Czy wokalista George Michael zmarł na AIDS?

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

Przyczyną śmierci znanego wokalisty, kompozytora i producenta miała być niewydolność serca. George Michael zmarł 25 grudnia w swojej posiadłości w Goring-on-Thames, Oxfordshire w Wielkiej Brytanii.  

Michael był z pochodzenia cypryjskim Grekiem i naprawdę nazywał się  Georgios Kyriacos Panayiotou. Karierę muzyczną rozpoczął w latach 70-tych. Był współzałożycielem i wokalistą zespołu „Wham!”, z którym stworzył wielki świąteczny przebój pt.: „Last Christmas”.

Sporo kontrowersji budziło jego życie prywatne. Spotykał się z aktorkami Patricią Fernandez, aktorką Brooke Shields i makijażystką Kathy Jeung, by następnie związać się z brazylijskim projektantem Anselmo Feleppą, który po 6 miesiącach związku odkrył u siebie HIV. Projektant zmarł niedługo potem (bezpośrednią przyczyną był udar mózgu) na AIDS.

W latach 1996-2009 partnerem Michaela był Kenny Goss biznesmen oraz kolekcjoner sztuki. W 1998 roku George Michael oficjalnie przyznał się do homoseksualizmu. Od 2009 r. związany był z Fadi Fawazem, występującym pod pseudonimem Isaac Mazar, modelem porno.

Głośno było o aferze, gdy George Michael proponował seks policjantowi. W 1998 roku Michael został aresztowany pod pretekstem napastowania policjanta w publicznej toalecie. Michael miał mu proponować 100 funtów. Gdy mężczyzna odmówił, wokalista miał go uszczypnąć w pośladek i próbować rozpiąć spodnie. Policjant obezwładnił wokalistę i wezwał pomoc. Należy dodać, że na wokaliście podobno ciążył zarzut o gwałt na nieletnim fanie.

George Michael zmarł o 14:42 czasu polskiego. Wielu twierdziło, że gwiazdor miał AIDS, ale informacji tej nigdy nie potwierdzono. W ostatnich miesiącach rzadko pokazywał się publicznie.

Michael był świetnym wokalistą, wybitnym muzykiem, ale prowadził delikatnie mówiąc, niezdrowy tryb życia. Pewnie wielu może się zastanowić, dlaczego akurat teraz piszę o ciemnej stronie jego biografii. A dlatego, żeby ze stylu życia takich wykonawców jak Michael, Freddie Mercury, Amy Winehouse,  bezkrytyczni, zapatrzeni w swoich idolów bezrefleksyjnie fani, nie brali przykładu.

Na takiej postawie fanów korzysta przemysł muzyczny, mafie i ludzie, których interesują nie tylko pieniądze, ale też satysfakcja ze zła, które czynią.

Tymczasem Mariusz Nowik dla „Dzennika.pl” w 2007 roku pisał:
„Od trzech lat George Michael nie sprawdzał, czy nie jest zakażony wirusem HIV. I jak zapowiada, nie ma zamiaru się badać. Dlaczego? "Boję się, że jestem chory" - wyznał brytyjskim dziennikarzom”.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (18 głosów)

Komentarze

Straszliwa choroba jakby zniknęła w cieniu,a stale zbiera krwawe żniwo, szczególnie wśród artystów - żyjących zyciem bez trzymanki...

Vote up!
7
Vote down!
0

Yagon 12

#1528892

... na taki tryb życia tylko wybawienie dla tych , którzy lekko traktują życie. A opamiętanie przychodzi za późno. Nic w życiu nie jest za darmo. Niestety są również przypadkowe ofiary...

Vote up!
9
Vote down!
0

spider

#1528893

czy tez kolejna ofiara złożona na ołtarzu przez iluminatów.

Wiem, że to brzmi absurdalnie i tez ignorowałam takie podejście, póki na stronach anglojęzycznych, także na youtube'ie, nie znalazłam szeregu wpisów łączących te dziwne gwałtowne zgony  wielu gwiazd światowego showbiznesu, a w szcególności  Michaela Jacksona, Whitney Houston, Paula Walkera, Princa i wielu, wielu innych.

Czy to rzeczywiście tylko choroby, samobóstwa, "samodzielne" zgony, czy też wspomagane przez kogoś spektakularne odejścia??? Wiele wskazuje na prawdziwość tej drugiej tezy!

Vote up!
1
Vote down!
-1

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1528967

ilu z nich nas 'ubogaci' wspaniałym darem wirusa???

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1575236