Sinofobia, czyli niechęć do Chińczyków a broń genetyczna zwana koronowirusem

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

To atak na Europę. No bo skoro Chiny i USA oskarżają się wzajemnie o stworzenie wirusa i jego rozprzestrzenienie i cierpią znacznie mniej niż Europa (nawet Afryka, gdzie jest miliony Chińczyków mniej cierpi), to coś jest nie tak!

Niemcy tańczą i generalnie dobrze się bawią w restauracjach i klubach. Anglicy „olali” sprawę. Francuzi zachowują się, jakby nie było problemu. Narody, które miały dużo szczęścia – dla których historia była łaskawa – zachowują się nieodpowiedzialnie. Polacy doświadczeni wojnami, stanem wojennym i kryzysem, wiedzą, że tak duża śmiertelność w wyniku tej choroby, to nie żarty.

Tymczasem wirus rozprzestrzenia się, a inkubacja trwa od 7 do 14 dni. Nosicielami choroby w krajach Europy Zachodniej na tę chwilę może być nawet kilka bądź kilkanaście milionów osób.

                                                           Spisek?

Wszystko wskazuje, że wirus został sukcesywnie stworzony w amerykańskich i chińskich laboratoriach. Pamiętajmy, że nie oznacza to, że winne są całe narody: amerykański i chiński.

Tak, zaraz będą śmiechy, że wierzę w spiski, itd. Tymczasem przecież cały świat polega na spiskach, knuciach, intrygach, działaniach sfrustrowanych psychopatów, których istotą paskudnego życia jest tępa przyjemność z czynienia zła i pasożytnictwo. Z tego wzięły się państwa, władza i sławieni królowie. A to, że przeciętny Kowalski czy Smith woli kupować samochody z przekręconym licznikiem... Ludzie chcą być oszukiwani i mamieni. Tak! Jednak wiara, że światem rządzą ludzie z dobrymi intencjami, wykształceni i takie tam bajki, to głupota albo frajerstwo.

To epidemia, jakiej dawno w Europie nie widziano. Depopulacja ludzi starych, jako niepotrzebnych, staje się faktem. I chorych, bo koronawirus niczym AIDS, jest szczególnie niebezpieczny dla ludzi z nowotworami, czy zapaleniami płuc – czyli z osłabioną odpornością przez nieleczoną (nierozpoznaną) dotąd chorobę.

Wirus w Polsce rozprzestrzeni się przez sklepy i firmy, gdzie jedną z podstaw prowadzonej działalności jest handel – relacje z ludźmi. Trudno powiedzieć ilu z nas jest już jego nosicielami. Módlmy się do Boga o Łaski. Polska już dosyć przecierpiała.

Bez wątpienia, ktoś zechce przejąć te zadłużone Europejskie dobra i włości – nadszedł czas resetu – gdzieś te wirtualne czy też drukowane miliardy dolarów (euro również) muszą się podziać. Zupełnie jak w Wielkim Kryzysie sprzed II wojny Światowej, gdzie ogromne pieniądze ulokowano w ZSRR i III Rzeszy, aby te łupiły i mordowały, psuły cywilizowany świat i narzucały reszcie świata jakieś chore wizje wymyślone w frustrowanych głowach znudzonych życiem socjopatycznych organizacji (nie tylko) finansowych.

To Europa jest największą ofiarą koronowirusa, któremu towarzyszy ciąg niepokojących wydarzeń. Tymczasem Europa zasłużyła na zemstę i nikt jej nie lubi. Tak, bardzo prawdopodobne, że w związku z epidemią dochodzi do zemsty, ale zemsta bywa zbrodnią.

 - Europo Zachodnio – największo złodziejko świata, zabójczynio, sadystyczno morderczyni ras i całych narodów! Chyba nadchodzi twój koniec... To zemsta świata za twój kolonializm, za holocaust, za dwie wojny światowe, za zło, które uczyniłaś narodom całego świata! One już świetnie sobie poradzą bez ciebie i tych dewiacyjnych ideologii (kolonializm, komunizm, nazizm, tolerujący ludobójstwo protestantyzm), które z ciebie wychodzą.

