Jarosław Kaczyński na grobie matki – jemu wolno? Zawiodłem się na Tobie „dobra zmiano”

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Kraj

Zakazy w związku z koronawirusem nie dotyczą Jarosława Kaczyńskiego i jego ludzi. Cmentarze są zamknięte, ale to tylko my, zwykli Polacy, nie możemy odwiedzać grobów bliskich.

Jarosław Kaczyński odwiedzając grób matki na zamkniętym Cmentarzu Powązkowskim pokazuje, że zakazy go nie dotyczą. Tak się nie robi. Minister Szumowski też jest „dobry”. Robił dobre wrażenie, ale... Proszę wpisać w wyszukiwarkę internetową: „Szumowski o koronawirusie: Maseczki nie pomagają”, by półtora miesiąca później mówić, o czym donosiły media: „Szumowski: Idziemy w kierunku obowiązkowych maseczek na ulicach”.

Zdjęcia przedstawił portal Wirtualna Polska – tylko widzicie, ta informacja by nie wyszła, gdyby ludzie z otoczenia prezesa się nie wkurzyli i nie ujawnili sprawy. Rozumiecie co to oznacza? To, że w PiS wciąż jest wielu porządnych ludzi, niezgadzających się z obecną polityką prezesa.

Sprzedali dziesiątki tysięcy profesjonalnych maseczek, pełnych z przyłbicami z państwowych rezerw materiałowych prywatnym spekulantom za 10 zł sztuka, a ci zaraz opchnęli ten towar po 400 zł za sztukę. Ciekawe jakie kacze wzięli łapówy od spekulantów za to wyrolowanie Polski? – pisze Kamil Takdźwiedź pod artykułem we „Wprost” Szumowski: Idziemy w kierunku obowiązkowych maseczek na ulicach.

„Rzeczpospolita”: Jak wynika z informacji Rzeczpospolitej, zimą Agencja Rezerw Materiałowych sprzedała ponad 62 tys. masek ochronnych. Zrobiła to, wiedząc już o epidemii koronawirusa w Chinach.

Ktoś za to beknie. Tak samo, jak my, weźmiemy się za tych cwaniaków, zwalniających z pracy pielęgniarki, czy ratowników medycznych, odważających się krytykować obecny system opieki zdrowotnej.

„Vivat PiS! Vivat dobre zmiany! Wy jesteście bogi, my jesteśmy chamy”.

O nie, tak się bawić nie będziemy. Nie traktujcie tej satyrycznej fraszki na serio. Możecie mnie nienawidzić, Szanowni bezkrytyczni zwolennicy „dobrej zmiany”, ale wiecie, koniec dobrej zmiany nadchodzi. Pamiętajcie, że przekleństwa i złorzeczenia wrócą do was stukrotnie.

Ja i setki tysiące zawiedzionych, pomożemy odejść dobrej zmianie do historii. Dobra zmiana zrobiła wiele dobrych rzeczy, ale od 2 lat robi więcej złego niż dobrego. Tego zaakceptowanego poniżenia Polski na arenie międzynarodowej nie zapomnimy.

Mam nadzieję, ale to tylko nadzieja, że prezydent Duda dobierze się Wam do tyłków, gdy już wygra drugą kadencję (bo nie będzie mógł zostać wybrany na trzecią). Chociaż i na nim można się zawieść. Faktem jest, że jego relacje Chinami wykraczają poza proamerykański i de facto samobójczy trend w polskiej polityce zagranicznej. Bo widzicie, to że bardzo nie lubię Putina i rosyjskiej polityki, nie oznacza, że będą nabierał się na antychińską propagandę, nie oznacza, że kocham Izrael, i finansujące nazizm i bolszewizm USA. Tak, będziemy was oceniać za głupoty, które robicie.

Trzeba już myśleć nad tworzeniem innego ugrupowania politycznego. Pa.

 

Tekst i kolaż do dowolnego kopiowania za wskazaniem autora.

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.4 (głosów:18)

Komentarze

A my chamstwo mamy jedynie na te elity prawo głosować.

Prawo jest tylko dla szarego obywatela, bo elit to nie dotyczy.

Elity elitom krzywdy nie zrobią, co widzimy, że nikt nikogo z elit jeszcze nie ukarał.

A to co pokazuje PiS, to tylko teatrum dla chamstwa.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-8
#1625536

Zakaz wstępu na cmentarze, przebywanie 4 nie spokrewnionych osób.

Kryształ to osoba która już dawno straciła kontakt z rzeczywistością, a "dzbany z wazeliną" realizują każdy, nawet najbardziej idiotyczny jego pomysł. Brawo wyborcy PiS.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1625540

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

Poważnym ludziom odpowiadam, przygłupiastych trolli ośmieszam a one listę obecności pałką zamiast krzyżykiem analfabety podpisują. Śmiejmy się z głupich, choćby przewielebnych.

