Treści z tagiem: pielęgniarki

Obrazek użytkownika zetjot
Blog

*/

Wystąpienie szefa postkomunistycznego ZNP, Broniarza w obronie gimnazjów wymaga zwrócenia uwagi na interesujące fakty poprzedzające, ktore jednoznacznie wskazują na rolę odgrywaną przez ZNP w III RP.

Zwróćmy uwagę na szerszy kontekst systemu postkomunistycznego, który ujawnia pewną metodę.W obliczu nacisków i...

4.8
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:5)
Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

Mamy w Polsce grupy zawodowe, którym się wydaje, że wszystko mogą i szantażują Kraj.

Taką grupą zawodową są np. górnicy, rolnicy, pielęgniarki i kolejarze. Pielęgniarki już strajkują, bo bidulki podobno za mało zarabiają. A kolejarze z Przewozów Regionalnych chcą zacząć strajk od 29 czerwca, bo zadłużyli swoją spółkę a teraz nie chcą...

2.4
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.4 (głosów:9)
Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Wałęsa wreszcie się doczekał! Już TW Bolek może z obnażoną pałą ruszyć na pielęgniarki! Jego szemrany koleś sPOd żyrandoli podpisał nowelizację ustawy o zgromadzeniach, wprowadzając wiele typowych antydemokratycznych rygorów mających zapewnić obecnej władzy większa kontrolę!

Dziś przeciw polityce rządu D. Tuska protestują pielęgniarki,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika kryska
Kraj

W eschatologiach religii uznających życie pozagrobowe, piekło to miejsce przebywania lub stan dusz zmarłych, potępionych za grzechy lub winy wobec bogów popełnione na ziemi.

W Warszawie pod Ministerstwem Zdrowia odbywa się protest solidarności ze strajkującymi i głodującymi pielęgniarkami z Podbeskidzia.
W...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika gw1990
Kraj

Zapewne wszyscy pamiętamy "białe miasteczko".

0
Brak głosów