Konfederacja i Korwin-Mikke znowu przegrają wybory, bo nie mają żadnej oferty dla Polaków. Gratuluję zwycięstwa Zjednoczonej Prawicy

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Idee

Kiedyś byłem sympatykiem Janusza Korwina-Mikke i jego Unii Polityki Realnej. Jak wielu młodych ludzi, byłem nabrany na liberalizm. Zabawne, ale człowiek przestaje być liberałem, kiedy za ciężką pracę po 55 godzin w tygodniu, dostaje najniższą krajową...

 

Pretensje, że PiS wygra kolejne wybory są „pretensjami do garbatego, że ma dzieci proste”. No bo jaką główną ofertę dla przeciętnych wyborców ma Janusz Korwin-Mikke i jego bezkrytyczni wyznawcy? Likwidacja Unii Europejskiej? To za mało. Brak prawa pracy? No tak, wróćmy do bicia pracowników. Jeśli Polacy będą musieli w nagłym trybie wrócić z krajów Unii Europejskiej po Polexicie albo upadku UE, to co otrzymają w zamian? Po prostu oferta Konfederacji jest nieciekawa. Walka z amerykańską ustawą 447 to wspaniała rzecz, ale to zdecydowanie za mało, by wzbudzić zainteresowanie wyborców mających rodzinę na utrzymaniu.

 

Wszyscy wiemy, że mentalność wielu „polskich” pracodawców i instytucji finansowych, to płacić, jak najmniej i wysysać pieniądze, także te w postaci wytworzonych przez Polaków dóbr. Gdy Polska w 2004 r. weszła do Unii Europejskiej (tak, wiem, wtedy nie było UE, jako takiej, ale to określenie oddaje rzeczywistość), miliony Polaków wyjechało do krajów Unii ciężko pracować, choćby na miesiąc do pracy za granicą (pracowałem w zakładach drobiarskich). Ja sam powiedziałem, że robolem w Polsce nie będę. Wolałbym wyjechać z kraju. Niech w fabrykach na terenie Polski pracują dzieci urzędników i polityków, którzy sprzedając Polskę (to banalne, ale oddające rzeczywistość określenie), doprowadzili do stanu, że Polacy we „własnym kraju” (własnym, czy należącym do międzynarodowej finansjery i korporacji?) są obywatelami II i III kategorii.

 

Konfederacja nic Polakom nie oferuje, oprócz zniesienia pensji minimalnej i utopii wolności głoszonej przez liberalizm. Otóż równość wobec prawa to fikcja. Bogaty zawsze wygra z biednym, bo prawo jest tworzone przez bogatych. Czy to się komuś podoba czy nie, PiS wielu ludziom przywraca godność. Godność, którą zabrał reprezentowany przez Balcerowicza narzucony Polsce liberalizm.  

 

Dla liberałów, czy neoliberałów, socjalizmem jest jakakolwiek ingerencja państwa w relacje społeczne. Biedni są winni, że są biedni i mają to akceptować ]]>(jak pisze Michał Michalak w tekście „Oszukał Mnie Ronald Reagan”). ]]>Tymczasem rzeczywistość w Polsce była i wciaż jest zupełnie inna. Liberalizm i dobro wspólne – to pojęcie nie istnieje. Oksymoron. Zacytujmy fragment tego artykułu:

 

„Dziś rozwarstwienie jest tak duże, że 62 najbogatsze osoby na świecie posiadają tyle bogactwa co biedniejsza połowa globu - 3,5 mld ludzi. Między 1979 a 2007 rokiem zarobki 1 proc. najbogatszych rosły 10-krotnie szybciej niż zarobki 90 proc. społeczeństwa. W 1980 r. prezesi w USA zarabiali 42 razy więcej niż przeciętny pracownik. W 2015 r. już 373 razy więcej.

 

Widać więc wyraźnie, że jeśli coś spłynęło, to raczej w brudnym ścieku marzenia o amerykańskim śnie.

 

Podczas gdy ów jeden procent najbogatszych powiększył swoje majątki na niewyobrażalną wcześniej skalę, siła nabywcza płacy minimalnej w tym czasie spadła o 21 proc.

