że Rosja i Niemcy przyzwyczaiły się traktować Polskę jak własny folwark. Nadal plują na kraj UBywatele, nadal szKODnicy i kawiorowi komuniści starają się na ulicach wywoływać burdy, ale to już było..."Totalni" skompromitowali się antypolskimi atakami przez lata kompletnie tak, że odczują ocenę swej działalności przy wyborczych urnach jesienią. W Polsce trwa bój prawdy z kłamstwem, suwerenności z targowicą, narodowej tożsamości z lewacką "europejskością". Dlatego nie wolno odpuścić, spocząć na laurach, obecna praca i wysiłek to bezpieczna przyszłość naszych dzieci i wnuków. Trwajmy więc przy Dobrej Zmianie...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (11 głosów)

Komentarze

Dlaczego takie wielkie wycie środowisk notabli i bankierów żydowskich?
Polska właśnie rozpoczęła proces upadłościowy wielkiej, prężnie działającej firmy "Holocaust Company" z siedzibą w NY.

Vote up!
10
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1558247

Chcieli wojować, to teraz świat się dowie, co to za rasa nikczemna i kłamliwa.

I jak mordowali Polaków, będąc w armii niemieckiej i sowieckiej, oraz jak współpracowali z Niemcami i sowietami.

Pod warunkiem że rząd nie wystraszy się żydów i nie będzie chciał publikować historii i faktów zbrodni obywateli żydowskich na Polskich obywatelach.

A jest tego dużo, zacząć trzeba od 1939 jak kacapy wkroczyły do Polski, jako pierwsi kapowali na Polaków kacapom, byli żydzi i wskazywali ko szlachta kto ziemianin.

Moją rodzinę zakapowali żydzi do NKWD,pracujący u mego dziadka, pracujący jako robotnicy rolni.

A efektem tego zakapowania był wywóz na Sybir i śmierć wielu członków rodziny.

Vote up!
10
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1558254

Nasze Polskie rodziny Babcie, Dziadkowie w czasie II WŚ zapłaciły życiem, krwią, abyśmy dziś nie musieli się wstydzić, abyśmy mogli chodzić po świecie z podniesioną głową. Żydzi tego nie zmienią, jestem dumnym Polakiem.

Vote up!
7
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1558259

Panicznie boją się prawdy o swoich Żydowskich zbrodniarzach. Między innymi mają na sumieniu np. tysiące Żydów walczyło w armii Trzeciej Rzeszy, 17.09.1939 r. Żydzi byli bardzo uradowani wkroczeniem armii sowieckiej. Majątek deportowanych Polaków był rozkradany przez sowietów i ich kolaborantów (Żydów lub lumpenproletariuszy białoruskich i ukraińskich). Nie można nie wspomnieć, że zarządzanie gettami przez Niemców nie byłoby w ogóle możliwe, gdyby nie istniały w nich żydowskie Judenraty i podporządkowana im Żydowska Służba Porządkowa (Jüdischer Ordnungsdienst), zwana potocznie policją żydowską, która wydawała Niemcom na rzeź swoich rodaków. Legendarny Chaim Rumkowski został mianowany przez Niemców szefem Judenratu w łódzkim getcie. Był prawdziwym królem getta, panem życia i śmierci tysięcy rodaków. Z niespotykaną gorliwością i bezwzględnością wykonywał wszelkie niemieckie polecenia. Za jego czasów działy się w łódzkim getcie rzeczy niewyobrażalne. Tak było m.in. 4 września 1943 r., gdy Rumkowski zażądał od mieszkańców getta oddania swoich dzieci po to, aby następnie wysłać je do obozów zagłady. (Więcej: http://www.uwazamrze.pl/artykul/995313/jak-zydzi-kolaborowali-z-niemcami/2) "Dla Żydów rola, jaką przywódcy żydowscy odegrali w unicestwieniu własnego narodu, stanowi niewątpliwie najczarniejszy rozdział całej historii" - napisała żydowska myślicielka XX wieku Hannah Arendt w książce "Eichmann w Jerozolimie" (Kraków 1987).

Warto tu również przytoczyć wypowiedź pana Aleksandera Barkaszowa z roku 1994, lidera partii o nazwie Rosyjska Jedność Narodowa. W wypowiedzi dla „Życia Warszawy” z 4 października 1994 r. stwierdził:

„Wiem jaką tragedią jest dla was sprawa katyńska, ale oświadczam: polskich oficerów nie rozstrzelali Rosjanie. Sprawdzaliśmy przynależność przynależność etniczną enkawudzistów – wykonawców wyroku. Wszyscy byli Żydami i wypełniali rozkazy sobie podobnych, stojących wyżej w ówczesnej hierarchii. Rosjanie są z natury przyjaźnie nastawieni do Polski”.

J. Światło, J. Różański, J. Berman, Fejgin, St. Michnik, H. Wolińska, L. Brystygierowa i podobne Żydowskie bestie mordowały w katowniach i sądach tysiące polskich patriotów w latach 50-tych.

Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos.

Vote up!
7
Vote down!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1558286

 Konfucjusz powiedział - "Kto trzęsie drzewem prawdy temu padają na głowę obelgi i nienawiść".

 

J. Conrad napisał zaś - "Każdy zaś zna potęgę kłamstw, które przechadzają się ubrane w barwne szaty, podczas gdy Prawda, dobrze wiemy, nie może się nimi poszczycić i dlatego bywa często pomijana jako nie całkiem przydatna dla codziennych celów. Nieczęsto jest rozpoznawana, bo nie zawsze można ją łatwo zauważyć."

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0

Hoyt

#1558293

Dopiero teraz (w ostatnich dwu latach) Polska zaczęła tak naprawdę zrzucać pęta okupacji szwabskiej, kacapskiej, anglo-jankeskiej i jewrejskiej. Dlatego taki giewałt na cały świat!

Pozdrawiam Wszystkich

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1558310