Proszę i nalegam - podpiszcie petycję p-ko Fundacji Billa i Melindy Gates'ów!

Obrazek użytkownika Bogdan Czajkowski
Świat

Szanowni Państwo,

Stanowczo proszę wszystkich Szanownych Forumowiczów (a nawet – nalegam!) o pilne podpisanie poniższej petycji, adresowanej do Białego Domu, o spowodowanie wszczęcia śledztwa przeciwko Fundacji Billa i Melindy Gates’ów, w sprawie – m. in. – ich wysoce podejrzanego procederu, podczas „szczepień” (w Afryce i nie tylko) oraz innych „przestępstw przeciwko ludzkości”. [Trzeba zebrać 100 tys. podpisów, przez 30 dni, czyli do 10 maja, co już się stało; a najlepiej – choćby i milion, lub więcej!] Przy okazji wklejam także link do informacji, na temat owego „szkolenia pandemicznego” w Nowym Yorku, zorganizowanego przez B. Gates’a. dla ściśle wyselekcjonowanej światowej „elity”, w dniu 18. października 2019 r.; na kilka tygodni przed wybuchem „pandemii”! [Tzw. Event 201, o którym mowa w poniższej petycji.]

„Ujawniamy: 18-10-2019 roku, miesiąc przed wybuchem „pandemii”, odbyło się szkolenie „pandemiczne”, zorganizowane przez Billa Gates’a, dla osób z grona ściśle wyselekcjonowanej globalnej „elity”:

http://globalne-archiwum.pl/ujawniamy-18-10-2019-roku-miesiac-przed-wybuchem-pandemii-odbylo-sie-szkolenie-pandemiczne-billa-gatesa-dla-osob-z-grona-scislej-globalnej-elity/

To niezwykle ważna - moim zdaniem - sprawa, która mogłaby wreszcie ukrócić (uniemożliwić?) tę hucpę światowych "elit", planujących - od wielu już lat - depopulację na świecie (czytaj: masowe mordowanie ludzi, za pomocą przymusowych "szczepionek")! Z góry więc dziękuję za przyłączenie się do tego protestu.

Jednocześnie bardzo proszę o rozpowszechnienie poniższej petycji wśród swoich znajomych!

Poniżej wklejam tłumaczenie tej petycji, o której podpisanie bardzo proszę (podkreślenia i przypisy – moje; tj. B. Cz.):

Wzywamy do dochodzenia przeciwko „Fundacji Billa i Melindy Gates'ów” w sprawie nadużyć medycznych i zbrodni przeciwko ludzkości! [Petycja utworzona przez C.S., dnia 10 kwietnia 2020 r. Prosimy, podpisz tę petycję.]

[Potrzeba 100.000 podpisów - do dnia 10 maja 2020 r. - aby uzyskać obligatoryjną odpowiedź od Białego Domu. [407,394 podpisów już zebrano (stan na godz. 21, dnia 22 kwietnia), ale wskazana byłaby jak największa ich liczba; przynajmniej milion! - przyp. B. Cz.]

„Gdy analizujemy wydarzenia, związane z „pandemią COVID-19”, zauważamy brak odpowiedzi na wiele ważnych pytań. 18 października 2019 r., zaledwie na kilka tygodni przed ogłoszeniem zerowego poziomu w Wuhan w Chinach, miały miejsce dwa ważne wydarzenia. Jednym z nich był „Event 201” (zorganizowany przez Billa Gates’a, w Nowym Yorku - przyp. B. Cz.), a drugim: „Military World Games”, odbywający się nie gdzie indziej, ale w Wuhan. Od tego czasu zainicjowano ogólnoświatowy nacisk na szczepionki i śledzenie biometryczne.

Na czele tego nacisku stoi Bill Gates, który publicznie wyraził zainteresowanie „zmniejszeniem wzrostu populacji” o 10-15%, poprzez szczepienia. Gates, UNICEF i WHO zostały już wiarygodnie oskarżone o celową sterylizację kenijskich dzieci, poprzez zastosowanie ukrytego antygenu HCG, w szczepionkach przeciw tężcowi!

Kongres i wszystkie inne organy zarządzające pozostają bezradne, dopóki gruntowne i publiczne dochodzenie nie zostanie zakończone."

