Ukryty pomysł Kaczyńskiego

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Trzeba wesprzeć ukryty pomysł Kaczyńskiego, jakim jest Beata Szydło - ale też deklaracje majątkowe i abolicję dla sędziów, i okazać pomoc dla Zbigniewa Ziobry.

 

Najpierw o Ziobrze, przyszłym szefie Prawa i Sprawiedliwości

 

Jeśli Z. Ziobro zostanie szefem partii, prędzej czy później zostanie premierem Polski. Niestety, nie ma szans na prezydenturę. Kandydatem PiS na prezydenta RP będzie kobieta. I tylko w ten sposób uratuje się Prawo i Sprawiedliwość przed definitywnym upadkiem. Solidarność kobieca jest ogromna, a Beata Szydło może zyskać rekordową liczbę głosów.

 

Bez odzyskania wiary w wymiar sprawiedliwości, Polska się nie podniesie. Lewa gotówka demoralizuje i demoralizować będzie, stąd pomysł abolicji dla sędziów i przestępców gospodarczych, jeśli oddadzą sporą część swoich pieniędzy. Należy pamiętać, że środowisko to pragnie zemsty, i nie odpuści (pamiętamy wyrok na Kamińskiego), więc jeśli nie zostanie ukarane, oczyszczone, to prędzej czy później wezmą się za znienawidzonych przez sienie przedstawicieli PiS: Zbigniewa Ziobrę, Beatę Szydło, A. Macierewicza i M. Morawieckiego.

 

Beata Szydło zostanie prezydentem Polski

 

Beata Szydło to spokojna, zrównoważona kobieta. Nie atakowała, tylko odpierała ataki. Nie oszukujmy się, ale Andrzej Duda pogrąża się coraz bardziej. Co ważne – kobiety zagłosują na „Matkę Polkę”, która woli dawać 500+ od politycznego wojowania. Mężczyźni nie zdają sobie sprawę, czym jest „solidarność jajników”. Może to brzmi brzydko, ale sprawy należy nazwać po imieniu. Solidarność kobieca jest tak ogromna, że na B. Szydło zagłosują feministki, działaczki lewicowe, i wiele zwolenniczek Komitetu Obrony Degrengolady, a nie tylko patriotyczny elektorat PiS.

 

Jarosław Kaczyński, któremu miałem zaszczyt uścisnąć w marcu 2010 r. rękę, (trzy tygodnie przed dramatem w Smoleńsku), jest wybitnym strategiem. Wie, że pozwalając rządzić Polską Mateuszowi Morawieckiemu, pozwala mu się „wypalić” i spalić. Ludzie, których gromadzi Morawiecki, nie podobają się wyborcom PiS, którzy na to, co wyrabia obecny rząd, patrzą w osłupieniu.

 

Przecież M. Morawiecki nigdy nie został demokratycznie wybrany. Ne jest posłem, ani nawet radnym w gminie. Niestety, pomimo wielu pozytywów płynących z rządów, de facto POPiS, M. Morawiecki, człowiek bez zaplecza politycznego, realizuję politykę, która promuje Ukraińców, a wypycha z Polski młodych ludzi. Tego Polacy mu nie wybaczą.

 

Twierdzenie, że w Polsce jest praca, jest dobre dla młodych ludzi – zwolenników Korwina. Tymczasem z korwinizmu się wyrasta, gdy za ciężką pracę otrzymuje się 2000 zł netto. Za to nie zbuduje się domu, ani nie utrzyma rodziny w mieście. Dlatego ludzie wciąż emigrują z Polski. Ludzie są niezadowoleni, ale Beata Szydło jakoś bardziej odpowiadała na ich potrzeby. 

 

Kaczyński po prostu pozwala wypalić się obecnej koalicji POPiS. Jego tajnym planem jest Beata Szydło, kobieta, która sprawdziła się na stanowisku premiera. Obywatele RP i inni polityczni degeneraci skarżący się na Polskę za granicą, pokazują, jak głębokie polityczne dno reprezentują. Dlatego też ich demonstracje przypominają wybiegi z pawianami w zoo. J. Kaczyński wie, że nie trzeba się nimi przejmować. Oni tylko pomagają wygrać PiS, nie zdając sobie z tego sprawy, pomogą również Beacie Szydło.

