447, czyli szantażujący Yazdgerdi i skuteczny Eizenstat

Obrazek użytkownika wawel24
Kraj

Jeśli notatka, którą ujawnia Michalkiewicz jest autentyczna, to Nowogrodzka, macie problem! Oczywiście będą go bagatelizować i pohukiwać, identycznie jak było z nowelizacją ustawy o IPN. Ale to jest sprawa poważniejsza. Jeśli PIS przegra jesienne wybory, to tylko z jednego powodu: z powodu realizacji "testamentu Lecha Kaczyńskiego"

 

Sakiewicz wytoczył armaty przeciw narodowcom! Ich ubogie parę procent spędza z oczu sen prezesowi a prezesa myśli są rozkazem dla p.Sakiewicza. PIS na zimno i z podłością wykańcza wszystko, co po prawej (wizyty ABW, policyjne bezustanne nękanie organizatorów akcji "Nie dla roszczeń żydowskich"). W sumie nic nowego, od samego Okrągłego Stołu tak było. Po to ta partia została "powołana do życia". Ale ja nie o tym chciałem. 

Jeśli notatka, którą ujawnia Michalkiewicz jest autentyczna, to Nowogrodzka, macie problem! Oczywiście będą go bagatelizować i pohukiwać, identycznie jak było z nowelizacją ustawy o IPN. Ale to jest sprawa poważniejsza. Jeśli PIS przegra jesienne wybory, to tylko z jednego powodu: z powodu realizacji "testamentu Lecha Kaczyńskiego", czyli upadlającej syjonizacji polskiego państwa i polskiej polityki. 15 kwietnia, w Wielki Poniedziałek mogło się stać coś nieodwracalnego - jest bardzo prawdopodobne, że tego dnia PIS utracił zdolność honorową. Z takich upadków nikt się już nie podnosi. Zwłaszcza w Polsce, jakby stłamszoną ona nie była. Już od jakiegoś czasu rozlegają się głosy różnych publicystów, że krachem istnienia PIS-u będą Żydzi. PIS zniknie z polskiej polityki za przyczyną "kwestii żydowskiej" i "testamentu politycznego L.Kaczyńskiego" (nie tylko samej ustawy 447, "kwestia żydowska PIS-u" ma wiele punktów, niezliczoną prawie ich ilość, co jeden to bardziej hańbiący, a wiele punktów zbliża się, ociera o zdradę stanu...). 

 

Notatka Michalkiewicza wyjaśnia zagadkę milczenia rządu i posłów PR (Partii Rządzącej): milczą przed społeczeństwem, przed ludźmi, przed wyborcami - a w cichości i tajemnicy dogadują się z rozbójniczą grupą przestępczą specjalizującą się w wymuszeniach rozbójniczych. Zresztą różnorakie tajemne, skryte działania są specjalnością kuchni tej partii. 

Ze strony amerykańskiej bohaterem notatki jest Tomasz  Yazdgerdi specjalny posłannik Departamentu Stanu USA ds. Holokaustu. 

image

image

Ilustracja. T.Yazdgerdi.

Wszystkie wypowiedzi polityków PIS-u na temat 447 (które zresztą pojawiły się dopiero niedawno) są kretyńskie. Zasłaniają się tym, że 447 to ustawa amerykańska i nie obowiązuje w Polsce. Udają głupich - należałoby to nazwać. Wiadomo, że chodzi o NACISKI (nieformalne i formalne) na Polskę, o groźby i szantaż. Naciski tego typu i takim językiem sformułowane przez amerykańskich Żydów rządowych - że po ich usłyszeniu rząd PIS-u w podskokach i służąc na dwóch łapach przyniesie żądane zapisy prawne a następnie ich realizację. Pisowski (lechokaczyński) dogmat "miłuj Żyda swego ponad życie swoje" jest piętą achillesową PIS-u. Pięta już krwawi. Pomału, wraz z tchórzliwymi i rżnącymi głupa wypowiedziami polityków partii w krwawiącą piętę Achillesa wdaje się powoli gangrena. Sprawa jest już raczej nie do cofnięcia.

