Niemcy i ich oblicze w czasach zarazy

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

Nie ma bardziej destrukcyjnego narodu w Europie: uprawiają nihilizm, pedofilię, homoseksualizm i zoofilię (100 000 osób ceniących seks międzygatunkowy) – a teraz znowu chcą uprawiać, jak nie pierwszy raz w swojej wstydliwej historii, ludobójstwo.

By mordować, rabować, podbijać, kraść, nigdy nie potrzebowali jakiejś tam specjalnej ideologii, masonerii, czy czego tam jeszcze. Oni to po prostu lubią. Taka jest ich natura. Dowody? Proszę bardzo: 

Joachim Loew, trener niemieckiej kadry w piłce nożnej - Ziemia broni się przed człowiekiem, który uważa, że może wszystko i wie wszystko - To jest mądrość proszę Państwa! Może niech Niemcy zaczną od siebie, a nie tak, jak w czasie II wojny światowej, od innych narodów, ok.?

ZDF i ARD – antypolskie, zakłamujące prawdę historyczną m.in. informując o „polskich obozach koncentracyjnych”, telewizje opublikowały „satyryczny” rzekomo film. 

Nagrano filmik, w którym przemądrzały „wykładowca” przedstawia nowego wirusa jak zbawcę planety i zabójcę szkodliwych dla planety starszych ludzi w wieku powyżej 65 lat. Co więcej cieszy się on z tego, że nurkująca gospodarka zmniejszyła emisję zanieczyszczeń do środowiska. Dostało się też Amerykanom, których flaga narodowa została zbezczeszczona, a naród amerykański został przedstawiony, jako przeznaczony do likwidacji przez pożytecznego wirusa, zabijającego ludzi z chorobami układu krążenia i nadwagą. Kiedy mowa o nadwadze pojawia się grubas z amerykańską flagą na głowie.

W poprzedniej notce na temat wybryków telewizji WDR2 napisałem, że to skandaliczne zachowanie jako żywo przypominające nazistowską propagandę na poziomie „Der Stürmera” organu nazistowskiej partii, wydawanego w latach 1923 - 1945.

Warto kliknąć w link i przeczytać cały materiał alpejskiego ]]>Źródło: Alpejski  ]]>

Tradycyjną niemiecką pogardą wobec Polaków wykazała się Angela Merkel na konferencji prasowej:

Kamery zarejestrowały prywatną rozmowę kanclerz Merkel podczas konferencji prasowej. Jej rozmówca informuje ją, że w Polsce na test dot. koronawirusa trzeba czekać 8 dni, na co Merkel odpowiada "No tak, tacy oni (Polacy) są" Jej rozmówca kontynuuje, że w Niemczech trzeba czekać jedynie 4 godziny na przeprowadzenie testu. Merkel cały czas mu potakując dodaje "tak, przetestowaliśmy masy ludzi"]]> pisze „DoRzeczy”]]>

Na tę błyskotliwość wypowiedź „pani kanclerz", jak z usłużnością piszą o niej polscy dziennikarze i blogerzy, zareagował Rafał Ziemkiewicz:

Ciekawe skąd Merkelowa wzięła „niusa” o czekaniu w Polsce na cov-test 8 dni. Obstawiam, że jak zwykle „dziennikarze” z okolic Czerskiej, Wiertniczej i Domaniewskiej żalili się niemieckim korespondentom na polnisze wirtszaft, by się podlizać, że w tym dzikim kraju oni jedni są ok.

Te moje niemieckie uprzedzenia! Przecież każdy wie, że Niemcy do Polaków zieją (niczym smok wawelski) niekłamanym szacunkiem. Niemcy tylko tak żartują, tak 1 września 1939 roku, tak i wtedy, gdy Polską przestali rządzić jej namiestnicy z Platformy Obywatelskiej:

Niemiecka telewizja publiczna w czwartek wyemitowała satyryczny teledysk o "Pupo-Pupo-Polsce", jak określony jest w tym utworze nasz kraj.

Wykonawca piosenki śpiewa „Popo-popo-Polen” . Można to zrozumieć jako po prostu powtórzenie, jednak niemieckie słowo „Popo” oznacza „pupa” . I chyba tak to należy rozumieć, gdyż w trakcie wypowiadania tych słów, w filmiku przewijają się zdjęcia pośladków kamiennych rzeźb.

„Nowy polski rząd ogłosił, że solidarność europejska ma swoje granice” (...), „Czy znasz ten kraj, gdzie protestują, bo rządzi Flip i Flap, to Polska, Pupo-Pupo-Polska” (...), „Tutaj wcześniej stały flagi europejskie, ale zniknęły, bo palą się lepiej niż węgiel” - śpiewa wykonawca.

„Prawica przejmuje wszystko, co skrytykuje. Rządzi on jeden. Siepacze przynoszą szczęście w Polsce, w Pupo-Pupo-Pupolsce. Mały gnom dostaje, co zechce” - brzmi kolejny fragment odnoszący się zapewne do Jarosława Kaczyńskiego, który pojawia się w tym momencie filmiku.

„Tej populistycznej partii PiS podoba się, gdy prasa zamyka gębę. Być chrześcijaninem, ale nie chcieć pomagać...". "Uchodźców przyjmować? Najpierw muszą się zmienić!” - słowa te w kolejnej części „wypowiada” prezes Prawa i Sprawiedliwości pokazany jako Yoda z „Gwiezdnych wojen” .

(...)

Pod filmikiem, zamieszczonym na swojej stronie internetowej redakcja napisała: „Partnerska relacja między Polską a resztą Unii się ochłodziła. Samodzielnie rządząca partia nie przyjmuje krytyki z Niemiec. Może w piosence jakoś ją przełknie”.

]]>Źródło:  ]]>

Na koniec, przytoczę i skomentuję słowa znanego niemieckiego polityka, Donalda Tuska. Tej wypowiedzi Tuskowi nie można odpuścić: 

Gdy wszyscy ministrowie w rządzie zostali poddani testom, Tusk powiedział:

"Łatwiejszy i szybszy dostęp do testów dla ludzi władzy niż dla chorych i lekarzy to oblany test z przyzwoitości i demokracji"

Nawet poseł Partii Razem Krzysztof Gawkowski powiedział: - Panie Premierze gdzie jest Pana przyzwoitość!

Jak to skomentować... Ten człowiek w zawoalowany sposób oznajmił, że życzy śmierci członkom polskiego rządu. Przypomniał mi się "Smoleńsk" i organizacja przez członków Platformy Obywatelskiej wizyty Prezydenta Lech Kaczyńskiego w Katyniu w 2010 roku. Tym samym Tusk już zupełnie oficjalnie życzy Polsce źle. To tak, jakby powiedział: skoro nie mogę rządzić Polską, to Polska niech zdycha.

Opracowanie: Romuald Kałwa

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)