FALSYFIKACJA - Samobójczy strzał rosyjskiej agentury

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

 

*

Systematycznie, każdego dnia dzieje się atak rozwścieczonej opozycji na PiS. Skandaliczny pokaz arogancji, chamstwa i głupoty. I parę dni temu TVN ruszył z wściekłym atakiem na Antoniego Macierewicza oraz na jego raport o smoleńskim zamachu. Mam bardzo mocne podejrzenie, że ktoś podsunął polskiemu rządowi i jego politycznemu środowisku pretekst i narzędzie do wykończenia całej antypolskiej opozycji. Taki jest splot politycznych okoliczności, który po prostu trzeba wykorzystać. Chociażby dlatego, że kwalifikacje i wszelkie kompetencje opozycyjnej swołoczy są juz od dawna tragicznie groźne dla Polski. Są jak małpa z brzytwą. Nie daj Boże, by rzeczywiście dorwali się do władzy. 

A najbardziej niebezpieczne w działaniu skrajnie niekompetentnej opozycji jest zjawisko "prymitywnego postępu" jako lewackiej maski pogardy i nienawiści do własnej Ojczyzny. Niektórzy politycy najniższego sortu kultury, ideolodzy "prymitywnego postępu" nie mając pojęcia o niczym, robią wszystko, by za wszelką cenę ryć przeciwko polskiemu państwu i jego rządowi. Bez względu na polską rację stanu, bez względu na wszystko, zawsze przeciw, aby tylko zarobić kilka nędznych judaszowych srebrników. 

Główną cechą tych zaprzańców jest ich prymityw, nie liczący się z niczym brak rozumienia czegokolwiek. Ignorują fakty. Nic nie rozumieją nawet tego, co sami mówią. Od najdawniejszych czasów wiemy, że im więcej prymitywu i totalnej ignorancji, tym więcej totalitarnej arogancji. Im mniej kultury, tym więcej ]]>W. M. Błochina]]>.

Przykładem takiego wyczynu jest prowokacja telewizji TVN, która zaatakowała Antoniego Macierewicza oraz raport jego Komisji. Zleceniodawcom z Moskwy chyba mało zależy na kłamstwie "pancernej brzozy" raportów Anodiny, Millera i oczywiście pana Laska.

Prawdopodobnie sprawcom zamachu również wcale nie zależy na ukryciu wspólnictwa Donalda Tuska i jego ekipy w zbrodni 10 kwietnia 2010 roku. To, że to był rosyjski zamach oraz kooperacja z luminarzami polskiej opozycji jest już od dawna oczywiste. Przypuszczam, że właśnie Rosjanie i Niemcy są coraz bliżsi przekonania, że kooperacja z takimi typami jak Tusk, Komorowski albo Sikorski jest tak kompromitująca, że trzeba ich zdjąć z politycznej sceny. I dlatego TVN wystawiła ich na strzał z tą "falsyfikacją".

__________________________________________

Najpierw skorzystam z definicji pojęcia falsyfikacji z wikipedii:

]]>Falsyfikacja]]> (łac. falsum – fałsz) – odmiana rozumowania w celu sprawdzenia konkretnej hipotezy. Termin ten rozpowszechniony został za sprawą krytycznego racjonalizmu Karla Poppera i obecnie stanowi podstawę naukowej metody sprawdzania hipotez.
Wnioskowanie falsyfikujące przebiega według schematu:

Przesłanki:
1. Teoria T implikuje jednostkowe zdarzenie obserwacyjne O:
2. Zdarzenie obserwacyjne O nie zachodzi. 

Wniosek:
Teoria T jest fałszywa (nieadekwatna).

__________________________________________

A więc falsyfikacja znaczy dokładnie to samo co sprawdzenie. I tyle. Na czym polega chwyt TVN?

Otóż dziennikarzom TVN wydawało się, że pan Antoni Macierewicz ukrył matematyczny model katastrofy, ponieważ oni uważają ten model za wynik NIAR, który według nich stanowi dowód na to, że tupolew zderzył się z brzozą i rozwalił o glebę dokładnie tak, jak to jest w rosyjskim raporcie!

Pozorny idiotyzm tych dziennikarzy polega na tym, że ten model jest po prostu matematyczną kopią rosyjskiej teorii pani Anodiny, w której rzeczywiście samolot nie wybucha, ale spada na glebę i się o nią rozwala. A pan Antoni zamówił  w NIAR sprawdzenie właśnie tego modelu. 

W rzeczywistości było tak:
Komisja Antoniego Macierewicza wysłała do
NIAR hipotezę lotu samolotu poczynając od rzekomej kolizji z pancerną brzozą aż do rozbicia się o ziemię. Taka była hipoteza T zgodna z trajektorią wymyśloną przez komisję Anodiny i później skopiowaną przez komisję Millera i pana Laska. Nazwijmy tę hipotezę literą T. Komisja Macierewicza zlecila amerykańskiemu instytutowi National Institute for Aviation Research (NIAR) sprawdzenie tej hipotezy T metodą symulacyjną. 