 

Myślę też, że choroba J. Kaczyńskiego, owszem, jest prawdziwa, ale hola, hola! J. Kaczyński i jego najbliższe otoczenie, do którego nie ma dostępu przeciętny, niewyróżniający się poseł, musi obserwować, kto nie może się doczekać, aż szef odejdzie w zaświaty (niedoczekanie!). Dlatego sądzę, że J. Kaczyński pożyje jeszcze bardzo długo, czego mu serdecznie życzę. Poczekamy zobaczymy, ale wiem na pewno, że postać Beaty Szydło wróci z podwójną siłą. 

 

A Zbyszek Ziobro? Będzie świetnym Premierem III RP. Zasłużenie. 

 

Na zdjęciach autor tekstu z Jarosławem Kaczyńskim (2000), Zbigniewem Ziobrą i Antonim Macierewiczem (2009).

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.5 (głosów:16)

Komentarze

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

dłg n prządz. W nstępnych wybrch prlmntrnych prwdpdbn jszcz wygr PS l jdyn włs będz msł szkć klcjnt. Prwdpdbn Kkz15 lb PSL. (Wększ cd zdrzją sę w pltyc. Nstępn wybry PPS przgr z krtsm d włdzy djdą Nrdwcy (n mylć z bcnym RN). Plsk njprwdpdbnj wyjdz z NT przyłączy sę d Sznghjskj rgnzcj Współprcy. Plsk przrntj swj sjsz w krnk Chn, Rsj, nd rn. Trcj jż tż będz pz NT, któr stn sę nc n znczącym klbm strych prdzl. Jdyn S zchwją jką tką słę mltrną, któr jdnk będz równwżn przz nw, wschdząc pństw. Wtdy dpr będz mżn mówć dzyskwn npdlgłśc "wstwn z kln". Wszystk mż czywśc przyspszyć, zlży t główn d sytcj n śwc.

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8
#1568905

Ale nie ci z NEonu i ich poglądami, by bratać się z komunistami Rosji i Chin.

To tylko wasza fantazja, a zarazem utopia, nie realna w Polsce, patrząc tylko na historie, stosunków Polska Rosja.

Wystarczy zobaczyć na marszach w Święta Niepodległości w całym kraju, jaka to siła i nikt tam nie wspomina by bratać się z Rosją i Chinami

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-2
#1568911

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Kto mówi o "brataniu się"?
Uprawianie skutecznej, mądrej i korzystnej polityki to umiejętność zawierania skutecznych sojuszy i utrzymywania dobrych stosunków z sąsiadami.
A jak ty sobie wyobrażasz? Narodowcy przejmują władzę, gonią z Polski żydów i ich opiekunów (ustawa 447) i drą koty z Rosją i Chinami? Węgry i Czechy już się "zbratały"?

"z komunistami Rosji i Chin."
Oj naiwny... Więcej komunistów (a właściwie bolszewików) jest w Brukseli i Waszyngtonie niż Moskwie i Pekinie.

Czytałeś program RN? Obawiam się, że nie bo tam jest napisane dokładnie to co piszę i nie ma o żadnym "brataniu" się z Rosją ani nie ma nic, żeby na nią warczeć. Jest tylko o symetrycznej i harmonijnej, dobrosąsiedzkiej współpracy.
Jesteś jeszcze pewny, że popierasz Ruch Narodowy? Bycie obrażonym na PiS (słuszna postawa) jeszcze nikogo nie zrobiło Narodowcem.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1568919

Dla mnie osobiście, sojusze z Rosją i Chinami są aktem antypolskim i spowdowodowało by olbrzymie zagrożenie dla Polski, bo Putin jest nie obliczalny, agresja na Gruzję, Ukrainę, bo nie chciały być Rosją, tak by było i z Polską.

Za sojusz z sowietami płacimy do dzisiaj, mając żydo-komunę we wszystkich ośrodkach władzy w Polsce.

Natomiast biznes jest wskazany, ale na równych zasadach i zmyślą o Polsce.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1568926

na Gruzję i Ukrainę? Obudź się, Narodowcy nie wierzą w chazarską propagandę.
Oj, czeka cię jeszcze daleka droga do bycia Narodowcem.
Narodowiec nie boi się nikogo i dba o dobro swojego Narodu. Polski interes nie polega na sojuszach z bandyckimi państwami jak USA czy Izrael a PiS to ich sługusy, co zresztą sam już zauważyłeś. Polska powinna układać sobie jak najlepsze stosunki z wszystkimi, tylko wtedy będzie silna i bezpieczna.
Wolę, żeby Polska robiła dobre interesy z Rosją niż, żeby to robiły Niemcy ponad naszymi głowami.
Chyba już zauważyłeś, że ci co nas pchają w ramiona uSSraela i każą szczekać na Rosję to chazarskie gnidy, które chcą nam zabrać Polskę.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1568927

I dla tego nie popieram już PiS-u, i ich pro Izraelskiego kierunku, ale też nie będę popierał kacapstwa, ani banderowców

Polsce nie trzeba nowych panów, czy to szwabów, kacapów, żydków czy banderowców, tylko Polaków z Polskim sercem i myślą o wielkiej Polsce.