 

Ale to tylko wierzchołek góry lodowej neoliberalnych oszustw. Wspomnieliśmy o płacy minimalnej, więc warto się przy niej na chwilę zatrzymać. Za każdym razem, gdy rząd - którykolwiek - próbuje płacę minimalną zwiększyć, tak by ktoś kto ma pracę, nie musiał żyć w biedzie, podnosi się rwetes ze strony przedsiębiorców, że to przepis na bezrobocie i kryzys.

 

 

Tak właśnie było, gdy w styczniu 2015 roku niemiecki rząd wprowadził godzinową płacę minimalną na poziomie 8,5 euro. Ekonomiści (neoliberalni, nie inaczej) straszyli utratą kilkuset tysięcy miejsc pracy. Tymczasem miejsc pracy w istocie przybyło - 400 tysięcy - a wyższe zarobki objęły 3,6 mln pracowników. Wzrost zarobków spowodował wzrost konsumpcji. Gospodarka zyskała. Neoliberałowie znów kłamali.Istotą tego liberalizmu jest zysk i wyzysk, a chęć zysku dla ludzi bez sumienia nie zna moralnych ograniczeń. Dalej autor pisze o korporacjach wymuszających na rządach korzystne dla siebie przepisy (m.in. wymieniając umowy z USA i Kanadą – TTIP i CETA). Państwo w neoliberalizmie zostaje tu sprowadzone do roli policjanta pilnującego interesów korporacji. Afera "Panama Papers" ujawniła, że bogaci nie płacą podatków, a po kryzysie w 2008 r. znacznie się wzbogacili.

 

Kolejną bzdurą głoszoną przez liberałów jest powrót do waluty opartej na złocie...

 

Popularyzowany m.in. przez Stanisława Michalkiewicza parytet złota ogranicza liczbę waluty w obiegu, a więc i wymianę handlową. Dlaczego waluty nie można oprzeć na miedzi, żelazie, węglu, ropie, a nawet na dobrach wytwarzanych? Parytet waluty opartej na złocie zrobi z nas Afrykę. Będzie rozwijało biedę i niemożność bogacenie się poprzez wspomniane ograniczenie wymiany handlowej. Parytet zaszkodzi nawet bogatym.

 

Na portalu Historycy.org można przeczytać wywiad z 2007 r. ]]>z wydawcą książki Jerzego Zdziechowskiego "Mit złotej Waluty" z 1937 r.,]]> opublikowanej ponownie tuż przed kryzysem finansowym w 2008 r.

 

Książka zawiera krytykę monetaryzmu charakteryzującą się m.in. wiarą w samoregulujące się mechanizmy rynkowe i niechęcią do interwencji państwa w gospodarkę, którego zwolennikiem był m.in. neoliberał Milton Friedman. Keynesistami wierzącymi, że wydatki publiczne uruchamiają gospodarkę są m.in. członkowie partii Prawo i Sprawiedliwość. Nawet, jeśli „prawda leży po środku”, to czysty liberalizm, podobnie jak i totalny socjalizm, są z oczywistych względów systemami złymi. Myślę, że Premier Morawiecki to wie.

 

Wróćmy do Korwina, Konfederacji i liberałów. Oczywiście, że na prawo od PiS jest potrzebna prawicowa partia. Ale liberałowie nie mają interesującej i realnej oferty odzwierciedlającej ludzką psychikę, biologię, ludzką naturę. W 2001 wpadł mi do głowy termin antropologia polityczna, ale to inny temat.

 

Ślepe kierowanie się ideologią to fanatyzm, a ten zawsze jest zły i obojętne, jakich poglądów dotyczy (lewicowych bądź prawicowych).

 

Polityka i sposób jej prowadzenia musi się odnosić do ludzkiej natury i potrzeb każdego człowieka. Propozycja Janusza Korwina-Mikke zaowocuje sprzedażą - likwidacją Polski. Coraz więcej Polaków to widzi i nie chce się poddać szkodliwej dla ich interesu liberalnej ideologii. Dlatego Konfederacja przegra kolejne wybory. Prawdopodobnie już Zjednoczonej Prawicy można gratulować wyborczego zwycięstwa.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.3 (23 głosy)

