"CYSTERNY WSTYDU i WAGONY PIENIĘDZY" - Sto trzynasta miesięcznica smoleńskiej zbrodni

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj
Zbrodnia smoleńska i "CYSTERNY WSTYDU" to tylko mała część większej całości. Prawda jest bardziej przytłaczająca, mamy i CYSTERNY WSTYDU i WAGONY PIENIĘDZY". To jest tylko niewielka część totalnego niszczenia Polski realizowanego w złej wierze. Napisałem już kilka razy, że musimy brać pod uwagę oczywisty fakt polegający na tym, że "III RP zbudowała antypolską kleptokrację, zamiast demokracji".
 
Kleptokracja zamiast demokracji jest ustrojem państwa, jest skorumpowanym oligarchicznym systemem, którego celem jest pasożytnicza eksploatacja wszelkich aktywów całego kraju. To nie jest zwykłe złodziejstwo, to nie jest tylko bezczelna grabież. To jest wrogie przejęcie całego państwa, całej Polski przez zorganizowaną grupą przestępczą, złożoną z ludzi interesu, świadomie i celowo realizujących plan zniszczenia systemów etycznych i społeczno-politycznych w Polsce, dążącą do wrogiego przejęcia władzy politycznej, w stopniu umożliwiającym trwałą degenerację prawa państwowego, w sposób zapewniający tej grupie przejęcie kontroli nad gospodarką, w celu długotrwałej pasożytniczej eksploatacji jej zasobów materialnych i ludzkich, pod ochroną prawa państwowego i międzynarodowego. Ten cel zorganizowana grupa przestępcza realizuje wszelkimi dostępnymi, nawet zbrodniczymi środkami.
 
Zwracam uwagę na trwałą degenerację prawa państwowego.

Dlatego musimy reformować polskie sądownictwo w obronie przed degenerującym wpływem kleptokracji, w obronie praworządności.

Nie chcemy, aby polskie sądy współpracowały z przestępcami w obronie ich interesów - przeciwko sprawiedliwosci, przeciwko prawdzie. Nie chcemy, by polskie sądy stały w służbie kleptokracji. Nie chcemy aby mafia czyścicieli kamienic skutecznie odwoływała się do polskich sądów. Nie chcemy, by polskie sądy były wykorzystane przeciwko prawdzie.
 
Kleptokracja rządów PO & PSL & SLD była i jest nie tylko bezczelną grabieżą i rozpasanym złodziejstwem. Wydaje się, że grabież jest tylko jedną z ważniejszych funkcji tego reżimu totalitarnej opozycji, aktualnie zorganizowanej w trzech koalicjach. To nie jest złudzenie. Celem tej antypolskiej polityki jest zniszczenie Polski, jej wszelkich aktywów, szans a nawet nadziei. Dlaczego na przykład opozycyjna koalicja domaga się zrezygnowania z budowy Centralnego Portu Komunikacyjnego, dlaczego nie chce przekopu przez Mierzeję Wiślaną? Dlaczego nie chce fuzji Orlenu i Lotosu?
 
Cysterny wstydu są pokazem ułamka możliwości upaństwowionego złodziejstwa. Jednym z pierwszych działań komunistycznych rządów było upaństwowienie, zwane nacjonalizacją. Teraz lewackiej władzy wystarczy tylko nacjonalizacja złodziejstwa. Grabież pod państwową ochroną. Państwowa krysza. Sama afera wyłudzeń VAT, to "dwa i pół tysiąca ton stuzłotowych banknotów", licząc tylko wagę samych ukradzionych pieniędzy.
 
 
To jest właściwa odpowiedź na pytanie o co walczy totalna opozycja. O pieniądze. O ordynarną kasiorę. Wszelką ideologię i politykę mają w starych gaciach. Jeśli im chodzi o władzę, to interesują ich rządy otwierające dostęp do  konkretnych pieniędzy. Aby przytulić choć reklamówkę. Tylko 93 deko, to już sto tysięcy [link]. Niecały kilogram.

W rzeczywistości jest jeszcze gorzej. Totalitarna opozycja wcale nie walczy o te już ukradzione pieniądze. Oni biją się o to, by można było bezkarnie kraść dalej. Walcząc o pieniądze walczą o państwowa kryszę nad złodziejstwem. Aby było, jak było.
Ale nie tylko o takie łupy im chodzi. Można przecież brać pieniądze za każdą demolkę, za którą ktoś zapłaci.
 
Domagając się prawdy o smoleńskiej zbrodni, musimy domagać się sprawiedliwości w sprawiedliwej Polsce. 

* * *

następny - poprzedni

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:6)

Komentarze

Program mafijnej PO jest prosty: "żeby było, jak było"! Kilka lat temu zdradziła ten plan zbolszewizowana, antypolska propagandzistka A. Holland. Potem publicznie potwierdził to samo ktoś jeszcze...

Od przegranych przez nich wyborów, podstawowym czynnikiem działania postbolszewickich wyrobów elitopodobnych z PO i lewackich degeneratów - jak napisał K. Wołodźko w artykule opublikowanym w tygodniku "wSieci" (nr 25, 20-26 czerwca 2016 r.) - jest żądanie "żeby było, jak było" - czyli powrót do bezkarnego rabowania Polski i Polaków przez przestępców, a także nienawiść do polskości i polskiego patriotyzmu oraz strach przed Polakami.