Z panem T.Y. już mieliśmy przyjemność. Wątpliwą. W czasie prac nad nowelizacją ustawy o IPN Yazdgerdi groził polskim dyplomatom zamrożenia kontaktów z USA na najwyższym szczeblu.  Groźby, naciski, szantaż i wymuszenia - identyczny scenariusz ze 100% pewnością powtórzy się TUŻ PO WYBORACH JESIENNYCH ( o tym, że "tuż po wyborach" - mówi notatka ujawniona przez Michalkiewicza). Amerykanista prof. Wróblewski zwraca uwagę,ze DORADCĄ YAZDGERDIEGO JEST STUART EIZENSTAT, który odegrał kluczową rolę w naciskach środowisk żydowskich na Szwajcarię i  banki szwajcarskie, co skończyło się skuteczną egzekucją gotówki.

WCZEŚNIEJSZE GROŹBY I SZANTAŻE YAZDGERDIEGO W SPRAWIE WYCOFANIA POLSKIEGO PRAWA I ZASTĄPIENIA GO ŻYDOWSKIM (ustawa o IPN) zakończyły się sukcesem. Nie inaczej będzie z ustawą 447. Jego sukces polski przewyższy szwajcarski... Teraz mamy etap buńczucznych pohukiwań - IDENTYCZNYCH JAK PRZED LIKWIDACJA POLSKIEJ USTAWY I PRZED ZASTĄPIENIEM JEJ ŻYDOWSKĄ. Te pohukiwania mają za zadanie uśpić społeczeństwo, uśpić czujność społeczeństwa, by bardziej niepostrzeżenie wejść jesienią w fazę realizacji.

image

Posłuchajmy innych informacji i ostrzeżeń prof. Wróblewskiego:

"Kiedy w sprawę zaangażowała się administracja amerykańska i pojawiły się naciski i groźby, rząd szwajcarski i banki zmieniły swoje stanowisko. Zorganizowano komisję kierowaną przez Paula Volckera, byłego szefa Rezerw Federalnych, która przeprowadziła audyt w bankach szwajcarskich i opublikowała raport.

Sprawa nabrała kolorów między innymi dzięki zeznaniom strażnika bankowego, który uciekł do Izraela i twierdził, że widział niszczenie dokumentów o depozytach. [możliwe, że na Polskę przygotuje się też jakiś scenariusz "przyspieszający sprawę", np. do Izraela ucieknie J.Daniels lub W.Pahl i "ujawni", że w Polsce fałszowano dokumenty tyczące się nieruchomości żydowskich..., a poza tym, przecież  ministrowie   GOWIN I GLIŃSKI INTENSYWNIE FINANSUJĄ PODKŁAD PSEUDONAUKOWY DLA KANCELARII EIZENSTATA (Engelking, Grabowski i Bilewicz). PIS działa bardzo metodycznie i logistycznie sprawnie. W tej jednej kwestii co prawda tylko, czyli w kwestii żydowskiej.


 

Kluczową rolę w naciskach środowisk żydowskich na banki szwajcarskie odegrał Stuart Eizenstat podsekretarz handlu i stanu w administracji Billa Clintona. W 2000 r. między bankami szwajcarskimi a Światowym Kongresem Żydów zawarto ugodę. "

image

Ilustracja. Obecny doradca Yazdgerdiego, skuteczny egzekutor szwajcarskich banków, p.Stuart E.Eizenstat w którego ramiona swym tchórzliwym milczeniem i tajnymi konszachtami wpycha nas PIS. Wg prof. Wróblewskiego to właśnie kancelaria Eizenstata będzie egzekwowała od Polski - (po wyborach, wg notatki Michalkiewicza) - gotówkę i nieruchomości. Przyzwyczajajmy się do widoku tego szczerego oblicza...

Kontynuujmy lekturę wybranych fragmentów rozmowy z prof. Wróblewskim, w której rysuje on realną perspektywę MILIARDOWEGO BIGOSU PO ŻYDOWSKU a la PIS: 

"W informacji prasowej Onetu o notatce z polskiej ambasady w Waszyngtonie z 20 lutego 2018 r., która mówi o spotkaniu dyplomatów polskich z wysokimi przedstawicielami rządu amerykańskiego możemy przeczytać, że grożono Polsce sankcjami, takimi jak wygaszenie wspólnych projektów wojskowych i zamrożenie kontaktów na najwyższym szczeblu, jeżeli nie wycofamy się z nowelizacji ustawy o IPN i nie uporządkujemy innych rzeczy. Pod terminem „innych rzeczy” należy zapewne rozumieć załatwieniem roszczeń żydowskich.