Ale zalążki takich Polaków już są i tylko nie wiem czy doczekam, by taki rząd zobaczyć.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1
#1568931

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Co to za myślenie? Jakich "panów"?

"Polska musi odzyskać suwerenność w wymiarze kultury i obyczajów, st
anowienia prawa, gospodarki oraz dyplomacji. By to zrealizować, potrzebujemy odzyskać zdolność do podmiotowej gry politycznej i dyplomatycznej na arenie międzynarodowej. Dominację mocarstw zachodnich, przede wszystkim Stanów Zjednoczonych i Niemiec, musimy równoważyć poprzez poszukiwanie pól współpracy z Chinami oraz Rosją. Odzyskanie realnej podmiotowości na arenie międzynarodowej wymaga prowadzenia przez Polskę polityki wielowektorowej.

(...) Kultura rosyjska, ze względu na swoją specyfikę i odmienność, nawet w czasach zaborów i rusyfikacji nie była w stanie poważnie zagrozić polskiej tożsamości narodowej.
Rosja pozostaje mocarstwem i aspiruje do odgrywania tej roli w skali globalnej, ale porównywanie jej siły i wynikającego stąd dla Polski potencjalnego zagrożenia ze Związkiem Sowieckim, czy nawet państwem carów, jest po prostu nieadekwatne.

(...) Rosja pozostaje mocarstwem i aspiruje do odgrywania tej roli w skali globalnej, ale porównywanie jej siły i wynikającego stąd dla Polski potencjalnego zagrożenia ze Związkiem Sowieckim, czy nawet państwem carów, jest po prostu nieadekwatne.
Rosja, broniąc swojej strefy wpływów i próbując walczyć o pozycję na świecie, sięga po dostępny sobie arsenał środków, wśród których jest nacisk dyplomatyczny, szantaż ekonomiczny czy wreszcie–
użycie sił zbrojnych. Nie inaczej zachowują się inne światowe mocarstwa i na działanie to należy patrzeć w szerokim kontekście geopolitycznym. Podsumowując, patrząc realnie na współczesny potencjał państwa rosyjskiego, w sferze fantastyki politycznej pozostają scenariusze możliwej rosyjskiej okupacji Polski czy gospodarczego lub kulturowego zdominowania naszego kraju

(..._Największym atutem Rosjan w relacjach z Polską pozostaje kwestia surowców energetycznych, dlatego naszym celem powinna być kontynuacja dążeń do dywersyfikacji źródeł energii. Należy w tym celu wykorzystywać nowe możliwości, m.in. w zakresie współpracy z Iranem i innymi państwami Bliskiego Wschodu. Silna gospodarka, odbudowana armia oraz zdywersyfikowanie źródeł energii wystarczą do tego, by państwo polskie było odpowiednio silnym partnerem dla Federacji Rosyjskiej.

(...) Ruch Narodowy postuluje odbudowę relacji handlowych z Federacją Rosyjską i poszukiwania nowych możliwości polskiej ekspansji gospodarczej na rynku rosyjskim. Nasza polityka w tym względzie musi być skoncentrowana na rozwijaniu perspektyw dla polskich przedsiębiorstw, nie zaś na reprezentowaniu interesów państw trzecich, w tym Ukrainy, i ponoszeniu z tego tytułu poważnych strat. "
http://ruchnarodowy.net/wp-content/uploads/Program-Ruchu-Narodowego.pdfhttp://ruchnarodowy.net/wp-content/uploads/Program-Ruchu-Narodowego.pdf

To wszystko jest Programie RN, sami Neonowcy, nie? :)))
Chcesz być Narodowcem to musisz akceptować Program, tak jak ja go akceptuję i propaguję. Inaczej pozostaniesz jedynie obrażonym na PiS pisiorem.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1568938

kulturnyj kot

 

kakij on kulturnyj kot

i jewo kacapskij narod!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1568965

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

#1568973

Dowcipami ta Twoja stopa z Satyrem w tle. Zupełnie jak ta riposta o brzydkim zapachu z ust u adwersarza :-)))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

chris

#1568978

kacapskie farmazony

 

pieprzy jak nawiedzony

kacapskie farmazony!