Komentarze

Akurat PiS nie ma żadnej oferty dla Polaków oprócz dalszych wydatków socjalnych na kredyt u zachodniej finansjery, no i żeby było tak jak było czyli brak rozliczenia jakiejkolwiek afery i żadnej reformy podatków oraz służby zdrowia. Już zresztą pokazali jak można wszystko spier…. mając większość w sejmie i swojego prezydenta. A jak się chce zobaczyć program Konfederacji to polecam obejrzeć jakąś telewizje internetową, a nie TVP. Co ma do zaoferowania Konfederacja? M.in. likwidacja podatku dochodowego, a kasa na to znajdzie się z 500+ i trzynastki (bo te programy są bezsensowne), zakaz przyjmowania imigrantów (bo PiS przyjmuje ich hurtowo m.in. z Bangladeszu i Indii) i przede wszystkim koniec polityki na kolanach jak to się ma obecnie wobec USA, Izraela i Ukrainy. Bo to jak PiS wypiął się na ofiary ludobójstwa na Wołyniu woła o pomstę do nieba. Ciekawe co pisiory mają do zaoferowania kresowiakom na Litwie. Ile jeszcze lat będą pomiatani przez tamtejsze rządy?

Vote up!
9
Vote down!
-10
#1597411

warto wsłuchać się w słowa oszukanego obywatela

oto, co mają do zaoferowania  żoliborscy socjaliści; a co było obiecane? na jakich kłamstwach wjechali do Sejmu?

500 PLN  na każde dziecko - ale to była kampania; pierworodni nie zostali uwzględnieni, to jeden z najgrubszych numerów, idźmy dalej: wyjaśnienie kilku spraw: Amber Gold, Smoleńsk, wyrzucania z kamienic, frankowicze, Aneks WSI, ustawa o sądach, ustawa o IPN, ochrona życia, repolonizacja banków i mediów, ach, długo by wymieniać. Gruby numer z dopuszczeniem Dulkiewicz na stanowisko Prezydenta Gdańska. Obiecanek-cacanek cały festiwal! Szkolnictwo leży, rolnictwo leży, polityka zagraniczna leży, służba zdrowia leży.Policja chroni dewiantów przed normalnymi ludźmi.   Finansowanie Ukrainy, sprowadzenie banku Morgana i 20 mln PLN na jego rzecz. Drastyczne podniesienie stawki ZUS - a więc tłamszenie przedsiębiorczości. Zakłócenie rynku pracy przez lawinowy napływ imigrantów, przy jednoczesnym (sterowanym) odpływie najwartościowszych ludzi na emigrację.

Prezydent Duda - klękający - jak nie w szczerym polu, to przed tablicą na Moście Gdańskim; dygoczący przed żydowskim lobby. Nie stać go na stanowcze odrzucenie absurdalnych, bezprawnych, bezczelnych roszczeń żydowskich.

Wołyń! Pan Andrzej zgiął kolano przed pomnikiem Ofiar - była to smutna, żałosna, samotna namiastka należnej Ofiarom czci i pamięci. Tak poważna rocznica powinna być uczczona z asystą wojskową i salwą honorową.

Ja PIS-owi już dziękuję - i z nową nadzieją patrzę na Konfederację.

Vote up!
9
Vote down!
-9

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1597434

Vote up!
8
Vote down!
-8

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1597453

Coraz bardziej te jasełka zaczynają przypominać obradowanie Sejmu Grodzieńskiego.

Nawet reżyserzy podobni - ten sam szelmowski uśmieszek "przyjaciela".

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1597486

Pałkarze nędzni! Wy jesteście za grabieżą Polski?! I ten portal wciąż nosi nazwę "Niepoprawni"?!

W trakcie piątkowego bloku głosowań Sejm odrzucił wniosek o poszerzenie porządku obrad o pierwsze czytanie projektu ustawy autorstwa Kukiz’15 w sprawie JUST Act, zwanego też ustawą 447.

Przeciwko było 234 posłów, za – 49, a 138 się wstrzymało. Przeciwko byli posłowie PiS, „za” głosowało między innymi 21 parlamentarzystów Kukiz’15

Ustawa zakładała m.in. penalizację prowadzenia przez polskich urzędników negocjacji ws. mienia bezspadkowego i zakaz prowadzenia takich rozmów. Kukiz’15 chciał też, by rząd informował opinie publiczną na temat osób fizycznych i prawnych występujących z tego typu roszczeniami.

Read more: http://www.pch24.pl/sejm-nie-zajmie-sie-ustawa-w-sprawie-447--zdecydowaly-glosy-pis-u,69618,i.html#ixzz5uO0gcsw7

Vote up!
7
Vote down!
-7

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1597488

...czyli d*y dało, a tak faktycznie dali przyzwolenie!

