Zbliża się kolejne przesilenie - pilnujmy Polski...

Obrazek użytkownika Yagon 12
Kraj

Przed nami trudny tydzień. Mimo "samozaorania się" tzw. opozycji, a może właśnie dlatego, "totalni" będą walczyć do końca. Ich sytuacja jest tragiczna. Dzwonki alarmowe juz od kilkunastu dni wieszczą - "Alarm-kasa zostaje wstrzymana". A jak wiadomo bez kasy spoza Polski nie da się "bronić demokracji". Wielkiego taktu, chłodnego rozeznania i szybkich, sprawnie wykonywanych decyzji, życzyć wypada parlamentarnej większości i rządowi. Muszą mieć pewność, że na znak- dziesiątki tysięcy Polaków przyjadą do stolicy i przegnają z ulic agenturę obcych. To jest wymóg chwili - "totalni", ale przede wszystkim ich mocodawcy, muszą zobaczyć i poczuć jedność narodu wokół rządzacych. Tylko taki pokaz silnej pewności siebie spowoduje wydanie rozkazu "totalnym" - " do koszar".

Gregor zdaje się być skłonny zakończyć sejmową awanturę, podobnie jak skompromitowany Swetru. Tylko na ile mają posłuch w swoich ugrupowaniach? Rumuński kochanek nie pojął, że "wyjecie" z grona uwielbiających go paniulek jednej i uczynienie z niej - "tej jednej" - rozwali mu "partyjkę". Przecież "nowośmieszni" jako ugrupowanie istnieją tylko na ekranie telewizora, w gazetowych newsach i me(n)dialnej propagandzie zachodu. Czy ktoś słyszał o lokalnych strukturach "nowośmiesznych"? Dziś paniulki o obco brzmiących nazwiskach gdakają bezradnie i głupio w studiach telewizyjnych, widać od razu, że nikt już nie panuje tam nad porządkiem i sensem działania. W PO-mafii Gregor zastanawia sie jeszcze czy opłaci mu się mocne walnięcie i usunięcie za jednym zamachem kilku wichrzycieli - Szczerby, Muchy, PO-maski, Tomczyka czy Tomczaka, Kierwińskiego i zPOdziejaszka - Nitrasa? Jeżeli uzna, że to nie naruszy jego wpływów w samorządach (szczególnie wojewódzkich) to tak uczyni. W innym wypadku odczeka kilkanaście tygodni i wygoni po cichu "sejmowych okupantów". Stanowią dla niego balast tylko. Natomiast zostawienie ich na stałe -a przeciez zza pleców wyglądają im  HGW, Kopacz-ka czy Budka- to zbyt duże ryzyko. Wszyscy oni oglądają się na Brukselę i - Tuska. A powrót Tuska do władzy w PO-mafii oznacza koniec Gregora.

Rozpada się projekt - szKODnicy. Kolesie brodatego alimenciarza wykończą go szybko. I kto po nim? Lewacki homoseksualista Szumełda czy "legenda" Frasyniuk?! Jeśli oficerowie prowadzący postawią na pierwsze rozwiązanie to szKOD stanie sie kopią "palikociarni" - lewackim, nielicznym ruchem w duzych miastach. A jeżeli "Władek" zwycięży to skończy się ten pomysł podobną klęską jak wcześniej "obywatelskie" UD czy UW - wszak to Władek "wynosił sztandar" UW niedawno całkiem...Tak źle i tak niedobrze. Nie mogą szKODu zastąpić "Obywatele RP" choć bardzo chcą. Ale ich liczebność i "siłę" dostrzec można tylko w TVN-ie czy na stronach GWna - a to za mało... Kasprzyk czy Kasprzak z lukami w uzębieniu, dobry jest do groteskowego "blokowania" smoleńskich miesięcznic, ale nie do kierowania ogólokrajowym antypolskim projektem. Choć to koleś Władka z Wrocławia, zasłużony od lat w rozbijackiej "robocie".

