Nie dać się - to jedyna odpowiedź

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj
Najskuteczniejszą formą takiej odpowiedzi jest rozjechanie totalnej opozycji w Polsce. Uzasadnienie jest proste, najwredniejszym źródłem antypolskich "informacji' jest totalitarna opozycja. Łatwo sobie wyobrazić uczciwego korespondenta mediów z dalekich krajów, człowieka obcego polskiej kulturze, który obserwuje to, co się w Polsce dzieje. Po prostu widzi.
A tu na oficjalnym zgromadzeniu Rady Krajowej największej opozycyjnej partii politycznej mówi się z całą powagą o najpoważniejszych problemach Państwa i Narodu. 
Słyszy bidaczyna o szalejącej nazistowskiej dyktaturze, o fatalnym polskim antysemityźmie, o totalitarnych zapędach władzy nieustannie demolującej praworządność, o policyjnych prześladowaniach opozycji.
Widzi zatroskanych dziennikarzy poważnych komercyjnych mediów, oblazłych w dostojeństwo profesorów, żarliwie wygłaszajacych przerażenie ekscesami tysięcy polskich faszystów.
Mało komu przyjdzie do głowy, że to co widzi i słyszy to hucpa, że to zgromadzenie poważnych ludzi w poważnych garniturach, wyposażonych w solidne pieniądze i oddane sekretarki - to idiotyczny teatr absurdu.
 
Całe to zdemoralizowane, chore z nienawiści i głupoty towarzystwo należy po prostu spryskać flitem i zetrzeć suchą ściereczką.
 
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Oni sami podkładają się idealnie, ich nienawistne sukinsyństwo jest już oczywiste, bezczelne i nachalne, budzące spontaniczną odrazę.
Do tej pory starałem się nie używać inwektyw skierowanych do opozycji, zwykle określałem wprost to co robią, krytykę powinniśmy odnosić do czynów, nie do osób. Ale jednak czyny określają kwalifikację moralną ludzi.

Pomyślmy chwilę. Zarzuty w sprawie sekretarza generalnego Platformy Obywatelskiej postawiono już ponad sześćdziesięciu osobom, dotyczą ustawienia ponad stu przetargów i skręcenia około sześciuset milionów złotych.
I słyszę w publicznych wykrętach posłów platformy o "dętych" i "politycznych" zarzutach. 
Złodziejskie roztargnienie?  
Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1558939

piekielny giewałt

 

złodziejom i kurwom

dzieje się okrutny gwałt

dlatego podnoszą

taki piekielny giewałt! 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1558940

Po pierwsze dlatego, że jest totalitarna!
A po drugie dlatego, że wredne i antypolskie wpływy totalitarnej opozycji są skutkiem stanu europejskiej świadomości politycznej, która jest zupełnie bezbronna wobec rosyjskiej nawały propagandowej. Tak jest, ponieważ europejska tradycja historyczna nie ma nic wspólnego z demokracją, cała europejska historia to dwa tysiace lat absolutystycznych imperiów, których państwowość ogniskowała się na dynastycznych interesach monarchów. Narody nie uczestniczyły w procesach państwotwórczych, a państwowa lojalność nie miała nic wspólnego z narodowością "poddanych cesarza". 
Wniosek jest banalny - współczesna Europa nie ma pojęcia ani o demokracji ani o patriotyzmie ani też nie rozumie naszego pojęcia suwerenności narodowej.
W przeciwieństwie do naszej polskiej tradycji, która jest faktem trwającej od kilkuset lat demokratycznej cywilizacji Rzeczypospolitej Obojga Narodów.   
 
Nawet jeśli pan Grzegorz Schetyna opowiada coś o jagiellońskiej koncepcji czegokolwiek, to rozumie to po europejsku, czyli wcale nie rozumie tego, o czym mówi. Polska opozycja jest rezonatorem i wzmacniaczem sowieckiej koncepcji społeczeństwa i totalitarnego systemu sprawowania władzy.
Komuchy z Europy zawsze razem z polskimi komuchami - proletariusze wszystkich krajów łączcie się.  
 
A my nie chcemy być proletariuszami w niewoli oprawców spod czerwonej gwiazdy.
I to by było na tyle.
Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

michael

#1558972