Dowcip o murzynach i pielęgniarce

Obrazek użytkownika Romuald Kałwa
Humor i satyra

Dowcip:

Rozmawia dwóch lekarzy

-72 proc. pielęgniarek w Republice Południowej Afryki obawia się napaści.

- A reszta?

- A reszta leczy białych.

Bogusław Linda, znany socjolog i mędrzec w "Kanale sportowym" Małgorzacie Domagalik powiedział, że Polacy są zaściankowi, boją się imigrantów, boją się Ruskich i Niemców, są pełni stereotypów, mordowali Żydów, to Kościół Katolicki wyrządził największe szkody Polsce, a solidarnościowcy w stoczni gdańskiej w 1980 roku to byli podli, chciwi na władzę ludzie, którzy chcieli robić filmy z gołymi babami.

Jak dobrze wiemy, Niemcy i Rosjanie, to nasi odwieczni przyjaciele. Tak w ogóle, to w żadnym polskim filmie nie padła fraza: "co ty k...a wiesz o zabijaniu". Naprawdę. To straszny mit w którzy wierzy już sam Linda - co oznacza, że on nie jest już Bogusławem Linda, ale jest zlepkiem postaci, które grał. Proszę włączyć film - nie powiem jaki - i posłuchać, jak to naprawdę brzmi.

                                                             ***

- Reszta pielęgniarek w Republice Południowej Afryki pracuje z białymi pacjentami? Ty rasisto jeden, typowy przedstawicielu polskiego zaścianka, zakrzyczał do mnie duch Bronisława Geremka, ciało astralne Janiny Ochojskiej, a antifa planuje zamach razem z czarownicami pod wezwaniem nieświętej Magdaleny Środy...

Tymczasem The New York Times" zacytowany został przez portal Onet.pl - Zamiast walczyć, płacą przemytnikom i uciekają z Ukrainy. "Wstyd mi. To prawdopodobnie moja zbrodnia"

W artykule zwięźle opisane zostały postawy i perypetie Ukraińców, którzy boją się walczyć i tracić życie w wojnie z Rosją. Uciekinierzy przechodzą nielegalnie przez granicę, głównie Ukrainy z Mołdawią, bo ta jest słabo chroniona.

Myślę, że wszystkie lewicowe media powinny chwalić tę postawę, tak jak chwaliły i przygarniały uchodźców z Pakistanu i krajów afrykańskich - techników, inżynierów, lekarzy, handlowców, filozofów i kompozytorów - wtedy im nie przeszkadzało, że zamiast walczyć islamscy imigranci przyjeżdżali do Europy ubogacić nas kulturowo:

Wiadomo:

- kompozytorzy grają na tam-tamach;

- lekarze, tacy szamani, leczą przypalaniem i moczem krowy;

- technicy potrafią zbudować domy z trzciny;

- inżynierowie wiedzą, jak skonstruować bomby;

- filozofowie, niczym rewolucjoniści, wiedzą jak rzucać kamieniami w polską policję na polsko-białoruskiej granicy w walce o lepszy świat;

- handlowcy, z wielką umiejętnością przekonywania, wypraszają z pociągu z Lwowa do Przemyśla ewakuujące się Ukrainki z dziećmi, stosując metodę hipnotyczną sprzedaży represywnej za pomocą pięści.

Otóż, gdy sprzedaż pozytywna, to zapłata towaru przez klienta w sklepie, to sprzedaż represywna jest wtedy, gdy to sprzedawca płaci za oddawany towar czarnemu klientowi.  

Dlaczego lewica... 

Dlaczego lewica tak bardzo nienawidzi Polski i Polaków? Dlaczego przypisuje nam same negatywne cechy? Niektórzy świadomie kłamią, a inni nieświadomie w to wierzą. Co oni im zrobili, co oni im zrobili?! 

Oni zostali porwani przez UFO. Przeprowadzali na nich badania, na tych okrągłych statkach, które przypominają talerze. 

Marks, Hitler, Stalin - wszyscy ci socjaliści byli kosmitami. Mieli przygotować planetę Ziemia na podbój Marsjan. To tylko jedne możliwe wyjaśnienie. Zresztą, nawet film o tym zrobili, jak ten reżyser się nazywał? Stanley, Stiwen, Stefan... Spilberg? On też, kiedyś powiedział, że nie lubi Polski, bo tu Niemcy mordowali Żydów. On musi być kosmitą. 

Ps. A teraz poważnie: "Warto przy tym podkreślić, iż z zawodem pielęgniarki związane jest nie tylko duże ryzyko stresu, a w konsekwencji wyczerpania, ale także ryzyko stania się przedmiotem agresji, co sprawia, że na przykład około 72 proc. pielęgniarek w RPA obawia się napaści"

- cytat M. Piesko "Opiekun spolegliwy według Tadeusza Kotarbińskiego": ]]>http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,4412]]>

To już nie jest śmieszne, prawda? Ale jak nazwać ludzi, którzy jednym - Polakom - przypisują tak podłe cechy, a udają, że nie widzą prawdziwych win? Powiem Państwu, trzeba ich nazwać podłymi sku......mi, którym nie wolno ustąpić nawet na krok.

Dehumanizacja ofiary - pisał o niej np. Aronson. Robią z nas bydło, rzucają oszczerstwa, aby móc nas niszczyć, uzasadniać nasz brak człowieczeństwa, dalej okradać i ekonomicznie depopulować. 

 

Powyższy tekst dedykują europejskiej lewicy i prezydentowi Francji.

Romuald Kałwa

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

To prosty mechanizm - żądza władzy (i związanych z tym profitów) oraz wysoka samoocena. Jak inaczej wytłumaczyć obecność w polityce takich Leszczyn czy Pawlaków? Kiedyś taka jedna z drugim spaliłaby się ze wstydu. Wstyd? A co to takiego? Oni nie wiedzą.

Vote up!
2
Vote down!
-1

Krispin z Lamanczy

#1643679

krytyków i zupełny brak wstydu, autorze koszmarnych rymowanek i kretyńskich "grafik". Spokojnie pasujesz do tego towarzystwa.

Vote up!
1
Vote down!
-2
#1643694

j.w.

Vote up!
1
Vote down!
-1

Krispin z Lamanczy

#1643750