Wielki problem mają niemieccy politycy i służby z projektami - PO i N. Dali kasę na ich powstanie, wyszkolili, osłaniali me(n)dialnie i klapa. Do projektu - N- dołożyli się też niemało międzynarodowi grandziarze finansowi spod znaku Sorosa. Wszak już nawet dzieci wiedzą, że tzw. "fundacja Batorego" to sorosowa pralnia pieniędzy a bracia Smolarowie to jego agenci w Polsce. Podobnie jak Swetru i Trzaskowski z PO. O stronnictwie "ruskim" nie ma nawet co wspominać. Bredzisław to już obiekt muzealny, podobnie jak mumie polityków z dawnej UW. Zdycha "zielona zaraza", kolejna ostoja "ruskiej myśli". SLD to już tylko pozaparlamentarny folklor. Myślę, że Rosjanie postawią na jakiś "prawicowy ruch narodowy" by uderzyć w PiS...

I właśnie dlatego nieustannie przypominam - pilnujmy Polski, brońmy pana prezydenta, rządu i parlamentarnej większości. Działaniem, słowem, czynami a nie tylko w myślach...Poza krajami Europy środkowo - wschodniej i USA Trumpa mamy wokół samych śmiertelnych wrogów niepodległej i suwerennej Polski. Moskwa, Berlin, Bruksela a w dodatku opłacana "totalna" agentura wewnątrz. Oni nie odpuszczą - od wielu lat przyzwyczaili się, że nasz kraj to tylko kolonia taniej siły roboczej oraz markety, banki i montownie obcych firm. Muszą ponowić atak. Dlatego - pilnujmy Polski...

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Zgadzam się z twoimi tezami. Bezwzględnie należy zaprzańcom pokazać, że setki tysięcy Polaków popierają rząd. Konieczna jest zdecydowany pokaz siły obozu patriotycznego. Ja mimo, że jestem kaleką pojadę do Warszawy na Narodową Manifestację popierającą Dobrą Zmianę, może ostatni raz w życiu, ale jestem to winny Ojczyźnie, dzieciom i wnukom!

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Zostaw za sobą dobra, miłości i mądrości ślad...

#1529874

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1529875

Dzisiaj wyskoczyłeś sroce spod ogona i zobaczyłeś co przez 8 lat robili Twoi POszuści? Tu wpadłeś? Leć na Ciamajdan ludziku.Uważaj oby cię nie dopadły cepy.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Kolejorz

#1529886

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1529894

Trolu nie manipuluj. Zachowujesz się jak popłuczyny czerwonej zarazy. Odwracasz uwagę od najważniejszej w tej chwili  sprawy - NAPADU na demokratycznie wybrany Sejm i Rząd. Milczysz, jak zachowywał się do opozycji kilka lat temu marszałek BUL-komorowski (po darmowej szkole nie znał nawet gramatyki jp) Milczysz do jakie stanu PO doprowadziło gospodarkę i świadomość  obywateli. Przykładem tego jest Twoja postawa jakby ci założyki klapki na oczy. 80 procent mediów zachodnich w Polsce i sztaby propagandy obłudy pracują nad tym abyś właśnie taki krótkowzroczny był. A najlepiej jeszcze gdybyś ćpał, chlał albo chodził w kolorowych sukienkach. Wtedy jak robot taki Polak pójdzie nawet w ogień czy na barakady przeciw własnemu bratu.   Nie obchodzi cie że każdy poseł składał przysięgę i kończył ją słowami "Tak mi dopomóż Bóg".     A co przysięgał też nie wiesz? No bo po co czytać, a nie mówiąc znać. Więc cię poinformuję, przeczytaj ślubowanie posła: "Ślubuję uroczyście (...) rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec NARODU, strzec suwerenności Ojczyzny i dobra obywateli, PRZESTRZEGAĆ PORZĄDKU PRAWNEGO RP."  To że pseudoopozycja zachowuje się jak bandyci, napadaja na Marszałka, kalają święte miejsce demokracji, nie wywkonują pracy za NASZE i TWOJE, lżą i manipulują, tego nie chesz widzieć. A ja stwierdzam iz nareszczcie jest RZĄD, który powoli ale skutecznie czyści to bagno. Swoją świadomość i krótkowzroczność musisz jednak naprawić sobie sam. Nie wysilaj się swoimi uproszczeniami, gdyż sytuacja jest bardzo poważna. Chyba że TY nie chcesz tym sie zajmować bo jesteś zielonym ludzikiem. Powinieneś wiedzieć że Polska to jeszcze nie Ukraina. Tu decydują Polacy a nie wychowankowie gender  czy popłuczyny czerwonej zarazy.Tu przy drogach stoją kapliczki upamiętniające korzenie Polski katolickiej, tragedie, prośby i dziękczynienia Najwyższemu czyli Panu Bogu i NMP - Królowej Polski, a nie pomniki lenina, stalina czy dzierżyńskiego - oprawców. Zapoznaj się tylko z tym co w skrócie napisałem, jeśli dlaciebie to nie zatrudne.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Kolejorz

#1529914

"Uczciwie zapracowałaś" na kolejny minus. Ode mnie.

