Targowica

Obrazek użytkownika podpułkownik
Kraj

Przez targowicę rozumiemy wszystkie partie i organizacje, które dążą do zniszczenia i likwidacji Polski za cenę „stołków” i innych benefitów dla siebie, czy raczej pojedynczych osobników, kierujących tymi partiami. Oficjalnie występują pod nazwami Platformy Obywatelskiej, PSL, Lewicy i Kofederacji, ale nazwy te nie mają żadnego znaczenia, mogą się dowolnie zmieniać i rozmnażać.

Na dzień dzisiejszy, 13 sierpnia, jest zgłoszonych 17 komitetów wyborczych. W ciągu kilku dni będzie ich zapewne kilkadziesiąt. Targowica powtarza swój tradycyjny chwyt mnożenia komitetów wyborczych. Co cztery lata powtarza tę samą tragifarsę i ciągle znajduje naiwnych, którzy się na nią nabierają.

Celem tworzenia i zgłaszania jak największej liczby komitetów, często o bardzo patriotycznych nazwach („Jedność”, „Godność”, „Solidarni Polacy”, nawet „II Rzeczpospolita”), jest wywołanie zamieszania w głowach wyborców i urwanie choćby kilku głosów, które miały być oddane po prostu na PiS.

Czy taka sztuczka uda się targowicy jeszcze raz? Targowica może liczyć na staruszków, którzy mają autentyczną sklerozę i w momencie otrzymania karty do głosowania wybierają tę nazwę, która się im najbardziej podoba, np. „Wolność i Niezależność”. Drugą grupką może być młodzież, która nigdy nie interesowała się polityką, cztery lata temu była jeszcze dziećmi, a w momencie głosowania będzie się kierowała podobnym „motywem” jak staruszkowie, tzn. zagłosuje na tę nazwę, która się jej najbardziej podoba, np. „Nowy Kukiz”. Wreszcie może liczyć targowica na zwyczajne pomyłki, które w warunkach długiej i skomplikowanej listy mogą się zdarzyć.

W rzeczywistości polska scena polityczna jest tak prosta, jak to nam podpowiada zdrowy rozsądek i z dziennikarzy chyba tylko Ziemkiewicz. Są tylko dwie partie: polska czyli patriotyczna i antypolska czyli targowica. Dodam wskazówkę wyborczą dla tych, którzy chcieliby zagłosować prawidłowo, a nie są pewni, o czym tu mówimy: partia polska to  Prawo i Sprawiedliwość.   Targowica to wszystkie inne komitety wyborcze.

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.9 (18 głosów)

Komentarze

...co oni ci zrobili w więzieniu politycznym, że przestałeś myśleć...biedactwo.

Mimo wszystko pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-7

Verita

#1599731

Vote up!
8
Vote down!
-1
#1599744

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika marek chrapan nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

niestety widać nie wiele, a może i niczego nie widać, proponuję wdrapać się na półkę.

Vote up!
2
Vote down!
-5

antyleming

#1599762

  Witam! Wszystkie partie, poza Zjednoczoną Prawicą, to dalej Komuna + agentura wpływu i resortowe dzieci. To przebierańcy.

Vote up!
10
Vote down!
-5

ronin

#1599764

Ciężka i wytrwała praca pana Orła daje wyniki.

Vote up!
7
Vote down!
-1

ppłk

#1599774

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

T dpr Trgwc !

T nprwdę cężk prc rnnów rłów z Przmn Cntrm PS. ... wytrwł...b sktczn głp skłóc Plków.... c myślą, ż są wln pędzą ślp d przpśc. ch c Plcy...

https://www.ytb.cm/wtch?v=7MWbgcS4

https://www.ytb.cm/wtch?v=Pt68vXW0

P 15 ltch spędznych w strktrch kszty prcy (n który przd wszystkm skłd sę wypłcn wyngrdzn) jst w nszym krj wcąż brdz nsk. N tyl nsk, by ndl trktwć ns jk tną słę rbczą. Prwd jst tk, ż wrz z Błgrą, Rmną, Ltwą, Łtwą Węgrm cły czs jstśmy &qt;Bngldszm&qt; rpy.

Z wyknywn prcy n zlcn zchdnrpjskch krprcj płcą nm nc pnd 1/3 njnj śrdnj. Włśn dzęk tkm pdjśc bgt krj - skąd pchdzą wspmnn krprcj - stją sę jszcz bgtsz.

http://nwygdn.nf.pl/rtykl9/Plsk-jst-ndl-Bngldszm-rpy.htm

Vote up!
3
Vote down!
-6

Verita

#1599779

 Ponad 70 lat okupacji Sowieckiej Polski i Ciężka praca aparatczyków PZPR z przybudówkami wykreowała  chorobę zwaną "czerwona zaraza". Te odpady zdrady narodowej i kolaboracji, to twarz obecnej Targowicy antypolskiej. To właśnie zbiorowisko przebierańców i szumowin, którzy się obecnie mienią opozycją.

