Jaka szatańska zmora znowu wpuściła komunistów do polskiej polityki?

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

yes

Powiedzcie mi ludzie, dlaczego komuniści wrócili i snują się po polskiej polityce?
Jakim prawem?
Przecież jest w Konstytucji 13 artykuł, w którym wyraźnie jest napisane, co następuje: "Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu,...". Ot, "Wielki dylemat sztabowców Kidawy"

Po kolei wracają komunistyczni prześladowcy z czasów stanu wojennego,... Wrogowie polskiej wolności i Niepodległości panoszą się po chamsku po salonach, butni, ]]>aroganccy i nienawistni]]>,...

Na przykład wczoraj w TVP Info "Minęła ósma" wystąpił pan poseł Marek Jan Sowa, który już po specjalnym komunistycznym przeszkoleniu sprawdza się w roli agresywnego propagandzisty dysponującego atakującego zbiorem kompromantów przygotowanym przez "odpowiednie służby", tak aby brutalna napaść pana Marka Jana Sowy uniosła maksymalny ładunek pogardy i nienawiści.

Dzisiaj, gdy tylko "Minęła ósma" pojawił się Maciej Gdula, który całkiem spontanicznie i na świeżo zajął się niszczeniem najaktualniejszych informacji o historii komunistycznej służby Lecha Wałęsy, zdecydowanie broniąc aktualnych interesów dowódców stanu wojennego lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Powrót antypolskiej zbrodni tamtych lat jest widoczny gołym okiem w bezczelnym powrocie zbrodniczych dygnitarzy.

I to nie jest tylko powrót totalitarnej mentalności partyjnego aktywu tamtych lat, usiłującego wychowywać cały Naród w komunistycznym upodleniu. Ale jest to przede wszystkim powrót czystej krwi komunistycznej arystokracji, ludzi którzy wtedy mieli w garści całe pęki smyczy, wodząc antypolskie psy. To są dowódcy tamtych lat, ludzie którzy wydawali rozkazy, prowadzili całe sfory komunistycznej agentury, ludzie na których ciąży odpowiedzialność za politykę kajdan i politycznych morderstw stanu wojennego.

Pojawienie się takiej osoby jak Stanisław Ciosek, który był jednym z czołowych polityków stanu wojennego i jednym z najważniejszych łączników między sowieckimi a polskimi dowódcami komunistycznego imperializmu, jest już szczytem antypolskiej bezczelności. A ta symboliczna postać żywej ikony komunizmu, nie jest jedyną osobistością, która nadaje szyku komunistycznej agenturze kampanii prezydenckiej roku 2020.

To co się dzieje, to już nie jest tylko polityczny szczyt bezczelności, to jest masowy powrót całej ekipy Donalda Tuska, ekipy na której bezwzględnie ciąży nie tylko polityczna odpowiedzialność za brutalną zbrodnię 10 kwietnia 2010 roku. Nie tylko za polityczne matactwa, których celem było uniemożliwienie prowadzenia uczciwego śledztwa, ludzi, którzy byli gotowi uczynić wszystko, by prawda nigdy nie wyszła na jaw.

To jest także cała ekipa ludzi, którzy cichaczem, ale równie bezczelnie tolerowali brutalną grabież Państwa Polskiego. To są ludzie, którzy pozwolili na gigantyczną grabież 250 miliardów złotych tylko w jednej aferze VAT. Tylko pięć tysięcy ton stuzłotowych banknotów. Całe mafie, które żyły ze zbrodniczego okradania wszystkich Polaków, całe lokalne i centralne sitwy żyjące ze złodziejstwa pozbawiającego wszystkich Obywateli dorobku życia, okradając nie tylko z pieniędzy, ale i z wszelkich aspiracji, nadziei i codziennej jakości życia.
Odbierają nam prawa do Boga, Ojczyzny i Honoru.

I oni maja czelność wracać?

To jest dopiero bezczelność.

Trzeba zrobić wszystko, aby ich zniszczyć - dla dobra Polski.

______________________________________

]]>Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej Wiośnie ani Konfederacji]]>
]]>nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy.
Człowieku, nie popieraj ich, a przeżyjesz!
]]>

________________________

następny - poprzedni

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.7 (20 głosów)

Komentarze

To cały komunistyczny ancien régime i jego kolejne pokolenie wrogów Polski.