Bez pozdrowień. Jesteś, chcesz czy nie chcesz, wiesz czy nie wiesz, rosyjskim kretem.

Sorry! Taki masz ... charakter.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1529891

plusik oczywiście,kolejny a tym minusikiem nie przejmuj się ,to jak order, obecny czas,to czas czytelny i bardzo "rozpoznawalny w ludziach"

 Czas nie na jakieś tam gry i gierki,lecz CZAS Pracy DLAPOLSKI i ZPOLSKĄ

Dobrego Dnia Polsko,Dobrego i mądrego 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1529920

rząd nie zwalnia z podatków z dobroci serca, tylko dla korzyści. Zachęty do inwestycji są korzystne, do pewnego stopnia.

dziś się to wszystko weryfikuje, o czym wcześniej mogłaś tylko pomarzyć.

Nie mogłaś też przegapić bitwy o wypływ pieniędzy z Polski, jeden z głownych powodów złości na nas.

typowy korporacyjny podatek CIT wynosi w Polsce 19%. to nie on jest kluczowy, tylko podatki pośrednie- VAT, akcyza, na które zresztą bywa "przerzucany".

 

Radykalne głosy o opodatkowaniu korporacji i najbogatszych to echo podscycania prymitywnej zazdrości w komunistyczno-populistycznej propagandzie, że bogaci źli i rozkułaczyć resztę. Większośc kasy nie pochodzi od najbogatszych, co zresztą łatwo się wykpią lub przeniosą inwestycję, wiekszość zabiera się maluczkim przez koszt podatków pośrednich i ukrytych.

 

Problem z nadmiernym uprzywilejowaniem jest rozwiązywany przez PiS, w zamian atakowano Polskę i straszono ratingami.

Trwają też prace nad uproszczeniem i zmniejszeniem podatków, nie zdążono przed budżetem a łatwe to nie jest, przecież chyba sama nie wierzysz, że starczy ukaz Putina i już zbuduje się odgórnie dobrobyt czy inny komunizm.

Tylko w teorii zmniejszenie podatków nie zniszczy budżetu, kilka takich prostych decyzji ma wpływ na setki ustaw z zawartymi w niej stawkami, gdyby to było takie proste to jednym ukazem możnaby wprowadzić wolny rynek.

 

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1529944

,,, ktróre mogą się nie podobać w działaniach tego rządu. Ale czy jest w tej chwili lepsza alternatywa? Czy jest jakieś inne rozwiązanie? W moim rozeznaniu są tylko gorsze i jeszcze bardziej od tych gorszych  przerażające. Jeśli nie obronimy tego rządiu to żebyśmy tylko potem tego nie żalowali. Nie pluli sobie w brodę. Bo na razie dwie małe potyczki wygrane, ale wojna jeszcze nie. Pilnujmy Polski! Nie dajmy się zwieść tym, którzy chcą wzbudzić nasze wątpliwości. Nie ma na najbliższy czas lepszej alternatywy niż PIS.  Brońmy naszego przyczółka wolności. bo zostaniemy zaorani!

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0
#1529885

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1529892

to nie rząd PiS-u zabija polskie dzieci tylko polskie matki. każdej nie upilnujesz, chcesz- to spróbuj przetłumaczyć.

Nie ściemnisz, że starczy karać i problem zniknie. Do tego nie każdy tak mysli, tak bywa w demokracjach.

Za to zwiększa się wsparcie dla dzieciatych. Wygrała konserwatywno-katolicka opcja

 

Temat o pilnowaniu Polski, a trollujesz tylko, jaki PiS jest zły. Jak zawsze zresztą.

Mając lewicowe skłonności zastanów się podwójnie nad kwestią aborcji. Nie można tez tego utożsamiać z wolnością, poza tym rząd nie służy do zwiększania dowolnie pojmowanej wolności, tylko ma służyć interesom kraju i obywateli.

 

Oburzenia, że PiS to nie katoliban, są oczywistą wrogą manipulacją.