#1625541

cmentarzu w Sosnowcu, Katowicach i w Gliwicach. Wszędzie byli ludzie, można było kupić znicze i kwiaty. Nikt nikogo nie ścigał, zadnych zakazów.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4
#1625576

Tak samo w Kielcach- bez tłumów, ale wieczorem na zdecydowanej większości grobów świeciły  się znicze

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Nie minusuję bez uzasadnienia, bo to jak cios po ciemku w plecy.  Komentarze niemerytoryczne i agresywne minusuję bez dodatkowego wyjaśniania. Uwagi osobiste proszę kierować na PW.

#1625656

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

zydowskie rzady PISu tak jak np.zakaz zgromadzen wstepu do lasow czy na cmentarz,zydzi zas moga sie spotykac w buznicach lasach czy na cmentarzach jak widac na zalaczonym obrazku.Kalksztajn zwany Kaczynsk pluje w twarz Polakom , a ci wciaz mowia ze to deszcz pada.Duda zyd udajacy katolika jezdzi po Polsce ze swita i robi zgromadzenia wyborcze,Duda nie bral slubu koscielnego z zydowka Kornhauser , ale pierwszy cudzoloznik jest u oltarza.Do lasu Polacy nie maja wstepu bi co partyzantke by zaczeli tworzyc , a moze lasy sa juz zydowskie i na teren prywatny wstep wzbroniony ,jedynie ci zbronia mysliwi maja prawo , a kto jest mysliwym w Polsce to wiemy nic sie od wojny nie zmienilo -sami swoi czyli jerozolimska szlachta.
Tresura polactwa trwa caly czas a teraz specjalnie pod pretekstem walki z wirusem mozna Polaka wgniesc w ziemie co robi teraz tak chetnie specjalnie umotywowana Policja.ktora z KOdsyfami nie mogla se dac rady i ochronic przed bandziorami modlacych sie Polakow przed krzyzem na Krakowskim Przedmiesciu.Ciekawe ilu jest w Policji Ukraincow i czy bezposrednio juz podlegaja MOSADowi.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4
#1625651

Czy nie bierzesz pod uwagę, że żaden kraj, także Polska, nie była przygotowana na taki rozwój sytuacji? Francja miała w magazynach na początku epidemii całe 100 000 maseczek. Potrzreba bylo czasu by zakupić odpowiednią ilość. Czy wyobrażasz co by się działo, gdyby Szumowski najpierw ogłosil obowiązek noszenia tych masek, a chwilę potem okazało by się, że magazyny są puste? Nie rozumiesz, czy celowo piszesz takie rzeczy? Bark u ciebie myślenia, alkohol czy zła wola? Pytam, nie oskarżam, ale obserwujac twoje wpisy, od dawna mam przeświadczenie, że coś nie teges...

Dziękuję. Życzę tego samego. I pamiętaj, byłem pierwszy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1625653

Po pierwsze nie trzeba było łżeć jak bura suka:
"Jesteśmy przygotowani na koronawirusa niezależnie od skali ewentualnych zachorowań - zapewnił szef KPRM Michał Dworczyk"

Po drugie gdy wiadomo było o nowej epidemii jełopy z PISu zamiast zaczynać robić zapasy których NIE BYŁO i do dziś NIE MA
- udawali że nic się nie dzieje gdyż "Chiny są daleko"
- nie zgłosili się do wspólnych zakupów środków ochronnych jak zrobiło to innych 25 krajów - zaczęli o to starania dopiero nie dawno na co dostali w odpowiedzi (SŁUSZNIE) środkowy palec
- poza tym jak na kretynów i gnoi przystało w czasie gdy wirus był już u nas w kraju potwierdzony choć przed gojami ukrywany (czyli od połowy stycznia) w lutym wyprzedali za bezcen ponad 60 tysięcy w chwili obecnej najpotrzebniejszych lekarzom masek
(sprzedali po 10 zł netto za sztukę podczas gdy cena obecna to ponad 350 zł netto za sztukę - brawo PIS)

Po trzecie poza maskami gdyby myśleli o Polakach i nie mieli nasrane we łbach mogliby całkiem nieźle zaopatrzyć kraj w środki typu płyny dezynfekcyjne wykorzystując współpracę z krajowymi molochami mogącymi temu bez większego problemu zdołać - gdyby zajęli się tym wcześniej

Po trzecie nie pisz bzdur o maskach w nakazie Szumowskiego bo niczego takiego ludziom nie nakazał (póki co).
Nakaz dotyczy zakrywania ust i nosa a nie noszenia masek - to tak dla uściślenia choć takie coś prawdę mówiąc niewiele pomaga - tak jak i te maski bawełniane i inne z chirurgicznymi włącznie

Rządzi banda kretynów nie mająca pojęcia O NICZYM !!!!!!

To wasale wielkoluda z Żoliborza który "myśli" (o ile można to nazwać myśleniem) tylko o władzy i zniszczeniu jak najwięcej Polaków a głównie Polek których od lat nienawidzi

Od czasów Stalina i Hitlera chyba nie było większej mendy i gnidy niż ŁUN w naszym otoczeniu

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-3
#1625660

bolszewicki politruk nienawidzący polskich patriotów!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1625662

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Husky został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

//Od czasów Stalina i Hitlera chyba nie było większej mendy i gnidy niż ŁUN w naszym otoczeniu//

Potwierdzam

Takiego jak ty nigdy nie było

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1625665