I tutaj pojawia się ciekawostka - na stronie Departamentu Stanu można znaleźć informację, że doradcą Thomasa Yazdgerdi jest Stuart Eizenstat, czyli ten sam pan, który w latach 90. jako wysoki urzędnik w administracji rządowej pomógł wywrzeć skuteczny nacisk na Szwajcarów. Obecnie Eizenstat jest współwłaścicielem prominentnej w Waszyngtonie kancelarii prawnej oraz członkiem wpływowej organizacji lobbingowej, która w przeszłości pomagała na przykład premierowi Ehudowi Barackowi stworzyć koalicję rządową w Izraelu. Te związki personalne są wyraźne i nie wydają się pojawiać przypadkowo w kontekście zamieszania wokół naszego kraju, co źle wróży Polsce. Ktoś zmotywował Thomasa Yazgerdi, żeby poszedł na spotkanie z urzędnikami naszej ambasady w Waszyngtonie wywierać presję. Nie zdziwiłbym się gdyby okazało się w przyszłości, że kancelaria Stuarta Eizenstata zajmie się sprawami roszczeń i restytucji na podstawie ustawy 447."

Cóż do tych informacji i logicznie z nich wynikających konsekwencji dodać? Hmm, może to: nie załamujmy się, przecież może być - jak w Szwajcarii - ugoda i wezmą od nas tylko 250 mld., które to pomniejszenie egzekucji natychmiast premier ogłosi jako epokowy sukces rządu. 

Jeśli w sprawie o nieporównanie niższej gratyfikacji, czyli w sprawie ustawy o IPN YAZDGERDI  już posuwał się do szantażu i

  1. gróźb ZAMROŻENIA KONTAKTÓW Z USA NA NAJWYŻSZYM SZCZEBLU                                                                                        
  2. gróźb WYGASZENIA WSPÓLNYCH PROJEKTÓW WOJSKOWYCH 

to niech wyobraźnia nam podsunie do jakich gróźb posuną się Yazdgerdi i Eizenstat w kwestii wypompowania 300 mld $... 

Nie wiadomo, czy jesienią nie trzeba będzie wyjść na ulice, bo prawda jest taka, że Polską nikt nie rządzi. Mamy obcy rząd i obcą opozycję. 

 

]]>https://en.wikipedia.org/wiki/Stuart_E._Eizenstat]]>

]]>https://stopacthr1226.org/complicity-holocaust-no-double-standard-polish-jewish-collaboration/]]>

 

]]>https://wpolityce.pl/polityka/401788-nasz-wywiad-prof-wroblewski-o-nowel...]]>

3
Twoja ocena: Brak Średnia: 2.9 (19 głosów)

Komentarze

i ich ślepi wielbiciele na Niepoprawnych powtykali głowy w błoto, nie chcą widzieć i nie chcą słyszeć ostrzeżeń tych, którzy mają informacje co dzieje się za kulisami sceny politycznej. Nie trzeba nawet ostrzeżeń, wystarczy obserwować i to nawet niezbyt uważnie, aby zauważyć wielkie niebezpieczeństwo w jakim znalazła się nasza Ojczyzna. Niektórzy widzą, ale chyba tak zgłupieli, że oszukują sami siebie, albo nie są Polakami i życzą Polsce wszystkiego najgorszego.

Vote up!
8
Vote down!
-10

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1586970

- wywozili wszystkie produkty z Polski od 1945r.i drenowali PKB przez inne przekręty w tym i te transferowe wróble a potem "ratowali" Polskę przez dziesięciolecia przed kryzysem gospodarczym wyprowadzając na lewe konta ostatnie pieniądze przez FOZZ aby potem pod patronatem bolka i czerwonego bandyty balcerowicza dorżnąć polską gospodarkę powodując tym masową emigrację.
Zawsze mnie to dziwiło że kazali nam zaciskać pasa a Kalisz z SLD miał coraz to bardziej spasioną mordę.
Mieliśmy z sowietami wymianę gospodarczą 1 : 1 - czyli my im dawaliśmy jeden statek ze Stoczni Gdańskiej a oni nam za to jednego kartofla.