Przypomnij sobie Dekalog i sprawdź, czy cały jest zapisany w prawie a tym bardziej, czy prawo karze za niestosowanie go i jak niby rząd ma bronić przed jego łamaniem. A słynne dwa przykazania miłości?

Cywilizacja katolicka to jednak coś innego niż teokracja katolicka a nawet ta ostatnia nie może być totalitaryzmem, przecież to oczywiste, żadną ustawą czy represją nie zmusisz ludzi do miłości.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1529942

Trzymam kciuki za Pana Marszałka,tego który dzisiaj poprowadzi rozmowy z oPOzycją...

Powodzenia Polsko

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1529921

Drodzy Państwo, proszę podpisujcie i przekażcie znajomym
http://citizengo.org/pl/39937-nie-chce-aby-z-moich-podatkow-byli-oplacani-wichrzyciele-i-warcholy

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

ewka matka

#1529879

Ta banda OSZUSTÓW, manipulatorów i zdrajców którym wydaje się że łamanie prawa, chuligaństwo, obraza, nie wypełnianie PRZYSIĘGI posła,narażanie nas Polaków na koszty, itd.  w tak ważnym miejscu powinno być SUROWO karane ze wszystkimi konsekwencjami, łącznie z finansowymi. "Zapomniał wół jak ..." i co przysięgał. Po co tak walczyli o to zaszczytne stanowisko i mandat. Po KORYTKO i układy?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

Kolejorz

#1529888

i opublikowałam na FB.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1529890

podpisane,roznieśmy to po sieci

pozdrowienia 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1529923

Drodzy Państwo, proszę podpisujcie i przekażcie znajomym
http://citizengo.org/pl/39937-nie-chce-aby-z-moich-podatkow-byli-oplacani-wichrzyciele-i-warcholy

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

ewka matka

#1529880

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1529896

Bardzo dobra ocena, z jednym zastrzeżeniem. Nie oceniałbym tak pesymistycznie SLD i "okolic". Miller od wyborów zachowuje umiarkowaną postawę, rzadko krytykuje PiS, ustawia się jakby na boku sporu PiS contra PO i N. Zapewne sądzi, że ta ustawka wypromuje w 2019 roku wyborczym lewicę jako siły niezaangażowanej i umiarkowanej, wrażliwą społecznie (popiera 500+). Ma nadzieję, że umiarkowana postawa da się w wyborach sprzedać dobrze. Ta taktyka jest jednak zakłócana przez lewaczkę-palikotową Nowacką i trochę Czarzastego. No i w tle komunista Zndberg.  Lewica może skorzystać na konflikcie, ale czy wejdzie do Sejmu z 50-60 mandatami,Bóg jeden wie. W każdym razie nie przekreślałbym ich szans..

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1529899

mimo jakże częstych już błędów kardynalnych. Bo to jednak Polacy, choć mogą nie podołać i "Matkę" utracić. Druga strona jest groźna, ma krzyżacko-ubecką gębę.

Jak Polska będzie już w końcu znowu nasza, trzeba będzie jednak wszystkich ich wysłać z powrotem do szkoły. Bo świat jest za skomplikowany dla "amatorów", a Polska zbyt cenna !!!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

1-2-3

#1529903

 Witaj! Nie do końca się zgadzam z Twoją opinią. Rudy był amatorem, a udało mu się z kolesiami spalić Polskę. Mieli zawodowca , Balcerowicza. Nic nie robiac, nie popęlnia się błędów. Musimy mieć świadomość, że POlszewia zostawiła kraj w zgliszczach. Mamy cały czas wrogą agenturę w kraju i na zewnątrz. Malkontenctwo nie pomaga. Mamy wreszcie rząd, który służy społeczeństwu, a nie wybrańcom postkomuny. Dlatego musimy ze wszystkich sił wspierać jego działania! Wszystkiego nie da się zrealizować na jutro. Nie ma na to środków, bo trzeba je dopiero wypracowac. Polska jest splątana mafijnymi mackami postkomuny, które są codziennie obcinane. Ustawa o reformie sądownictwa, zmieni układ sił w kraju na podwaliny praworządności i suwerenności. Na to wszystko potrzeba drugiej kadencji PISu. Naród nie dopuści  do dalszej eskalacji działań Targowicy! Pozdrawiam!

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1529913

tego właśnie boi się ta wojująca grupa z Polską,boją się i dlatego warcholą

serdecznosci noworoczne wraz z zyczeniami,"Aby polska była POLSKĄ"

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1529924