Logiczne - po Mazgule odezwali się ludzie służb PRL-u...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Zdumiewająco łagodny i tolerancyjny jest "reżim pisowski". Po wyczynach łżęnnikarzy, nasladujących Li(z)sa, po przemowach pł. mgr Mazguły przyszedł w końcu czas na b.funkcjonariuszy SB i innych służb. Logiczne. Dziś nuiejaki Mirosław Mrozewski, łódzki szKODnik oznajmił na jednym ze społecznościowych portali - " Tego już za wiele, dośc tych upokorzeń. Ingerencja pisiorów w ypracowane emerytury w czasach PRL stawia mnie oraz moich kolegów pod ścianą. Jestem po rozmowach z kolegami po fachu, którzy nie zdali broni służbowej i może być wkrótce gorąco". Po popisach palikociarni domagającej się "wypatroszenia Jarosława Kaczyńskiego", po judzących ludzi do przemocy słowach liderów tzw. opozycji, padaja juz groźby bez osłony. Przecież jeśli ten człowiek nie jest chory psychicznie to przecież grozi użyciem broni przeciw oponentom politycznym. JUż dzis powinien być izolowany i poddany badaniom. Na co czekamy Panowie Ministrowie? Na nowego Cybę...?

Wyraźnie juz widać jaki jest plan oficerów służb prowadzących liderów tzw. opozycji. Chodzi o wywołanie ulicznych zamieszek - 10-go lub 13-go, najlepiej krwawych, by był powód do skomlenia o obcą pomoc. A taką mają już bez wątpienia obiecaną. I nie ma znaczenia, że wykonując rozkazy obcych niedawna elyta kompromituje się i odsłania. To już tylko zakłamani konfidenci i agentura obcych. Ale co tam - doprowadzą do zamieszek, do destabilizacji, zrzucą wszystko na PiS i liczą,że w mętnej wodzie coś złowią. Nic ich nie obchodzą użyteczni idioci wypriowadzani na mróz w "marszach protestu". Przecież im, liderom nic się nie stanie. Jeżeli po raz koleny cynicznie okłamywani i ogłupiani Polacy targną się na Polaków to spełni się marzenie nowoczesnej Targowicy - wojna domowa. Jeśli do władzy wróci kiedykolwiek PO-lityczny ściek to dopiero Polacy (również ci co dziś marzną naulicach w "marszach protestu") zobaczą czym jest dyktatura, reżim i terror państwowy. Czy tego chcemy...?

 Myślę,że PiS powinien bardziej aktywnie działać w mediach. Nie tylko bronić się i odpierać kłamstwa ale i atakować. Są już do tego narzędzia. Bić zwykłych ludzi po uszach skalą korupcji, niegospodarności, nepotyzmu poprzedniej ekipy. I przeciwstawiać je własnym sukcesom. Każdego dnia, do znudzenia. Taka narracja przebija sie wolno, szczegolnie do tych, którzy nie chcą uwierzyć nadal w to co wyczyniała PO-mafia przez ostatnie osiem lat. No i nie może PiS potykać się o właśne sznurowadła co dnia. Kto i po co wykreował "londyński incydent lotniczy"? Kto i po co zatrudnił wiceministra Greya? Dlaczego nikt nie wyjaśnia powodów i skutków "międzyrządowych rozmów" w Izraelu? Czemu polityka wobec Ukrainy jest taka niespójna i na butę i chamstwo odpowiada potulnym skuleniem uszu? No i nepotyzm "dobrej zmiany" tu na dole - woła o pomstę do nieba. Lokalni "baronowie" PiS chyba uwierzyli, że będą rzązić kilkanaście kadencji. Kolesie, rodzina bliższa i dalsza, bez kwalifikacji, bez wykształcenia, wystarczy, że delikwent spełnia wymogi klasycznego "BMW" i juz jest dobra posada. Przecież zaraz przyjdzie seria lokalnych kompromitacji głupców i nieudaczników sprawujących wysokie stanowiska, tak trufno to przewidzieć? Panie Prezesie - ja wiem, że Pan osobiście nie jest w stanie wszystkiego dopilnować - ale prosze pamiętać bardzo celne zdanie wielkiego aktora Jerzego Dobrowolksiego - "Najgorszym zwierzchnikiem jest człowiek wykształcony ponad własną inteligencję"...i tyle na dziś...