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

jan patmo

#1568979

A przestańcie już sobie wzajemnie wrzucać te ...komplementy i to samo kieruję do Persa.

Jamie czy u Ciebie to jakaś fobia z tymi Ruskimi?

Kuźwa Żydostwo i to amerykańskie jest dla nas większym zmartwieniem...

Obaj jesteśmy z PRLu, ale teraz mamy 2018...nie zapominaj o tym...

Obecnie nikt czołgami do nas nie wjeżdża,  " załatwiają nas ekonomicznie...

Przez tą " miłość " do EU i AMeryki nie handlujemy z Rosjanami, bo nasz " honor " na to nie pozwala, jak i historyczne zaszłości .A w tym samym czasie Niemcy robią z naszymi sąsiadami Rosją fantastyczne interesy...

Dlatego wlas nie w swoim czasie trochę Cię " szturchnąłem" ... pamiętasz ? Ty ciągle o tym Czekiście...

Rząd nasz, a nie nasz, prezydent też szemrany...ogolnie wielkie gówno w kraju, a Ty ciągle o tych Ruskich...no weź na wstrzymanie...

A co do q...wy nędzy z tymi Jankesami...tacy przyjaciele? Że ustawę nam zgotowali...

Doprawdy Janie... czasami wylewasz dziecko z kąpielą..., a przecież żaden szczeniak z Ciebie i swoje przeżyliśmy...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

chris

#1569002

Z ciekawości wszedłem na Twój profil :-)))) , zabawne wiele nas łączy...zawodowo ;-)

Pzdr.i bez urazy proszę. 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

chris

#1569003

na dzen dzisiejszy Polska by padla ,a niby tnaszy wegiel ktory wykancza nasze kopalnie bez ktorego by niestarczylo pradu a te jablka miesa i warzywa ktorych kacapy od nas nie biora to nie handel!?

A na Ukraine to kacapy na wielocypedach wjechaly czy na wrotkach?

Trzeba byc durnym zeby nie widziec zagrozenia ze strony kacapow.Gdyby nie to ze jestesmy w NATO Putas zaraz po wystrzeleniu rakiet ktore by przykryly cala Polske gruzami wyslalby czolgi i zaczym by Blaszczak pierdnal a Duda zaplil hanukowa swieczka to juz by byli w Warszawie.

Kocur chce sie bratac z komuchamu chinskimi post sowieckim jak Morawiecki i reszta tej zaprzedanej zydowstwu bandy PISowskiej,a ze wschodnia swolocza nigdy zesmy nie wyszli dobrze ,a stanie na rozdrozu prowadzi do nikad.

Mowiac o USA i baratniu sie z jankesami trzeba rozroznic Amerykanow od zydow ktorzy tam rzadza,tak jak Polakow od tej prozydowskiej swoloczy w sejmie i zllewa i z prawa i posrodku gudlaj na gudlaj gudlaja pogania , a czasem jakis szabes goi sie pomiedzy nmin trafi ,aby im usluzyc i doope wylizac za obiecane szekle.

A wiara w plan kaczynskiego to wira w marsjan ten zydowski  zaprzaniec to zaden strateg i polityk tylko listonosz ktory przynosi listy z knesetu do PISu i je tam rozdaje poszczegolnym czlonkom,aby wiedzieli co maja robic.Nie wierze w dobre intencej juz ani Ziobry ani Szydlo i innych odsunietych na zadanie Dudaczewskiego z czolowych stanowisk podczas palacowego puczu,oni podkulili ogony i poszli na zaplecze ,zamiast splunac w pysk Kaczorowi i odejsc z PISu stwarzajac wlasna partie.

Ktos kto tutaj publikuje swoje zdjecie z zaprzancem zdrajca Polakow - Kaczynskim i sie nim chwali, nie moze byc traktowany na tym portalu powaznie.