Vote up!
15
Vote down!
0

michael

#1619346

Ach, rozmarzyłem się i pomyślałem o Rumunii.Taki szereg, taki szereg.

Vote up!
11
Vote down!
0
#1619355

Im się draniom marzy, że oni wystąpią w roli plutonu egzekucyjnego. Tak in się tylko wydaje....

Vote up!
8
Vote down!
0

michael

#1619364

Lewica jak dojdzie do władzy to dopiero będą porządki.Przeniosą z zachodu na polski grunt wszelkie ideologiczne patologie takie jak LGBT,eutanazja,pełna aborcja i wiele innych wynaturzeń politycznej poprawności.

Vote up!
11
Vote down!
0

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1619382

I dlatego są pod ochroną?

 

Vote up!
5
Vote down!
-2
#1619460

- komunistyczne, złodziejskie rury dobrze wiedzą że trzeba siać ferment w narodzie i skłócać ludzi bo oni wtedy mają czas na mochlojki i defraudacje cudzych pieniędzy.

Czerwone nygusy, lumpy i pasożyty uczciwą pracą rąk nie skalają ale z Naganem w ręku chcą rozdzielać cudze, ciężko wypracowane dobra.

Vote up!
10
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1619523

- sam jestem zdziwiony że aż tyle tego bolszewickiego bydła wyległo na powierzchnię i praktycznie na oczach Narodu Polskiego już oficjalnie atakują nam Oczyznę bez żadnych zachamowań.

Zastanawia mnie tylko, dlaczego po śmierci choć nienawidzą Pana Boga i Chrześcjan to pchają się ze swoimi trupami na cmentarze katolickie ?

Nie powinni po śmierci ich grzebać w przydrożnych rowach aby każdy pies szaczał im na te przeklęte i zbrodnicze mordy ?

Nawet taka świnia jak kiszczak który jako młody UB-ek wyłapywał i dekonspirował AK-owców w Anglii albo bolszewicki kutas jaruzelski poprosili przed śmiercią o Księdza i Ostatnie Namaszczenie ! - takie to te parszywe komunnistyczne kurestwo jest zapobiegliwe bo nie wiedzą co jest naprawdę po śmierci.

Vote up!
9
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1619522

Bez porządnej armii stracimy niepodległość a bez porządnego czołgu nie będziemy mieli porządnej armii. Koniec i kropka. Propozycja Koreańczyków to jak gwiazdka z nieba, dają nam wszystko, całe know how. Jeśli to zmarnujemy, jeśli negocjacje się będą przewlekały by w końcu spełznąć na niczym, to znaczy że nasz kraj faktycznie jest teoretyczny. I wtedy poniesiemy konsekwencje wszyscy, bo czas ostatnio przyspiesza.
Rozmowy o zakupie czołgu trwają!

[Tezeusz]

Vote up!
9
Vote down!
0

michael

#1619351

Przepraszam, ale Ty jeszcze nie zauwazyles, ze umowa "Okraglego Stolu" obowiazuje do tej pory? Fundamentem tych miesiecznych popijawa bylo ustalenie "Grubej Kreski". Chodzilo o zapewnienie bezkarnosci zbrodniarzom i dzialaczom komunistycznym. Chyba widzisz, ze zaden zbrodniarz sadowy i SBecki nie zostal ukarany, a dzialaczy komunistycznych nie odsunieto na margines przez ponad dwadziescia lat. "Gruba Kreska", czyli kpiny ze sprawiedliwosci, przetrwaly rowniez do obecnych czasow. To "Prawo Kaduka" zostalo publicznie ogloszone przez premiera Mazowieckiego w sierpniu 1989. Dlaczego trwa do obecnych czasow, moze wyjasniac fakt obecnosci prawnika Lecha Kaczynskiego w zespole, ktorym dowodzil Tadeusz Mazowiecki.

Czy Kaczynski ustalal warunki prawne Grubej Kreski - trudno teraz powiedziec. Ale jezeli nie on, to kto?

Pozdrawiam.

Vote up!
4
Vote down!
-7

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1619354

Witaj!