Poniżej zamieszczam link, do owej petycji, bardzo prosząc o jej podpisanie:

https://petitions.whitehouse.gov/petition/we-call-investigations-bill-melinda-gates-foundation-medical-malpractice-crimes-against-humanity

Ważna uwaga, dla nieco roztargnionych Czytelników:

Trzeba potwierdzić zwrotkę przysłaną na podany - przy podpisywaniu - e-mail, na co dostaniemy następujące info: You’ve successfully signed the petition below. Your signature has been verified and counted.

 

P. S. 1. Dodam jeszcze - od siebie - że owe 10-15% (gdy chodzi o zmniejszenia populacji) jest zaledwie bardzo łagodną "ściemą"; bo tak naprawdę chcą wymordować znacznie więcej ludzi, doprowadzając do populacji, liczącej ok. 1 mld ludzi na Ziemi!

Z zagadkowych wszelako powodów, nie zamierzają oni - jednak - dać nam dobrego przykładu, poprzez zgładzenie – na tzw. dobry początek - samych siebie!? Widać uważają własną egzystencję za niezbędną, dla powszechnej szczęśliwości, która wówczas "ogarnie ludzki ród"! [Z tekstu komunistycznej "Międzynarodówki", gdyby ktoś nie skojarzył?!]

P. S. 2. Warto tu jeszcze przytoczyć opinię amerykańskiego prawnika, Roberta F. Kennedy’ego (bratanka byłego prezydenta), który tak pisze o B. Gates’ie: „Gates używa szczepionek pod przykrywką filantropii, która jednak przynosi mu niezłe dochody, pozwalające finansować prywatny biznes, jak np. Microsoft, który ma służyć do globalnej kontroli obywateli świata. Daje to Gates'owi absolutną kontrolę globalnej polityki zdrowotnej i otwiera drogę do korporacyjnego neo-imperializmu!”.

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.4 (23 głosy)

Komentarze

Przyłączam się do apelu. Petycję podpisałem.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Grzest

#1627024

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Kompletne pomylenie pojęć z tym Billem Gatesem i niepotrzebny szum mający przykryć działania miejscowych sprytków pustynnych.
Polaków gnębi ich własny rząd różnymi milicjami jawnymi i tajnymi oraz dwupłciowymi (jak pisał Norwid) które z kilometra potrafią wypatrzeć brak maseczki nawet u dzieciaczka i wlepić mandat 500 zł a na stawiających opór mają kajdany, rzut na glebę … i Sanepid z karą 30 000 zł dla opornego Tubylca.

To Wasz rząd, wybrany przez Was i Wasze rodziny i znajomych (jak nie z PO to z PiS w cyklu 8 letnim) gnębi ludność tubylczą a nie żaden Wiliam Gates. Wiliam Gates nie ma z tym nic wspólnego, że Wasz rząd zamknął Was w waszych mieszkaniach/celach w ramach samo-uwięzienia i jesteście w większości bardzo zadowoleni. Nie spotkałem jeszcze nikogo w moim otoczeniu co by to potępił czy choćby skrytykował. „Ludzie głosujący na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami, są ich wspólnikami” – twierdził George Orwell. Te słowa też warto pamiętać.

Jak będą szczepić przymusowo bydło w Polsce to zrobi to Wasz rząd przez Was wybrany a nie żaden Wiliam Gates ze swoją Pindą.

Wróćcie do logicznego myślenia zamiast odbijać się od ściany do ściany tymi nadętymi przez propagandę głowami.
Z serca Wam tego życzę, choć wiem, że raz wybite polskie geny w latach 1939 – 1963 nigdy nie wrócą i pewnie się nie odtworzą w formie tamtych dzielnych Polaków.

Albo inaczej – może dotrze. Zacznijmy od początku.
To Sejm powołuje rząd a nie Bill Gates. Sejm wybiera miejscowy lud – w większości polski – więc kto odpowiada za każdy rząd powoływany przez Sejm? Lud miast i wsi odpowiada i zarazem ponosi konsekwencje swojej wyborczej głupoty popełnianej cyklicznie w co 4/5 lat w każdych wyborach. Dowodem na moją poprawność myślenia i pisania jest rząd Białej Rusi pana Aleksandra Łukaszenki.
Bill Gates może mu naskoczyć od 28 lat zaś Soros omija Białoruś szerokim łukiem coby kopa nie zaliczyć. Wystarczy normalny prezydent patriota a wszystkie problemy występujące w III RP związane z nieidentyfikowaniem się „wybrańców” ludu ze swoim państwem nie występują. Białoruś jest tego wymownym przykładem.
„Ludzie głosujący na nieudaczników, złodziei, zdrajców i oszustów nie są ich ofiarami, są ich wspólnikami” – twierdził George Orwell. Te słowa też warto pamiętać.
Winny wszystkiemu jest oczywiście ciemny lud który od 30 lat miota się w każdych wyborach od ściany do ściany głosując na coraz to nowy wynalazek bezpieki. Teraz też nasadzą go „na dudę” i będzie lud miał za 5 lat Polin. Tak się skończy.
Koniec kropka.

