Schetyna CHCE wojny z Niemcami?

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

Skąd Schetyna wie czego PiS chce? Do jasnej cholery, skąd jeden człowiek może wiedzieć czego chce drugi człowiek? Bzdura. Można domyślać się, można przypuszczać, ale nikt tego wiedzieć nie może. A "totalna opozycja" z uporem maniaka używa w swojej wrednej propagandzie takiego sformułowania: "PiS CHCE". Czego ten PIS według Grzegorza Schetyny chce?
Ano, wszystkiego najgłupszego, co tylko Schetynie do głowy przyjdzie [link]:

@SchetynadlaPO w #TOKFM#PiS chce konfliktu z #UE i bierze pod uwagę możliwość wyprowadzenia Polski z #UE

Jest to notoryczne i zarazem beznadziejnie głupie kłamstwo totalitarnej opozycji. Na tej samej zasadzie logicznej można twierdzić, że Grzegorz Schetyna chce wojny z Niemcami, albo na przykład PO chce oddać Niemcom Wrocław, Szczecin i Poznań. Co z tego, że to jest bzdura i nieprawda. Schetyna zmyśla, bajdy opowiada, snuje głupawe insynuacje i tyle.
Dlaczego to robi?
Dlaczego Grzegorz Schetyna chce żeby Niemcy znowu napadły na Polskę?

Prawdziwy interes "totalnej opozycji" jest interesem najeźdźcy, a Polska ma być zdobyczą tego najazdu. Totalitarna opozycja razem z Niemcami, Rosją albo nawet z Kosmitami, obojętnie z kim, byle razem z napastnikami chce uczestniczyć w podziale łupów.Totalitarna opozycja chce złapać chociaż ochłap. Dlatego "szarpie postaw czerwonego sukna"

Prawdziwy podział jest pomiędzy silną, samodzielną i rozwijającą się Polską a głodnymi pasożytami, wrogami Niepodległej, dlatego ten rzeczywisty podział powinien być zagadnieniem polskiej polityki obronnej wobec zagrożenia zewnętrznego. [link]. Tak chyba powinniśmy traktować politykę totalitarnej opozycji, tak powinniśmy interpretować działania różnych formacji i organizacji prowadzących w Polsce i przeciwko Polsce regularne działania wojenne, jak na razie w formie wojny informacyjnej. A gdy toczy się wojna, trzeba działać adekwatnie.

Taka jest prawda. 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Cytat z wypowiedzi zdrajcy i zaprzańca, księcia Bogusława: 

"Jest, panie kawalerze, zwyczaj w tym kraju, iż gdy kto kona, to mu krewni w ostatniej chwili poduszkę spod głowy wyszarpują, ażeby się zaś dłużej nie męczył. Ja i książę wojewoda wileński postanowiliśmy tę właśnie przysługę oddać Rzeczypospolitej. Ale że siła drapieżników czyha na spadek i wszystkiego zagarnąć nie zdołamy, przeto chcemy, aby choć część, i to nie lada jaka, dla nas przypadła. Jako krewni, mamy do tego prawo.

Jeśli zaś nie przemówiłem ci tym porównaniem do głowy i nie zdołałem w sedno utrafić, tedy powiem inaczej. Rzeczpospolita to postaw czerwonego sukna, za które ciągną Szwedzi, Chmielnicki, Hiperborejczykowie, Tatarzy, elektor i kto żyw naokoło. A my z księciem wojewodą wileńskim powiedzieliśmy sobie, że z tego sukna musi się i nam tyle zostać w ręku, aby na płaszcz wystarczyło; dlatego nie tylko nie przeszkadzamy ciągnąć, ale i sami ciągniemy. Niechaj Chmielnicki przy Ukrainie się ostaje, niech Szwedzi z Brandenburczykiem o Prusy i wielkopolskie kraje się rozprawiają, niech Małopolskę bierze Rakoczy czy kto bliższy. Litwa musi być dla księcia Janusza, a z jego córką – dla mnie!"

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1546093

Trzeba więc działać adekwatnie. 

To jest cytat z wypowiedzi Pana Profesora Bogusława Wolniewicza R.I.P. [link]

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

michael

#1546094

Jesli bedziemy komentowac wyczyny nowozebowego schetyny to dajemy mu paliwo do jego dalszych i coraz bardziej bezmyslnych wystapien na plazy lub nawet w agencjach towarzyskich.To jest postac,która bez zainteresowania społecznego nie jest w stanie sama funkcjonowac,ba nawet zmienic majtek.Zostawmy te kreature samej sobie bez komentarzy a gwarantuje ze zniknie całkowicie z przestrzeni medialnej,natomiast pozostanie w pamieci Polaków jako wywrotowiec widelec z miernej jakosci gebozgryzem wykonanej pewnie przez fachowca tej samej klasy.Bardzo dobrze okreslił schetyne Sikorski w ujawnionych niedawno tasmach z żarciodajni platfusów Sowa i Przyjaciele.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1546194