Wydaje mi się, że wyrażenie "zmora znowu wpuściła komunistów", jest pewną nieścisłością. Bo komuniści nigdy nie odeszli. Chowali się tylko za atrapami, które tworzyli (jak PO).

Mniemam, że zaskakuje ciebie buta i bezczelność z jaką znowu powracają do pierwszego szeregu. Muszą znowu czuć się pewniej, jak w Brukseli stawia się pomnik Spinellemu i króluje szkoła frankfurcka. 

Pozdrawiam

Vote up!
11
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1619360

To jest w 100% pytanie szydercze. Chociażby dlatego, że III RP pojawiła się zachowując polityczną i prawną ciągłość z  PRL, NIE ZACHOWUJĄC JEDNAK CIĄGŁOŚCI ODPOWIEDZIALNOŚCI. 

 

Vote up!
8
Vote down!
0

michael

#1619416

Oczywiście, że umowa Okrągłego Stołu trwa nadal mimo prób likwidacji grubej krechy. Tylko ja się zastanawiam co komuchy mają na takiego Schetynę, który ich wystawił do PE. Jakie jeszcze mają haki, bo to, że mają to ja nie mam wątpliwości. 

Trochę z innej beczki. Znów wraca afera taśmowa a to oznacza, że A. Duda już został namaszczony na prezydenta Polski co musi cieszyć. 

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
-1

krzysztofjaw

#1619370

Bardzo dobrze, ze cieszysz sie z Dudy jako Prezydenta. Boje sie tylko, ze Twoje dzieci beda sie troche mniej cieszyly. Ale mozesz przezornie poslac je do zydowskiej szkoly - tak jak to zrobil Premier. Beda mogly sie tam nauczyc zydowskiej wersji historii Polski.

Pozdrawiam. 

Vote up!
4
Vote down!
-5

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1619381

od początku było i jest wiadome, że jest to stare agencisko, które nie tylko sprzeniewierzyło się własnym rodzicom ale i całej Polsce. Problem polega na tym, że to chłopaczysko sprzedało się bezpośrednio obcym, bez formalnego pośrednictwa polskich służb. Dlatego nie ma na niego żadnych papierów w IPN, ani w polskich archiwach. Kiedyś, kiedy jeszcze Grzegorz Braun świrował polskiego patriotę, dopracowywał się dobrej opinii całkiem wiarygodnymi analizami, które później były argumentem, nie jedynym zresztą, na rzecz jego autorytetu. Wtedy właśnie, już wiele lat temu, Grzegorz Braun opublikował bardzo przekonującą analizę, wykorzystującą pośrednią ścieżkę dochodzenia, która jedynie uprawdopodobniała tezę o agenturalności tego jegomościa. Uprawdopodobnił, ale nie zaszkodził. 

Mianowicie w krytycznych okresach Solidarności i później w czasie stanu wojennego pan Schetyna był bardzo aktywnym działaczem NZS a nawet Solidarności Walczącej, który bardzo odważnie demonstrował, strajkował, szumiał i wręcz dudnił antykomunistycznie i wielokrotnie był na tej swojej działalności łapany na gorącym uczynku przez nasze dzielne służby bezpieczeństwa.

I co?
I nic! Nie przechodził dalej. Grzegorz Braun wtedy miał prawo wyciągać wniosek, że coś w tej nietykalności pana Schetyny jest dziwnego, sugerującego, że ten dziwny ktoś, jest z nieznanych nam powodów chroniony nad podziw przez nasze polskie służby pana Jaruzelskiego, zarówno wojskowe jak i policyjne. Aby nie wiem jak narozrabiał, "nie przechodził" dalej. Był nietykalny.

Ale dokumentów przeciwko niemu brak. Podobno nie istnieją.

Vote up!
7
Vote down!
0

michael

#1619383

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1619375

ONKOLOGIA POLITYCZNA

Masz 263 % racji. Oligarchiczny układ, krępujący rozwój, wolność i sprawność Polski rzeczywiście istnieje, jest faktem, zmorą i zajzajerem. Tak po prostu jest. Na to aby skutecznie ograniczać jego istnienie, najpierw absolutnie konieczne jest zrozumienie tego, czym ten parszywy układ jest, z czego się składa, skąd czerpie soki, jak jest w polskiej tkance zakorzeniony, kto z geopolitycznego otoczenia Polski ma interes aby pielęgnować jego istnienie i jak to robi. Konieczne jest zrozumienie tego, jak to draństwo działa.