To samo Pers ma kompleks Satyra ,ktory jest tutaj nikim, a wlasciwie doradca PISu i zboczencem ,ktorego zboczenie polega na uwazaniu sie za odpowiedzialnego na tym portalu za wszelkie wypowiedzi ich styl i  gramtyke, ktore powinny zgodne z jedynie jego sluzszna linia - pewnie pracowal na Mysiej 2 zaczym trafil z zabitej dechami wsi z pod ruskiej granicy do szkoly, aby tam uczyc i pouczac wszytkich,ktorym w normalnym wieku nie udalo sie jeje skonczyc.

Podsumowujac tylko oddolny patryjotyczny chrzescijanski narodowy ruch moze przywrocic Polsce wolnosc ,ale do tego trzeba swiadomosci i broni, an dzien dzisiejszy sa to towary deficytowe ,a pis wciaz ma na nas bat w postaci ustawy o bratniej pomocy jak by Polakom nagle przyszlo stac sie wolnymi.To za PISu wosjka zydowskie na terenie Polski dokonaly desantu i uczyly znaczy dowodzily polskimi zolnierzami w ramach niby normalnyh cwiczen ,nastepny krok to bedzie osiedlanie sie jak w sterfie Gazy i strzlanie do tubylcow jak do Plestynczykow.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1569010

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

kmty jstś jż t żmjw plmę rzszyfrwłś z PS ch pskm n czl. Dłś sę jdnk wpścć w mlny tk jk Jjj. m w sm t chdzł, Ntnyh plgrzymj c msąc n Krml Plkm kż głpkwt jdć. N wdzsz dysnns pdstęp? "Kcr chc s brtc z kmchm chnskm pst swckm jk Mrwck rszt tj zprzdnj zydwstw bndy PSwskj" Przykr, ż mszę t pwdzć wlk l gp jstś. Mrwck rb blny próbn dl zdrdzckg PS j d lt głszę t c jst zpsn w Prgrm Rch Nrdwg tm n m nc "brtn". T c trz sndj Mrwck dl psrów t przygtwn d rst Plcy znw wyjdą n głpków, rzrbków szczkjących kndl. Przmyśl t! "T sm Prs m kmplks Styr ,ktry jst ttj nkm" J mm kmplks Styr??? Tż t nptk jłp, z którg rbę sb jj przy kżdj kzj. mn chrnrz n prtrn są brdzj grnęc :)))

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1569027

No ja tego handlem bym nie nazwał  :-)))

Nie rozchodzi się ,by nagle pokochać Rosije, lecz by normalnie funkcjonować...

A cóż to ma znaczyć?...normalnie funkcjonować...unormować stosunki z Rosją   i to na takiej zasadzie na ile to jest możliwe i dla nas wygodne...

Obecna polityka, czy też polityka sama w sobie, to zmienność i elastyczność i mniemam, że tego musimy się jeszcze długo uczyć... 

Zresztą co tu dywagować,  gdy nie mamy własnych polityków i polityki...

To co mamy to farsa, atrapa, makieta państwa...

Piszesz ...NATO...

NATO? Módlmy się,  by te dwie siły się nie starły , bo będzie to na naszym terytorium i przestaniemy istnieć...

i tyle będzie z tego pobrzekiwania pustej pochwy , bez miecza...

Obecnie musimy być bardzo rozważni...

Pzdr.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

chris

#1569049

Czekam na wiersze opiewające Rosję i Putina!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

jan patmo

#1569032

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Pers został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Sm sb npsz częstchwsk wrszklt. Złżę sę, ż kdyś pn d plskg lł cę p łpch d dzś msz rz klcząc śwęty, plsk język.

--------------------------------------
Satyr twierdzi, że brak mi kultury i inteligencji ale ja się z nim nie zgadzam.
Lepiej, żeby się do mnie nie odzywał bo po co ma mi załatwiać następnego bana?...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-5
#1569039

  działały w Polsce.

 

Każdy system CMS pozwala na segregowanie i promowanie tych komentarzy, z którymi zgadza się redakcja lub które sama pisze... W dodatku WP nie ma blokady, który uniemożliwia dodawanie fałszywych plusów.

Taki denny styl ma doprowadzić w czytelniku do jednego z podstawowych praw manipulacji - społecznego dowodu słuszności, czyli konformizmu u czytelnika, że skoro tak myśli większość...

 

WP, która należy do francuskiego kapitału, odkąd Polska zrezygnowała z zakupu francuskich śmigłowców - caracali, najpierw przeprowadzała ataki na A. Macierewicza i Ministerstwo Obrony Narodowej, ale obecne zachowanie jest skandaliczne.

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Romuald Kałwa

#1569136