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-1

casium

#1597553

Narodowcy nie muszą się martwić, jeszcze kilka takich fajerwerków jak w Białymstoku i punkty popularności same pójdą w górę. I nie będzie ważne kto w tej obśmiewanej Konfederacji jest, wystarczy, że będzie samotnie nadstawiać pleców pod pałki rządowe w obronie przed demoralizacją naszych dzieci.

Vote up!
5
Vote down!
-1

Apoloniusz

#1597492

Ci ludzie nie będą głosować na nikogo. Korwin jak zwykle wystawił ich do wiatru, a lewicy udało sie wsadzic klin między rząd PiS a kibiców. Za wszystkim jak sie okazuje stoją ludzie Zandberga;  https://wpolityce.pl/polityka/456171-ujawniamy-marsz-w-bialymstoku-to-impreza-zandberga

Vote up!
4
Vote down!
0
#1597663

ale lewica na prawdę nie musiała się trudzić aby wbić klina między rząd PiS a kibiców skoro rząd PiS pałuje tych kibiców a minister brudziński gratuluje POlicji dzielnego pałowania, a kiedy lewica robi dymy to żadna pała w ruch nie idzie tylko delikatnie jak z jajkiem sie z nimi certolą - tu na prawdę lewica nie jest winna pałowania kibiców tylko PiS - a teraz pomyślcie jaka sodomia by była jakby PiS miał większość konstytucyjną w sejmie i władze absolutną bez patrzenia im na ręce Konfederacji - dlatego tak ważne aby Konfederacja weszła do sejmu, bo lewactwo nas Polaków zjedzie i 500+ będą dostawały pary pedałów itp.

Vote up!
3
Vote down!
-1

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1597668

No cóż, Pan autor prowadzi tu niezłą maniPOlację, próbując wcisnąć wszystkim przekonanie, że Konfederacja to tylko korwin. Fakt jest, że korwin Konfederacji szkodzi i powinni się go pozbyć, jednak korwin to tylko mała część konfederacji, a głosując przy urnie wyborczej można przecież zagłosować na Konfederację i jednocześnie na osoby z poza okręgów korwina (wybór osób z Konfederacji NIE korwinistów jest szeroki) - tego autor już nie wspomniał - a więc łatwo obalić maniPOlację autora, próbującego przedstawić Konfederację jako partię jednego korwina.

A co przede wszystkim da głosowanie na Konfederację? To, że PiS nie sprzeda nas żydom i ukrom, bo będzie się musiał liczyć z konstruktywną opozycją (a może koalicjantem?) Konfederacją, która nie da nas tym ludom sprzedać. Konfederacja także nie dopuści do rozprzestrzeniania się u nas lewactwa lgbt. Nikt przy zdowych zmysłach nie myśli, że Konfederacja wygra wybory - oni w obecnych startują po to aby patrzeć PiS na ręce, które to PiS pałuje Patriotów, zakulisowo dogaduje się z żydami sprzedajac Polaków, nie chcieli sprowadzić 7tyś. islamistów, za to sprowadzili nam prawie 2 mln. banderowców do kraju i gderaja bzdury,  że oni sie dobrze asymilują (ostatnie haniebne wydażenia w szkole toruńskiej to najlepiej pokazują).

Tak wiec Konfederacja jest dla ludzi myślących, nie lemingów - lemingi chcą aby było jak było... - czyli upadek Polski i Polaków, kiedy będziemy musieli robić na żydów i będziemy musieli się kłaniać w pas banderowcom i lewakom z lgbt.

Vote up!
6
Vote down!
-3

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1597497

Jeśliby nie było kogoś takiego jak JKM, to trzeba by go wymyśleć. Trudno bowiem o kogoś lepszego (spośród przywódców tzw. Konfederacji) do tak skutecznego kompromitowania idei RN.   

Vote up!
6
Vote down!
-5

jan patmo

#1597540

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Fredka nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jeśli już musisz pisać, to trudno, ale czemu jesteś tak żałośnie akcyjny! Rozumiem, że czujesz się w obowiązku do promowania rozdawników,  manipulantów i zdrajców, jako jeden z obdarowanych przez pisiorstwo z naszych podatków!