Vote up!
4
Vote down!
-8

panMarek

#1627054

To ty nie masz pojęcia o czym piszesz.

Wszedłeś w narrację "PIS-PO" samo zło.

A kto dla ciebie jest dobry? Matuszka Rosija z baćką Wołodią?

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1627057

kaski !!!

Koniec świata nastąpi 29 kwietnia 2020 roku

Asteroida 1998 OR2 pędzi w kierunku Ziemi z zawrotną prędkością 31 tys. km/h. Ogromne ciało niebieskie jest dla nas większym zagrożeniem niż epidemia koronawirusa?

Cały świat z zapartym tchem śledzi kolejne doniesienia dotyczące epidemii koronawirusa. Tymczasem okazuje się, że grozi nam o wiele większe niebezpieczeństwo.

Jak informuje Headlines India, powołując się między innymi na Daily Express, w kierunku Ziemi pędzi ciało niebieskie o nazwie 52768 (1998 OR2). Obiekt porusza się z prędkością 31 tysięcy km/h i zbliży się w okolice naszej planety pod koniec kwietnia 2020. Naukowcy z NASA twierdzą, że gdyby asteroida trafiła w naszą planetę, moglibyśmy tego nie przetrwać.

 

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1627083

Najpierw wysyłajcie petycję, by Biały Dom potraktował Polaków poważnie i by odpowiedział na petycję w sprawie wydarzeń z 10.04.2010 roku, bo to co uczynił ten "mocno opalony", ówczesny lokator Białego Domu, było tym dla Polaków, czym rządy PIS-u dla Jandy("n...iem jej w gębę").

Vote up!
7
Vote down!
-1
#1627058

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1627071

aby "złodziejski  poprzedników rozliczać"? Te na górze czy te na dole - sitwy poczynając od komisariatu, urzędu gminy, starostwa, sądów rej, okręgowych.

Co z tego że prawica dała na wójta swego, a nawet dwóch jak ci zamiast porządku i  dyscypliny w urzędzie od razu ugadali się z sitwą. Rachunek prosty. Czy nie  lepiej żyć w zgodzie i doczekać się sutej emeryturki? A matactwa, niezadowolenie społeczne? Rozlicz urzędnika gminy, czy starostwa, policjanta w komisariacie za matactwa. Jak góra prześle wg kompetencji a na dole jedno się zamiecie, a drugie oleje jak wirusa.A kto będzie winien - pieniacz.

Czy będą rządy na Bosaka, czy na Błonkę, czy będą rządziły Biedronki, to może być już tylko gorzej. Straciłem wiarę do obietnic.  

Vote up!
2
Vote down!
0

Kolejorz

#1627585

na 5, petycja podpisana.

Vote up!
4
Vote down!
-2

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1627064

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika SolidarnyX został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Zgdzm sę z Pnm Mrkm Vrtą, jdnk tką wlkę lpsz jtr n zszkdz prwdzć wltrw (jsl sę d) dltg tż jstm z pdpsnm ptycj, b t n zszkdz, mz pmóc.

Ps. mją jz pnd 400 tyś. Swj drgą kdys pdpsywłm tką ptycję w sprw Smlńsk trz pytn: czy ktś w c n dł c s z n dlj dzł?

Vote up!
5
Vote down!
-11

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1627076

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kontrik nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Litości

Taki to narodowiec i poszukiwacz prawdy, że wsparł akcję syjonistycznej antypolskiej sekty chojeckiego i znanego prymitywnego judasza kowalskiego. Którzy m.in. uznają roszczenie żydowskie i chcą je zaspokoić.

https://klubidzpanstad.tumblr.com/post/174033791839/%C4%87milowska-petycja-ustawa-447

 

Vote up!
5
Vote down!
-7

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1627128

hej pajacu banderowski, a kiedy podasz linki do soku z buraka? Przecież to taki sam poziom, twój poziom :)

Vote up!
5
Vote down!
-3

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1627160

tak pytam

Vote up!
7
Vote down!
-3
#1627081

Ci, do których skierowałeś pytanie dotyczące TK5G - nie zaspokoją Twojej ciekawości.
Stąd proponuję, byś zaglądnął (o ile wcześniej nie zaglądałeś) do mojego materiału (
TUTAJ) na temat 5G.

