Totalitarna międzynarodówka mówi jednym głosem

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

 

yes

Porównajmy dwie wypowiedzi:

Aleksandra Dugina, głównego ideologa rosyjskiego totalitaryzmu: «Dzisiejsi Ukraińcy to rasa degeneratów, która wypełzła ze ścieków. Ludobójstwo jest uzasadnione» - To powiedział Aleksander Dugin, kształtujący jądro polityki Władimira Putina, której narzędziem jest mordowanie narodów. (Plemię Aleksandra Dugina ... []]>link]]>]).

Jarosława Kurskiego, jednego z ideologów polskiej totalitarnej opozycji:
«Polska demokracja jest od siedmiu lat gnojona i plugawiona, a krajem rządzi nihilistyczna i zdegenerowana oligarchia. Tomek mówił o tym bez niuansów. Chcę wierzyć, że to nie ta postawa Tomka była powodem rozstania. Byłby to fatalny sygnał» []]>link]]>]

* * *

Bolszewia to rzeczywiście szczególny stan umysłu, wspólny dla wszelkiego światowego imperialnego totalitaryzmu, który pojawił się w końcu XVIII wieku w jakobińskiej rewolucji francuskiej, skopiowanej w XX wieku w wersji bolszewickiej rewolucji październikowej oraz narodowo socjalistycznego zamordyzmu III Rzeszy Adolfa Hitlera.

Nie jest przypadkiem, że każdy totalitarny imperializm buduje swój stan umysłu na pogardzie i nienawiści do urojonego wroga, którego trzeba upodlić i zniszczyć. Tak to się działo w ludobójstwie we francuskiej Vandei, niemieckim ludobójstwie na narodach polskim i żydowskim oraz rosyjskim Gułagu i ludobójstwie we wszystkich wojnach XX i XXI wieku. Tak to się teraz dzieje na Ukrainie i otwarcie grozi Polsce. Nasze oczy widzą, uszy słyszą, rozum odbiera sygnały rzeczywistości.

A rosyjscy mordercy i ich ]]>nolens volens]]> sojusznicy światowych elit politycznych mówią jednym głosem. Głosem nienawiści i pogardy. Dlatego nie znoszę totalitarnych nawoływań do mówienia jednym głosem. Polska totalitarna opozycjo, nie mów jednym głosem z ]]>Wasilijem Błochinem]]>. Z nikim nie mów jednym głosem - myśl samodzielnie. 

 

* * *

]]>Dlatego trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

* * *

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (8 głosów)

Komentarze

A oni wciąż tkwią swoimi zakurzonymi łbami w osiemnastowiecznym obłędzie jakobińskiej rewolucji iluminatów przekonanych o swoim nadczłowieczeństwie. Pierwsza rewolucja komunistycznych komunardów ustawiła na ulicach Paryża mordercze gilotyny, które dzisiaj są już tylko symbolem bolszewickiej pogróżki: nasza wolność, równość i braterstwo albo wasza śmierć:

Gilotyny były konkretnym potwierdzeniem tej groźby, kto nie podporządkuje się rewolucji, będzie  miał łeb ucięty.

Vote up!
4
Vote down!
0

michael

#1644610

Od momentu powstania PKWN żaden pasożyd nie poniósł odpowiedzialności za zbrodnie, dalej czekajmy młot sowiecki i niemieckie kowadło się umacja!

Vote up!
4
Vote down!
0

Niepoprawny

#1644643

Vote up!
1
Vote down!
-1

michael

#1644686

To chyba i zamordowanych na Wołyniu sobie dodali?

Vote up!
1
Vote down!
-3

Niepoprawny

#1644753

Nie martw się, o ukaraińskich zbrodniach pamiętamy i nie zapomnimy. O tych zbrodniach trzeba pamiętać, ale z całą prawdą historyczną, razem z paskudną niemiecką i rosyjską robotą Adolfa Hitlera i Józefa Stalina. W tym wypadku prawda jest bronią przeciwko zbrodniczym prowokacjom gabinetowych polityków o komunistycznie umeblowanych łbach.

Zauważ, Polacy także są nieustannie wrabiani w przeróżne zbrodnie. Na przykład w krwawe morderstwo w Jedwabnem, które popełnił oddział Einsatzgruppe pod dowództwem SS-Untersturmführera Hermanna Schapera [link], także nas rosyjscy prowokatorzy z NKWD chcieli wrobić w zbrodnię kieleckiego pogromu, tak jak jeszcze dzisiaj chcą nas Polaków wrabiać w  antysemityzm i podobne paranoje. 

Ukrainę było łatwiej wrobić w te zbrodnie, ponieważ oni byli wtedy przekonani, że stoją przed wyborem po której stronie stanąć - po niemieckiej czy po rosyjskiej. Dopiero teraz mają szansę dojść do przekonania, że ani po rosyjskiej ani po niemieckiej stronie. Zauważ, że jeszcze przed II wojną światową w Polsce główny spór polityczny polegał na tym dylemacie wyboru, czy trzymać z Rosją czy z Niemcami.

Polska jednak od paru wieków dobrze wie, że właśnie tak jest, że nie wolno stawać ani po rosyjskiej ani po niemieckiej stronie. Niestety polska totalna opozycja obżarła się czegoś trującego i chce stawać po stronie tak zwanej wspólnoty Niemiec z Rosją. 

Jest to wybór dwóch łajdactw w jednej wspólnocie. Proszę, staraj się nie robić tego samego i stawać po idiotycznej stronie. A szczególnie proszę nie stawać po stronie starej ruskiej prowokacji, zwanej totalną opozycją. Przecież cała ta szemrana opozycja, od Donalda Tuska, do Konfederacji Leszczyny z Kosiniakiem, co dzień łazi w ruskich onucach strasząc szwabskimi szwargotem. Kompletne bezhołowie czy tam jakaś bezhołownia.. 

A co do Ukrainy. Oni kiedyś zrobili rzecz straszną. A teraz muszą uczyć się historii na nowo - nigdy nie ufaj Rosji. Oni tej lekcji muszą uczyć się razem z Europą

Vote up!
2
Vote down!
0

michael

#1644765