Powracając do tematu, tylko raz słyszałem w mediach jak polityk prawicowy potwierdził istnienie takiej umowy.
A tu link do umowy między Polską a USA.

https://www.youtube.com/watch?v=fHywVWknElg

Vote up!
7
Vote down!
0

***** tvn.
Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1586972

bije on Tobie" ... mnie, nam tu mieszkającym. Jaka w tej sygnalizowanej przez Ciebie aferze jest wina PIS-u. Czu już znasz termin wypłaty przez Polskę reketu?

Co ma zrobić obecnie rząd? Podać się do dymisji, a wówczas totalni odsuną niebezpieczeństwo i będzie gites i tenteges?

A może Polska powinna wypowiedzieć Stanom wojnę, a może na początek zerwać wszelkie stosunki dyplomatyczne, gospodarcze i jakiekolwiek ? A może ogłosić restrykcje gospodarcze przeciwko Ameryce? No podpowiedz Ty Wszystkowiedzący (lub może ten na kłaniającym się koniu), co Polska w obecnej sytuacji musi wykonać !

Przecież owi reketerzy wcale nie muszą o nic pytać "każdoroazowego" rządu w Polsce tylko po prostu nas okraść z rezerwy finansowej w złocie (w banku Anglii), czy z 40 miliardowych zgromadzonych obligacji w dolarach.

Daj sobie siana, przestań judzić przed Świętami Wielkiej Nocy - póki co i podziel się jajeczkiem z rodziną.

Vote up!
5
Vote down!
-3

Apoloniusz

#1586976

Piszesz, co ma zrobić Polski rząd???  Tylko tyle co obiecywał przed wyborami!!!

Rozliczenia żydokomuszej mafii i tej w togach i tej POlitycznej.

A PiS wraz z Dudą zrobili sobie parodie z naprawy sądów, by nic się nie zmieniło

4 lata rządu i ani jeden złodziej co ma korzenie eskimoskie nie siedzi, sądy w rękach eskimosów, bo Duda z cichym pozwoleniem PiS, zawetował ustawy naprawiające sądy.

Miliardy dla eskimosów i banderowców wydawane przez rząd za friko, a na sprowadzenie Polaków ze wschodu kasy nie ma.

Podszywają się pod chrześcijaństwo i wiarę w Boga, a są jak ci faryzeusze i robią to na pokaż, a w ich sercach pustka, a dzieci nienarodzone dalej są zabijane. Bo PiS dał ustawę, gdzie tylnym wejściem można dalej mordować dzieci nie narodzone. Czym łamie prawa Boga, dane ludziom.

Mógłbym tak długo wymieniać, co PiS rozwalił i czego nie dotrzymał, więc mnie tutaj nie wciskaj PiS-owskiej demagogi, jak ma wyglądać wolne i niepodległe państwo Polskie.

Teraz jest walka o podział Polski, między euro-burdelowymi eskimosami, lewactwem i masonami, których popierają PO, PSL, SLD, Nowoczesna i pedalska Wiosna Biedronia, a eskimosami z Izraela i USA, których z kolei popiera Zjednoczona Prawica z PiS-em na czele.

Więc, ani na dżumę ani na czarną ospę nie będę głosował, a tylko na Polskę Narodową. Co Boskich praw nie łamie i zawsze z Bogiem!!!

A ci Narodowcy co wspierają kacapów, to nie są Narodowcy tylko zdrajcy, a tacy są również w PiS-ie i trzeba ich krótko za ryj i piętnować. By powstała prawa strona wierna Bogu i Ojczyźnie.

A Prawo Boga drogowskazem, jakim kierunkiem mamy podążać.

Vote up!
5
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1586998

Ja zapytałem w konkretnej sprawie, w sprawie 447. Co ma do tego polski rząd, co ma piernik do wiatraka? Może nie doczytałeś. Dodam, iż jeśli chodzi o tę nieszczęsną 447 to reketerzy razem ze swymi komornikami mogą nam skoczyć, tam gdzie pan może pana majstra w d..ę pocałować.

