Właśnie upada Unia Europejska

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

Jeśli niektórzy mnie nie lubią, to za poniższy tekst, w swojej intelektualnej bezradności, teraz mnie znienawidzą. Zaczynamy:

Unia Europejska, poniżająca Polskę za prowadzenie polityki niezgodnej z jej oczekiwaniami, w sprawie koronawirusa milczy. To bardzo symptomatyczne milczenie.

Brytyjski książę Karol ma koronawirusa. Nie życzę mu źle, ale... Książę Filip – książę Edynburga, a mąż królowej Elżbiety, wielokrotnie wypowiadał się o depopulacji. Ojciec księcia Karola w 1981 r. powiedział:  

Jeśli populacja nie jest kontrolowana dobrowolnie, będzie ona kontrolowana mimowolnie przez wzrost chorób, głodu i wojen.  

Tylko, że Unia Europejska nie upada wyłącznie pod własnym ciężarem. Chodzi o to, że waluta euro miała być taka, jak dolar – drukowana i wpuszczana na rynek, choć wiele jej transzy było pozbawionych wartości, miała okradać świat z owoców jego pracy – tym samym stała się konkurencją dla dolara, który dzięki arabskiej i rosyjskiej ropie naftowej nabiera „wartości”. Za upadkiem Unii Europejskiej stoi międzynarodowa konkurencja - USA. W Europie to wiedzą, jak i to, że prezes PiS nienawidzi Niemców. Oni już dobrze wiedzą, że Polska gra na osłabienie UE.

Przedstawicieli Unii Europejskiej naprawdę nie interesuje demokracja w Polsce. To znaczy, demokracja interesuje ich na tyle, na ile funkcjonujący system pozwala na łupienie Polaków – zostawienia Ich (Nas) w ogonie łańcucha dostaw w roli tanich robotników – producentów podzespołów.

Choć szanuję Krzysztofa Karonia za jego wiedzę i przemyślenia, trzeba przyznać, że sam etos pracy to nie wszystko – musi być jeszcze etos własności, albo etos nie bycia podporządkowanym wielkim siłom – których to istnienie Krzysztof Karoń ignoruje. Kwestionowanie, że wszystkie organizacje działają jawnie, jest szkodliwe. Ludzie chcą wiedzieć, jak działa system, a nie tylko, żeby „do roboty!”. Etos godności i honoru, etos władzy, etos niezależności, etos wiedzy – nawet, jeśli nie ma z tego pieniędzy – jest bardzo potrzebny. 

„Polskie drogi”: Nie ma narodowości, wszyscy jesteśmy Europejczykami!  

https://www.youtube.com/watch?v=B6NRai4VYF8 znakomite, wprost prorockie dialogi wybitnego Autora Jerzego Janickiego.

Tymczasem, co zrobiono z Polakami, skoro tak wielu z nas wierzy w takie brednie? Hm... Nie ma narodowości, wszyscy jesteśmy Europejczykami pod warunkiem, że będziemy służyć Niemcom i mówić po niemiecku.  

Stany Zjednoczone widzą w Unii Europejskiej wroga – konkurenta. USA zawsze hodowało wrogów, z którymi później dzielnie walczyło, patrz: Niemcy, ZSRR, teraz Chiny.  

Przecież faktyczny upadek Unii Europejskiej, choć ta jeszcze dobrze nie zaczęła funkcjonować, rozpoczął się właśnie od powstania strefy/waluty euro, czyli prób stworzenia konkurencji dolara - na co Amerykanie nie mogli pozwolić.  

Niektórzy mówią, że piszę straszne rzeczy, ale naprawdę mnie obchodzą tylko Polacy.  

Jak mam żałować Niemców, czy Francuzów, o których Polacy wciąż nie mają świadomości ile zła zrobili Polsce? Proszę posłuchać genialnej wypowiedzi Gabriela Maciejewskiego, zapowiadającego kolejną „Baśń...”. https://www.youtube.com/watch?v=CG14rhr3Vg8  

Gabriel Maciejewski to geniusz, który ma wielkie zdolność detektywistyczne i wie, jakimi tropami podążać. I wie jak pisać, aby propagandowi historycy się wkurzali. Gdyby powstrzymywał temperament, i nie wchodził w niepotrzebne spory, byłby znany bardziej niż Karoń, czy siejący pustosłowie (co z tego, że sprawia wrażenie wygadanego) i obrażający ludzi "geopolityk" Pan Nikt.