Twoje argumenty mogą przekonać tylko takich jak Ty albo Twoi znajomi, bo nikogo inteligentnego ani uczciwego niestety nie przekonacie!

Zdecydowanie nadajesz się do uprawiania żenującej propisowskiej propagandy w reżimowej TVPis, tam czerstwy kurak wyznaczy ci rolę - tam się udaj ze swoimi żałosnymi tekstami!

Z pisiorskim pozdrowieniem, na kolanach przed szydostwem, wylizać buty hamerykanom, 500 wziąć i w pisowskie trąby dąć

Oj, chyba się na Twoje "pisarstwo" zapatrzyłam tak mi się to zgarabnie udało, nieprawdaż

 

Vote up!
7
Vote down!
-10
#1597546

Fredka ....to jest odpowiedni adwersarz do Twojej  polemiki.

Chociaż i tak wydaje mi się,  on by Cię rozniósł   merytorycznie

8-)))))))))

 

 

 

Vote up!
5
Vote down!
-7
#1597583

intelektu odblaski

 

widać w tej twarzy

intelektu odblaski

pociąłby nimi Fredkę

na cienkie paski

 

Serdecznie pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-4

jan patmo

#1597586

typowe dla kacapi

 

okazji do oplucia reform

nie przegapi

to typowe dla kacapi

 

Vote up!
7
Vote down!
-3

jan patmo

#1597547

 Demokracja...czyli rządy hien nad osłami , jak powiedział Arystoteles....i dodał...demokratę cechują zawsze niskie pochodzenie, ubóstwo i  nieokrzesanie.

Ale demokracja - to iluzja ! To wielkie kłamstwo !

Chcesz demokracji...wprowadź ją najpierw w swojej rodzinie.

Naród – władcą, ...minister sługą ?  To znaczy, że minister dyktuje mu co "władcy" wolno a co nie. Przecież to absurd !!!!!  Tylko właściciele w  demokratycznej Grecji  czy Ameryce mieli prawo głosu...a nie plebs.

Demokracja to obniżenie poprzeczki, prowadzi do schamienia, co widać zarówno w sejmie jak i NP.

. Kierowca wózka widłowego potrzebuje kursu i świadectwa.

Natomiast żeby być demokratycznie wybranym  prezydentem czy premierem nie trzeba nic, żadnego papierka !.

Każdy może nim być....bo wybiera go większość, masa...a że głupia...nieszkodzi. Większość ma zawsze rację !

Masa głupków ma rację bo matematycznie wszystko można przegłosować.

 Tak, tak, Panie Romualdzie, pan jest demokratą ....jak  też socjalistyczny PiS i PO

https://www.youtube.com/watch?v=j998iYmt7fM

Vote up!
6
Vote down!
-3

Verita

#1597550

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika panMarek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Demokracja jest to metoda (metoda a nie ustrój) wymyślona przez żydów po to aby bezboleśnie dymać frajerskich gojów i to ich własnymi rękoma. 
W pozycji ks. dr Stanisława Trzeciaka z 1939 r. – „Talmud o gojach a kwestia żydowska w Polsce” którą autor dedykuje Młodzieży Polskiej jako drogowskaz, zadanie do wytężonej pracy, dla »podniesienia Polski w z wyż« ks. profesor cytuje żydowskie źródło: 
„Czym jest demokracja dla żydów, to najlepiej to wyjaśnia żydowskie pismo
pt. "Napiink", wychodzące w Rumunii, gdzie powiedziano:
"Nie można zaprzeczyć, że stosunek żydów do światowej demokracji jest
zawsze jak najprzychylniejszy. My żydzi jesteśmy jak najgłębszymi wyrazicielami
tej demokracji. Musimy być także jej wytrwałymi obrońcami. Żydzi
w Nowym Yorku słusznie uczynili, oświadczając, że 5 milionów żydów może
znaleźć jedyny ratunek walcząc o prawdziwą demokrację, organizującą cały
świat"”436.
Tak więc demokracja to groźna choroba roznoszona (na siłę) po całym świecie przez żydów.
___________________________________________________________
436) Cfr. Nar. Ag. Inf. z 19 maja 1938 r.
Demokracja wynosi tumanów na piedestał jak wzburzona woda szumowinę. Demokracja to choroba. Roznoszona na siłę po całym świecie przez żydów.
Stan aktualny jest taki, że żyd ma Twoje pieniądze (83 - 87%) - Ty człowiecze masz gówno i czekasz kiedy Ci raczy dać jakieś 500+!
Pan Stanisław Michalkiewicz ujął istotę rzeczy: "Wolność gospodarcza i własność prywatna zapewniają autonomię wobec władzy" Ja powiem jeszcze prościej – broń i pieniądze zapewniają autonomię wobec władzy. I dlatego nie macie Państwo ani jednego - ani drugiego.
Tenże pan Stanisław Michalkiewicz często pokazuje nam jak winny wszelkiemu złu jest socjalizm. Ja powiem tak: żydom wcale nie chodzi o żaden socjalizm tylko o ubezwłasnowolnienie człowieka na poziomie jednostki, pozbawienie jej swoich pieniędzy i pozbawienie broni aby już o nic nie walczył. Socjalizm, komunizm, demokracja to jest tylko marka handlowa zależna od aktualnego etapu.
Nie chodzi wcale o żadne -izmy tylko o to, aby pozbawić Cię efektów Twojej pracy człowiecze.
Zrozumcie to wreszcie, że żyd Józef „ten trik” zastosował w Egipcie już 3700 lat temu!
Pamiętajcie, że „demokracja to wytrych do wlamania sie do cudzego domu”.
To tyle. Pokłony,
Króluj nam Chryste