Konieczne jest rzetelne zrozumienie tej politycznej onkologii, niezbędnej do skutecznego leczenia polskiego organizmu z mafijnej substancji tego raka.

To naprawdę trzeba rozumieć, także i po to, aby pozbyć się idiotycznych recept i diagnoz, świadczących raczej o bezczelnej niekompetencji, która nie tylko wprowadza w błąd, ale często znakomicie sprzyja tej wrednej chorobie, Przecież każda mafia i zbrodnicze sprzysiężenie istnieje między innymi dzięki dezinformacji oszukującej ofiarę, skłaniając ją do fałszywych diagnoz i głupich, prowadzących na manowce działań. 

Przy takich rozważaniach często nasuwa mi się skojarzenie z modliszką, która wabi faceta miłością, a w szczycie miłosnej ekstazy urywa mu łeb i pożera jegomościa ze szczętem. Aby pokonać napastnika, należy poradzić sobie także z jego propagandą.

Vote up!
8
Vote down!
0

michael

#1619465

Tak się zastanawiam kiedy Włodek Cimoszewicz, który był sekretarzem PZPR na Wydziale Prawa UW, przestanie wreszcie pi***olić w TVN o wolności, demokracji i prawach człowieka.

Vote up!
13
Vote down!
-1

Nigdy nie przegrywasz, gdy walczysz.Przegrywasz, gdy przestajesz walczyć.
Ryan

#1619379

Popełnia Pan błąd interpretacyjny. Tzw. III RP to kraj o ustroju postkomunistycznym, a ludzie aktywni w systemie postkomunistycznym to postkomuniści, niezależnie od szyldu partyjnego pod jakim wyustępują. Jedyną siiłą antypostkomunistyczną, antysystemową był PC a potem PIS. Liczy się strukturalna relacja a nie geneza. Geneza może być wyjaśnieniem tylko dodatkowym, uzupełniającym wyjaśnienie strukturalne. Nie ma tu komunistów, są postkomuniści czyli antypis.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1619394

Genealogia III RP

Temat genealogicznych uwikłań polskich klas rządzących jest znacznie ważniejszy, niż powszechnie się sądzi. Po rozwinięciu powie nam wiele o związkach między PRL a III RP.

Często zapominamy, że zwycięstwo komunizmu u nas miało także wymiar biologiczny – wymordowano sporą część ludności i zlikwidowano całe klasy społeczne, a w ich miejsce przyszli nowi ludzie. Polska wzięta została w posiadanie przez biologicznych zwycięzców w wojnie, którą komunizm wydał narodowi. Kiedy więc w społeczeństwie peerelowskim po kilku dziesięcioleciach zaczynała się organizować opozycja, było oczywiste, że nie mogli jej przewodzić dawni AK-owcy i ich dzieci, pozostający w wyraźnej mniejszości, niezorganizowani i niedysponujący odpowiednimi narzędziami działania. Nie robili tego potomkowie sanatorów czy endeków, bo tych też wytrzebiono. 

PRL został zaatakowany przez swoje własne dzieci – przez dysydentów komunistycznych, a także przez wielkoprzemysłową klasę robotniczą będącą wytworem peerelowskich reform. Koniec PRL wyglądał jak koniec teatralnego moralitetu. Oto kończył się system, który sam wytworzył środki własnego unicestwienia.

(...)

Ale kto się odważy dzisiaj takie badania przeprowadzić? Gdyby jakiemuś uczonemu taką ciągłość udało się udowodnić za pomocą środków naukowych do tego odpowiednich, to naraziłby się na straszny gniew salonu. Jaka genealogia? Co za genealogia? To tylko majaczenia chorego z nienawiści pisowskiego pseudonaukowca. Niewykluczone zresztą, że najgłośniej przeciw roli genealogii krzyczeliby ci, których wspólnotę genealogiczną byłoby wykazać najłatwiej.

Autor: Ryszard Legutko

Żródło: Gazeta Polska Codziennie

Vote up!
8
Vote down!
-2

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1619404

Ustrój komunistyczny -> ust trujących Podatników - kłamstwami "trzeciej władzy" (samorządów, samosądów "sądowniczych") - jest -> komu (?) ni styczny -  ni prostopadły... ani prosto upadły...