Aby mogli cokolwiek uzyskać to nie rząd lecz parlament (to po pierwsze). Po drugie Jankesi nie mają na Polskę żadnego przełożenia (to po drugie), bo co: Polska zamówiła w USA uzbrojenia za 45 mld $ i co Jankesi odpuszczą tyle kasiory ? Poza tym, obłożą Polskę sankcjami to Polska odwoła się do międzynarodowych trybunałów i tam obie strony będą zmuszone przedstawić swe racje. Reasumując, gdyby reketerzy byli pewni swego to nie robiliby nam koło pióra, a wręcz przeciwnie klepali po pleckach.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Apoloniusz

#1587023

Pała to nie moja robota.

Vote up!
1
Vote down!
-1

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1587028

Mój dobry i wiarygodny znajomy mówił mi, że widział dokumenty z NASA poświadczające, że wczoraj Braun z Michalkiewiczem byli na Księżycu. 
Czy którykolwiek z nich zaprzeczył, że tam był?

ps.

Ale pan Twardowski zdecydowanie zaprzecza.

8-)))))))

Jeżeli jest notatka to warto by wiedzieć 
- skąd wyciekła, po co i dlaczego do......... Michalkiewicza? 
- co w niej jest dokładnie, a nie opierać się na być może interpretacji Michalkiewicza? 
- co to może oznaczać, a zupełnie nie musi?
Odróżnienie faktów (447) od grania 447 istotne

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1586987

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Stanisław Michalkiewicz stworzył projekt ustawy, która uchroni Polskę od skutków 447 just!

https://www.youtube.com/watch?v=aMUN3o5Q2MU

Vote up!
3
Vote down!
-4

Verita

#1587011

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika a nie mówiłem (niezweryfikowany) został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

"Mój dobry i wiarygodny znajomy mówił mi, że widział dokumenty z NASA poświadczające, że wczoraj Braun z Michalkiewiczem byli na Księżycu.
Czy którykolwiek z nich zaprzeczył, że tam był?"...

Gratuluję znajomych, szczególnie tych dobrych i wiarygodnych :).
Skoro obracasz się w takim towarzystwie i masz takich znajomych, to nic mnie już nie zadziwi w twoich tekstach :).

Vote up!
0
Vote down!
-4
#1587030

A nie byli?

No tak, pan Twardowski zdecydowanie zaprzecza.

A byli tak blisko

Vote up!
4
Vote down!
0

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1587031

Pragnę cię kolego poinformować że i ja potrafię zadrwić z twojego nick-a
I nie tylko z nick-a
8-))))))
Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0
#1587062

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

tr psz... &bdq;jst brdz prwdpdbn, ż tg dn PS trcł zdlnść hnrwą.&rdq;

Czy kdyklwk ją psdł?

Gdyby tk był...t ntychmst p djśc d włdzy krślłby stn mjątkwy Plsk zstny p rządch P-PSL... nmtrów prywtyzcj (Lwndwskg Blcrwcz) pstwł przd sądm.

l PS jst mrntką...pdbn jk pprzdn rząd P-PSL tylk dl npznk sę wymnją łwm by n dpścć d npkjów spłcznych. Wszystk sjmw spry...t ttr dl gwdz.

W Plsc rządz TW (kłd trzymjący włdzę). T ptwrdzją b zbrdn trwljąc tę włdzę, zrówn ks. Ppłszk jk smlńską. b pdbn mtczn, nwykrywln...b TW n mż d tg dpścć...b chrktryzją ngłśnn, spktklrn msz św.

W tych z jczyznę, brl dzł różn msn (J.J.Lpsk) &bdq;msęczncch&rdq; różn dzwn pstc z TV Rpblk. Pdbństw b pnjących grpwń ptwrdzją wypwdz prmnntów Swy.

Z jdnj strny &rdq;...h, d, kmn kp&rdq; , z drgj &bdq;Będzmy zpr...ć rwy, k...kpć drdzy będą zsypywć będzmy zdwln &rdq;....c zgwrntwł m ftl prmr.

jdnk... &bdq;W sm nc nwg, d smg krągłg Stł tk był. P t t prt zstł &qt;pwłn d życ&qt;.