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:17)

Komentarze

"... Jestem po rozmowach z kolegami po fachu, którzy nie zdali broni służbowej i może być wkrótce gorąco".

Czy nie nadaje się do zgłoszenia w prokuraturze?

Pozdro

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1527395

Oczywiście, to już nadaje się do prokuratury.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1527397

Jak PiS utnie tym SBkom emerytury to kto wówczas będzie wpłacał 10zł na Nowoczesną?
Soros nie wyrobi.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0
#1527400

kto raz mial wladze i bron ktora te wladze wymuszal ma do konca zycia popieprzona mentalnosc.
Takich ludzi nawet nie da sie leczyc ich trzeba izolowac.
Oficjalnie broni w Polsce jest okolo 100tys.pozwolen jest duzo wiecej ale to czesto sa te same osoby i ta sama bron.Za to ile jest broni nielegalnej i w szczegolnie niebezpiecznych rekach trudno oszacowac,ale mysle znajac pewne dane moze byc minimum 500tys.i jest to bron rozmaita najczesciej krotka.To wlasnie bron nie zdana przez tych co mieli sluzbowy dostep do niej.
SBecy rekwirowali bron, ktora sobie przywlaszczali pozniej nierejestrujac jej, czesto tez bron, ktora byla przeznaczona do zlomowania tez w calosci nie trafiala do pieca ,pozostajac w rekach sluzb.Za Komoruskiego opustoszaly cale magazyny nieuzywanej broni niby przestarzalej ,ale calkowicie sprawnej.Jedno jest pewne WSIoki trepy CBecy i funkcjonariusze sluzb PRLowskich sa uzbrojeni ,malo tego ich rodziny tez,inp.TTetka P64 a czseto AK po smierci SBeka przeszla w rece syna.
Po 1989 powstalo wiele firm ochroniarskich wyposazonych po uszy w bron, wlascicielami tych firm byli i sa byli funkcjonariusze i jest to naprawde duza grupa ludzi dzialajacych ja prywatna armia.
I to jest wlasnie ta najbardziej niebezpieczna bo uzbrojona V kolumna.
Przed nimi Polacy nie maja szansy obecnie sie obronic gdyz sa rozbrojeni a obecny rzad wraz z Duda jest przeciwny aby niewolnicy czyli Polacy mieli dostep swobodny do broni.
Bo tylko niewolnik nie ma prawa sie bronic.
Bez dostepu do broni nie ma Dobrej Zmiany bo jesli jakis SBek teraz straszy pistoletem ta sa dalej czasy PRLowskie czy stan wojenny.Ci SBecy dalej wiedza ze Polacy sa bezbronni i jak za dawnych czasow moga nam bezkarnie przystawic lufe do glowy.
Przeciez w normalnym kraju taki grozacy SBek co to sie chwali ze niezdal broni to juz by dawno siedzial za jej nielegalne posiadanie i terroryzm.
Czyzby PISowi zalezalo zeby znowu jakis nowy Cyba zastrzelil pare osob bo wtedy wzrosna slupki ?

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1527402

Ten człek z Łodzi otwarcie grozi. Powinien być zatrzymany, a policja winna uzyskać od niego informacje, o którycej "niezdanej" broni mówił. Tego nie można lekceważyć. 

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1527404

 Witam! Nie Panikujmy. Te wzmożone ruchy łajdactwa,to odpowiedż na na słuszną zdecydowaną postawę postępujących sukcesywnych działań rządu w odbudowie kraju. Grożby karalne należy błyskawicznie uciąć skalpelem aresztu i zarzutami prokuratorskimi.Ogarnia ich panika,bo w przyszłym roku rzeczywiste wojska NATO w Polsce,a także liczne formacje Obrony Terytorialnej. Więc siłowe mrzonki Bolka, to sen wariata To również lament towarzystwa Mazgajów nad zdecydowanym cięciem emerytur oprawców byłej SBcji.Nie dajmy się zmanipulować odrąbanym od koryta! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1527423

"Chodźcie z nami!". Pawlicki we "wSieci" o dezubekizacji: "Komunistyczni przestępcy są dziwnie pewni swojej bezkarności w III RP"

Nigdy nie dokonaliśmy realnego państwowego rozliczenia z komunizmem. Pozwoliliśmy taki prawdziwy koniec totalitaryzmu i prawdziwy początek wolnej Polski zablokować tym, którzy pod stołem ustalili z komunistami, że nie nastąpią one nigdy

– pisze Macie Pawlicki w swoim tekście na łamach nowego numeru tygodnika „wSieci”.