Vote up!
9
Vote down!
0

ronin

#1599825

Dzisiejsze dodatki do listy "komitetów wyborczych" targowicy: KW Odpowiedzialność, KW Narodowego Odrodzenia Polski, KWW Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy, KWW Bezpartyjni Polacy, KW Jedność Narodu, KWW Rafała Komarewicza, KW Normalny Kraj Zboczeńców, KW Alternatywa Społeczna, KWW 1Polska-Ruch Oddolny, KWW Lidia Staroń Zawsze Po Stronie Ludzi  !!! itd.

Vote up!
9
Vote down!
0

ppłk

#1599947

Kaja Godek o agenturze filorosyjskiej: "Byliśmy jedynymi, którzy protestowali przeciw rozmowom ze środowiskiem gen. Wileckiego."

Winnicki łże ogłaszając na Twitterze, że filorosyjscy narodowcy nie rozmawiali z sowieckim gen. Wileckim:

           "Wilecki nie będzie na listach konfederacji, co więcej - my go nie chcieliśmy."

Jednak autorzy notki "dwaj panowie g" są w posiadaniu e-maila od Korwina-Krula do Witoda Stocha ze sztabu Konfederacji: "Zgłosili sie ponownie pp.: gen. Wilecki i płk Jaronko oferując wejście do K. środowisk wojskowych."

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/kaja-godek-o-agenturze-filorosyjskiej-bylismy-jedynymi-ktorzy-protestowali-przeciw

Vote up!
8
Vote down!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1599778

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika panMarek nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Bezcenne trzyletnie niekończące się tłumaczenia ośmieszonych bez reszty PiSiorów. Jak zwykle "bułkę przez bibułkę" a tu trzeba ch... gołą ręką. Sensacja to jest tak, że minęło 9 lat i nikt nawet nie siedzi w kryminale.

Jak działa to państwo z dykty - to jest sensacja!

Wielu miało za złe Polakom, że nic nie potrafią. Smoleńsk pokazał co innego!

Proszę, tak pięknie zabić delegację robiąc z niej "ostatni transport do Katynia", bo to wszak "polacy" w Warszawie uzbroili te ładunki wybuchowe rozlokowane w samolocie.

Celowo piszę "Polakom" bo wielu matołów uważa tych sowietów z żydo-bolszewii za Polaków właśnie. Uważają, że należący do: KPP/GL/NKWD/PPR/AL/IW/UB/SB/PZPR/MO/ORMO/ZNP/ZMS/ZSP jak też później ukryci w PO/PiS/PSL/SLD oraz i ich potomni - to Polacy.

Błąd wołający o pomstę do Nieba.

 

Jak działa to Jedno Wielkie Pośmiewisko którego symbolem jest teściowa Marcina P. pokazuje, że władze polskie są zajęte różnymi kabarecikami piątej klepki jak Komisja VAT, Jakiego, Amber Gold i 46 innych. Nawet dzieci wiedzą, kto za tym stoi a oni wyposażeni w prokuratury, policję (118 000 etatów), sądy (10 000, 2x więcej niż w 80 milionowej Francji), śledczych, tajne i widne służby, 500 tys. konfidentów, sądy i ch… wie co jeszcze – NIE WIEDZĄ!

No, kurwa nie wiedzą i co im zrobisz. Do tego 500 przesłuchanych i ani jednego odprowadzonego z sali w kajdankach choć każdy z nich sobie drwił z tych komisji piątej klepki.

Zastanówcie się sami jak liznęliście trochą matematyki: jakie jest prawdopodobieństwo takiego wieloletniego działania na szkodę państwa i jego obywateli przez ponad 1000 urzędników i funkcjonariuszy? Można by zrozumieć, że jeden czy dwóch mogłoby wyciąć jakiś numer na rzecz przestępcy, ale ponad 1000! Mówi Wam to coś matoły głosujące od 29 lat na PiS/POPSL/SLD/Nowoczesną/Kukiz.

 

I pomyśleć, że żaden z tych ponad 18 tys. pazernych imbecyli nie wyświetlił sobie wykresu z kursem złota i nie spojrzał, że procenty od 6 do nawet 16,5 proc. w skali roku są niemożliwe. Tylko KONFEDERACJA noże z tym coś zrobić.

Vote up!
2
Vote down!
-4

panMarek

#1600125

w hasła wiara

 

gwizdek i para

w hasła wiara

 

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

jan patmo

#1600133

Konfederacja Targowicka?

Vote up!
5
Vote down!
-1

ppłk

#1600213