Dzięki czarnej śmierci w średniowieczu, Królestwo Polskie (gdzie nie zabijano kotów, a wiadomo, w ciemnej Europie, która w 966 przyniosła nam kaganek cywilizacji - "jak nie przyjmiecie naszej wiary, to was zabijemy" - wierzono, że każdy kot jest sługą czarownicy i samego belzebuba) stało się potęgą. Skończyły się krucjaty i przekleństwa papieży rzucane na Polskę, ponieważ osłabiona Europa, która niezwykle mocno wspomogła krzyżaków, nie była w stanie wygrać z bardziej cywilizowaną – mniej zabobonną Polską.  

Kulminacją europejskiej i papieskiej nienawiści wobec Polski była bitwa pod Grunwaldem w 1410. To, że jestem chrześcijaninem, i katolikiem, nie oznacza, że takie świństwa można zapomnieć: 

Papieże rzucali klątwy na: 

Bolesława Chrobrego

Mieszka II lamberta, drugiego syna Bolesława Chrobrego

Bolesława II Śmiałego (Szczodrego)

Bolesława III Krzywoustego

Kazimierza Wielkiego

Władysława Jagiełłę

Jak i na samą Polskę.

I tego nie da się zakwestionować. Jak i tego, że duchowieństwo w XIX wieku tolerowało niewolnictwo polskich chłopów, zwane feudalizmem. Tak, ziemiaństwo to złodziejstwo. Proszę, czemu historycy nie trąbią na lewo i prawo, że Powstanie Styczniowe zostało zgaszone rękami polskich chłopów?

A później te pretensje do zniewolonych Polaków, czy Kurdów, że wierzą w jakieś tam rewolucyjne brednie, itd., a którzy zapewne nie czytali Marksa i bujani są jak tylko się da. To tak, jakby mieć pretensje do garbatego, że ma dzieci proste. Pretensje do zniewolonego, że chce się wyzwolić? 

Żeby nie było, w Kurierze Lwowskim w 1906 ukazał się nekrolog Powstańca – mojego pra- pra- dziadka, który był chłopem. Za Piłsudskiego zrobili mu otoczony ozdobnym stalowym płotem nagrobek.   

Proszę pamiętać, że schorowana Europa Zachodnia może stać się obiektem islamskiego najazdu. Ludzie mają zabawne pretensje, gdy piszę, że Europa Zachodnia jest na świecie znienawidzona. No jest, musicie z tym żyć!

Wróćmy do mitu wspólnej Europy. Tak, o tym się nie mówi, ale to dzięki papieżom i ich błogosławieństwom Polska straciła Śląsk i Pomorze, na zawsze osłabiając swój etnos. Trochę udało się to nadrobić Kresami, ale rozbiory zatrzymały polonizację tamtych terenów.

Dlatego mam gdzieś inne państwa. Myślmy tylko o sobie. Pamiętajmy, że każdy z naszych sąsiadów, w mniejszym lub większym stopniu w czasie II wojny uczestniczył w ludobójstwie Polaków. Gdy Czesi zajmowali Zaolzie w 1919 roku, brutalnie mordowali polskich cywilów.  

W dodatku Czechy są winne Polsce terytorium: nie chcą nam oddać należnych 368 hektarów na podstawie umowy z 1958 roku. Kto niech wierzy, niech samodzielnie poszuka informacji na ten temat. Tymczasem polskie MZS ignoruje temat. „Polskie... MSZ”. Tak, to oksymoron.   

368 hektarów to 3,68 km kwadratowego. Panie Czaputowicz? Halo, halo? 

Dlaczego o tym piszę? Bo tak mi się podoba. I nikt mi za to nie płaci. Gdyby Polacy mieli świadomość, jak wszyscy robią ich w konia, przejrzeliby na oczy. I oto mi właśnie chodzi.    