Satyr

Vote up!
8
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1627090

5G to straszny temat teraz,....... ja tylko przypomnę nieśmiale że mamuty wyginęły ....a nie korzystały wcale z komórek

8-))))))

pzdr.

Vote up!
9
Vote down!
-3
#1627092

... a może dlatego wyginęły, bo... nie korzystały z telefonów komórkowych??? ... Może by je ktoś ostrzegł telefoniczne, że nadchodzi czas ich zagłady??? :-)

Satyr

Vote up!
8
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1627097

   Witam! Mamy poczucie humoru,,,hi,hi...Trafieni, zatopieni.

Vote up!
8
Vote down!
-1

ronin

#1627103

Naprawdę tak bylo?

Nie starczy wrzucić w wyszukiwarkę i sprawdzic, czy to fake, bo ulubione stronki świrów, gdzie wszystko pasuje pod przekonania i różne łańcuszki szczęścia to pewno wazniejsze.

 

A co do stronki, to wynalazek Obamy, który nowa administracja ma gdzies, zwl. ze jest bombardowany podpisami cudzoziemców i z fałszywych kont.

Cyklicznie wykorzystuje to antypolska sekta Chojeckiego do swej syjonistyczno-religijnej propagandy.

 

Już sam pomysl, by używać petycji do wszczynania śledztwa jest kuriozalny.

żyjecie w jakimś świecie równoległym? Wola ludU ma sankcjonowac zbieranie haków pod czyjeś wymysły?

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-5

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1627124

Co do przygłupa Chojeckiego - pełna zgoda! [Bo miałem z nim "do czynienia" przez dłuższy czas, gdy próbował mnie otumanić i... "zwerbować"! Nie będąc dla mnie jakimkolwiek partnerem (zwłaszcza - intelektualnie!); choć tak mu się zdawało, bo - jak zwykle - starałem się być uprzejmym!]

Ale cóż merytorycznego wynika z Pańskiego nadzwyczaj napastliwego komentarza?! Ktoś Pana przymusza do podpisywania? Wolna wola..! [I skąd Pan wie, że to wynalazek Obamy - proszę o dowody..!? Choć gdyby nawet tak było, to i tak bym podpisał tę petycję, bo jest to - tak czy owak - sposób nacisku na "możnych" tego świata!]

Vote up!
4
Vote down!
-4

Bogdan Czajkowski

#1627138

No przecież widać na stronce a ma też własne hasło w Wikipedii, pewnie i gdzieś indziej, łącznie z tym, kiedy była ostatnia odpowiedź i na czym polegała.

Gdyby to jeszcze miało sens oporu moralnego przeciw zlu, ale zakładam że jest to zbiór różnych fake newsów, o których cyklicznie piszą świry w necie. Można co najwyżej się ośmieszyć i pomoc komuś w rozpowszechnianiu bzdur. A może komuś właśnie zalezy, by tak skopać temat?

Ilu z czytających sprawdziło choć jedną sensacyjną frazę z tego?

Zamiast tego jest podejscie, by podpisac, bo nie zaszkodzi, a czy prawda i co dalej, to nikt nie dopilnuje. To przecież guano a nie aktywność obywatelska, tak to się udaje przed samym soba, że się "działa". No i potem to mamy właśnie takich "działaczy" .
Zdziwionych nawet tym, że nie orientują się , co robią a wszelkie zwrócenie uwagi to będzie atak na ich swietosci, bo przecież "działają".

 

 

Vote up!
7
Vote down!
-8

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1627140

Nie podpisuję się pod czymś, czego nie sprawdziłem! Tym bardziej, że nie ukrywam się pod nickiem, lecz podpisuję się własnym imieniem i nazwiskiem!

Vote up!
5
Vote down!
-4

Bogdan Czajkowski

#1627157

No przecież zasugerowal Pan na zdjeciu co robić!

Vote up!
7
Vote down!
0
#1627136

To fakt! Może należałoby się skupić właśnie na tym i zorganizować jakąś wyjazdową bojówkę!?

Ogłaszam więc pilny zaciąg!

Vote up!
3
Vote down!
-3

Bogdan Czajkowski

#1627139

A wie Pan, przydało by się może nie tak drastycznie ale Armia Krajowa + czemu nie.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1627203

Armia Krajowa bis.

