W Alpach szwajcarskich zaginął opolski egzorcysta ks. dr Krzysztof Grzywocz

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

W dniu 17.08.2017 r. o godz. 8.00 Krzysztof Grzywocz, urodzony 17.10.1962 r., odprawił Mszę Św. W Betten. Pod koniec podróży opuścił teren na szarym Renault zarejestrowanym w Polsce OP 439OC, w nieznanym kierunku. Wyruszył w nieznanym kierunku nie dając znaku życia.

Ksiądz ma ok 185 cm wzrostu, krótkie siwe włosy, był ubrany w krótką koszulkę koloru niebieskiego i białego koloru z groszkiem, długie spodnie z szerokim pasem.

Osoby, które mogą udzielić informacji, proszone są o kontakt z nami pod nr tel. 027 326 56 56.

Jak informuje opolski „Gość Niedzielny”: „Z nieoficjalnych informacji, które do nas w tej chwili (sobota, godz. 0.45) docierają wynika, że policja znalazła samochód księdza Krzysztofa i przypuszcza, że najprawdopodobniej poszedł w góry. Poszukiwania zostały wstrzymane z powodu złej pogody.

Ksiądz dr Krzysztof Grzywocz jest diecezjalnym egzorcystą, wykładowcą teologii duchowości na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego. Jest również kaznodzieją i wybitnym psychologiem, znakomitym znawcą natury ludzkiej, jak również członkiem diecezjalnej rady kapłańskiej. Wykłada diagnozę i terapię patologii duchowości.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

To znakomity naukowiec i ofiarny ksiądz.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1546741