CZŁOWIEK O MIEDZIANYM CZOLE CZY KTOŚ Z PLATFORMY NIEUDACZNIKÓW?

Obrazek użytkownika michael-abakus
Kraj

yes

Miedziane czoło, to cecha człowieka, który postępuje w sposób uważany za całkowicie niedopuszczalny i nie wstydzi się tego. Tyle w Wielkim Słowniku Języka Polskiego - []]>link]]>]. Patrzyłem dzisiaj na Prezydenta miasta stołecznego Warszawy w konfrontacji z dziennikarzem TVP i zastanawiałem się czy widzę człowieka o miedzianym czole, czy kogoś z platformy nieudaczników. Patrząc na dramatyczne skutki rządów nieudaczników z Platformy Obywatelskiej można by podejrzewać, że ktoś tu dość nieudolnie próbuje zamiatać sprawę pod dywan. Pan Prezydent co prawda mówił bardzo spokojnym głosem o awarii komponentów czy rekuperatorów jako awarii, która zawsze może się zdarzyć, wszystkie procedury są zgodne z prawem, nic złego się nie dzieje. Mimo, że oczyszczalnia Czajka działa nienormalnie, wręcz fatalnie.Moim problemem było rozstrzygnięcie, czy mam do czynienia z człowiekiem o miedzianym czole, czy nieodpowiedzialnym nieudacznikiem, który nie rozumie tego, o czym mówi. Czy tak, czy siak.Niestety moje wnioski są takie jakie są. Pan Prezydent jest człowiekiem, który nie rozumie tego, co mówi. Gdy mówi, to nie odpowiada za to co mówi, ponieważ nic nie rozumie z tego, co sam wypowiada.
Kuma duma i nic nie kuma.

Typowy nieudacznik z Platformy Nieudaczników. Oni po prostu nie umieją rządzić. Nie potrafią. Nie zdają sobie sprawy ani z odpowiedzialności wynikającej z posiadanej władzy, ani z jej skutków. 

Konkretnie, ten facet na tyle nie ogarnia spraw, którymi się zajmuje, że w czasie rozmowy z dziennikarzem mimowolnie sypał swoich kompanów z Platformy Nieudaczników, ujawniając to, że skala tej awarii jest o wiele większa i groźniejsza niż komukolwiek mogło to przyjść do głowy. Nawet dziennikarz z TVP nie zauważył, że pan Rafał Trzaskowski, najwyraźniej w zamiarze zbagatelizowania afery, dla pokazania, że nic się nie stało, ujawnił rzeczywistą skalę problemu. Niechcący!
Mianowicie, mówiąc dziennikarzowi, że awarie się zdarzają, stwierdził, że rekuperatory dostarczone przez ]]>Veolię]]>, popsuły się w Krakowie, Łodzi i w innych miastach! Czyli nie jest to jedna awaria, to się zdarza systematycznie, to jest powtarzalny ciąg awarii, który dyskwalifikuje to urządzenie.

Pan Trzaskowski tak sobie chlapnął - to nie jest tylko awaria w Warszawie, a takie same awarie się zdarzają tu i tam.

Taki rekuperator to nie zepsuty odkurzacz. To poważne urządzenie przemysłowe, którego awaria zatrzymuje całe "]]>STUOŚ]]>" czyli "Stację Termicznej Utylizacji Osadów Ściekowych" zwaną spalarnią. To jest cała fabryka, która kosztuje kilkaset milionów i która decyduje o jakości działania całej oczyszczalni, która kosztowała kilka miliardów. To się nie ma prawa zepsuć!!!!!!
A rekuperatory firmy Veolia Water Technologies Sp. z o.o. psują się tu i tam, w Warszawie, Łodzi i Krakowie i co konia obchodzi, że się wóz przewraca. Rekuperatory ulegają awarii a Veolia Water Technologies Sp. z o.o. wypina się na Kraków, Warszawę i Łódź, a pan Trzaskowski macha łapką. Nic złego się nie dzieje. Jest w porzo. A później okazuje się, że tych awarii w Krakowie i Łodzi nie było. On sobie naprawdę sprawy nie zdaje z tego, co już on sam robi.

Do cholery jasnej. Ten człowiek nie tylko nie ma pojęcia nie tylko o żadnym rządzeniu, zarządzaniu, ani żadnym urządzeniu - on jest frajerem, który nie ma pojęcia o niczym. Taki tekst dyskwalifikuje tego faceta absolutnie. On się nie nadaje do żadnej odpowiedzialnej roboty - tylko i wyłącznie z powodu dramatycznej nieodpowiedzialności. On chlapnął coś takiego, co jest absolutnie niedopuszczalne w każdej możliwej interpretacji. Pomijam wszystkie pozostałe fakty dyskwalifikujące kompetencje tego człowieka. To jest dowód na klejony scotchem poziom intelektualnych kwalifikacji tego człowieka
Wystarczy jedno całkiem trafne porównanie poziomu tego bagatelizowania do czegoś takiego:
Zabiłem człowieka, ale powiedziałem przepraszam i wszystko jest w porządku!!!