Vote up!
3
Vote down!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1627220

Vote up!
6
Vote down!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1627141

Zajrzałem pod link i oto moja ocena.

Ktoś, kto wypisuje takie dyrdymały, jak:

"W czasie gdy cały kraj próbuje wszelkimi sposobami walczyć z epidemią koronawirusa"

jest podobnie "wiarygodny", jak "pastor" Chojecki i jego sekta!

[A Pan widział tę epidemię i umierających na świrusa; poza zewnętrznymi objawami - takimi jak maski - do których przymuszają nas rządzący..? Tu polecam - oprócz mojej wcześniejszej publikacji: "PlanDemia..." - bardzo rzeczowy i przejrzysty (choć dość długi) komentarz Phila Koniecznego: „Pandemia strachu i bieda w Polsce - Kryzys stulecia”: https://www.youtube.com/watch?time_continue=4348&v=SNgsnFh8YmQ&feature=emb_logo ]

Już sama nazwa strony: "Idźpanstad" (nawiązująca do pisemka Chojeckiego) podważa swą wiarygodność, bo oznacza, że jej zadaniem - wykonywanym b. emocjonalnie skądinąd - jest wyłącznie walka z oszołomstwem Chojeckiego; jakby nie było ważniejszych tematów w Polsce!?

Obawiam się, że owa strona może być głosem jakiejś kontr-sekty, tj. grupy b. członków sekty Chojeckiego, którzy skłócili się z nim i odeszli, zakładając własną (a "obiły mi się o uszy" takie rozłamy)! Ale działają podobnie emocjonalnie...

Vote up!
5
Vote down!
-2

Bogdan Czajkowski

#1627152

Dlatego z pełnym przekonaime petycję podpisałem! To jeden z prostych mechanizmów z którego trzeba korzystać! Niech Amerykanie to zrobią i niech to sprawdzą!  Wszczęcie śledztwa przeciwko Fundacji Billa i Melindy Gates’ów nie zaszkodzi nikomu, a pomóc może na dziś i na jutro. To bogaci ludzie, im nie zaszkodzi! Dobra robota! Dość bezkarności! Pozdrawiam b. serdecznie

Vote up!
7
Vote down!
-2

Sławomir Tomasz Roch

#1627143

A wiesz, w USA wszystko możliwe.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1627869

Od lat "starsi i mądrzejsi" knują przeciwko ludzkości. Opanowali najważniejsze organizacje i czują się "bogami" (wypowiedź Sorosa) decydującymi i wszystkim łącznie z populacją na Świecie. Dla Polski Traktat Rzymski przewidywał tylko 16 mln, a po zmianie do 1 mld ogólnoświatowej populacji sankcjonowanej przez ONZ być może Polska miałaby pozostać "krajem dziewiczym". Czas najwyższy zrobić porządek z tą hołotą ubabraną w największe zbrodnie dla pieniędzy.

Vote up!
5
Vote down!
-2

antyleming

#1627151

Walczymy o życie! To tekst niezależnych naukowców zwalczających NWO. “Promieniowanie elektromagnetyczne 5G uszkadza ludzkie komórkowe DNA. Narażone komórki (wszelkiego rodzaju w obrębie ludzkiego celu) reagują wytwarzając kaskadę immunologicznych substancji ochronnych. Substancje te są zapakowywane w wewnątrzkomórkową strukturę zwaną endosomem. Endosom wydalany jest z komórki, stając się egzosomem. Egzosom krąży i wiąże się z receptorami ACE 2 płuc, jelit i serca. Odpowiedź narażonej komórki jest taka sama gdy ekspozycja jest na 5G lub COVID-19 (grypa). Immunologiczne substancje chemiczne znajdujące się w pakiecie egzosomu atakują komórki posiadające ACE 2 wytwarzając efekt ekspozycji na promieniowanie 5G lub grypy, co jest przykrywką jako COVID-19. Wskaźnik przypadków COVID-19 wynosi 96% w obszarach 5G i tylko 4% w obszarach 4G lub niższych. 5G jest wdrażane na dobrze zaludnionych obszarach, więc spodziewamy się tam większej liczby przypadków. Jednak wskaźnik śmiertelności dla znanych wyników (zgony/(zgony + powroty do zdrowia)) jest ponad 2 razy wyższy w obszarach 5G. To nie może być tylko zasługa COVID-19 i mamy na to dowody statystyczne dla ponad 1,9 miliona

Vote up!
5
Vote down!
-5
#1627201