I wtedy amerykański NIAR najpierw zrobił matematyczny model hipotezy T pancernej brzozy Anodiny i Millera i dopiero po jej opracowaniu mógł ją sprawdzić. Zdarzeniem O weryfikującym tę hipotezę był rzeczywisty rozpad samolotu i faktyczne rozproszenie jego fragmentów w tych miejscach, gdzie faktycznie upadły. 

Wynik sprawdzenia dokonanego przez NIAR jest jednoznaczny. Teoria pani Anodiny i jej polskiej wersji jest nieprawdziwa. Można w skrócie powiedzieć, że jeśli samolot leciał tak jak to jest w raporcie Millera-Anodiny, czyli zgodnie z hipotezą T, to rozrzucone w miejscu katastrofy strzępy samolotu powinny się ułożyć zupełnie inaczej, a nie tak jak to było w rzeczywistości.
Czyli z tezy T nie wynikało zdarzenie O

Gdyby samolot leciał tak jak w raporcie Millera-Anodiny i zderzył się z ziemią, to wtedy rozpadł by się inaczej, a jego fragmenty były by leżały inaczej i gdzie indziej. Mówiąc krótko - zdarzenie O w wyniku symulacji nie nastąpiło. Kawałki samolotu leżą inaczej.

A więc, wynik symulacji hipotezy dowodzi, że hipoteza lotu samolotu Millera-Anodiny T jest fałszywa (nieadekwatna).

NIAR stwierdził, że rosyjska teoria T pancernej brzozy jest fałszywa. A więc oskarżanie Antoniego Macierewicza przez telewizję TVN jest bezczelnym i zarazem fałszywie skonstruowanym łgarstwem. Czysty idiotyzm. Niby głupio doczepili się do matematycznej wersji hipotezy T, ponieważ wydawało się im, że to jest wynik ekspertyzy NIAR, ukryty przez pana Antoniego. A w rzeczywistości jest to rosyjska wersja katastrofy oddana przez pana Antoniego do sprawdzenia

Albo coś przeciwnego, wcale im się nic nie wydaje, przeciwnie - to jest cwany podstęp, pułapka na debili z antypolskiej opozycji oraz wszystkich kumpli Tuska. Przecież faktycznie telewizja wystawiła całą "zewnętrzną opozycję" na strzał.

Telewizja TVN w rzeczywistości żąda opublikowania raportu NIAR, który jest jednoznacznym dowodem smoleńskiego kłamstwa całej opozycyjnej elity i wszelkich jej rosyjskich sojuszników. Telewizja TVN domaga się powiadomienia światowej opinii publicznej o tym, że konkretny wynik NIAR, amerykańskiej kompetentnej instytucji o światowej renomie dowodzi, że raport Anodiny, Millera no i oczywiście pana Laska jest fałszywy.

No, skretyniała antypolska opozycja kupiła tę prowokację i teraz cała sztuka polega już tylko na pokazaniu jak bardzo ta opozycja jest durna i kipiąca złą wolą. Sama chciała i dała ciała. Głupio dała, bo o tym nie wiedziała.

A nie jest to łatwe, ponieważ sprawdzany matematyczny model pancernej brzozy T jest prawie niemożliwy do pokazania, a tym bardziej do opublikowania, bo siedzi w komputerze i w jego oprogramowaniu i polega na tym, że odwzorowuje zderzenie samolotu z brzozą, który po tym hipotetycznym zderzeniu wali się w całości na ziemię, by rozbić się zgodnie z mrzonkami Anodiny i Millera. Dopiero uruchomienie komputera i przeprowadzenie symulacji prowadzi do wniosku, że to się nie mogło zdarzyć. I jest przesłanką, która wystarczy by ostatecznie skompromitować całą opozycję cuchnącą ruską onucą. Trzeba tylko pokazać, że to coś, co rzekomo ukrył pan Antoni nie jest żadnym wynikiem pracy NIAR, leecz przedmiotem do sprawdzenia. Ale przecież sam raport NIAR głosi jednoznacznie - komisja Anodiny bajki opowiada. 

Proste to i jasne, jak budowa cepa.

Anodina i Miller razem z panem Laskiem oszukują.

 

* * *

]]>Dlatego trzeba zniszczyć «Wielką Ściemę» antypolskiego totalitaryzmu.]]>

]]>Nie akceptujemy żadnej totalitarnej opozycji,
wrogiej Polsce, polskiemu Państwu i polskiej racji stanu,
pełnej pogardy, kłamstwa i nienawiści.

Polsce jest potrzebna prawdziwa, uczciwa opozycja!
]]>

 

* * *

następny - ]]>poprzedni]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (12 głosów)

Komentarze

Chodzi o obalenie rządu PiS. Prawda w tej rozgrywce nie ma znaczenia.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1647018

TOTALNE (to tajne?) -> KŁAMSTWA KRÓLUJĄ... - nad UNIfikowanymi " praworządnościami" EuroPejczykami...