Tak ja ty kiedyś korzystałaś z Chińskich i arabskich technologii, które obróciłaś później przeciw tym narodom, tak teraz one skorzystają z twoich, które obrócą teraz przeciw tobie. Wszakże Chińczycy coraz bardziej stają się państwem samowystarczalnym, które nie będzie potrzebowało twoich pustych drukowanych na kolanach euro. Chińczycy wiedzą, kto jest sinofobem – i kto (jak np. Polacy), coraz bardziej lubi Chińczyków.

Anglicy, Niemcy, Francuzi, Belgowie, Holendrzy, Włosi, Hiszpanie i Portugalczycy – mordercy Słowian, ludów Afryki, ciemiężyciele i mordercy Chińczyków, Wietnamczyków, Hindusów oraz Pakistańczyków. Ludobójcy Indian – rdzennych mieszkańców obu Ameryk. Ciemiężyciele ludów arabskich. Mordercy i ludobójcy ludów Polinezji, Aborygenów (na zdjęciu powyżej), którzy podobno do lat 60-tych XX w. podlegali ustawie o ochronie faunie i flory, co znaczy, że przez przybyłych do Australii Europejczyków byli dosłownie traktowani, jak zwierzęta...

W Polsce nie mamy świadomości, jak wiele zła Europejczycy dokonali na świecie i tego, że ludzie ci, dawniej podbici, ale już wykształceni i znający swoją historię, pragną zemsty.

                     Sinofobia, czyli niechęć do Chińczyków

Polacy powinni robić wszystko, aby pokazać światu, że nie mamy z „nimi” cokolwiek wspólnego. Światu naprawdę nie będzie żal Europy Zachodniej. Świat nie lubi Europy. W dodatku zbliża się prawdziwy kryzys, tymczasem Chińczycy w 2015 roku pytali: „Dlaczego Polska nienawidzi Chin?”.

To pytanie jest już nieaktualne. Otóż na zakończenie zachęcam do zanalizowania pewnej zależności pomiędzy państwami, gdzie wręcz nienawidzi się Chińczyków (dziś mówi się np. o sinofobii w Czechach), a częstotliwością występowania koronawirusa. Oczywiście należy uwzględniać wielkość i liczbę mieszkańców krajów:

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.3 (12 głosów)

Komentarze

może zbyt daleko, ale ludzie są zdolni do wszystkiego.

Zachęcam do obalenia mojej teorii.

Vote up!
5
Vote down!
0

Romuald Kałwa

#1621905

Czy władze Wielkiej Brytanii, niegdysiejszego imperium, "nad którym słońce nie zachodziło", stosują strategię "zemsty" na swoim społeczeństwie, stosując strategię "olewania" epidemii koronawirusa, czy też stosują znaną, opracowaną wcześniej strategię uodporniania społeczeństwa(naturalnego "szczepienia" poprzez powszechnego stykania się ludzi z wirusem)?

Vote up!
5
Vote down!
0
#1621921

nieodpowiedzialnie. 

Polacy tak dużo przeszli, że chuchają na zimne.

w listopadzie 2019 byłem w Wielkiej Brytanii w Londynie, i widziałem, że Brytyjczycy, jakby żyli w uśpieniu, pewni siebie, nie zwracają uwagę na problemy cywilizacyjne związane np. z imigrantami, itd.

Ale Angole nie upadną. Co rano w sobotę na kilku tysiącach boisk dzieciaki trenują piłkę nożną i dostają trochę dyscypliny. Widziałem te boisko - niezbyt piękne, ale zestaw (choć byle jakich) 16 boisk robi wrażenie.

Vote up!
6
Vote down!
0

Romuald Kałwa

#1621929

Czyżby sprawdzała się przepowiednia Sybilli; "przyjdzie czas, że światem będzie rządzić żółta rasa" ?

Vote up!
6
Vote down!
-1

antyleming

#1621998

... i nie zapomną Anglikom poniżenia, jakie od nich zaznali w XIX i XX wieku. 

Vote up!
4
Vote down!
0

Romuald Kałwa

#1622007