Vote up!
4
Vote down!
-7

panMarek

#1597818

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika panMarek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Dr Jan Przybył zapytał: Czy Polacy chcą usłyszeć prawdę?
moją odpowiedź:
Polacy - tak, hołota - nie!
Stosunek Polacy - hołota to 3 do 100
tak bym to ujął.
potwierdził słowami: "Niestety, to prawda..."
https://www.youtube.com/watch?v=kFESEADL9lY

doprecyzował komentator: @XaartMax
Przez tysiące lat z hołotą nikt nie dyskutował, nie obdarzał jej demokratycznymi prawami tylko ją pouczał/wychowywał (jak było trzeba to i kijem).
A teraz co? Żyd pozbawił polskie rodziny władzy rodzicielskiej, ojciec czy matka nie może skarcić klapsem własnego dziecka!
Do tego doszło. 
Mamy za to ten szajs w postaci potomków GL/AL pod postacią PO/PiS/PSL/SLD i inna chujowizna.

Vote up!
5
Vote down!
-7

panMarek

#1597817

zaliczasz się do tych 3 na 100,Jaśnie pan Marek,reszta to dla ciebie hołota lub inna chujowizna.Narodem sobie gębe wycierasz?wiesz co to słowo oznacza?Masz szczęscie, że Korwin nie rządzi -myślisz że umiałbyś pisać?

Vote up!
4
Vote down!
-1

mirek

#1598194

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika panMarek został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

"Masz szczęscie, że Korwin nie rządzi -myślisz że umiałbyś pisać?"

Baranie, moje najmłodsze dziecko nauczyło się pisać (i języka angielskiego) zanim jeszcze poszło do państwowej szkoły.

Nauczyło się tego w grach sieciowych z całym światem. W wieku 6 lat szybciej pisał na klawiaturze lewą ręką niż ja dwoma.

Co Ty bredzisz? Powtarzasz podręczniki Heleny Michnik i "mądrości" Mietka Rakowskiego?

Vote up!
3
Vote down!
-7

panMarek

#1598242

Panie Marku czy na prawdę uważa Pan za sukces, że dziecko w wieku 6 lat tyle gra w gry sieciowe, że na tej podstawie nauczyło się języka obcego? To ile ono dziennie musi grać w te gry, czy poza grami widzi jeszcze rodziców?

Ps. takie tylko pytanie retoryczne - czy to dziecko wie, co to jest serwer i gdzie idą informacje, które ono wysyła z kompa?

Co do Korwina, to chyba wiem do czego bił poprzedni wpis - chodziło pewnie o to, że Korwin uważa, ze każdy sobie rzepkę skrobie - czyt. wszyscy mamy być egoistami. Jak będziesz miał kase to sie nauczysz czytać, jak nie to spadaj.

Ja jestem za Konfederacją ale Korwin to dla nich szkodnik (mimo, ze pare rzeczy się mi u niego podoba).

Vote up!
5
Vote down!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1598251