Pozdrawiam. J. K.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1647024

     Nienawidzący polskiego patriotyzmu łgarz i cynik Tusk - jako wierny przydupas sowieckiej agentki Merkel - łącznie ze zbolszewizowanym narcyzem Trzakowskim i ich postbolszewicką, mafijną PO-PSL, które latami rabowały i Polskę i Polaków - wykonują wszystkie antypolskie działania dyktowane im przez rosyjską agenturę w UE i w Niemczech.

     Ponadto, mafiozi z PO-PSL i zbrodnicze mafie w UE opłacające antypolską propagandę na rzecz PO chcą „żeby było jak było” - czyli ponownej możliwości bezkarnego rabowania i Polski i Polaków.

     Ponadto, istnieje poważny problem infiltracji UE i państw europejskich przez agentów służb rosyjskich - w tym jeszcze sowieckich agentów jak Merkel i Scholz. A także wielu agentów wpływu działających na rzecz rosyjskich zbrodniarzy. Są to osoby, które ze względu na swoje przekonania polityczne i powiązania ekonomiczne chcą, żeby zbrodnicza Rosja z sowieckim zbrodniarzem z KGB Putinem była traktowana jak normalny partner.

Vote up!
8
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1647025

Pojęcie «TOTALNEJ OPOZYCJI» wstawił do polskiej rzeczywistości politycznej Grzegorz Schetyna. Nazywanie tej i takiej politycznej gromady bez przymiotnika «totalny» jest grubym błędem. «Rozdzióbią nas kruki, wrony…» Tak pisał Stefan Żeromski o takiej i antypolskiej i antypaństwowej opozycji

Niektórzy naiwni mówią, że każda opozycja ma prawo do krytyki. Nieprawda! To co mówi i czyni ta fałszywa opozycja nigdy i w żadnej okoliczności nie jest krytyką. Kłamstwo nie jest krytyką. Pomówienie, obelga, prowokacja, ani ordynarne chamstwo, ani brutalna napaść także nie są krytyką.
Dlatego od trzech z kolei wpisów piszę o tym, że potrzebna jest nam «STALOWA WOLA» by zniszczyć to paskudne zjawisko. Musimy wiedzieć jak i dlaczego musimy to zrobić.

Z tą totalną opozycją nie można się dogadać, dokładnie tak jak nie można dogadać się z Moskalami, którzy nawet wtedy gdy, z uśmiechem Polskę chwalą, gdy są mili i sympatyczni, to tylko wtedy gdy są do tego zmuszeni i zwłaszcza wtedy są gotowi nas zamordować, 

Jeżeli im zaufamy, «rozdzióbią całą Polskę te kruki i wrony…».
Dlatego musimy zrobić wszystko co możliwe, a nawet to co wydaje się niemożliwym, by ich w Polsce nie było, by zniknęli bez śladu.

Vote up!
5
Vote down!
0

michael

#1647028

_________________________________________________

«Mianowicie, jednym z najbardziej skutecznych środków przeciwdziałania propagandzie kłamstw i pomówień jest intensywna publiczna kampania informacyjna. Masywna i asertywna kampania kompromitująca komunistyczne łgarstwo popierane przez politycznych zdrajców w polskiej i unijnej polityce.
Informacja przeciwko propagandzie.
Prawda przeciwko kłamstwu.

«Polska musi być państwem poważnym!» Informacyjne oczyszczenie przedpola musi nastąpić w naprawdę potężnym uderzeniu kampanią, która wywoła wstrząs w skali globalnej».

(19 września 2021 roku - blogmedia24.pl)

_________________________________________________

Żądanie od Niemiec reparacji za zniszczenia i zbrodnie dokonane przez Niemców w czasie II Wojny Światowej albo doprowadzenie do rozliczenia odpowiedzialności za zbrodnię smoleńskiego zamachu 10 kwietnia 2010 roku są tylko przykładami takich kampanii.
Innym przykładem takiego działania może być postawienie brukselskich kłamców przed możliwie dotkliwą odpowiedzialnością za paskudne łgarstwa przeciwko Polsce, za kłamstwa wnoszone zarówno na forum międzynarodowej opinii publicznej jak i na forum instytucji prawa międzynarodowego takich jak na przykład Unia Europejska, KBWE (OSCE) i inne oraz na forum naukowym przez takich ludzi jak Jan Grabowski, a także w sferze informacji publicznej, w mediach i wszędzie gdzie się da.

Vote up!
2
Vote down!
0

michael

#1647034


Pogrzeb królowej / autor: screenshot TT @RoyalNavvy

Vote up!
3
Vote down!
0

michael

#1647035

Przecież wszystkie materiały, opisujące niewątpliwą katastrofę, przedstawione przez Katodine czy inna elektrodę miały ściśle naukowe podstawy.

Ich punktem odniesienia był model Tupolewa wykonany z puszek po piwie.

A taka jak ja dobrze kopnąć, leci aż miło.

A gdy się jeszcze jaka bierijozka trafi po drodze, chuło, chuło, chuło! Żółwik!

Vote up!
2
Vote down!
0

brian

#1647052