Światowa interaktywna mapa koronowirusa

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Świat

Światowa interaktywna mapa koronowirusa - Novel Coronavirus (COVID-19) Situation dostępna jest pod adresem:

https://experience.arcgis.com/experience/685d0ace521648f8a5beeeee1b9125cd lub kliknij tutaj

Mapa jest bardzo dokładna. Pokazuje m.in. sukcesywnie aktualizowaną liczę zachorowań i zgonów w poszczególnych państwach na całym globie.

Tymczasem coraz więcej dowodów wskazuje, że ten wirus został stworzony w amerykańskich i chińskich laboratoriach i na nic się zdadzą głupiutkie gadki elit, że w te teorie wierzą tylko naiwniacy, idioci i oszołomy.

Tymczasem w tekście „Chiny oskarżyły USA o atak bronią biologiczną podczas Igrzysk Wojskowych w Wuhan w 2019” (KLIKNIJ!) pisałem:

Dr Francis Boyle czołowy amerykański naukowiec ekspert od broni biologicznej i autor amerykańskiej ustawy antyterrorystycznej z 1989 r w wywiadzie dla TV InfoWars Alexa Jonesa stwierdził, że Koronavirus ma w sobie składniki wirusów sars i HIV i jest bojową bronią biologiczną, a prace nad koronavirusem trwały w budynku BSL-4 Winnipeg Kanada oraz w Budynku BSL-3 Uniwersytet Broni Biologicznej w Karolinie Północnej USA. Boyle uważa, że ci naukowcy powinni zostać aresztowani.

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 4 (głosów:16)

Komentarze

Tylko  glupcy i naiwniacy  mysla, ze Wirus skladajacy sie z tak wielu roznych sekwencji moglby powstac tylko przez mutacje.Dziwne, ze w tym wypadku dziennikarze nie sa tacy dociekliwi.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Gosia

#1621858

Dziennikarstwo nie jest obecnie zbyt szanowanym zawodem - dzisiaj media są jak pewny zawód - do wynajęcia. Po co się wysilać. Jeszcze nazwą oszołomem, który wierzy w spiski.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Romuald Kałwa

#1621860

Jeśli to broń to chyba pierwsza taka w historii, że nie zabija młodych tylko starych.
Bardziej to wygląda na narzędzie masowej eutanazji jednostek "obciążających system".
O ile nie jest to w ogóle przykrywka do czegoś całkiem innego.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1621861

Witam Romualdzie Kałwa. Dzięki wielkie za znakomitą, aktualizowaną, interaktywną mapę koronowirusa na świecie, którą będę teraz systematycznie odwiedzał. Na ten moment mamy już 168019 osób nosicieli, aż 6610 ofiar i to w 148 krajach na całym globie. W Polsce na ten moment mamy już 205 osób zarażonych i 5 ofiar śmiertelych. Sytuacja jest rzeczywiście b. dramatyczna i wciąż się pogarsza, gołym okiem widać, iż to nie przelewki. Nadto wszyscy wiemy jak światowe elyty kochają srebniki i jeśli teraz owi ludzie gotowi są zamykać całe kraje, to jest to wymowny znak potencjalnego zagrożenia dla wszystkich.

Co do winnych tej mocnej zarazy, to absolutnie nie mam zaufania do chińskich rewelacji, gdyż nic ale to nic nie potwierdza tych odrażających oskarżeń pod adresem Amerykanów i to jeszcze w takiej chwili. Dowodem może być uporczywy brak odtrutki, gdyby bowiem wyprodukowano ten wirus w laboratoriach wojskowych, naturalnie dysponowanoby i odtrutką, która niby przypadkiem zostałaby szybko wynaleziona. Tymczasem naukowcy na całym świecie, w tysiącach najnowocześniejszych laboratoriach, pracują dzień i noc, bez ustanku, łamią sobie głowy i jak na razie, ani widu, ani słychu, tylko jakieś tam pomruki, pocieszenia dla publiki. Po temu trzeba pamiętać tę losową przypadłość, że zwykle pierwsze informacje, zwykle są najbliższe prawdy, bo potem to już b. często wielka polityka, kasa i wiele więcej. Raz jeszcze dziękuję za mapę Romualdzie i pozdrawiam. Sław

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1621914

  Witam! Chiny na wirusa stosują masowo obecnie z powodzeniem, popularny u nas lek na zapalenie stawów Arechin.  Przebieg choroby jest znacznie mniej dolegliwy, wręcz często objawy po 3-4 dniach stosowania ustępują. Dziwne, że u nas w kraju, nic na ten temat. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1621940