Unia Europejska ma jednak jedną zaletę. Lepiej tam płacą niż w Polsce, a i szacunek do pracownika bywa lepszy. Dlatego wyjście z UE jest dla przeciętnych Polaków nieatrakcyjne. To nic, że ten system jest właśnie tak skonstruowany – aby Polacy pracowali u swoich "zachodnich panów". To irytujące określenie, ale co zwykłego człowieka obchodzi, że Polska była gnojona. Nie po to się likwiduje historię w szkołach. Ktoś, kto ma dzieci do wykarmienia, nie będzie bawił się w patriotyzm i szczytne idee, tylko stąd ucieknie. Dlatego ściągnęli Ukraińców, aby ktoś miał na nich pracować, bo zbyt wielu Polaków wyjechało. Szkoda, bo gdyby nie wyjechali, tylko trzeźwo osądzali rzeczywistość, to Polska może wyglądałaby inaczej. 

Bzdury, które o Polsce i Polakach wygaduje cham Rafał Feliks Chałupka - artysta malarz, wstydzący się własnego nazwiska, które zmienił. Te kompleksy. Idealny przykład "Polactwa". Co ja mówię, "Ziemkiewiczowskie Polactwo" che generalnie spokojnie żyć. Tymczasem Rafał Chałupka jest totalnym przedstawicielem antynarodu. Przy nim Obywatele RP to patrioci. Naprawdę, proszę poczytać wywiady z tym artychą. Szkoda, że jest mało znany szerszej grupie odbiorców, bo przy nim paskudni Stuhrowie to wielcy patrioci, a jako "człowiek sukcesu" wywiera ogromny wpływ na środowisko artystyczne.

Elity... Nigdy, żadne elity nie są generalnie wybieralne, a tylko same się wybierają i mianują panami czyjegoś życia, gospodarki i śmierci. Pracować na te elity, które bardzo dbają, aby nikt nie mógł dołączyć do ich „elitarnego” towarzystwa? Bez mentora, to bardzo trudne. Możecie mnie gromić, ale dobra zmiana, jest właśnie grupą elit. Ktoś, kto jest „spoza”, nie ma szans na pracę w mediach rządowych, urzędach, a skoro od 2005 roku jest przeciwko PO, nie zatrudnią go w prywatnych firmach, bo te się boją zatrudniać "niepewnych politycznie". Dlatego m.in. wciąż musimy wyjeżdżać za chlebem za granicę.

Stąd wściekłość Maksa Kolonki, czy Zbigniewa Stonogi – zostaliśmy wykorzystani, jak ścierki. Tymczasem "oni" dzięki nam wygrali wybory. Dzięki blogerom i mediom niezależnym! Dzięki działaczom, dzięki tym sporom z sąsiadami i znajomymi na co dzień. Czy warto było? No a co dostaliśmy w zamian? Środkowy palec!  

A za nasze teksty na blogach, nikt nas nie zatrudni w mediach reżimowych, czy prywatnych. Spokojnie. Minie 3 lata, to odwdzięczymy się. Naprawdę. Jesteśmy pamiętliwi. Wiem, że nie cała "dobra zmiana" jest winna. Ziobryści jeszcze dostaną tak w dupę, że będą gorzko żałować. Nie mówi się o tym, ale podziały w "dobrej zmianie" są ogromne. Właśnie przez zachowujących się, jak przysłowiowi oligarchowie, kolesiów Ziobry.

Dlaczego o tym piszę? Bo tak mi się podoba. I nikt mi za to nie płaci. Gdyby Polacy mieli świadomość, jak wszyscy robią ich w konia, przejrzeliby na oczy. I oto mi właśnie chodzi.    

Szkoda, że Unia Europejska zamieniła się w to skonstruowane idiotyczne "komunistyczne coś". Trudno, ale albo się zmieni, albo zdechnie, zaznaczam, że nie ku mojej uciesze. 

Poniżej, zrzut ekranu z prezentacji członka światowej elity, Billy'ego Gates'a, gdzie przewiduje rozwój tajemniczego wirusa (którego stworzono w laboratoriach, gdzie ten miał udziały). Ten film jest jak splunięcie ludziom w twarz: depopulujemy was, a wy, niczym stado baranów, udajecie, że to się nie dzieje naprawdę i dajecie zarabiać na sobie krocie. Kliknąć w link:

The next outbreak? We’re not ready | Bill Gates 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:3)