Pzdrwm

Vote up!
3
Vote down!
-6

Verita

#1587009

A co, jeśli notatka autentyczna jest ale nie zawiera sensacji, tylko tow. Stanisław widzi w niej swoje?

A co, jeśli to rząd ją wypuścił jako przeciek (tak jak puszczał poprzednie). Konfederacja zafiksuje się sensacyjnym tematem, który sam zacznie żyć w sieci i na zawsze przylgnie do nich. Wyjdą na tropicieli żydowskich spisków z Judeopolonią itp., co skutecznie odstraszy od nich innych, niż spiskofile. No ktoś ją w jakimś interesie wyniósł, raczej nie ruskie szpiony po zafundowaniu SM mieszkania.

Poufne rozmowy są rzeczą normalną a nie żadnym dowodem spisku. Rząd zapowiedział, że za bezspadkowe nie da. Chodzi bardziej o przywileje w ustawie reprywatyzacyjnej (nie do zrobienia) i dosypywanie kasy organizacjom, w tym i nasze gminy/ ośrodki żydowskie- jako "moralna rekompensata"- tu sie powołają, że sypią hojnie od lat. nie ma żadnego tytułu prawnego, z którego mielibyśmy cokolwiek spłacać. Kwik Żydów wynika z analogii do sprawy majątków w niemczech, bo za III. Rzeszy przejmowano mienie likwidowanego Żyda.

 

Ale pozostaje nierozwiązana, zdaniem Żydów, konkretniejsza kwestia.
Trzeba to wiedzieć, bo może o to toczy się gra, a kwiki i bajki o 60 czy 300 mld  mają zamydlać oczy.

Żydzi nieraz powołują się na utratę działek warszawskich oraz nacjonalizację przemysłu po wojnie (przy tej mowa o naruszeniach prawa i braku odszkodowań). Żydzi chcą, by to "naprawiono" ustawą reprywatyzacyjną, jednak również z rekompensatami za to, gdy przejmowano majątki zgodnie z ówczesnym prawem. Wiadomo, że chcą spadkobierców również spośród cudzoziemców. Skąd jednak tylu ich wezmą? Są  brzydkie podejrzenia, jak to produkują takich.
To byłby wariant- minimum ale wiadomo, że jest i będzie próba wytargania więcej, czyli "moralnego odszkodowania"= zasilania organizacji ze środków po mieniu bezspadkowym. Brak spadkobierców nie był problemem w wyciąganiu kasy od Niemiec, są przecież łapczywe organizacje przedsiębiorstwa Holocaust. Od Niemców już na początku przecież zaczęto od kosztów... przesiedlenia uciekających Żydów do Palestyny! A kończono zaś na kolejnych próbach dodatkowej kasy na ocalonych z holocaustu, w czym kasa zwykle wędruje i pozostaje w organizacjach żydowskich. Jest to więc sprawa moralnego szantażu, czyli wzbudzania poczucia winy w kampanii propagandowej.

Vote up!
4
Vote down!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1587075

a najlepiej można zarobić na ludzkiej głupocie i nieszczęściu, więc pisze sobie z talentem i żyje sobie niezgorzej. A swoją drogą to dopóki Jankesi lub inny rząd nie wystąpią oficjalnie - to sprawy nie ma. Zobaczymy czy wystąpią i zobaczymy (jeśli wystąpią) jaka będzie reakcja strony polskiej. Oczywiście na obecnym etapie jedynie Polonia może wykonywać oficjalne kroki np., zaskarżyć 447 do sądu, a wówczas strona polska winna Polonii dopomóc i formalnie, finansowo i merytorycznie. Tak więc mecz się dopiero zaczął i jestem dziwnie spokojny o wynik.

Vote up!
4
Vote down!
0

Apoloniusz

#1587100

Kwestia "odszkodowań" dla żydów pojawiła się po raz pierwszy dzień po zakończeniu wojny.
Z roku na rok suma (przytaczana i weryfikowana) przez "znawców tematu" rośnie.
Niczym grzyby po obfitym deszczu
To już 74 rocznica tej walki.Przed nimi kolejne 100 lat jak zobaczą choćby jednego centa.
Ale temat chwytliwy
Tylko przez kogo

Vote up!
2
Vote down!
0
#1587101