W artykule zatytułowanym „Chodźcie z nami” Pawlicki pisze o problemie tzw. dezubekizacji i awanturze jaką próbują wywołać środowiska esbeckie, którym rząd chce odebrać niebotyczne przywileje emerytalne.

Dwadzieścia kilka tysięcy byłych funkcjonariuszy komunistycznych organów represyjnych: Służby Bezpieczeństwa, Urzędu Bezpieczeństwa, Wojskowych Służb Informacyjnych, Milicji Obywatelskiej i kilku innych instytucji totalitarnego państwa wkrótce zostanie wreszcie przyjętych do polskiego społeczeństwa. W ten oto sposób, że od wejścia w życie nowej ustawy będą otrzymywać przeciętną polską emeryturę. Przez 27 lat wolnej Polski byli i nadal są kastą uprzywilejowaną, na mocy nieznanych porozumień architektów III RP kastą praktycznie nietykalną

– czytamy.

Pawlicki zwraca uwagę na poczucie bezkarności jakie towarzyszy „czerwonym”.

Komunistyczni przestępcy byli i są dziwnie pewni swojej bezkarności w III RP. Ale pewni swej nietykalności są także pracownicy tych osobliwych instytucji, którzy – jak twierdzą i trzeba im wierzyć – przestępstw nie popełnili, a swą pracą „jedynie” budowali aparat represji. Bo przecież wiedzieli, dokąd przyszli pracować i jaką sprawę wspierali

—- pisze dziennikarz „wSieci”.

Tłumaczy też jak wygląda obecny system emerytalny i w jakich warunkach przychodzi żyć tym obywatelom, którzy nie wysługiwali się czerwonej władzy.

Dla trzech milionów, czyli 60 proc. polskich emerytów, przeciętna emerytura pozostaje marzeniem, bo 60 proc. polskich seniorów ma emerytury niższe niż przeciętna. Czasem znacznie niższe. Ponad milion Polaków ma emeryturę minimalną – 880 zł, czyli 195 euro, jedną z najniższych w Europie, kilkakrotnie niższą niż w większości krajów UE. Mamy już też w Polsce prawie 100 tys. osób, których emerytury są znacznie poniżej tego minimum. To dzieci liberalno-rabunkowej polityki emerytalnej kolejnych rządów, to pierwsze ofiary umów śmieciowych. Ich liczba będzie lawinowo rosła; jak prognozują ekonomiści, już za kilka lat osiągnie pół miliona

– czytamy.

Co ciekawe, po obniżeniu emerytur esbekom, funkcjonariusze poprzedniego systemu i tak będą dostawać więcej pieniędzy niż większość polskich emerytur.

Pawlicki przekonuje, że III RP to chory twór, którego leczeniem należy się jak najszybciej zająć.

Nigdy nie dokonaliśmy realnego państwowego rozliczenia z komunizmem. Pozwoliliśmy taki prawdziwy koniec totalitaryzmu i prawdziwy początek wolnej Polski zablokować tym, którzy pod stołem ustalili z komunistami, że nie nastąpią one nigdy. Że zamiast odcięcia od komuny będzie utajniona kontynuacja, zamiast rozliczenia – rozbudowa przywilejów. III RP m.in. dlatego jest tworem chorym, wymagającym intensywnego leczenia, że praktycznie wykreśliła ze swej duchowej konstytucji podstawowe kryteria moralne. Uznała, że ich nie ma

– pisze dziennikarz „wSieci”.

Cały artykuł Macieja Pawlickiego do przeczytania w tygodniku „wSieci”.

autor: "wSieci" - Największy konserwatywny tygodnik w Polsce

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1527463