O tym, że postbolszewicka i mafijna PO wiernie służy zbrodniczym mafiom i przestępcom rabującym Polskę świadczą m.in. liczne zapowiedzi szefów i działaczy PO, że po przejęciu władzy zlikwidują zasłużone w walce z przestępczością zorganizowaną Centralne Biuro Śledcze czy Instytut Pamięci Narodowej badający zbrodnie komunistyczne.

A wyciągnięta z kapelusza Schetyny głupawa działaczka PO Małgorzata Kidawa-Błońska, za przykładem Schetyny ponownie zapowiada przejecie przez mafię z PO mediów publicznych...Po to, aby żadne zbrodnicze działania mafiozów rabujących Polaków nie mogły być już dłużej ujawniane...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1602184

Rzecznik Platformy Obywatelskiej Jan Grabiec ma sprostować nieprawdziwe informacje, które umieścił na Twitterze, jakoby Prawo i Sprawiedliwość wykorzystywało w celu prowadzenia kampanii wyborczej spółkę Orlen. S.A - zdecydował warszawski Sąd Okręgowy.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1602194

Afera VAT była wyłudzeniem prawdziwych pieniędzy. To nie była i nie jest żadna wirtualna kasa. To nie są jakieś urojone, nie płacone podatki. To był prawdziwy zwrot nigdy przez nikogo nie zapłaconego VAT. Piszę o tym, by ruszyć wyobraźnią dziennikarzy.
 
To są konkretne wyłudzone przez złodziei pieniądze. To są pieniądze, które były złodziejom faktycznie zwrócone. Pieniądze były im wypłacone przelewem na ich bankowe konto albo gotówką i mogły być wyniesione i rozłożone w ich domu, na kanapie. Wielu złodziei chciałoby przytulić choć reklamówkę. Tylko 93 deko, to już sto tysięcy złotych [link]. Niecały kilogram. 
A oni wyłudzili ponad 265 miliardów i jeszcze więcej. Liczymy, trzaskamy kalkulatorem:
Milion złotych waży 9,3 kilograma. A więc miliard waży 9,3 tony stuzłotowych banknotów. A oni ukradli 265 miliardów, czyli 2.465 ton, w zaokrągleniu dwa i pół tysiąca ton.
Załadujmy tę kasę do wagonów towarowych, po 50 ton stuzłotowych banknotów w każdym z nich.
To jest cały pociąg, 50 wagonów wyładowanych stuzłotowymi banknotami. 
To jest tylko jedna afera realnego państwa Platformy Obywatelskiej. 50 wagonów ukradzionych pieniędzy. Cały długi pociąg towarowy.
Oczywiście nie licząc tych kilku miliardów ukradzionych przy pomocy przemytu paliw w "cysternach wstydu". Nie licząc tych setek milionów ukradzionych w takich złodziejstwach jak AmberGold i w stu innych aferach państwa PO.

Czy rzeczywiście państwa teoretycznego?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

michael

#1602235

Polska wygrywa przed TSUE w sprawie rurociągu OPAL Taka jest informacja z dnia 10 września 2019. Niżej kopiuję dawny komentarz z dnia 22 września 2017 [link]. Jest to jeden z setek przykładów wskazujących na prawdziwą politykę prowadzoną przez polski rząd PiS, w interesie polskiej suwerenności. Gdy pojawia się zagrożenie polskiej suwerenności, polski rząd zjednoczonej prawicy występuje w jej obronie. Potrzebne było prawie całe dwa lata, aby cierpliwa praca doczekała się sukcesu.
Niżej reprint mojego komentarza do felietonu "DYWERSJA I SABOTAŻ - UWAGA NAJWYŻSZY ALARM!" zatytułowany
 
"WSPÓŁCZESNY SENS SUWERENNOŚCI"
Przy okazji, współczesny sens suwerenności pokazali Niemcy, oddając gazociąg OPAL w 100% we władanie Gazpromu. Gazprom w ten sposób okrążył Polskę, realizując rosyjski cel polityczny. Czy tak trwa mać dalej?
Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

michael

#1602239

Import ropy wyniósł 13,45 mln ton w I poł. 2018 r., w tym 9,96 mln ton z Rosji. Dane podało Ministerstwo Energii.

Wielkość importu ropy naftowej do Polski wyniosła 13 448 tys. ton w I poł. 2018 r., a jego wartość to 23,16 mld zł. W całym 2017 r. wynosił on 24 648 tys. ton i był wart 35,33 mld zł, podał wiceminister energii Tomasz Dąbrowski w odpowiedzi na interpelację poselską.

Coraz więcej ropy z Rosji

Import ropy naftowej z Rosji wyniósł 9 959 tys. ton w okresie styczeń-czerwiec 2018 r. wobec 19 682 tys. ton w całym 2017 r. W tym czasie import z Arabii Saudyjskiej wyniósł 990 tys. ton. Z USA sprowadziliśmy 687 tys. ton ze Stanów Zjednoczonych. Import gazu ziemnego z Rosji wyniósł 63 528 GWh w okresie styczeń-czerwiec 2018 r. W całym 2017 r. import z tego kierunku wynosił 110 363 GWh.

https://businessinsider.com.pl/finanse/import-ropy-do-polski-w-pierwszym-polroczu-2018-r/2hqbhw4

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#1602273