  • Najlepiej jest dostosowany, do stosowania antypolonizmów -
  • aplikowanych Podatnikom -> apliKantami "wymiarów sprawiedliwości"...

Pozdrawiam J. K.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1619466

Nie , to nie zmora dopuściła ponownie komunistów na scenę polityczna , z zmorami można walczyć i pokonywać je , lecz z zombi ludzkimi jakimi są przedstawiciele PO i reszty zdradzieckiej opozycji jest ciężką walka i jak do tej pory nie przynosi sukcesu i nie przyniesie , gdyż maja wsparcie zawsze nam wrogim Niemcom i kilku kacyków w unii europejskiej , zwycięstwo nastąpi szybciej o ile pisowcy przestana sie zachowywać jak harcerzyki i zaczną postępować jak faceci z jajami , stanowczo i bez tolerancji .
W jednej z stacji komercyjnej Trela z nowej lewicy ale stare popłuczyny komunistyczne , ow Trela nazwał prezydenta ""uciekającym szczurem ""i pisowiec nie zareagował, za to prowadząca i wrogo nastawiona do PiSu dziennikarka zwróciła uwagę ze sa to za mocne słowa .
W TVP INFO wroga opozycja sieje fałsz , kłamstwa , zabiera 80 % czasu antenowego , dziennikarzyny tej telewizji pozwalają na to wszystko uśmiechając sie głupkowato.
Jeśli tak postępują dziennikarze i pozwalają w TV publicznej na sianie fałszu i zamętu to proszę sie nie dziwić ze popłuczyny pezetpeerowski pod rożną nazwa lewicy podnoszą łby i sieja zamęt , nie dziwcie sie jak ci wrogowie Polski i Polaków wrócą do wladzy

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1619467

żebym ja Panu powiedział kto? Pan sie mnie pyta wprost, czy dookoła ? Pan nie wie, czy udaje? Ja, proszę Pana, czytam te komentarze i pytam się i udaję, że nic nie wiem, tylko widzę ich ulice a nasze kamienice. Naszych i nasze wszędzie i dookoła. Nikt z tym nie walczy, a ja sie patrzę i kiwam w zadumie glową i przebieram nóżkami bezkarnie od 80 lat. Mieszając, gdzie się da, w drodze do celu. Wiecznego. ;-))

Vote up!
3
Vote down!
-1

yenom

#1619469

"Szatańska zmora"-> (cicho) sza tajna zmowa antypolonizmów, do których wstyd jest się przyznać. -> " autorytetom zawodów zaufania publicznego" - które czytają fakty zbrodni antypolskich... - czy tają "prawnie" - fakty zbrodni antypolskich ... - nadużywając "tajemnic państwowych" - przed niedopuszczeniem - nagminnych antypaństwowości tajemnic - ukrywających tajne zmowy mniejszości - okradających większość Podatników Polski...

Śledztwa zbrodni antypolskich -> autorstwa te -Ty Taisz

"Autorytety" ( utajniania antypolskości) platformują "informują urzędników państwowych" - Wy kryć Macie, a nie wykryć Macie. zbrodnie i ZŁOdziejstwa - samorządowo organizowane i "sądowo" koOrdynowane - przeciwko  Podatnikom przedsiębiorstw Polski.

Pozdrawiam. J. K.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1619481

Vote up!
10
Vote down!
-2
#1619513

- który się pyta chętnego z publiczności do udziału w pokazie "magicznym" stojąc za nim z tyłu - czy czuje palec w d*pie ? - na odpowiedź twierdzącą TAK ! - ten mu na to: " smatrij - a u mienia ruki swabodnyje" - machając dłońmi koło jego głowy.

Taki to "dobrobyt" przy pomocy magicznej tranformacji ustrojowej zaprowadzali przez 70 lat okupacji czerwone zbóje.

Vote up!
7
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1619528

- doprowadził do umocnienia i reaktywacji komunistów.

Sam powiedział że będzie wspierał lewą nogie i trochę prawą a sam będzie tym między nogami po środku - czyli bolszewickim fiutem i stał się nim w istocie.