To jest prawdziwie niesamowity sposób bagatelizowania faktów. Temu człowiekowi z racji sprawowanego urzędu powierzono jakość życia i odpowiedzialność za życie i bezpieczeństwo kilkuset tysięcy obywateli miasta stołecznego Warszawy, a on sobie po prostu bimba. Siedzi w teatrze i opowiada o populizmie. Hop szklankę piwa i strajk kobiet. 

Takim ludziom nie tylko nie należy powierzać żadnej władzy, ale nawet jednej starej kozy.
Człowieku, nie głosuj na platformę, a przeżyjesz!

___________________________________

* * *

następny - poprzedni

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.6 (11 głosów)

Komentarze

Większy problem widzę w tych, którzy jednak fizycznie go lansują, popierają i tolerują. On, biedny pustak i nadęty bufon już tak ma, Bozia go tym obdarzyła, aby wyróżnić i ostrzec innych. Jednak znalezli się tacy ( około 200 tysięcy), którzy ślepi ( zaślepieni) i głusi, preferowali tego bufona, klepiącego slogany i prezentującego odpowiednie profile do kamer. Ten facet nie wie nic, jest pusty i wydaje dzwęki jak dzban pęknięty. W Warszawie i Polsce jest więcej takich, to widać, słychać i czuć  rożnymi zapachami. A więc wąchajmy, identyfikujmy nosem po zapachu, który może ( że zacytuję Wieszcza Adama) skutkiem strachu. Resztę i puentę doczytajcie samodzielnie ( przyda się, nie wątpię ;-)).

Vote up!
5
Vote down!
0

yenom

#1603390

Entuzjazm, wiara w sukces, energia, optymizm. I to wszystko na jednym zdjęciu.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1603409

A my jedziemy dalej lewackie warsijawskie  dziennikarskie dzbany

 

PiS może liczyć dziś na 48,1 proc. głosów, natomiast na drugą Koalicję Obywatelską zagłosowałoby 27,9 proc. badanych – wynika z najnowszego sondażu pracowni Estymator dla portalu DoRzeczy.pl. 

Badanie prezentuje, że Prawo i Sprawiedliwość nadal pozostaje liderem na scenie politycznej i w najbliższych wyborach uzyska 48,1 proc. głosów (wzrost o 0,9 proc. proc. w porównaniu z poprzednim sondażem), co może skutkować sprawowaniem samodzielnych rządów w kolejnej kadencji.

Druga jest Koalicja Obywatelska (PO, Nowoczesna, Zieloni, Inicjatywa Polska) z wynikiem 27,9 proc. (wzrost o 0,5 pkt proc.). Trzecie miejsce zajmuje Lewica (Wiosna, SLD, Razem), która ma 13,2 proc. poparcia (o 0,3 pkt proc. więcej niż w poprzednim badaniu).

Do Sejmu wchodzi jeszcze Koalicja Polska, czyli PSL i Kukiz'15. Chce na nich głosować 6,1 proc. ankietowanych (spadek o 0,8 proc.).

Badanie przeprowadzono w dniach 17-19 września 2019 r. na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1022 dorosłych osób metodą wspomaganych komputerowo wywiadów telefonicznych CATI. W prezentowanych wynikach uwzględniono wyłącznie osoby, które zadeklarowały, że będą głosować i określiły na jaką partię. 

Źródło: "Do Rzeczy"

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1603413

Słusznie zauważył Krzysztof Skowroński, że oni nie są nieudacznikami - lody kręcić potrafili doskonale. Zdolne bestie.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Leopold

#1603427

Czasami wymsknie mu się coś prawdziwego.

Ale czy to po alkoholu czy po prochach ?

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1603500

Antypolscy agenci wpływu (antypolskich trucizn) do rzek, OKAZują się rzekomymi, miastOwymi decydentami- jako komPAni (byle jakiej Pani Ani ?)- którzy ZDALI się kąpani w ściekach PO szyje(ę)...

Władz umyślnych, które POstanoWiły (zawile za wiele ?)- oddalać osobliwie (od osobistej odpowiedzialności prawnej "przedstawicieli władz samorządowych")...

- kolektywnie wylewających rzekami, cuchnidła i ewidentne trucizny antyśrodowiskowe - przestępczo- bezprawnie POdkopując fundamenty zdrowia i życia Polaków ...(w Państwie Prawa, czy POprawa ?)

To co - przedstawiciele "władz" antypolskiego TRUCIA środowisk: uPraw żywności, zdrowia i życia Polaków, nie mogli spławić rzekami, to jak się zaczęło OKAZywać - DŁUGoTrwale rozWOziLI dowoli

Dowalając truciznami - rozległym środowiskom pracy, zdrowia i życia Polaków na dużych przestrzeniach Ojczyzny...

Obywateli - OJ!czy ZNAjących - przestępczość "samorządów"...

urzędniczo rozprzestrzeniających karygodne nieprzestrzeganie elementarnych i eleMentalnych OBOWIĄZKÓW i praw ludzkich w Państwie Prawa...

TeorEtycznie zobowiązującego do (poczyta-lnego, obywatelskiego, doskonałego-do śmierci)- sumiennego stosowania Prawa i Sprawiedliwości- nanajlepszego dla konsekwentnego urządzania dobrobytu dla Obywateli (obowiązkowych dobroczyńców, wybierających dobro-Dziejów Polski)

Pozdrawiam J.K.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1603483