Jeśli przeanalizujecie wszystkie wydarzenia z ostatnich 40 lat to dojdziecie do takiego samego wniosku że ten bydlak jest największym szkodnikiem w histori Polski.

Straty moralne, społeczne i materialne do których doszło pod jego kierownictwem są dla Polaki ogromne i wręcz niepoliczalne. To przez tego bolszewickiego bydlaka ludzie przestali chodzić na wybory bo na kogo nie głosowaliśmy po 90 roku to ta świnia oddawała władzę komunistom.

Chyba widzicie z kim ten łajdak dziś trzyma. Komuniści i SB-eckie zbrodnicze siepacze to jego przyjaciele.

Vote up!
8
Vote down!
-1

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1619521

Nie rozumiem autora, to jakiś brak logiki i wyciągania wniosków:

"Komunistycznym PO, PSL, SLD, żadnej Wiośnie ani Konfederacji
nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy,
ale nawet jednej starej kozy.
Człowieku, nie popieraj ich, a przeżyjesz!"

Zastanawia się, kto wpuścił znów komuchów do polityki, a przecież m.in. bardzo poważnie wypromował PiS w TVP komuchów przez ostatnie lata, kiedy nie było ich w sejmie a mimo to brylowali w TVP - brylowali takze inni z lewakami na czele - jedynie kogo cenzurowano w TVP to Narodowców z Konfederacji, a mimo to autor pisze aby nikogo (takze Konfederacji) nie wpuszczać do władzy, a pomija PiS, który komuchów i lewaków w TVP promował - brak logiki i konsekwencji u autora.

Drogi autorze, więc odpowiem wprost na pytanie tytułowe - to PiS jest w ogromnej części tą "szatańską zmorą", który to PiS najwyraźniej popierasz.

Vote up!
3
Vote down!
-2

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1619567

Komuna pary skażeń "sądownictwa" - wykorzystywana jest antypolskością, do "konstytucyjnego" ...

-> nie ścigania zbrodni funkcjonariuszy publicznych "łowców Skór"...

Jak przystało (przy stole) - antypolskie komuny, na okrągło ściskają się "sędziowskimi" łańcuchami...

- aby z antypolskich komun nie puścić pary - prawdy o komunach "łowców Skór" - fundamentalnie 

wyprzedzających szmalcownictwo "sądownictwa wymiarów sprawiedliwości" za ponad dwudziestoletnie umorzenia (śledztw przygotowawczych gromadzących ogrom dowodów zbrodni antypolskich)...

- przestępczością sądowych umorzeń - praworządnych policyjnych śledztw - od 1997 roku umożliwiany jest zupełny - układowy rozkład sprawiedliwości polskiej praworządności...

- bardzo niewdzięcznie

odzysKiwanej (teorEtycznie od 2015 roku) - od towarZyskich "elit" kast "sądowniczych"...

Teoretycznie wykształconych do właściwego komunikowania się sprawiedliwości społecznych - ze zwykłymi Podatnikami państwa prawa...

- którzy zwykli są (dla Polski) - prawdziwie, właściwie, prawidłowo, prawnie - interpretować kodeksowe obowiązki i prawa obywatelskie Podatników państwa prawa...

- aby od 1997 roku sumiennie, prawnie egzekwować powinności polskiej praworządności - od reprezentantów antypolskich "praworządności" ... - od 1997 roku likwidujących i naciągających wymiary sprawiedliwości - na głowy "odpowiedzialnych" samorządowych komun - "łowców Skór" - czyścicieli odwagi cywilnej "sędziów" i umySłów zapracowanych Podatników Polski...

Cierpiącej na "brak czasu" dla sprawiedliwości w prawie ...- w prawie państwie - Państwa Podatników - "dłużników" zagrań partii antypolskich służb, zagranicznych "praworządności"...

Pozdrawiam. J. K.

 

 

 

 

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1619601

Błędnym pytanie sprowokował pan błędny kierunek dyskusji.

Powtarzam więc - w Polsce walka toczy się między postkomuną a Polakami. O jedności postkomuny świadczą niedawne przeprosiny Leszka Millera skierowane do Wałęsy w związku z nagraniem rozmowy z Kulczykiem, w której mowa o wojskowej motorówce.

Vote up!
3
Vote down!
0
#1619684